Ko nesuvokia sporto specialistai?

Dabar svarbiausia nugalėti visą pasaulį sukrėtusią tą klastingą "dievo koronę". Tačiau gyvenimas nestovi vietoje – ne už kalnų vasara. Smiltynės ir Antrosios Melnragės paplūdimiai vėl pasipuoš mėlynosiomis vėliavomis.

Dabar svarbiausia nugalėti visą pasaulį sukrėtusią tą klastingą "dievo koronę". Tačiau gyvenimas nestovi vietoje – ne už kalnų vasara. Smiltynės ir Antrosios Melnragės paplūdimiai vėl pasipuoš mėlynosiomis vėliavomis.

Jaunimas, mėgstantis sportą, renkasi čia, nes sudarytos sąlygos tinklininkams, rankininkams, kurie ir be jokių legionierių yra stipriausi Lietuvoje.

Klaipėdiečiai dėkingi už jų pergales, kad garsina mūsų miestą, o treneriams – už tai, kad supranta jūros sveikatinimo galią, suteikiančią ištvermės ir jėgų žaidėjams.

Klaipėdiečiams labai svarbi miesto sportinė šlovė. Tai kodėl švaistome pinigus kažkokiems Šviesos festivaliams?

Skaudu, kad šito nesupranta krepšinio specialistai.

Jeigu paplūdimiuose būtų įrengtos krepšinio aikštelės, jos duotų didžiulę naudą krepšinio mokyklų auklėtiniams. Ir "Neptūno" žaidėjai galėtų prie jūros stiprinti sveikatą.

Rašau apie jūros naudą sveikatai, nes pats tai patyriau.

Dirbdami antraeilėse pareigose gelbėtojais ir treniruodami prie jūros ištvermę, anuomet klasikinių imtynių varžybose neturėjome sau lygių Lietuvoje ir net įvairiuose tarptautiniuose turnyruose.

Tais laikais pajūrio pušynų takais mynė pedalus ir dviratininkai, kurie laimėdavo visus startus. O trys iš jų net tapo olimpiniais čempionais.

Argi tai neįrodo, kad jūra ir pajūrio pušynai duoda didelę naudą sveikatai?

Todėl ir Lietuvos krepšinio rinktinė prieš rimtus čempionatus treniruočių stovyklas sveikatai ir ištvermei stiprinti renkasi prie jūros.

Patikėkite, kiekvienos sporto šakos vaikai, turėdami sąlygas vasarą gyventi, sveikai maitintis ir protingų trenerių vadovaujami sportuoti prie jūros, tikrai garsintų mūsų miestą ir Lietuvą pasaulyje. Nuo vaikystės ir paauglystės labiausiai priklauso sportininko galimybės tobulėti.

Linkėčiau uostamiesčio išrinktiesiems ir atsakingiems už sportą vadovams pagalvoti, kaip geriau panaudoti Klaipėdos ateinančioms kartoms jūros sveikatingumo lobį. Tuomet ateityje visokių legionierių vietas užims mūsų mieste išugdyti sportininkai.

Geriausia atletų stiprybės kalvė būtų sportuojančių vaikų poilsio namai Smiltynėje, kur didžiulė erdvė, švariausias smėlis ir vanduo. Juk klaipėdiečiams labai svarbi miesto sportinė šlovė. Tai kodėl švaistome pinigus kažkokiems Šviesos festivaliams?

Senyvo amžiaus ir turinčių judėjimo negalią žmonių vardu prašau miesto tarybos narių spręsti mums labai svarbią problemą. Nuo vaikystės pamėgusiems Smiltynę dabar jau sunku ten patekti, nes nė vienas maršrutinis autobusas neatvažiuoja arčiau perkėlų. Juk vienu iš miesto autobusų būtų galima nuvežti keleivius prie Naujosios perkėlos.

O Smiltynėje galėtų kursuoti koks nors transportas, pavežąs žmones arčiau jūros.

Dabar paskutinės 11 ir 12 autobusų maršruto stotelės yra prie Senojo turgaus, negi sunku pratęsti jų maršrutą iki Senosios perkėlos, bent jau vasarą? Tuomet nevežiotų 11-asis ir 12-asis oro, būtų pilna keleivių. Sunkiai vaikštantiems žmonėms būtų patogiau pasiekti jūrą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Tai sportininkams reikės sportuoti su antsnukiais ?

Faktas

Faktas portretas
Dabar toks metas: jei iš tikrųjų yra tas virusas, jis turi stipriai soktelt, nes šis savaitgalis buvo absoliutus chaosas- pilnos kapines, Palanga lūžo, pajūris visas lūžo, lauko terasos barų be jokios kontroles...Pusę žmonių be kaukių. Tai jei yra virusas, bus bėda. Jei ne - nėra išvis to viruso ir žmonės tiesiog dės skersa ant verygos su mentu
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Kaip prieiti prie vandens?
  Kaip prieiti prie vandens?

  Portalo skaitytojas Vytas turi pastabų dėl Dangės skvero rekonstrukcijos – jis sako, kad dėl užkaltų metalo polių nebebus galima nusileisti prie vandens, o tai gali pareikalauti ir žmonių gyvybių, nes nelaimės atveju nebus įmanoma užlip...

  2
 • Kapinėse baisiau nei Sibire?
  Kapinėse baisiau nei Sibire?

  Atėjo laikas pakalbėti apie tvarką Lėbartų kapinėse. ...

  11
 • Pribaigs ne liga, o valdžia
  Pribaigs ne liga, o valdžia

  Mūsų dabartinė valdžia yra labai greita vis ką nors uždrausti. Nepamenu, kad jos atstovai būtų ką nors leidę. ...

  21
 • Klausimas: iš kur milijonai?
  Klausimas: iš kur milijonai?

  Nustebino Vakaruose ir Lietuvoje pasirodę straipsniai apie ilgametę televizijos sveikatos laidų vedėją Jeleną Vasiljevną Malyševą. Keista, jog, pasirėmus "The Daily Beast" publikacija, aiškinama, kad ši moteris televizij...

  7
 • Užburtas rinkimų ratas
  Užburtas rinkimų ratas

  Ne kartą ir ne vienas pretendentas į Seimą savo prieš rinkimus dalytuose pažaduose yra išsakę ryžtą keisti arba tobulinti rinkimų sistemą šalyje. ...

 • Tarsi senolių genocidas
  Tarsi senolių genocidas

  Jau bemaž du mėnesiai, kai gyvename karantino sąlygomis. Visą tą laiką neiškėliau iš namų kojos. Juk taip liepė – vyresniems nei 60 metų žmonėms prisakė būti namie. ...

  7
 • Kodėl žmonės taip elgiasi?
  Kodėl žmonės taip elgiasi?

  Aš norėčiau bent jau suprasti, kodėl žmonės per Velykas stengėsi vis kažkur išvažiuoti, nors buvo prašoma to nedaryti. ...

  2
 • Visa tiesa apie maisto donorus
  Visa tiesa apie maisto donorus

  Skaičiau dienraštyje Viktorijos Razgun pastebėjimus "Ko išties bijo lietuviai?" ("Klaipėda", 2020 04 16). ...

  6
 • Kur išgaravo buvęs mandagumas?
  Kur išgaravo buvęs mandagumas?

  Negaliu suprasti, kas atsitiko siuntinių gabenimo bendrovei "Omniva"? Dabar daug kas užsisako prekes internetu. Jas atveža ir įdeda į siuntinių dėžutes, kurios yra kiekviename mieste. Labai patogu. ...

  21
 • „Buduliai“ sugrįžo namo?
  „Buduliai“ sugrįžo namo?

  Nakties metas, daugelio namų languose tamsu, žmonės aplinkui įmigę. ...

  19
Daugiau straipsnių