Seimas dega žalią šviesą Kapčiamiesčio poligonui | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Seimas dega žalią šviesą Kapčiamiesčio poligonui

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Dzūkas

Šalin savo mėšlinus nagus nuo KAPČIAMIESČIO!!!!! Lenkų politikieriai šiek tiek galvoje apie šalies gyventojus, įsiklauso į jų nuomonę, Lenkija dešimt kartų didesnė už Lietuvą tiek plotu tiek gyventojų skaičiumi o karinių paligonų turi tiek kiek jų turi LIETUVA. Mūsų politikiriams nesvarbu kad taip bus sugadintas unikalus gamtos kampelis, nesvarbu kad žmonės tam nepritaria, jiems svarbiau kuo giliau sulįsti į jankių žydų pasturgalį...... Paviešinkite pavardes tų kas balsavo UŽ.
0
0
Tik pyst

ir pasirodė visu gražumu Vėgėlė ir Žemaitaitis. Kieno Krymas, šūdžiai jūs?
1
-4
Aišku kaip dien

Geras testas. Parodė, kokia iš tikrųjų yra valdanti koalicija - kas iš jos liko ir kas yra Vėgėlė ir jo sėbras Žemaitaitis su jo Nemano dumblu. Dabar drąsiai galime juos vadinti Lietuvos priešais.
2
-5
išdavikai

rusiški vėgėlės dešringalis svajoja apie prezidento taburetę, kad galėtų Lietuvą išduoti
3
-3
Padlos

Vėgėlė ir Žemaitaitis "prieš". Ir tokių buvo be jų dar 8 padlos.
2
-4
Keista \\..//

Žemaitaitis prieš,keista.
1
-2
Patarimas

Mūsų valdžia neturi kur dėti pinigų.Atskrido dronas,nukrito į ežerą ir niekas nematė.Kurkit antidronines sistemas,mokykit valdyti dronus,o ne poligonus steikit.Jau penkti metai karas Ukrainoj,o mūsiškiai nemato,ką pirmiausia reikia daryti.Už nuskendusį traktorių įmonei šimtatūkstantinė bauda iš aplinkos apsaugos,o kiek poligone bus pažeista aplinkos?
3
-2
Zenka

Baikit žaidimus su tankais, patrankom ir šarvuočiais, nereikės daugiau ir poligonų. Galvokite apie oro erdvės apsaugą .Matot kas darosi Ukrainoj,Palestinoje, Libane... jau XXl amžius ne 1914-1940 metų karai dagar vykdomi
6
-2
tie

kurie "prieš" ar gaus "honorarus" už įdėtas pastangas vilkinant visą šitą projektą?
3
-5
Petras

Aišku gaus ir tas išvertaškuris TT partijos griovejas ,,NEMUNO DEŠROS'' partijos biznerius
2
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Dzūkas

Karo krankliai, šalin savo mėšlinus grobuoniškus nagus nuo KAPČIAMIESČIO ir Jurbarko mškų!!!!! Karo propogandos isterija ir finansavimu nuo BVP jau lenkiame ir Baltarusiją, ir Šiaurės Korėją. Lenkijoje kuri 10 kartų didesnė už Lietuvą tiek plotu tiek gyventojų skaičiumi, kuri ribojasi su Rusija, Baltarusija ar net su kariaujančia Ukraina poligonų skaičius jau prilygsta poligonų skaičiumii Lietuvoje, tad VALDŽIAŽMOGAI atsikvošėkite ir nustokite MILITARIZUOTI darbščią taikią LIETUVĄ!!!!!
10
-5
tikrasruskio

ruskio dzūkas protelio 0 o trimituoja kvailystes iš psichūškės
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

.

Sakai norėtum, kad ruskyno šiukšlės be pasipriešinimo čia ateitų? Gvazdikų pamėtytum?
3
-8

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

<.

Gydykis nuo paranojos,tvarto blusiau.ubagai tiems rusams mažiausiai reikalingi.jie ir savų turi per akis.
7
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)