Šuolis: per parą patvirtinti 34 nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius – 2386

pensininkė

pensininkė portretas
kiek norinčių sirgti ir niekaip nesusergančių juk viskas vyksta ne tik Lietuvoje viskas vyksta visame pasaulyje rašote kad Latvijoje kaukių nereikia pas juos žymiai mažiau užsikėtusių todėl ir nereikia kai pas mus tiek tebuvo ir mums nereikėjo bet juk pas mus tokie žmonės kad jiems visada negerai kad ir kaip būtų

Anonimas

Anonimas portretas
stai sostineje vilniaus gatveje naktines knaipes ikurtos tam kad dovanom apsikeistu lankytojai,ten niekas nenesioja jokiu kaukiu ir nesilaiko atstumo,ir aplamai ten visi dejo skersa ant pandemijos ir lt istatymu

jau

jau portretas
kelis kart klausiau, kiek diena lt gauna otkato uz skleidziama paranojine informacija.., ne karto neatsake...

netiesa

netiesa portretas
Sergančiųjų tik 601 ir šiek tiek sunkesne forma. Čia pateikiamas per visą pandemijos laikotarpį užsikrėtusiųjų skaičius, o kur pasveikusiųjų skaičius?.

Šlovė tau, Veryga

Šlovė tau, Veryga portretas
Pasiilgom tavęs per tas penkias savaites – televizijoje nebeliko į ką žiūrėti, o ta prakeikta korona visai įsidrąsino. Tik tavo kasdienis pasirodymas televizijoje gali suteikti žmonėms viltį išgyventi, o tavo draudimai, draudimėliai padaryti gyvenimą prasmingesnį ir įdomesnį. Reikalauk bausti režimo pažeidėjus pačiomis aukščiausiomis baudomis, o pakartotinai nusižengusiems skirti viešuosius darbus iki pat koronos viruso išnykimo pabaigos. Sėkmės, tau Veryga, gelbstint žmoniją nuo viruso. Laikyk aukštai iškeltą bausmės neišvengiamumo kardą ir padėk mums vargšams įveikti prakeiktą koroną.

Antrakt

Antrakt portretas
Uoliai vyksta "pasiruošimas" 2-ai pandemijos bangai, nepamirškite nešioti kaukių ir laukite 2-o spektaklio veiksmo. O per pertrauką, kaip ir visuose spektakliuose, veikia bufetas su užkandžiais ir gėrimais. Atidarė bufetus ir pajūrio pliažuose.

Aišku

Aišku portretas
Valdžia nesusitvarko. Kai buvo susirgę 1 ar 2 , tai buvo karantinas. Kai serga dešimtys viskas svelninama. Absurdas ir gaunamų pinigų plovimas.

Nusibodo mels del koronos

Nusibodo mels del koronos portretas
Absurdu salis. Grizom is Latvijos, jokiu kaukiu, jokiu baubu. Uzsikretusiu tai 3 tai 0. Jokio spanikos. pasakyta per radija megautis paskutinemis siltomis vasaros dienomis, laikytis atstumo. Ivaziavus i Lietuva prasideda siaubo filmas. Liudna .... Pirki kaikes.

Praeivis

Praeivis portretas
Pats patikimiausias skiepas nuo COVID, tau užsikrėsti juo, vistiek jau pas mus niekas nemiršta nuo to, netgi nežino kad užsikrėtė ir nejaučia nieko, viskas praeina savaime. Blogai tik tiems, kas tik pastoviai naikina savo sveikata visokiais būdais, ypač kam labai patinka visokie vaistai, gydytojai prigasdina, isiula, kad tik pirktų, dėl to ir sunaikino savo atsparumą visokiom infekcijoms...

Lukka

Lukka portretas
Jau neužtenka teigiamų testų. Ir žiniaskalidai laikas pavargti. Per pusę metų 2000 susirgimų, 4 mėn niekas nemiršta. Turi imtis priemonių: arba marina arba išleidžia į egiptą atostogaut.

X

X portretas
Netikiu tais sausais skaičiais. Gąsdinimas ir tiek. Na, per visą pandemijos laikotarpį nežinau asmeniškai nei vieno susirgusio ar mirusio. Skaičiai "stulbinantys". Tai jau nuo tokio užsikrėtimo kiek išmirė? Pagal jūsų procentus tai iš 34 susirgusių turėtų 5 mirti. Vėjai. Jei Palangoje šimtai tūkstančių poilsiauja, tai po 14 dienų užsikrės ir mirs dešimtys tūkstančių? "Vėjas padainuos tau dainą". Nevarykit tautą į aklavietę.

DDD

DDD portretas
Geriau būtų rašomas santykis nuo atliktų testų tyrimų skaičiaus ir rastų užsikrėtusių skaičiaus. Kolkas rastų užsikrėtusių, nuo ištirtų,niekaip neperkopia 1%

ooo

ooo portretas
mūsų nuolankūs valdžios klapčiukai toliau vykdo PSO instrukcijas, svarbiausia kad tie milijardai jiems įkristų, o Žmonės jiems vienodai... totalus nužmogėjimas...vargas Tau Lietuva ir Tavo Vaikams....

Aha

Aha portretas
O, kaip keitiesi ar imi naujai, asmens tapatybės kortelę, masiškai imami visų pirštų anspaudai.Totalus sekimas, kaip Š.Korėjoj.Gyvenam demokratijoj, o juokiames iš bulbašų.

seubas

seubas portretas
seubas, lendu i bunkery (Jis Palangoj)

Daro bet žmonių neinformuoja

Daro bet žmonių neinformuoja portretas
Tai atliekant tyrimus ir dnr. nustatomas ir taip surašomi gyventojų asmeninis dnr. Kas tyrėsi COVID-19 taip papasakojo ir tai yra tiesa neatsiklausus pačio žmogaus ,ar duoda tam sutikimą.

Dar

Dar portretas
Ketina suteikti medicininę pagalbą nukentėjusiems baltarusiams, bus daug įvežtinių covid-19 atvejų.

Sumaištis

Sumaištis portretas
Artėja rugsėjo mėnuo, kaip paprastai, prasidės rudeniniai virusai, katarai, prie kataro pakyla temperatūra, virusu serga mokyklose, darželiuose ir vaikai, ir mokytojai, tai kaip bus šį rudenį, kaip reikės, atskirti rudeninio viruso negalavimus nuo covid-19, juk simptomai panašūs, žmonės bijos kreiptis medicininės pagalbos.

B.B.d

B.B.d portretas
Tai gi piyisa protą proto vergams nesusiprateliams . KUR YRODYMAI , KUR FAKTAI ??????? Peeeza chuinia tenais verygystai

taipverokratas

taipverokratas portretas
su /svarkeliu/ vykdo 5cio plana pagal PSO dyrektyvas ir sorosbabkes?...

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuva Avinu krastas taip ir reikia jiem

Roplys

Roplys portretas
Tuoj po sekmad. bus dar daugiau koronistų Palangos didvyriai privež netruks to gėrio

Ramiai.

Ramiai. portretas
Viskas pagal planą. Ir toliau turi didėti, o avelėm antsnukiai ir į gardą.

PSICHOLOGIŠKAI

PSICHOLOGIŠKAI portretas
RUOŠIA "ANTRAI BANGAI"

Girdėjau

Girdėjau portretas
Visi duomenys skelbiami " nuo babūnės". Kas tyrėsi, visiška nežinomybė, betvarkė.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių