Taivane gyvenanti lietuvė: daug kuo skiriamės, bet esame panašūs noru gyventi demokratiškoje šalyje

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Kiniją valdo vienvaldis lyderis - jo vienas žodis ir neatsiras nei vienos įmonės, kuri norėtų turėti santykius su Lietuva. Ir realiai nepadės nei JAV, nei ES, nei jokie teismai - įmonių nepriversi draugauti su Lietuva, kai tą draus jų valdžia.

Vidas

Vidas portretas
Nekiškit savo nosies kur šuo nekiša tam tikro daikto. Giliai dzin tas Taivanis. Tai Kinijos reikalai tai tegu jie ir tvarkosi.

vadimas

vadimas portretas
pagarba,,,bukite toliau nuo bolshevikiniu zarazu,,burlioku ir kovido,,

lilililil

lilililil portretas
keistos mergeles , nuotoliniu budu Tevyne myli ir ja moko -tai juvelyre is Ispanijos, tai toji is Taivanijos.

ALGIS

ALGIS portretas
Grįžk į Lietuvą ir gyvensi ''demokratišoje'' šalyje .

Neringa

Neringa portretas
Kas rinkdamasis tarp duonos ir laisvės pasirenka duoną- negauna nei duonos nei laisvės. Esame didi, stipri tauta ir tik nuo mūsų kiekvieno priklauso ar nevirsime tais kurie pasirenka duoną...

Karolis

Karolis portretas
Žmonių (taip pat ir žurnalistų) noras subjektyviai kalbėti (komentuoti) yra didesnis už norą sužinoti tiesą, kodėl taip yra, dėl kokių priežasčių taip įvyko. Mat, taip lengviau, nereikalauja daug laiko ir pastangų. Nesiruošiu niekam atverti akis ir būti pranašu ar mokytoju. Tik noriu pasakyti, kad sunkumai dėl Kinijos spaudimo yra ir bus laikini, o jos dabartinis poelgis nėra intelektualus, bet nusikalstamas ne tik prieš Lietuvą, bet ir prieš kitas šalis, turinčias kitokį pasaulinį supratimą. Kai šalys supras nusikaltimo dydį, tada bus įvertintas Lietuvos žingsnis dėl Taivano ir jo atstovybės. Pripažinimas ir supratimas ateis, tikiuosi, pasauliniu mastu. Bet šiek tiek vėliau. Norėtųsi, kad Lietuva būtų pirmoji pripažįstanti, jog Taivanas yra vertas būti pripažintas nepriklausomu nuo Kinijos ir pilnateise valstybe nepriklausomų valstybių gretose.

To tai

To tai portretas
Nenuvertink Kinijos:) Pagal tave ja sukure demonai masonai Tik galetum patikslinti ja sukure per pirma ar per antra Opijaus kara?:)

tai

tai portretas
jav masonai /zydaiudami protingi ir uzsiaugino si monstra demona kuris juos pacius galabija ir pleciasi taip kad nekask duobes visiems nes pats ikrisi ka ir matome======

Taivanka

Taivanka portretas
Oi ble oi ble. Kas mums rupi daugiau Taivanis ar keli tukstančiai bedarbiu Lietuviu? Suprantate tie valdžoje esantys analiniai narkomanai ties Taiwaniu ir Baltarusija nesustos. Jie nores vadovauti saulei ir menuliui. Jie jau mano kad viska gali. O tai baigsis blogai mums visiems.

cinikas

cinikas portretas
kas lėmė neigiamą dalies gyventojų požiūrį į politiką dėl Taivanio - Grybauskaitės ir Adamkaus teigiami požiūriai į Kiniją ir jos vykdomą politiką. :)

GR

GR portretas
Norvegams kinai uždėjo boikotą lašišoms, kad šie įteikė Nobelio premiją Kinijos disidentui, Australijai uždėjo boikotą vyno eksportui, kad pastarieji ragino ištirti Covid 19 kilmę. Mus baugina už žodžio laisvę. Kiek pasaulis dar gali kentėti pačių Vakarų valstybių užsiaugintą monstrą?

uždaryt tą ambasadą

uždaryt tą ambasadą portretas
ar pakeist pavadinimą, ir pult ant kelių prieš kinus, nes šioj šaly biudžetą galėsit rink iš baudų, nes uostą beveik sugriovėt, dar liko dirbančias įmones damušt, ir jokie vokiečiai amerikonai ar anglai nepadės, jie žiūrės savo bėdas, o ne broilerio ar adomėno š... srėbs

Skaitmeninis amžius

Skaitmeninis amžius portretas
Taivanas yra pasaulio mikroschemų gamykla, net komunistinė Kinija sukandus dantis perka iš jų. Spėkit kokiam amžiuje gyvenam - skaitemeniniam! Rinkis ne trąšom prekiaut ar nagus lakuot ir gyvensi kaip Taivane!

man patiko

man patiko portretas
labai geras, išsamus straipsnis straipsnis apie Taivaną.

gėda Lietuvai

gėda Lietuvai portretas
Taivanyje, kur žmonės taip susigrūdę, maistas kainuoja pigiau negu Lietuvoje. (! ?) Už 5 € (17 Lt.) buvo galima sočiai pavalgyti ir Lietuvoje iki euro įvedimo. Lietuva, kur tu eini???

jie turbut

jie turbut portretas
dar nesupranta , kas yra ta demokratija. Tikroji demokratija uz rozinius dolerius. Anglijoje, Lgbt iniciatyva buvo uzblokuotos jai ptiestaravusios organizacijos saskaitas. Organizacija buvo pries hormonus be tevu sutikimo iki 16 metu. Va blyn demokratija. Rozininiai doleriai.

Cianidas

Cianidas portretas
O Afganistane nėra kokios lietuvaitės,Lietuva ir ten galėtų kokias sankcijas įvest.

Anonimas

Anonimas portretas
Močiutė sakė , michafdos raštuose parašyta ,kad pasaulį užvaldys Geltonoji rasė.Dziaukites ir melskites o nuo skiepų visi pageltonuos ,bus visi vienodi.

Anonimas

Anonimas portretas
Gal ta mergina Adomeno dukra kuri dykai gyvena taivane tada aisku .Siaip tai tavo tevynes ekonomika gali nusiristi i viviska dugna >.Lietuva per maza kad su kinais kariautu uz taivano laisve .Jie ta pati kinija greiciau jau kinai ja atgal pasiimtu bedu mums maziau butu.Atsirado gelbetoja taivano.

taigi

taigi portretas
Na taip - taivaniečiai mūsų broliai :) Su kuo LT šeimininkai mus dar suporuos ir "subroliuos"?

Demokratija

Demokratija portretas
ir idiotukratija du skirtingai dalykai

Apie pavadinimo svarbą kalbėjo -

Apie pavadinimo svarbą kalbėjo - portretas
Spaudos konferencijoje dalyvavęs Taivano užsienio reikalų viceministras Harry Ho-jen Tsengas taip pat antrino Taivaniečių atstovybės vadovui.

Jei

Jei portretas
Panašūs, ko ten gyvena .

Iš kitų ES šalių , ponams identiteto

Iš kitų ES šalių , ponams identiteto portretas
kaip ir nereikia , gali būti ir Taipėjaus vardu atstovybė , o štai tie , kurie jau padėjo , tegul ir toliau aukoja savo biudžetą ? Čia kas ? Mes " atpirkimo ožiai " ar kai kas iš liberkonservatų turi asmeninių naudų ? Skaičiau , jie dar ir paskolą mums ruošiasi duoti . Po kiek % ? :))) Žinant liberkonservatorių šimonyčių gebėjimus imti tik už didelius % , liko klausimas - kiek mūsų žmonės dar nuskurs beremdami kitas šalis ?

Papilstyta iš tuščio į kiaurą

Papilstyta iš tuščio į kiaurą portretas
KUR NAUDA LIETUVAI ? Taivanas tegul klesti . Mes jau PADOVANOJOME vakcinų pirktų iš mūsų biudžeto ? Už kiek pinigų ? O ką gavome ? Milijardinius nuostolius , nes matote ponams taivaniečiams SVARBUS pavadinimas ? O kodėl jie negalvoja KAS SVARBU MUMS ir ką prarasime ? Taip, pavadinime yra reikšmė. Ne Taipėjaus, o Taivaniečių vardo naudojimas yra aiškesnis, kalbant apie identitetą. Tikiuosi, kad tai yra dviejų šalių sutarimas. Žinoma, mes pastebėjome žinutę jūsų žiniasklaidoje, bet nenorėtume komentuoti vidaus politikos“, – sakė jis

O kodėl nepaminėtas konservatorius

O kodėl nepaminėtas konservatorius portretas
Adomėnas ? Jo asmeniniai ir dukros su Taipėjumi ryšiai ?

:)

:) portretas
Anūkas yra protiškai neįgalus, o senelis - suvaikėjęs.

palyginimui

palyginimui portretas
taivano bvp 760mlrd, lietuvos bvp 54mlrd

Vardenis

Vardenis portretas
Taivanas - šalis. Kinija tai išgirdo ir pradejo isterikuoti ir verkti kaip vaikas be ledų. Neadekvatus poelgis.

>Gebelsui

>Gebelsui portretas
tu atgimei kaip gebelso sabaka, gali loti

terakotinis lietuvos prezidentas

terakotinis lietuvos prezidentas portretas
išore gražus - vidumi tuščias

Gebelsas \\\\\.../////

Gebelsas \\\\\...///// portretas
Per anksti miriau,būčiau turėjęs iš ko pasimokyti kvailumo.Melo,kvailos propogandos viršūnė.

net Taivanas mus užjaučia

net Taivanas mus užjaučia portretas
dėl tokio nevykėlio prezidento

Taivane gyvenanti lietuvė

Taivane gyvenanti lietuvė portretas
bla bla bla

IŠ VISO NERA DEMOKRATIJOS

IŠ VISO NERA DEMOKRATIJOS portretas
KLAUSIMAI SPRENDŽIAMI BRIUSELYJE.AMERIKA,KINIJA,RUSIJA TARIASI KA DARYTI PER TELEFONA. O MAZOS ŠALYS TURI VYKDYTI NURODYMUS, NES PRISKOLINTA DAUG PINIGU. O JEI PASIPRIEŠINI TAVE IŠMETA IŠ PREKYBOS RINKOS. STRAIPSNIO NESKAICIAU IR TAIP GYVENIME VISKAS MATOSI LINK, KUR EINAMA.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Kol kas pasaulinė realija tokia- rusai dunda atgal iš Kazachstano namo , nors jau visi kalbėjo kad atėjo ir užmiršo kelią namo, reikės ginti šiauriniuose rajonuose savo piliečius, daryti autonomijas , įvesti antrą rusų kalbą kaip valstybinę ir t.t. Todėl, kad draugas SI Putkai nepasakė kad galite pasilikti, tad Kazachstano prezidentas viešai pareiškė kad rusai jau lipa į lėktuvus , o Maskvos brisiai pagarsėję melagingu lojimu net necyptelėjo, nors lojo priešingai prieš tai. Čia labai geras pavyzdys ir penas pagalvoti apie mūsų užsienio politikos žingsnius , kaip pasielgti. Čia ne vesternas kur gerietis kaubojus su koltu iššaudo minią banditų ir išlaisvina gyventojus .

Jegeris

Jegeris portretas
O kas valdo pas mus Lietuvoje esamų ar buvusių KGBistu dinastija ... .

Nera demokratijos

Nera demokratijos portretas
Lietuvoj...

Kitu saliu palaikimas gerai

Kitu saliu palaikimas gerai portretas
Tik musu megejiska ar nuodinga politika tokia: daro kaip patogu o ne kaip teisinga.. jei kazka ivesti apriboti paremti tai pagal EU direktyva ar palaikant sajungoje esancia nuomone, o siuo atveju neaptartas su parteriais issisokimas neivertinus galimas pasekmes tam Kad save iskelti arenoje ir pareiksti va mes pirmi ir ieiti i istorija?? Kaip senelis :)) kiek suprantu be keliu pareiskmu ir uzuojautu jokio kito solidarumo is musu partneriu nebus…

Kiek kainavo

Kiek kainavo portretas
Uzsakytas straipsnis??? Mums neidomu,ka veikia lietuvaiciai taivane!mums rupi kaip mes gyvensime toliau kai,stambiausios Lietuvisko verslo imones palieka sali,kai skurdas beldziasi i kas antrus namus,kai mediku,mokytoju,statutiniu pareigunu ,pencininku atlyginimai tokie,kad ... Kada prades rupintis savo zmonemis?o ne kitam pasaulio pakrasty..

Parengia projekta ir nuplauna pinigus

Parengia projekta ir nuplauna pinigus portretas
Taivanas skirs milijarda usd subankrotys bendroves, o skolas padengs LR

andrijauskui

andrijauskui portretas
čia ne maza šalis pasirinko būti kenčiančia bet principinga,čia diktatoriaus anūko kvailiojimai be jokios atsakomybės,musė panoro pavaizduoti dramblį

simonas b1b1agalv15

simonas b1b1agalv15 portretas
islandijai tai nieko nekainavo

Palaikykime

Palaikykime portretas
Taivaną, kai mus Islandija palaikė.

Atsilupelis

Atsilupelis portretas
Nu tai kad tokiu noru mes su dauguma saliu ar ju gyventoju esame panasus.. Cia mazdaug esame panasus nes ir jie ir mes norais pakeliauti arba isgerti arbatos :))

Mm

Mm portretas
Daug pumpuojama apie Kinijos ir Taiwano santykius. O koks man skirtumas, ar Kinija demokratiška, ar taiwanas priklauso kinijai ar ne. Koks man skirtumas, ką taiwanas galvoja apie Lietuvą! Koks man skirtumas, kad taiwane yra rasiškai maišytų lietuvių klubas! Man skirtumas, kad iš Lietuvos gali išeiti užsienio kapitalo įmonės, kurios sukuria gerai apmokamas darbo vietas ir kad daug investicijų aplenks Lietuvą. O taiwaną kiškite sau į subine.

Prasidėjo pudrinimas

Prasidėjo pudrinimas portretas
Kovokite, gyvenkite, tuokitėe su kuo tik norite pasaulyje, gimdykite į lietuvius nepanašius vaikus, bet nežarstykite žarijų VALSTYBĖS, Tėvynės sąskaita.... Ne Jūs Lietuvoje gyvenate, dirbate... Kodėl nekovojate už Škotiją, Katalonihą? Propoganda užsukta. Kur Adomėno, Maldeikių- mamos ir sūnaus politiniaiir asmeniniai interesai? Gal apie tai rašykite?

MATOMAI...

MATOMAI... portretas
Seniai Lietuvoje nebuvai. Šiandien turime "superinį" seimą, vyriausybę, kad toje varganoje šalyje net nekvepia demokratija, laisve ir juo labiau TEISINGUMU. Dominuoja landsberginis režimas ir jų korupcija.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių