Grožio konkursą rengia kunigas

Vienas Italijos kunigas ir teologas pranešė savo interneto dienoraštyje organizuojantis moterų vienuolių grožio konkursą, pavadintą „Sesuo Italija 2008".

Taip tėvas Antonio Rungi iš Mondragonės, esančios netoli Neapolio, ketina akcentuoti jų vaidmenį Katalikų Bažnyčioje ir sugriauti stereotipą, kad visos vienuolės yra senos, griežtos ir negražios.

Pasak tėvo Antonio, konkursą pasiūlė pačios vienuolės, su kuriomis jis nuolat meldžiasi ir dirba. Jis prasidės rugsėjį, o jo tinklaraščio lankytojai mėnesį laiko galės „balsuoti už tą vienuolę, kurią laiko modeliu".

Jis tikisi, kad konkurse „Sesuo Italija 2008" dalyvaus mažiausiai tūkstantis vienuolių ir kad kada nors ši idėja virs „tikru grožio konkursu", tokiu kaip kasmet vykstantis „Mis Italija".

„Vienuolės Bažnyčios gyvenime yra truputį ... nustumtos į šoną, - sakė A.Rungi, kai Italijos žiniasklaida paskelbė apie jo sumanymą. - Tai bus proga padaryti jų indėlį labiau matomą".

A.Rungi, kuris yra organizavęs pamaldas Neapolio paplūdimiuose, kai poilsiautojai galėjo kalbėti rožinio maldas, sakė, kad interneto dienoraštyje bus pateiktos visų dalyvių nuotraukos su trumpais pasakojimais apie save, ir kad bus galima balsuoti už patikusią pretendentę.

Pagal konkurso sąlygas, dalyvėms turi būti nuo 18 iki 40 metų, be to, konkurse gali dalyvauti ne tik italės.

A.Rungi nereikalaus iš konkurso dalyvių nuotraukų, kur jos būtų apsirengusios atvirais maudymosi kostiumėliais. „Nedemonstruosime vienuolių su maudymosi kostiumėliais", - sakė jis.

Italijos kunigams atitinkamo konkurso nėra, bet pastaruosius ketverius metus spaudos kioskuose itin gerai perkamas kalendorius su jaunų, simpatiškų kunigų ir seminaristų, įsiamžinusių prie Romos įžymybių, nuotraukomis. NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių