Prie Seimo tūkstantinė minia reikalavo didesnių algų ir pensijų

tam nenoriu

tam nenoriu portretas
ir negimdyk, varyk į Angliją, kurioje labai greitai bus apribojamaos visokios išmokos, pašalpos ir labdaros atvykėliams tinginiams.

kodėl

kodėl portretas
ačiū nesakot socdemams? Galėjo savo daug kartų padidintas išmokas padalyti kitaip ir kitiems, o dabar graužinienė dėsto, kad algos kils, pensijos sugrįš. reikėjo pagalvoti ir atsisakyti to padidinimo, nes patys iš bado nemirė, bet jei KT patarė, tai ir prisikimšo kišenes, o KT nepasakė, kad būtent seimūnai, vyriausybė ir kiti pareigūnai privalo pasididinti atlyginimus. Taigi, runkeliai, išsirinkote, tai ir turite.

nenoriu

nenoriu portretas
tokiai šaliai gimdyti vaikų, kad šie pusvelčiui vergautų visą gyvenimą. Tai jau nebe gyvenimas, o katorga. Bet kokios gražios iniciatyvos yra sužlugdomos jei neturi įtakingų giminių ar užtarėjų. Kraunasi likusieji lagaminus ir bėga kuo toliau nuo tos nužmogėjimo sistemos.

Atkiškime špygą!..

Atkiškime špygą!.. portretas
Kam reikalingas Lietuvoje "Konstitucinis teismas"?"Seimas" "Vyriausybė su visom tuščiagalvių ministerijom...-tai plačiais neprišeriamais nasrais būtybės!, kurie neturi nei širdies nei smegenų..nei mąsto nei girdi!..Žmonės boikotuokime rinkimus! Atkiškime jiems špygą už tai...

Padėkite paskirstyti mizerną pensiją?

Padėkite paskirstyti mizerną pensiją? portretas
Visą gyvenimą sąžiningai dirbę mokėję mokesčius -gauname tiek, kiek vėl atiduoti reikia valdžiai...O ką valgyti? už ką vaistų nusipirkti senatvei palengvinti? Ką nunešti 4 anūkėms ir 1 anūkėliui dovanų ? Tai ir parašykite kaip paskirstyti tuos sušiktus 700 Lt? kai viskas dar kasdien brangsta!?

to eilinis batrakas

to eilinis batrakas portretas
atsakom: esame duobes dugne Lietuvos Respublikos valstybės skola Valstybės skola: apie 52.550.000.000 Lt TAU, Lietuvos pilieti, tenkanti skolos dalis: 17.662 Lt Kasmet sumoki palūkanų: 649 Lt spresk pats ar dugne ar ne

mda

mda portretas
Mes kreipėmės į socialinių reikalų komiteto pirmininkę, kalbėjome, mus išklausė, pasakė, kad supranta, užjaučia, ir žadėjo padėti... A VISAI DURNI? I TOKIUS SUSITIKIMUS REIK NESTIS MELO DETEKTORIU TAS BUTU PARODES TEISINGA ATSAKYMA:Eikit is cia nepudrinkit smegenu ir netrukdykit ilsetis

Nebukite kaip sunys baikit rietis

Nebukite kaip sunys baikit rietis portretas
Nesipykite ,nepulkite vienas kito kaip sunys ,Adventas arteja stebuklu metas Sv.Kaledos ...bus viskas gerai nusvies Dievas smegenys musu ponams atsisugs i eilini rinkeja ,po tamsos visvien ateina sviesa ....Daugiau sventiniu sypsenu ...

eilinis batrakas

eilinis batrakas portretas
Neblogai butu paslaugu ,produgtu kainu ,ir kiek zmones gauna algos pencijos ,kas lieka .reiketu daugiau apklausu kaip ir is ko gyvena eilinis mirtingasis ,mokesciu moketojas ,ar darbo veteranas pencijoja .nes televizija ir spauda rodo ,raso apie atseit izimius zmones ,apie pobuvius ,ka zmona paliko ,kas koki suni nusipirko ...tai kazin kas gali pasakyti ar mes atsigauname ar esame duobes dugne ...

Pensininkė pasivadinusiam RK

Pensininkė pasivadinusiam RK portretas
Ir Tau ne gėda, vaike, šitaip rašyti? Nelinkiu tau atsidurti pensininko kailyje. Kai mes dirbom, o dar daugelis pensininkų tebedirba, tai ir užsidirbom ne pagal tas kainas, kurios yra dabar ir dar vis kyla. Iš tavo rašliavos galima suprasti, kad duoną, ne, ką ten duoną, pyragus valgai ne sausus, o su sviestuku ir dar užsigerdamas kuo nors stipresniu... O su sąžine tu jau seniai susipykęs, nes Ji tau neleistų šitaip ne tik rašyti, bet ir galvoti. Tu jau seniai Jai pasakęs: štiš, sąžine, penki žingsniai iš paskos!

Tuk tiek

Tuk tiek portretas
kad seme sedi ne zmones,o kazkokie issigimeliai. Per zinias girdejau,kad seimas neleido biudzete atrasti lesu pensiju atstatymui kitais metais. Kur semunu geda ir zmoniskumas ? Sau padidinti tukstantines algas dar tukstanciais lesu yra,o seniokams nera. Laukia iki ismirs,per metus nemazai ju kojeles istiesia

jega

jega portretas
seimo nariams mes neidomus,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

To ggg

To ggg portretas
Matyt pats būsi iš tų tarpo, kur prie didelių algų dar tūkstantėlių pridėjo, nes jiems reikia ne skanesnio kąsnio, bet auksinių tušinukų, naujausių vilų ir tt. Ko jiems nemoralizuoji. Jei rado pinigų turtingiems, tai turi rasti ir vargdieniams. Reikėjo pirma pagalvoti, o tada tik vykdyti turtingųjų algų pakėlimus.

RK..

RK.. portretas
Pensijos atstatytos nuo 2012 metų sausio 1 dienos. Pagal visą logiką, jos niekada daugiau nebus didinamos, nei jei negalima mažinti, tai negalima ir didinti - žmonės gi užsidirbo būtent tokias pensijas, ne didesnes. Taigi pensininkai gali būti ramūs, iki pat mirties jų pensijos nebus mažinamos. Bet nebus ir didinamos. Ką užsidirbot, tą ir gausit.

Duokit darbo

Duokit darbo portretas
grazinti ,valstybines imones valstybei ir kurti tenai darbo vietas .patarnavimu sfera ,strateginius objejtus ,dirbtu zmones su garantijomis ,ir alga butu mokama uz atlikta darba ,jokiu virsvalandziu ..

EILINIS MUZIKAS PONU RINKEJAS GYVENU UZ UTELES

EILINIS MUZIKAS PONU RINKEJAS GYVENU UZ UTELES portretas
KAZIN KUR VALDZIA MATO ATSIGAVIMA ...BADAS IR TIEK SUMOKI UZ PATARNAVIMUS IR NYKSTI CIULPI .GEDA KLAUSYTI KAI NERA GRAZINTOS PENCIJOS O JAU SAU PONAI DIDINA ALGAS .VISKAS PABRANGO ,PIENO PRADUKTAI ,DUONA ,VISKAS .NIEKO SVENTO NELIKO ,GYVUS I DUOBE VARO ,TAI NORS UZ GYDIMA NEIMTU PINIGU NUEINI I POLIKLINIKA PER 10METU SYKI UZ VISKA TURI MOKETI YPAC DANTU REMONTAS ,NUOTRAUKOS MES GI MOKAME SODRA VISA GYVENIMA TAI KUR TIE PINIGAI .CIA TU PVZ NETEISYBES PILNA .KIEK METU VIS ZADA BE 5 METUS I PRIEKI ,PIKS ELEKTRA KELEIS CENTAIS BET VISKAS PABRANGO ,O ALGOS ,IR PENCIJOS TOS PACIOS .KIEK PENCININKU UZIMA VALSTYBINIU POSTU ,TAI UZLEISKIOT JAUNIMIUI ,TAI IR BUS MIGRACIJOS STABDYMAS .AR KAS PASIDOMEJO KODEL TOKIOS MAZOS ALGOS UZ SUNKU DARBA VERGOVE .DUOKIT NORS PENCININKAS GERESANIO GYVENIMO KAIKURIE NET PRIE JUROS NERA BUVE ,NE KAIP VOKECIU SENOLIAI KRUYZAS KIEKVIENA VASARA ,KOKIA SVEIKATOS JU PRIEZIURA .JO KAZIN AR IR MUSU ANUKAI SULAUGS GERESNIO GYVENIMO ,NIEKO DIEVAS VISKA MATO ....

čia jums

čia jums portretas
runkeliai, tai ką, atsikandote? Rinkote, pirkote, pardavinėjote ir išsirinkote komuniagų gaujas kartu su tvarkiečiais, darbiečiais ir kitomis prielipomis. Krizė jau praėjo, bet eiliniams žmonėms pensijų ir algų pakelti negalima, tai kodėl solidariai su ta liaudimi, dėl kurios socdemai taip "stengiasi", negali seimūnai ir valdžios vyrai sau nebekelti dar metu, kitus algų? Bet kur tau, čia tai jau Konstitucija, čia tai jau jos reikia klausyti. Išsirinkome, tai ir turime, dar balčytį sau ant gakvos prezidentu išsirinkite, bus visai kaip AMB laikais, bus statomos vilos, ne jums, ne jums, neapsigaukite, o prezidentų, premjerų ir kitų socdeminių veikėjų šeimoms, žinoma, jei iki šio laiko dar nepastatytos liko.

kauniečiai

kauniečiai portretas
už tokį visuomenės niekinimą ir, praėjus krizei, pasididinimą atlyginimų tik sau ir teisėjų klanui, šitą seimą reikia versti lauk.

NA NA

NA NA portretas
lietuvoje beliko tik tarybiškai auklėta visuomenė ,o jie iki šiol dar yra sukaustyti tarybinio žiaurumo ir baimės ,todėl žmonės dar bijo pastovėti už save ir susivienyti ,įmtu pavyzdį iš biurokratų ir seimūnų ,nieko nedirba , bet atlyginimus sau pasididina ,,,,,sėkmės varguoliams už save pastovėti .

ggg

ggg portretas
Algas reikia uzdirbti, o ne siaip sau jas is oro didinti. Algu dydis Lietuvoje pakankamas. Jei kiekvienas snarglys turi ismanuju kainuojanti 1000, turi Laptopa uz 3000 ir turi savo maske, tai tikrai kvaila butu didint atlyginimus. Zmones perka pacius brangiausius produktus, taupymo jokio. Vaikai ispaikinti iki beprotybes, jiems perkama viskas is eiles. As uz tai,kad atlyginimu nekelt, nes tai butu neprotingas zingsnis. Tai tik nasta verslininkams. O lietuviams kiek nemokek - jie vistiek dirbs prastai. O kurie dirba gerai, tie ir dabar gerai uzdirba. Visokius protestus rengia tik nevykeliai.

turetu

turetu portretas
susirinkti 5 - 10 tukstanciu zmoniu. Tada gal kas ir pasikeistu ....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių