Nesitikėkite, kad jus gerbsiu

Grįžti į straipsnį

Alis...

Alis... portretas
Švenčių metu valdžios atstovai ir piliečiai būna "tet a tet"... tik tada piliečiai gali tiesiogiai ir viešai pasakyti, ką mano apie valdžios atstovus... va, ir visa tiesa...

Budelis

Budelis portretas
Iki ko priveda kgb rezervistai seime ir ju "vedama" politika...

Kostia

Kostia portretas
Išlindo Pilipukas iš kanapių. Kažkoks ufonautas, niekam nežinomas, o drąskosi ir seilėjasi....

Taigi

Taigi portretas
Kremliaus šunaujai logikos nereikia.

Nematau logikos

Nematau logikos portretas
sąžiningai apmąstę savo veiklą, juolab prieš pat Sausio 13, paniekos Konstitucijai demonstravimą, politikai gal ir patys susiprastų, kam iš jų tokią dieną ant pakylos ne vieta. Negerbiantiems Sausio 13 iškovojimų nėra ką tokią dieną ten veikti - ne jų laukė minėjimo dalyviai. O kad minioje buvo provokatorių - kas per stebuklas? Visą Sąjūdį jų knibždėdavo. Tituškos ,duoną užsidirba".

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kaip iki šios valdžios dasibelsti jei ji iš savų rūmų paprastai nosies neiškiša ir nereikia maišyti pačios datos su tautos požiuriu į dabartine valdžią.Minia apšvilpė tik kai kuriuos veikėjus kuries akivaidžiai nesususitvarko.IR dar ko jie noriejo atsitvėre garde ir apsistate policija, nieko prieš policija ji kaip ir tvarkos garantas,bet ką ten veikė karo policija.

ne tau

ne tau portretas
šmiki nurodinėti, kada lietuviui protestuoti. Jei tautietį užkniso valdžia, jis PRIVALO tai daryti, matydamas kaip apsitvėrusi garde valdžiukė naikina valstybę ir jos žmones. O jūs, moralizuotojau, labai primenate skaliką iš sovietinių laikų žiniasklaidos, kuri vis piktinosi kitokiais. Kažkur matyta ir girdėta. Todėl ir kovosim.

Klausimas

Klausimas portretas
> Vytautas .........................O, tu tikėjaisi iš besikeikiančio ir besikoliojančio Kremliaus primityvo išgirsti ką nors protingo ir kilnaus?

manau

manau portretas
Situacija primena 1998/9 metus, tauta pabudo, laisvės troškimo nesustabdysi, bet konservatkomunistų partija, korumpuota vyriausybė, biurokratinė nomenklatūra, represinės struktūros, propaganda , padlaižiai - režimas dar vis gajus.

Klausimas

Klausimas portretas
Pasipiktinusiam straipsnio autoriui - o, kas sakė, kad Kremliaus šunaują reikia gerbti?

Vytautas

Vytautas portretas
Kaip viskas primityvu. Vėl rusai, vėl Kremlius, vėl KGB. Nejaugi plokštelė taip užstrigo, kad stumtelėti jos nebeįmanoma. Pabandyk, ir tada ponas Erlandai, pamatysi kitą Lietuvą apgauta, apvogta, apkvailinta, išvaikyta po svietą geresnės duonos ieškoti. Žmonių kantrybė nėra beribė, kartais votis pratrūksta tikrai nederamoje vietoje ir tada žmonėms ant tamstos pagarbos nusisspjaut.

klaipediete

klaipediete portretas
Tu ne paplauskis o paplava,kur ispila ten teki

mociute

mociute portretas
Jei seimo tvartas neleidzia mitingu ir atsitvere nuo zmoniu tvoromis,manau kad teisinga ir zuvusieji ir suluosinti ginejai nesitikejo kad kovos uz landsnikiu uzurpuota LT,per minejima nebuvo pakvciestas nei vienas gynejas o svente buvo skirta jiems o psevalskio kumeles bordeliui

Taigi

Taigi portretas
Tokio primityvaus straipsnio dar neteko skaityti...

Pagarba

Pagarba portretas
Ačiū už išsakytas daugumos Lietuvos piliečių mintis. Žinoma, atlėks aploti keletas raudonsnukių šunelių vatinėmis uodegėlėmis, bet ..toks jų darbas, už tai kaulelius atsiima.

primityvi rašliava

primityvi rašliava portretas
Koks primityvus rašinėlis panaudojant tik komentatorių frazes ir mintis iš kitų žmonių komentarų beje priešingos stovyklos...Gėda

no respect

no respect portretas
Nori pabūti madingas, erlandai? Praleidai progą patylėti. Gal geriau rūpinkis savo mylimais kormoranais...

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Dar vienas propagandistas.Galvoja,kad žmonės pamiršo,kas vadovavo operacijai prie seimo,kuri virto riaušėmis?!Pamiršo,kad tiesiogiai transliavo pasakymą- palaukit,tuoj nuspręsim?!Ar būtų sugriuvęs seimas,jei grupė žmonių prie jo būtų prasėdėjus per naktį?!Kaip madinga pasidarė visus,kurie nepritaria koncervoms vadinti kremliniais,nors tie koncervai patys elgiasi, aršiau nei kremliniai.

CHUNTOS DVELKSMAS

CHUNTOS DVELKSMAS portretas
EUROKOMJAUNUOLIO PEZALAI..... Mes nenurimsim,kol šita vagių,aferistų ir iškrypėlių valdžia neatsistatydins,jie turetų būti teisiami už miljardinius nuostolis Lietuvai.

tavęs net tvarte negerbia, rublinis erlandai

tavęs net tvarte negerbia, rublinis erlandai portretas
Beveik visą draugo marksisto šventinę tiradą pakartojai, raudotojau, dar pridurdamas iš nukaršusio komunisto valatkos pasisavintų epitetų ir įvardžių

Benas

Benas portretas
Tu durnas/ 1991 buvau parlamente 3 savaites,bet neiivaizdavau ,kad dagivensiu,kai iš manes tyčiosis esama valdžia-Lansbergi,taigi buvom šone,prie taves- Čiapaitis,o prie manes-,,slabotkes,,chebra,,-vieninteliai,kurie galejo pasipriešinti.

Vardas

Vardas portretas
Erlandai Paplauski, prašome paviešinti įteisintas dienas, kada lietuviams yra leidžiama protestuoti ir kuriomis dienomis valdžia gali sau leisti pabendrauti su tauta. Iš anksto dėkoju. 1991 m. sausio 13 d. gynėjas.

pritariu

pritariu portretas
Nesitikėkite, kad jus gerbs, jūs esate tik apgailėtina režimo pakirkšnutė.

EDINSTVO

EDINSTVO portretas
teisingai pastebėta,kad klykiančių ir besikeikiančių minioje buvo ir sausio 13 dalyvių.Bet tie dalyviai buvo po edinstvos vėliava ir dabar tęsia savo šaunias tradicijas

5 kolona

5 kolona portretas
kaip gražiai prasmirdo fufaikos ir vietiniai gandragalviai.

Pranciškus

Pranciškus portretas
Gerbiamas ,,aš", o kodėl Jūs neišmokot be krūvos klaidų lietuviškai rašyti?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
>Tai neviduriuokite demenciniai imbicilai. Propaganda ir padlaižiavimas "partijai ir vyriausybei" - režimui šlykštesnis nei sovietmečių. Fui.

Kitas pastebėjimas

Kitas pastebėjimas portretas
Nepuola,kol kas,nes žino kad gaus į snukį.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Jei jus kažkas "puola" , tai kreipkitės į medikus - demencija gydoma.

manau

manau portretas
Niekam režimo pakirkšnutės pagarbos išskyrus 75 metams įslaptintus kgbistus, persidažiusius komunistus bei nepotinius korumpuotus anūkėlius ir nereikia. Jūs savo vietoje - korumpuotų vagių, narkomanų ir šizofrenikų šaikoje.

et

et portretas
Seno kegebisto su megzta berete paistalai! Tvartelinio kuprelio prasivardžiavimu pakartojimas viską apie šį asmenį pasako. Eitų verčiau tu pas savo kuprotą leniną pasimelsti

tam--,,,to pastebejimas,,, nemyzk y pampersa , didziausia

tam--,,,to pastebejimas,,, nemyzk y pampersa , didziausia portretas
beda ne kremliaus reikalavimai patraukt nuo savo sienos jankiu NATO atomines raketas ir tavo isteriskas klykimas [jau 31 metai] ,,, rusai puolaaaa,,o uzslaptintu KGBesnyku -BUTENT TU PACIU BUVUSIU JEDINSTVENININKU IR JU BENKARTU HUNTOS atejimas su padirbtais suklastotais rinkeju balsais prie valdzios vairo --su tikslu UZBAIGT TAUTOS GENOCIDA ,LIETUVIU KALBOS SUNAIKINIMA , VAIKU LGBT istais iskrypeliais gaminima , kulturos naikinima ir Lietuvos istorijos isdarkyma-falsifikacijja...

to Pastebėjimas

to Pastebėjimas portretas
Būtent, kad puola, - Kremlius ultimatumu reikalauja NATO palikti Lietuvą be apsaugos, o šalies viduje tuo pat metu suirutę baubimu, grasinimais kelia jo samdiniai. Tai ne sutapimas, o speciali neo-jedinstvennikų infoataka Sausio 13 buvo, bet Vasario 16-ąją nasrus užčiaupti bus kam. Nuo kenkėjiškos veiklos atgrasyti priemonių atsiras.

Niekada niekas

Niekada niekas portretas
negerbe ir negerbs vergu,o ne kovojanciu uz visu musu gerove! Juk protestuotojai tesia tai,uz ka zuvo kovoje prie boksto!

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> rubinai. Pamiršote suklykti rūūūūsai puoooola :)

rubinai

rubinai portretas
Lagoizmo-maoizmo blūdais perpūstos neo-jedinstvennikų smegenys,- šita šutvė trypia ir staugia iš nekantrumo užvaldyti viešąją erdvę ir laimėti Kremliaus ir Pekino informacinį karą prieš liberaliąją demokratiją Lietuvoje. Po to- surengti referendumą ir pasukti šalį autoritarizmo link. Ne už dyką dergia visa, kas mums šventa. Brangiųjų metalų nuolaidomis apmokama?

jo

jo portretas
KonservaKomunistų partijos politrukas įslaptintas 75 metams moralizuoja lietuvių tautą ,kad ši išdrįso nušvilpti partijos generalinį sekretorių su visa kgbistine svita :)

Asiliukai

Asiliukai portretas
Nežino ir neskaitę Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos, po kuria yra pasirašiusi ir Lietuva.

pritariu

pritariu portretas
Nesitikėk, kad lietuvių tauta gerbs dabartinio režimo skudurą.

aš portretas
Asmeniški pažįstu žmones dalyvavusius šiame mitingę ir prie seimo buvusius lygiai prieš 31 metą. Dek pragare parsidavėli ir padlaižį, tokių 1991 metais irgi buvo.

L?

L? portretas
Labai teisingai pastebėta ir išdėstyta. Juos tikrai reikia ne tik įsiminti, bet ir suregistruoti, kad jiems kreipianti pagalbos į jų nekenčiamą valdžią būtų atsižvelgta. Būdami įžūlūs jie paima net tai, kas skirta tylianiams: aptarnavimas poliklinikoje, ligoninėje, socialinė parama, nedarbo išmoka, nemokamas maitinimas vaikams,... Jiems reikia parodyti tokią pačią nepagarbą.

O kaip tau patinka

O kaip tau patinka portretas
Kad šita niekinga valdžiukė išduoda lietuvių kalbą?

menkysta tu Erlandai

menkysta tu Erlandai portretas
Toje minioje buvo ir Sausio 13 gynėjų ir aukų artimųjų. Tai, kad fašistuojanti konservoliberalų gauja nesiskaito su Tauta, nereiškia, kad prieš jų terorą protestuojantys yra kažkokie „kremliniai“.

kiekviena Buridano asila

kiekviena Buridano asila portretas
visi vadina Erlandu....skaitykit klasika...

taigi

taigi portretas
Tas išsigimėlis net nesuprato, kad tarpe mitinguotojų buvo 1991 m Sausio įvykių dalyvių, dar viena susireikšminusi konservatkomunistinė persona susireikšmino kaip ir visi režimo padlaižiai.

tu

tu portretas
Tautos ir Tėvynės išdavikas bei režimo padlaižys. Buvome 1991 m. Sausio 13- būsime dabar. Šalin režimą.

debilas -tarp savu draugu nemato nei KGBstukaciu

debilas -tarp savu draugu nemato nei KGBstukaciu portretas
nei ,,,sunaujos,,jedinstvenininko,, fasisto,,,,epitetu savininko nei banku plesiku grybes su vasiliausku , nei sekmokiniu masiuliniu aferiugu, nei kubiliniu plesiku apvugusiu pensininkus, nei brojleriniu anukeliu pridirbusio milijardinius nuostolius valstybei --nieko sutrius erlansdelis nemato .... tik grasina kad daugiau su tauta nedraugaus -- jis ne tokios orentacijos --na ir ciuozk nax... tu avepiza snargliuotas...

cha....apie ka cia ciaudo omicron bacilom uzslaptintas

cha....apie ka cia ciaudo omicron bacilom uzslaptintas portretas
KGBesnykas Erlandas is Papindes kaimo ??? utele paprasyk kad tau pamyztu ant akiu Cmile su Simo Onyte ... na blogiausiu atveju pas tvarteliny KGBista zemakelny Ozy kreipkis , kad ant akiu pamyztu ---gal tuomet praregesi... ir pradesi skyrt TAUTA -----NUO LANSBIRKINIU KGBESNYKU HUNTOS....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Tranzito dilemos: faktai prieš interpretacijas
  Tranzito dilemos: faktai prieš interpretacijas

  Sustabdžius kai kurias į Kaliningradą gabenamas prekes, aistros kilo ne tik Rusijoje, kurios atstovai apkaltino Lietuvą priešiškais veiksmais. Pačioje Lietuvoje taip pat pasigirdo balsų, abejojančių tranzito sustabdymo pagrįstumu ir kalt...

 • Kilometras iki V. Landsbergio
  Kilometras iki V. Landsbergio

  Tris dešimtmečius trukusi konfrontacija baigta – V.Landsbergis pripažintas pirmuoju atkurtos nepriklausomos valstybės vadovu. Sena konservatorių ir paties patriarcho svajonė išsipildė. Gera dovana artėjančiam 90-mečiui. Liekite dab...

  18
 • Tvajumat elitas
  Tvajumat elitas

  Giminėje sklando pasakojimas apie inteligentišką dėdę, netgi keiktis sugebėdavusį elegantiškai. „Gal jūs, tamsta, galėtumėte eiti šunims šėko pjauti?!“ – buvo stipriausias jo pasakymas ant ko nors supykus...

  14
 • Vilko kailis
  Vilko kailis

  Naujasis Vilniaus krepšinio klubas oficialiai dar neturi nė vieno žaidėjo, bet apie jį jau dūzgia visas lietuviškas internetas. Jau nuo pirmųjų žingsnių tas zvimbesys piktas ir pašaipus. ...

  2
 • Velniop Kaliningrado tranzitą
  Velniop Kaliningrado tranzitą

  Daugelį metų Kremliaus šunidžių gyventojai demonstravo pasitikėjimą savomis jėgomis ir nevengė agresyvesnės retorikos. ...

 • Kalba – turtas, kuris nesudegs
  Kalba – turtas, kuris nesudegs

  Stebint geopolitinius procesus pasaulyje, solidarizuojantis už Ukrainos siekius, išryškėja kalbos, kaip žmogiškosios jungties, svarba. ...

  3
 • Ieškokite moters
  Ieškokite moters

  Lygiai prieš penkerius metus toks rusų aktorius M.Porečenkovas, buvęs Rusijos televizijos projekto "Ekstrasensų mūšis" vedėjas, po 17 laidos sezonų praskleidė TV virtuvės užsklandą, tuo bjauriai šokiruodamas savo gerb...

 • Dezinformacijos kiaušiniai
  Dezinformacijos kiaušiniai

  Paskutinę birželio savaitę Lietuva pradėjo atremdama kibernetinę ataką. Atsakomybę už ją prisiėmė su Rusija siejama grupuotė, pareiškusi, kad tai kerštas už tranzito į Kaliningradą ribojimus. Atakų prieš mūsų institucijas...

 • Š. Vaitkus: ar sanatorijoms skambės laidotuvių maršas?
  Š. Vaitkus: ar sanatorijoms skambės laidotuvių maršas?

  Jau šį ketvirtadienį Seime spręsis, ar kurortų sanatorijoms ir reabilitacijos centrams skambės laidotuvių maršas, ar pagrindinė visų kurortų pragyvenimo šaka bus nukirsta, ar vis dėlto sveikas protas paims viršų ir kurort...

  13
 • „Killnet“ kibernetinė ataka: kokia kariuomenė, tokie ir programišiai
  „Killnet“ kibernetinė ataka: kokia kariuomenė, tokie ir programišiai

  Kelias pastarąsias dienas viena karščiausių temų Lietuvoje – Rusijos programišių puolimas, ilgesniam ar trumpesniam laikui sutrikdęs kelių institucijų darbą. Tikėtina, kad yra žmonių, kuriems šie išpuoliai kelia ne...

Daugiau straipsnių