A. Veryga – apie norą atgauti pinigus už COVID-19 testus: bandymas bausti už spekuliaciją

Grįžti į straipsnį

Chi

Chi portretas
Tada buvo toks laikas, kai nieko nežinojome apie covidą, visi buvom išgąsdinti ir Lietuvėlė skubėjo kuo greičiau įsigyti testus. Visai kita situacija yra dabar, kai matome, jog išmirė tik senukai, jog covidas nėra baisesnis už eilinį gripą. O valdantieji ir dabar taško milijonus, o atsiskaityti prieš liaudį net nesiruošia.

Konclibų gaujai siūlau

Konclibų gaujai siūlau portretas
Atgauti permokėtus milijarudus už „Independencą“!

tam „Barygai sunkūs laikai“

tam „Barygai sunkūs laikai“ portretas
Tik kiaulės prasivardžiuoja

Barygai sunkūs laikai

Barygai sunkūs laikai portretas
Bet turi svirnelio dovanotą vardinį. Galės žaisti rusišką ruletę.

Špricas \\\\\.../////

Špricas \\\\\...///// portretas
Kas atlygins baudas sumokėtas už išgalvotos "pandemijos" nusižengimus? Manau piš'dulkiai turėtų iš savo "santaupų".

wwww

wwww portretas
Bet įdomu ko pasimokė dabartinė Dulkio SAM,kai jau buvo pandemijos patirtis ir kaip skaidriai mln keliavo visomis kryptimis reklamai ,šūkiams,marškinėliams ir atseit ,nemokamai ,reklamai petys už laisvę, apie mirusias Onas ir Jonus, išdalytos didelės premijos SAM valdinikams,ir t,t,Puikiai dabartinė valdžia papirko visus kritikus,kai praeitą valdžią kasdien kritikavo už tai kad jie ne tie. Net galimybių paso kainos ir naudos niekas neviešina,tik šgyvendintojams didžiausias premijas dešimtimis tūkst, eurų skiria, lyg valdininkams to ne privalu daryti už atlyginimą.

fas fas

fas fas portretas
a tai pavogtus traukinio vagonus rado su kaukem jau?

Tiesa tokia

Tiesa tokia portretas
Niekas ir nenorėjo ir nenori užlenkti aukso kasyklų, bepigu š malti visom įstaigoms ir net valstybinėms ligoninėms ir neaišku kokius duomenis kaisioti apie covid, bele nedirbti ką reikia gydyti, o čia gi dyki visų sunešti pinigai. Juk dar ilgai darbo žmonės už visą šitą š mokės.

senis

senis portretas
čia yra pavizdys kaip gera vyriausybė švaisto pinigus ,o kai priteisia gražynt tada visi blogi tik švaistūnai protingi.ir nuskriausti.

Geriausias “visų laikų”… pypt

Geriausias “visų laikų”… pypt portretas
Straipsnis: Teismas pripažino, kad S.Skvernelio vyriausybė per „pandemiją“ išplovė mažiausiai 6 mln. eurų, liepė juos grąžinti LL jau nemažai rašė apie šią bylą – dar 2020 m. pavasarį premjerui Sauliui Skverneliui paskelbus karantiną dėl išgalvotos covid pandemijos, prasidėjo sunkiai protu įsivaizduojama bakchanalija ir biudžeto plėšimas. „Geriausio sveikatos apsaugos ministro“ Aurelijaus Verygos (pasak Karbauskio) vadovaujama Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) surengė fiktyvų konkursą greitiesiems testams kovidui nustatyti. Kad šis konkursas fiktyvus, įrodyta, tai rašoma ir prokuratūros ieškinyje teismui.

Pirmyn \\\\\.../////

Pirmyn \\\\\...///// portretas
Veryga.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių