V. Landsbergis: raudonoji melo imperija lūžo Lietuvoje

klp

klp portretas
lokit šunys vatnikiniai ir gandragalviniai.PROFESORIUS PERGYVENS JUS VISUS.Jūs jau smirdėsite nustipę,o jis dar gyvuos

Lietuvoje p a s l ė p t ų 75 metams KGB-tų p a t r o n a s

Lietuvoje p a s l ė p t ų 75 metams KGB-tų p a t r o n a s portretas
bendromis pastangomis 30 metų alina ir skurdina ŽMONES, kurie i š k o v o j o NEPRIKLAUSOMYBĘ.----žmonės t i k i , kad ateis laikas , kad VISUS pasislėpusius ČEKISTUS i š t r a u k s i m e iš landsbsrgizmo KLIKOS u ž p e č k i o .

tai NUPUŠUSIO-SUTRĘŠUSIO KGB-tų s e n o l i o amsėjimas,

tai NUPUŠUSIO-SUTRĘŠUSIO KGB-tų s e n o l i o amsėjimas, portretas
jo i š v a i z d a rodo , kad tai paskutiniai pasispardymai- baigia i š p i l t i ant TAUTOS savo v ė m a l u s ir negeba suvokti , kad JIE grįžta ne tik jam , bet ir konservatoriams --VĖZDU a t g a l .----juk parodo , kad TOKIE Lietuvoje neranda vietos , kur palaidoti URNĄ su žmonos palaikais.

Kęstas

Kęstas portretas
Demografas: suvaržymų kontekste laukta permainų, tačiau emigracijos skaičiai išliko dideli: " Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, demografas Domantas Jasilionis sako, kad karantino suvaržymų ir „Brexito“ kontekste laukta esminių migracijos permainų, tačiau emigracijos skaičiai, nors ir sumažėję, išliko dideli. Į Lietuvą gyventi grįžo 20,8 tūkst. Lietuvos piliečių – 2 proc. daugiau negu ankstesniais metais. Sugrįžusieji pernai sudarė beveik pusę (48,3 proc.) visų imigrantų. Tuo metu emigracija sumažėjo: pernai išvyko 23,1 tūkst. nuolatinių šalies gyventojų – 6,2 tūkst. arba 21,2 proc. mažiau negu 2019 metais." Stebėtis nėra ko - Lietuvos valdžia ir verslai taupo, varydami žmones į bedarbystę ir šios krizės metu. Lengva įsivaizduoti, kokia ateina emigracija, kai vakcinos stabdo pandemiją. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Anonimas

Anonimas portretas
DALBAJOBAI DAR NEATSIBODO LOTI VISTIEK NEIKASITE SVEIKATOS TATAI.

>>>pensininkė \\\\\.../////

>>>pensininkė  \\\\\...///// portretas
>>>Pilkos,ožio kailio spalvos.

pensininkė

pensininkė portretas
kokios spalvos melas dabar

Ožys \\\\\.../////

Ožys \\\\\...///// portretas
Nekaltinkit ožio,ne jis TSRS 'sugriovė'.TSRS sugriovė Garbašiovas,stipriai dasidėjo Jelcinas,o kancovkę padarė PUČAS Maskvojie.Nekaltinkit niekuo dėtą padarą.Duokit laisvai užversti kanopytes.

raudoniesiems skalikams

raudoniesiems skalikams portretas
tikrai koloborantų,besiilginčių sovietinių laikų dar apsčiai ant Lietuvos.Gal švenčiant 50-metį ,jie jau bus prasmirdę kapuose...

ručys ir kitiems debilams

ručys ir kitiems debilams portretas
ar durnyne internetas dirba?

Nusičiurkšti ant lavono

Nusičiurkšti ant lavono portretas
Ir pasakyti, koks aš kietas ir savo nusičiurškimu jį pribaigiau-daugiau nei žema.Gerai,kad dabartinis jaunimas nėra anų dienų išplautasmegeniai,kurie buvo nuteikinėjami kovoti prieš tai,kas ir taip buvo žlugę!

Profesoriau

Profesoriau portretas
Profesoriau, o kokia imperija jau tiek metu neprileidzia paties prie Prezidento titulo? Laisves premijos laureato titulas, ne is pirmo karto, bet pavyko. Pries tai, negaves, pareiskete, kad Seimas neislaike testo. Dabar, kolega Zingeris tiek pastangu dejo, o gavote tik Pirminyko pavadinima. Kazka reikia daryti

RAUDONOJI MELO IMPERIJA IŠĖJO...

RAUDONOJI MELO IMPERIJA IŠĖJO... portretas
O į jos vietą atėjo JUODOJI LANDSBERGINĖ MELO IMPERIJA. Ir tai jau tęsiasi 30 metų. Iš Lietuvos pabėgo virš milijonas gyventojų. Šiandien Lietuva - korumpuota, beteisė, ubaginė Europos sąjungos valstybė, kuri savo pragyvenimo lygiu lenkia tik Ukrainą.

as

as portretas
uztad isigalejo lianzbirginiu koncervagiu klanas

Dzūkelis

Dzūkelis portretas
Tai kad nemažai prie to raudonojo melo imperijos tamsta prisidėjai brukdamas marksistines leninines stalinines tiesas būdamas marksizmo leninizmo katedros lektorium, o dabar jau dėstai kitas tiesas, opet vlast menejeca.

>>>Falšyvas stukačius \\\\\.../////

>>>Falšyvas stukačius  \\\\\...///// portretas
>>>Kodėl nesusidomi tokiais TSRS "profesoriaus" nuopelnais,kaip rašo komentaro autorius.Tai gi dar yra gyvi liūdininkai.Kas daros,kaip nuo žąsies vanduo.Kiek jis kriuš tą Lietuvėlę,kas jį prachvostą saugo ir gina ???.O, kad tai tiesa, tai 100 proc.

sveikinu draugą šūdkalnį ir visus valdžiagyvius su sausio 13

sveikinu draugą šūdkalnį ir visus valdžiagyvius su sausio 13 portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
ir įsigaliojo nusikaltėlių iš valstybės tarnybų imperija

Kaip su praeitimi kodėl niekas nesidomi?.

Kaip su praeitimi kodėl niekas nesidomi?. portretas
Tos pačios imperijos profesorius ir buvo .

taip, taip,

taip, taip, portretas
bet nebuvo išrinktas prezidentu, tad pripažinkim tik realius nuopelnus (būtų gerai sužinot visas istorijos detales (net ir nuslėptas))

tiesa

tiesa portretas
Tai ko senolis pasiekė sovietmečiu, kaip gyveno, kur dirbo , kur keliavo...galėjo pasiekti tik režimui labai lojalus asmuo, labai labai ... - suprantate, Tikrieji disidentai buvo ujami, persekiojami ir net pasvajoti negalėjo apie išvyką į užsienį, dabar jie nustumti ir pažeminti kaip ir sovietmečiu.

klp

klp portretas
stribu klapciukai garbina sovietini profesoriu

taigi

taigi portretas
Pasekite pasaką kokiu būdu CCCP laikais asmuo nebendradarbiaujantis su tam tikra represine įstaiga galėjo nevaržomai važinėti į Angliją ar Vakarų Vokietiją Plyzzzzz :)

kaunietis

kaunietis portretas
tvirtos sveikatos,visokeriopos sėkmės

Vytauta rinkti prezidentu

Vytauta rinkti prezidentu portretas
Paziurekit Amerikoje viena seni pakeite kitas senis.

Lansbergiui

Lansbergiui portretas
Melo imperija pakeitė tik pavadinimą...Dabar ji vadinasi LIETUVA....

> Aistei...

> Aistei... portretas
Na ir tiradą suskėlei! Tai ir sakau - tokie nupezėlai manosi tebežygiuojantys plačiuoju komunizmo vieškeliu ir net nenutuokia tikrų tikriausiai čiuožiantys kanalizacijos vamzdžiu istorijos šiukšlynan.:)

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Šaunuolis Prezidentas Vytautas Landsbergis! Kuo didesnės sveikatos Jums!

Kada

Kada portretas
Kada luz agento dedules melo imperija lietuvoje manau neuzilgo

Anonimas

Anonimas portretas
Toje melo imperijoje Landzbergis buvo tarybinis profesorius, KGB informatorius. Gaudavo labai didele alga, komunistu rezimas jam dave gera buta ,, vazinejo po uzsienius, atvezdavo kruvas pornozurnalu. Gera bizni prie supuvusios Tarybu valdzios sukdavo. Uz ka jis dabar savo geradarius drabsto sudais?

falsyvas stukacius

falsyvas stukacius portretas
Vytautas Landsbergis (85 m.) pasieke visai priesingo rezultato. Su Lietuvos ryto televizijos laida Patriotai susisiekes Nepriklausomybes Akto signataras Aloyzas Sakalas (86 m.) pareiske liudysias, jog mate dokumenta, neva siejanti N.Dusanski su V.Landsbergiu. Man parode N.Dusanskio raporta, kur mano klases draugas V.L. ivardijo mane kaip antitarybini ,kai nusiteikusi, ir as buvau suimtas bei nuteistas 25m, zurnalistams sake A.Sakalas. Jis taip pat pareiske turis liudininka, zinanti, kuris atkurtosios nepriklausomos Lietuvos politikas po 1990 m. kovo 11-osios leido aukstiems KGB karininkams, dalyvavusiems Lietuvos partizanu ir politiniu kaliniu kankinimuose ir zudynese, ramiai isparduoti turta ir pabegti is Lietuvos, skelbiama publikacijoje

Dzūkelis

Dzūkelis portretas
Tai kad nemažai prie to raudonojo melo imperijos tamsta prisidėjai brukdamas marksistines leninines stalinines tiesas būdamas marksizmo leninizmo katedros lektorium, o dabar jau dėstai kitas tiesas, opet vlast menejeca.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Vienok "dėdulė" toje melo imperijoje visai neblogai "vartėsi".

Aistei ir buldozeriui

Aistei ir buldozeriui portretas
Jūs parsidavusios šiukšles,jūs išmatos ir matyt benkartai abu jūs slykstynes isgamos matyt tik TV žiūrint ir esat gimė išdavikų parsidaveliu metu,oi greitai jūs suprasti nors išdavikai lietuvos nesupras kol į kartuvės kas nors nebuvęs ,per tokius ir nyksta Lietuva ir jos visa infrastruktūra kartu su žmonija

Nuomonė

Nuomonė portretas
Bandau ir taip ir anaip kovoti su savimi, bet nežinau kas turi nutikti kad nustočiau niekinti "pianisto"

Aistė

Aistė portretas
Tai bent smagi sovietinių nuopezų pasiutpolkė komentaruose! Trypiat net pridusę. Ir ką? Vis tiek teliekat apgailėtini. :)

aga

aga portretas
Blgai buvo CCCP, bet dabar irgi blogai. Žmonės priversti emigruoti, o mes toliauvergaujam europai, palaipsniui tampam tik vartotojai, o ne gamintojai, eksportuotojai.

Buldozeris

Buldozeris portretas
Kacapams siulyciau cia nekomentuoti, jusu komentarai tik juoka kelia, Eikit geriau savo perrasytos istorijos ir putler konstitucijos skaityti.

Anonimui

Anonimui portretas
Tik nemyžkit į gorsetus, pataikūnai.

Anonimas

Anonimas portretas
ale kiek daug cia jedinstvininku susirinke,geriau varykit i savaji laikrasti www kp ru

Neuzmirštuole

Neuzmirštuole portretas
viekas Lietuvoje luzo, liko tik Landsbergio melas

Nikas

Nikas portretas
Nukvakęs pamišėlis-marazmatikas. Lukiškės jo laukia-nesulaukia.

Corona

Corona portretas
Lietuva per 30 metu visa suluzo

Anti landsbergistas

Anti landsbergistas portretas
Neleiskite sito senio i tribuna, siuskite tiesiai i durnyna ar senoliu namus. Sitam lopui senai demensija

Lietuvis

Lietuvis portretas
Išmokit lietuviškai rašyti, subinlaižiai

tam --,,,turim,,,-- atvirksciai tiems kurie nori tvarkos

tam --,,,turim,,,-- atvirksciai tiems kurie nori tvarkos portretas
geresniu atlyginimu , soc.garantiju ,seimos ir vaiku apsaugos, ---tie apsaukiami sunauja , stribais, komuniagom.....kurias tas ,,etiketes,,, klijuoja jau persiverte y USA gerbiamus liberastus uzslaptinti 75 metams ,,buve,,, KGB esnikai.

turim

turim portretas
Kai žmonės nori daugiau tvarkos, didesnių atlyginimų, geresnių socialinių garantijų - jiems priklijuojama KGB agento etiketė. Nieko naujo. USA tai jau buvo anksčiau. Gerus "mokytojus" turim.

to jo

to jo portretas
o tie tavo doicai ir okupantai buvo uzgrobe pajuri kursiu zemes,sovietai bent sugrazino lt pajuri ir sostine

sio KGB projekto iniciatorius KGBstukacius

sio KGB projekto iniciatorius KGBstukacius portretas
uzurpaves per aferas sajudzio grupeje valdzia[ skaitykit V.Petkeviciaus parodymus knygoje,,Durniu laivas,,] sukises y VSD , teisingumo ministerija ir teisejus su prokurorais isimtinai kadrinius ir rezervo KGBesnikus ,apsiskelbes Auksciausios tarybos pirmininku pradejo vygdyt KGB projekta pavadinta ,,,nepriklausomybes,,,, atgavimas...kuris yra siu KGB-esnyku uzslaptintas 75 metams su projekto vygdytojais .......

nuomonė

nuomonė portretas
Lūžo bet labai daug skeveldrų paliko ,kurios kaip gyvatė sukapota į gabalus, susiklijavo ir į valdžios olimpą įsirangė.reikėtų garbingai atsisakyti melo imperijos suteikto profesoriaus vardo ,nes reikia manyti jis irgi yra melagingas.

Profesoriau

Profesoriau portretas
Kaip paties nuomone, kodel neluztanti KGB imperija isislaptino Lietuvoje 75 metams? Kas buvo sito projekto iniciatorius?

nagi

nagi portretas
Nesat jau tokie durni, kaip stengiatės atrodyt. Suprantat puikiai, kad ne komunistų žmonės pasiilgo, o ....Atspėkit iš trijų kartų.

nemeluok

nemeluok portretas
dar nesuluzo tik pakeite forma bet su laiku tikrai luz tik pats to nesulauksi?...

H

H portretas
Ką teko pastebėti . Viską geriausiai žino ir matė tie kurie tada dar nebuvo gyme . Na dar kur su sauskelnėm po stalu šliaužiojo apsisnargliavę

vadas

vadas portretas
Tata - indėnų vadas RAUDONOJI KOJA.

> Jo

> Jo portretas
Senai jau atkreipiau dėmesį- komunistus ypatingai liaupsina ir ilgisi Klaipėdos krašte gyvenantys asmenys (o gal vienas asmuo čia neršia komentaruose). Nepamirškime, kad čia buvo vokiečių kraštas, kurį apgyvendino sovietai po antro pasaulinio, tai būtų atsakymas apie iškreiptą mąstymą ir baisių komunistinių nusikaltimų švelninimą ir teisinimą.

Higlander

Higlander portretas
Sprendžiant iš šiuolaikinių propagandistų dėmesio - Sausio 13-oji kaip ir asmeninė Landsbergio data

taip

taip portretas
Didžiausias nuopelnas yra sąjudiečių. Tai jie buvo tikri kovotojai už laisvę. Jų pavardės turi būti kasmet vardinamos ir minimos. R.Ozolas buvo priešaky. O Lansbergis atėjo ir gudriai prasmuko į priekį.

Jo

Jo portretas
Kiek daug dar ilgisi sovietiniu kanopu,šlykštu!

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
kada luz dabartine melo ir vagiu imperija

nju baikit sleist žydišką melą

nju baikit sleist žydišką melą portretas
Nebuvo Landsbergis jokiu valstybės vadovu.

Andrius

Andrius portretas
Kada senis CRU agentus savo draugelius paviešins

RUNKULIAI JUS JAU SUSKIRSTYTI.

RUNKULIAI JUS JAU SUSKIRSTYTI. portretas
Kgb dedule, tauta suskirste daug geriau ,sunauja, kirmelynas , maskvos agentai,"kolchozinis vat nyke, fufaike, kirmelynas,gyvatynas,rublinis ,komentaras,runkulis ,zydelka,sudmala ir t.t. taip tai parodo dideli intelekta .

to dede

to dede portretas
stojant i kgb amziams duodama priesaika

Anonimas

Anonimas portretas
apie koki cia statusa jie,anuomet oficialiai AMB vadovavo,paskui rinkimai buvo,ir ka isrinko i prezidentus ar atsimenat

BUTINAI PRAKISKITE

BUTINAI PRAKISKITE portretas
SI BJAURYSTA KARALAICIU ,PREZIDENT PER ZEMA

smagu

smagu portretas
Smagu kad nuo siandien nereikia kaukiu uzdaroje erdveje

Gh

Gh portretas
Ožys melagis ir tautos žudikas ,kada tauta švęs šventę

Anonimas

Anonimas portretas
O Amerikoje pastatytas komunizmas. Ozy, turesi traukti is po grindu komunistu partijos cleno bilieta

?

? portretas
O kas didziausias MELAGIS atspekite ?

didesninis

didesninis portretas
Lansbergis didesnis melagis net už patį Ministrą Pirmininką

Eugenija

Eugenija portretas
Didesnių melagių už konservatorius ir seimo pirmininkę Čmilytę nėra

Anonimas

Anonimas portretas
SUNAUJA NORS TOKIA DIENA NUSTOKITE LOTI.

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Net ir dauguma KGB agentų perėjo į Laisvės gynėjų pusę. Liko tik tokie kaip tu - parsidavėliai.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
sovietų kariai neišdrįso judinti KGB agentu............
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių