Baltarusijos opozicijos lyderės nominuotos 2021 metų Nobelio taikos premijai

pagarba--moterims

 pagarba--moterims portretas
D.TRUMP beabejones ,kovoja dideli"kara"pries Bideno kvailius Tas protingas baltaveidis vertas nominuoti Nobelio premija,,DIEDUK,o tos drasios bialorusiu moterys--vertos pagarbos;;nekiekvienas eitume I kova su bebranosiu lukashenkovu..Pagarba JOMS,,ir nereikia JAS purvu drabstyti,,Jos geriau supranta savo tauta ,negu mes -svetimtauciai,,,,o visa -kita ==tai politikieriu juodi darbai

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
15 tūkstančiu,juk ne 9 milijonai gyvenančiu baltarusių.Jie suvežti iš visos Baltarusijos prižadėjus aukso kalnus ir pilnai tikiu,kad nupirkti jankiškais doleriais ir europietiškais eurais.Kodėl neprašoma referendumo,kur dalyvautu daugumas.Ta žiūrkė pasislėpusi Lietuvoje loja,kiršindama tautą.Mat vyras už aferas sėdi.NEŠVARŪS JANKIŲ DOLERIAI DARO PURVINĄ DARBĄ,O RIAUŠĘS KELIA NUPIRKTAS JAUNIMAS,LABAI NORINTIS VAKARŲ DEMOKRATAMS SUBINES PLAUTI.

Čiubaka

Čiubaka portretas
S. Cichanouskaja, kuriai po rinkimų buvo suteiktas prieglobstis Lietuvoje... Nuo kada? Visą laiką aiškino, kad į Lietuvą atvyko, nes vizą metams laiko turėjo. Kita, vertus, jei prašė prieglobsčio, kodėl Pabradėj ar Rūkloje perbėgėlių centre, negyvena? Nežinau tvarkos kaip ten su prieglobsčiu, bet man atrodo kad jis nėra išduodamas iš karto, vos atvykus. Panašėja, kad mūsų kuilius bus čia savo riebią knyslę įkišęs

tikrai

tikrai portretas
suabejočiau, kad protestai Baltarusijoje yra taikūs. Teko skaityti, kad iki spalio mėn buvo sužaloti 130 milicininkų. Beveik pusšimčiui sulaužyti kaulai. Jei tai tiesa, reiškia, kad jėga yra naudojama abiejų pusių. Na, o nominacijos Nobelio premijai gauti kartais vertos daugiau pajuokos, negu aukšto įvertinimo.

O

O portretas
kaip kitaip legalizuoti perversmo parama..tik paskyrus nobelio ar šmobelio premija.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek jau kartų mūsų tatuką nominavo, o negavo ir tiek. Taip ir čia. Premiją, aišku, pasiims Trampas, o šitos trys prostės liks be nieko.

Komentaras

Komentaras portretas
Kazkaip visa tai atrodo nuvalkiota bei premija praranda prasme.

Anonimas

Anonimas portretas
Šniobelio premiją gal ir galima duoti, ne daugiau...

nordland

nordland portretas
nobelio premijos komiteta, reikia pakeisti visu 100%, nes pasidare kazkokia viesuju rysiu kontora, kuri diskredituoja sita puikia a. nobelio ideja.

gėda

gėda portretas
Tai politizuota kontora. Nobelis karste apsiverstu jei pamatytu kokiom padugnėm dalyjamos premijos

Komedija

Komedija portretas
3 prostitutėm premija :))
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių