„Aston Martin“ siurprizas

„Aston Martin“ siurprizas

2009-07-02 17:26
„Aston Martin“ siurprizas
„Aston Martin“ siurprizas / Aston Martin nuotr.

Didžiosios Britanijos žiniasklaidoje pasirodė intriguojantys pranešimai apie naują „Aston Martin“ projektą - miniatiūrinį „A“ klasės automobiliuką su kukliu 1 litro darbinio tūrio varikliu. Prabangos simboliu laikomo „Aston Martin“ neįprasto modelio vardas - „Cygnet“.

Tačiau šią žinią paskelbę britų žurnalistai spėja, jog „Aston Martin Cygnet“ bus ne šiaip naujas automobilis, taikantis į nebrangių ratuočių rinką, o savotiškas aksesuaras. T.y. teisę nusipirkti „Cygnet“ tik tie klientai, kurie išsirinks kurį nors klasikinį „Aston Martin“ modelį. Su „Vanage“, DB9 ar DBS toks žmogus galės keliauti į glofo klubą užmiestyje, o su mažuoju „Cygnet“ - sukinėtis didmiesčio centre.

Teigiama, kad „mikro Aston“ konstruojamas naudojant „Toyota iQ“ platformą ir turės labai panašias technines charakteristikas. Didžiausias skirtumas - „Cygnet“ interjeras. Britiško automobiliuko salone dominuos itin kokybiška oda, apdailai bus naudojamas medis, montuojama kokybiška garso aparatūra. Prognozuojama, kad šis modelis kainuos apie 40 000 JAV dolerių.

Naujausi komentarai

Komentarų nėra

Daugiau naujienų