Stačiatikiai surengė pamaldas už Sausio 13-osios aukas, „Lietuvą, valdžią ir kariuomenę“

Grįžti į straipsnį

Dažnai atminta

Dažnai atminta portretas
Va neteisa Lietuvos stačiatikiai krūva, jūsų pliečius rusietiečiai ne ne. Paklusite kada Mindaugas karalius priklause pagonus deives Liepos m.6d. Lietuvos Pagonybės simbolis yra istorijos.

Staciatikiai

Staciatikiai portretas
is principo pries valdzias ir kariuomenes! Cia apsisaukeliai buvo,o ne staciatikiai!

Klpd.

Klpd. portretas
O kodėl jūs tokie nežmonės? Taigi čia mūsų rusai, mūsų piliečiai. Patys pykstat kad lietuviai netolerantiški homosexsualams, o čia vien tik kad žmogaus gimusio Lietuvoje kilmė yra kitokia, jau koliojat nors jis jus palaiko, yra jūsų kaimynas jau N metų o vaikai kartu žaidė ir augo tuos pačiuos kiemuos...KUR PUTINAS O KUR JIE! Čia ne Islamas kur visi be išimties niekina baltuosius ir kitatikius, kur bobas laiko kaip gyvulius ir reikalauja visą pasaulį atsiverst į jų tikėjimą...Ar galima jus va taip rašančius ir save laikančius garbingais, draugiškais kitoms tautoms lietuviais. gerbti? Man kaip jaunesnės kartos atstovui gėda dėl tokio plintusinio jūsų sąmoningumo

Anonimas

Anonimas portretas
Lauk tokius parazytus,prisidenge dievu daro karo veiksmus pries lietuva,

Salin maskvos patriarchata lietuvoje

Salin maskvos patriarchata lietuvoje portretas
Pareikalauti kremliaus tarnui inokentijui pasmerkti kremliaus kara bei palaikyti ukraina. Jei tas nesutiks, visus siusti atgal namo maskvon i kremliu pas drauga kirila ir drauga vova.

Anonimas

Anonimas portretas
metropolitas Inokentijus yra kremliaus ir kgb darbuotojo kirilo nuolankus tarnas. Ji reiketu siusti atgal i maskva, o visas cerkves perleisti konstantinopolio patriarchatui! Qsalin kremliaus nuolanku tarna inokentiju!

Galerijos

Daugiau straipsnių