Vilniuje atidengtas paminklas A. Ramanauskui-Vanagui

puikus paminklas--garbe drasuoliui

puikus paminklas--garbe drasuoliui portretas
Didinga,puiku!! --amzina atmintis Lietuvos LAISVES kovotojams--tai musu sunki -tragishka praeities istorija; o tiems okupantu -laptiozniku palikuonims --von ,lauk is musu Laisves-Taikos kelio.[[[bet ka uostineja zydukai zingeriukai,kurklensk...grynai lietuviskuose renginiuose?]]

Ch

Ch portretas
Prisimenu tėvų pasakojimus, kaip naktimis ateidavo miškiniai ir išsinešdavo maisto, nepaklausę, ar užteks patiems su vaikučiais prasimaitinti.., o dienomis apsilankydavo stribai ir, kad nesukelti įtarimo, ir jiems duoklę atiduodavo. Taip vienkiemiuose ir gyveno amžinoje baimėje. Taip kad nereikia lia lia..

Anonistui

Anonistui portretas
Gal galėtum vatini idiote papasakoti kas tai yra baltaraistininkai? Ar ne maišai čia ką nors su ruskyno baltagvardieciais? Bet kokiu atveju mūsų partizanai kovojo su jų okupantais, o didžioji dalis Lietuvos kaip įmanydami tam padėjo, o ypač paprasti kaimo žmonės kuriuos sovietai varė į savo kolchozus atimami jų zemes. Bet jums komunistinis mankurtams tai nedaeina.

Arvys

Arvys portretas
Amžina pagarba generolui!!!

nordland

 nordland portretas
nedaejo vanago rankeles iki to kgb informatoriaus .......

Dzūkė

Dzūkė portretas
Man jau 80 m, puikiai atsimenu kaip jie naktį ateidavo, neduok dieve, dar tą pergyventi.

Čiubaka

Čiubaka portretas
Pasak wikipedios miško brolių buvo ~12K, tai kažkaip nelabai eina suvokti kaip jie galėjo išsimaitinti neplešiant, nežudant ir neprievartaujant. Ar ten bunkeriuose miškuose burokus su bulvėm augino? Įsivaizduokite, kaip kokia 100 išalkusių banditų su automatais ateina į kaimą. Ir nereikia pasakot, kad visas kaimas geranoriškai sunešdavo paskutinį kąsnį. Ir taip kasdien bent kelis metus?? Tuo tarpu kiti žmonės atstatinėjo po karo sugriautą Lietuvą

Anonumui vatiniam rusuo

Anonumui vatiniam rusuo portretas
Anonime, Ramanauskas Vanagas su malonumu zude tokius rusus komjaunuolius kaip tu. Greiciausiai ne viena rusa komunisteli imigranta okupanta nuzude ir is tavo gimines.

Anonimas

Anonimas portretas
Kada pastatysite paminkla LIETUVOS KOMUNISTAMS , kurie gelbejo lietuva nuo visokio baltaraistinio brudo kurie deginu gyvus senelius ir vaikus Pirciupiu kaime ir visoje Lietuvoje????

kaunietis

kaunietis portretas
amžina šlovė tautos Didvyriui

Ui

Ui portretas
O kada bus paminklas Ramanauskui-Greitai?

Vatnikui Chyy

Vatnikui Chyy portretas
Vata, nekabink makaronu. Rusu emigrantai bolsevikai, cekistai, komjaunuoliai ir kareiviai plese, degino, zude, prievartavo Lietuvos gyventojus, ne kas kitas.

Chyy

Chyy portretas
oi neužmiršo lietuvis kaip miškiniai plėšė ir šaudė paprastus žmones, oi neužmiršo..Ir nieko jūs tvarteliniai nepadarysit. Galit net kad ir keli metrai statyt tokius paminklus:D)

Kuo toliau

Kuo toliau portretas
tuo jis gražesnis vaizduojamas.Greit kaip Liandzbergas ar Leninas pasidarys vienintelis ir nepakartojamas stabas.

Fu, koks pazoras

Fu, koks pazoras portretas
Pasirodo čia vatnikų komentarų netrina, prorusiška "Klaipėda".

Petras

Petras portretas
Tie,kurie vadina Lietuvos gynėjus banditais yra raudonskūrių išperos ,išdavikų ir abejingų žmonių homoseksualinės sueities rezultatas.....

Vatniku galvas mauti ant uolu

Vatniku galvas mauti ant uolu portretas
Vatnikai sika i kelne. Vakar Baltarusijoje, Siandien Kirgiztane, rytoj ir Rusijoje bus bandoma versti diktatoriu. Putinas uzsibarikadaves savo bunkeryje jau 7 menesi niekur neiseidamas. Vatnikams jau atlyginimu niekas nemoka. Is ko jie gyvens?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
KGB užslaptino koncervatoriai.

Labas

Labas portretas
Ką padarysi, ir tada buvo raudonskūrių ir išdavikų, tai ko norėt po šitiek metų tinginių ir vagių valdžios.

Laisva Lietuva

Laisva Lietuva portretas
Partizanai buvo, yra ir bus gerbiami tikrų lietuvių. O kol kas siūlau dergtis iš prostitučių - kremlinių vatinkų, kad jie/jos dar labiau putotųsi :)

nuzmogejamas atejunu,

nuzmogejamas atejunu, portretas
idomu kas banditas,,,,,,,,,tas kuris savo tevyne gyne ,ar tas kuris atejo su sautuvu is svetimos valstybes ir zude to krasto zmones.,,,,,,,,,,tai kuris,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Lietuvis

Lietuvis portretas
Amžina šlovė Lietuvos sūnums ir dukroms padėjusiems galvas naikinant raudonąsias sovietfašistines lervas ir jų subinlaižius stribus!!! Kremliaus troliai - užsikruškite savo vėmalais bekomentuodami :) Pradedam minusuoti, nemiegam, kalės! gav-gav-gav ;)

stasy ilgunai

stasy ilgunai portretas
ziurek kad tau nebutu nuplesti kiausiniai,o tas vanagas buvo tik banditas

Baime

Baime portretas
Paskaicius komentarus daugeliui piktu vis dar baimes jausmas neisnykes matomai gerai Zaliukai ibaugino Iseis is misko petras ir sikna istarkuos papyles sociai druskos jis miskan iskulniuos jei megsti dergti gerbiamus zmones tai savo pavarde varda parasyk ar vis dar Petro is misko bijai

Slženicynas

Slženicynas portretas
Kaip nuostabu buvo GULAG'e!

Agentas

Agentas portretas
Kokia valdžia, tokie ir didvyriai !

ne tik , kad neturi statyti

ne tik , kad neturi statyti portretas
, bet tau TIKRAI ir nestatys.

Neturi

Neturi portretas
Banditams paminklų neturi būti!

STASYS ILGUNAS

STASYS ILGUNAS portretas
Visiems kuriems nepatinka laisva Lietuva,jos patriotai ir didvyriai ,neškit savo subines iš šios šalies,kol dar jūsų nepasiekė Didvyrio A.VANAGO kerštas.Tiems,kurie daužo atminimo lentas--rankos bus nukapotos,,tiems kurie loja ir menkina Lietuvos valstybę--bus išplėšti liežuviai.

Labas

Labas portretas
Taip ir maniau, kad pirmiausia komentuos stribai, jau išmokę rašyti.

Virus²²

Virus²² portretas
Buvęs nacių koloborantas ?!

????

???? portretas
Nuo kada paminklas banditui.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių