„Zaporožietis“ taps paminklu Pereiti į pagrindinį turinį

„Zaporožietis“ taps paminklu

2009-06-11 12:51
„Zaporožietis“ taps paminklu
„Zaporožietis“ taps paminklu / auto.mail.ru nuotr.

Senutėlaitis „Zaporožietis“, kuriuo 2006-aisiais tuometinis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Maskvoje vykusio viršūnių susitikimo G8 metu pavėžino JAV prezidentą Džordžą Bušą, grįžta į Sankt Peterburgą, kur taps... paminklu.

Mašiną ketinama užkelti ant postamento prie vadinamosios Lindstremo vilos, greta elektromobilio, kuriuo V.Putinas taip pat važinėjo Didžiojo aštuoneto susitikimo metu. Garsiausias pasaulio „Zaporožietis“ čia stovės bent jau iki rudens, o po to greičiausiai vėl bus išsiųstas į Maskvą.

Teigiama, kad šis sovietinių laikų automobilizmo pramonės simboliu tapęs „Zaporožietis“ iš tiesų buvo pirmoji V.Putino nuosava transporto priemonė, laimėta loterijoje. Pasak oficialios legendos, loterijos bilietą būsimasis Rusijos prezidentas gavo parduotuvėje vietoj grąžos.

Neseniai, agituodamas tėvynainius pirkti rusiškus automobilius ir remti vietinius gamintojus, V.Putinas įsigijo visureigį „Niva“.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų