Klaipėdos „Neptūnas“ baigė pasirodymą LKF turnyre

Klaipėdos „Neptūno“ ekipa baigė šių metų pasirodymą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Didžiosios taurės turnyre - pajūrio krepšininkai atsakomosiose rungtynėse išvykoje rezultatu 94:77 (24:21, 22:20, 22:18, 26:18) buvo įveikti daugkartinių Lietuvos prizininkų - „Šiaulių“ atstovų.

Pirmoji dvikova, vykusi sausio 3 dieną Klaipėdoje, taip pat baigėsi saulės miesto krepšininkų pergale - 105:96. Tuomet klaipėdiečiai „Šiauliams“ priešinosi gana aktyviai.

Rungtynių pirmoji pusė Šiauliuose taip pat buvo atkakli - antrojo kėlinio pabaigoje rezultatas dar buvo lygus - 39:39.

Visgi, po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai padidino apsukas, sužaidė kelias sėkmingas atkarpas ir jau trečiojo kėlinio pradžioje susikrovė dviženklę taškų persvarą - 55:44. Po šio šalto dušo neptūniečiams pakeisti įvykių eigos jau nebepavyko.

Tai buvo paskutinės Denzelio Bowleso rungtynės „Šiaulių“ gretose. Šis amerikietis keliasi į Filipinus - jį suviliojo „B-Meg Llamados“ komanda.

Pralaimėjimas neptūniečiams - ne vienintelė liūdna žinia: ketvirtajame kėlinyje „Neptūno“ lyderis Marius Runkauskas atakos metu susižeidė čiurną ir į aikštę nebegrįžo. Kol kas nėra aišku, ar trauma rimta.

„Šiaulių“ ekipos gretose daugiausiai prie pergalės prisidėjo Cameronas Longas, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Buvęs neptūnietis Valdas Vasylius surinko 18 taškų (8 atk. kam.), Rashaunas Broadusas - 17, Denzelis Bowlesas - 14 (6 atk. kam.).

„Neptūno" komandoje išsiskyrė Marius Runkauskas ir Laurynas Mikalauskas, pelnę po 16 taškų, Mantas Ruikis pridėjo - 9, Evaldas Dainys - 8 tšk. (7 rez. perd.).

„Neptūno“ gretose jau rungtyniavo Naujųjų naktį skaudžią brolio netektį išgyvenęs Simas Galdikas. Jis pelnė 8 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Kitame LKF taurės etape „Šiauliai“ susitiks su „Kėdainių Triobet“ ekipa. Pastaroji antrame etape abu kartus (78:61 ir 65:61) įveikė Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais sausio 13 dieną (penktadienį) 19 val. išvykoje su Rakverės „Tarvas“ (Estija) ekipa. Tai bus BBL Iššūkio taurės rungtynės.

Šiame straipsnyje: Neptūnas