Nu ir gerai daro RUSIJA kad stiprina savo pajėgas, kas čia nuostabaus, nato stiprina tai ir RUSIJA stiprina, yra veiksmas yra ir atoveiksmis ,bus sienos stipresnės
O kur tos NATO sienos? Iš Balbarusijos į Lietuvą eina kas tik nori per miškus, jokių sienų nematom. Per Lietuvą iš Balbarusijos kasdien PERVAŽIUOJA tranzitu tūkstančai rusų ir baltarusių furų. Jos gali pervežti /atvežti kokius tik nori ginklus. Kas tik nori eina ir iš Rusijos, valtimis atplaukia, išplaukia. Kitose ES šalyse vaizdas toks pat. Milijonai paukia valtimis į Europą ir ką? Ogi nieko. Plaukia ir atplaukia. Tai kur tos sienos? Rusijai nėra reikalo stovėti PRIE SIENOS, jei jai reikės, ji eis per sienas, kurių nėra ir nueis kur norės. BET nemanau, kad ji eis į tą griūvančią Europą, geriau palauks kol visa Europa savaime sugrius, nes ji nieko nedaro, kad nesugriūtų.Tik liežuvius kasosi ir tiek žinių.
Kam kalbėti, o fa.šis.tams tik tylėti. Geriau prisiminkite kaip patys 1941 metais užpuolėte Rusiją, nors buvote pasirašę nepuolimo sutartį. Galvojate mes pamiršome kaip jus gražų ir ankstų birželio sekmadienio rytą mėtėtė bombas ant Lietuvos pirmą karo dieną, nors puikiausiai žinojote, kad Lietuva ne Rusija. Jus mėtėte bombas net ant sanatorijų ir vaikų stovyklaviečių Palangoje ir Giruliuose, ant ligoninių, ant civilių namų... Užpuolimo dieną žuvo tūkstančiai lietuvių. Taigi eikit jus peklon su savo postringavimais. Jus nė kuo ne geresni už rusus. Įsijautėte loti ir norite įtikinti, kad esate padori šalis? Nesate. Ir niekas nieko neužmiršta ką padarėte jus, ką padarė rusai... Lygiai kaip kinai ir japonai neužmiršta vienas kito skriaudų ir neužmirš per amžius.
Baikit kariauti , eikit dirbti , kam jūs esate reikalingi, niekas jūsų nenori . Europiečiai ir taip gerai gyvena , klauskit putinsi savo giminės , ir ją jims atskys
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)