Šalies vadovai pabrėžia NATO svarbą neleidžiant išplisti Rusijos pradėtam karui

Grįžti į straipsnį

Ne apie tai kalbate

Ne apie tai kalbate portretas
Pirmiausiai, ne Rusija pradėjo karą Ukrainoje, o TERORISTAI iš už ATLANTO. Iki Ukrainos perversmo, kurį parengė ir įvykdė JAV banditai - Ukraina buvo laisva, neišdrąskyta ir nebuvo kalbų apie jokį karą. Jį tą karą išprovokavo ir ji šiandien diriguoja toliau kariauti "iki paskutinio ukrainiečio" Kam tai naudinga?...Vienintelei AMERIKAI.

parmazonas

parmazonas portretas
Čia kokius tai lachamuilų,, pabrėžimus''komentuot duoda,o po straipsniais ,kad jau rugsėjo mėnesį bus atomu bakinama Lietuvą iš bulbašų pusės-negalima.Man nusispjaut,kad Nato nušluos bulbas,bet kodėl Lietuva per durnius ir jų dar durnesnių anūkų politiką bus anksčiau bulbašų sukišta po velėna ?

tik

tik portretas
gal nemeluokit nes mes tos nato neprasem ir musu nieks nepuole tai jav sionsatanystai su zydbankiais ir ateiviais organizavo ta dar reiganas pripazino reikia 1 visas monarhijas likviduot su visa naciu rasystyne ideologija /breivyku/ valdyme ir kiekviena tauta turi savo gyvenima savo teritorijoje ir jokia diktatura neturi jokios teises kistis i zmoniu gyvenima be ju sutykimo ???===

Anonimas

Anonimas portretas
rusams pavyko apsigint,nes 2014 metais Ukrainos armija jau buvo salia Maskvos ir Leningrado.

Anonimas

Anonimas portretas
KARĄ PRADĖJO UKRAINOS FAŠISTINĖ KLIKA 2014 METAIS.

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Atmintinė diena, turėtų būti

skiep

skiep portretas
Nauseda vienaip sneka o daro atvirksciai.

Galerijos

Daugiau straipsnių