„Šalin rankas“: tūkstančiai amerikiečių dalyvauja protestuose prieš Trumpą | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

„Šalin rankas“: tūkstančiai amerikiečių dalyvauja protestuose prieš Trumpą

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Lietuvis

Lietuvai reikia tokio šeimininko. O tai po 35 nepriklausomybės metų Lietuva išvogta, nustekenta, parduota , kaip ta vargšė našlaitė palikta vegetuoti! Tokiais naikinimo tempais, mūsų greit neliks! Pastaroji valdžia tai baisiausia, kas tik galėjo nutikti šaliai.
1
-1
Tai kad

Priežąstys - giluminės, ne vien socialinės; "Krasnov" tapo putlerio marionete...
2
0
Vytiokas

Šaunuolis Trampas ,kad papačiulpius nuo papo nuvijo.
0
-3
Aišku

Išlindo išvyti fondočiulpiai ir uždarytų kontorėlių veltėdžiai. Pas mus išeitų irgi nemažai nuskriaustų šūd malių. Trampas daro tvarką savo šalyje.
5
-2
Nu

Visai pritariu - lygiai kaip putinas, bulbasas, kimas, fiureriukas ir kiti … visi saunus ir pukuoti… visi daro tvarka…
1
-3

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

O pas mus

Ar kitaip?Jei kas kritikuoja valdžią, protestuoja, yra stumiamas į paribius, išjuokiamas, apšaukiamas vatniku ar v kolona. Metodai demokratiški?
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)