Prie Rusijos ambasados Lietuvoje – piketas už laisvę A. Navalnui

REMIGIJUS

REMIGIJUS portretas
IŠDAVIKAMS IKI GYVOS GALVOS

JAU PASIMEČIAU...

JAU PASIMEČIAU... portretas
Piketuoja prie Rusijos ambasados ir reikalauja LAISVĘ LIETUVAI...Rusija tą laisve Lietuvai suteikė prieš 30 metų. Mitinguojantys apsiriko adresu. Šiandien laisvę Lietuvai reikia prašyti prie Amerikos ambasados...

Įdomu

Įdomu portretas
Ar baudas skyrė uz buriavimasi skirtingiems ūkiams ar buvo taikomi dvigubi standartai? Lt kalbos mokytoja supakavo greitai mente ir jai kaip mentei nereikejo pagrindo tam uzteko kad mente

NESUPRANTU

NESUPRANTU portretas
TAI KĄ VĖL PRAŠO RUSIJOS PAGALBOS DĖL LAISVĖS LIETUVOJE ???

Dzionis

Dzionis portretas
Nu n* jus zmones biski atsigauki eina del kažkokio navalno rupintis neturit ka veikt? paziurekit aplinkui kas darosi. Eikit prie seimo stovekit....

Marytė

Marytė portretas
Krymnašistai susirinko į mitingą ir skanduoja; laisvę krymnašintui nevalnui putinas pasaulio caras.

gal

gal portretas
vieni zekai susirinke ginti savaji...???

O KODĖL NE PRIE JAV AMBASADOS

O KODĖL NE PRIE JAV AMBASADOS portretas
Šiaip, didžiausio betvarkės šiandien vyksta "demokratinėje" Amerikoje. Tenai prieš respublikonų partija suvaryta net 25 tūkstančiai kariuomenės...O čia...mitinguojama dėl kažkokio vieno Nasralno...Įdomu - ar Cichanovskaja dalyvauja?...

smerš

smerš portretas
Kas juokingiausia Vieni Vatnikai ta vata nešioja ant pečiu o kiti kišasi i klumpes. Vat ir visas skyrtumas tarp Vatniku:)Juokinkite mane broliai:)

>>> Zombiui

>>> Zombiui portretas
Sekmes tau, p1d0raška, ir toliau vergauti kaip ir rusams privaloma. Dar truputi ir su malonumu persikelsi atgal i medzi gyventi, kacape:)

Lietuvos kiemsargiukai savo stichijoje...

Lietuvos kiemsargiukai savo stichijoje... portretas
Rūpinasi kažkokiu Nasralnu, bet nemato, kas darosi Amerikoje. Bidenas priiminėja žiaurias represijas prieš VISĄ respublikonų partiją. Tiesiog šluoja ją iš kelio. Ne tik prieš tuos, kurie mitingavo prie kapitolijaus, bet ir prieš tuos, kurie, paprasčiausiai, balsavo už Trumpą. Ir tai vadinasi Amerikos "demokratija"...

tik

tik portretas
labai idomu kas tuos /musu/ politapuokus/ pakurste siam /zygiui/? gal viktoriukas su grauziniene?.. bet ju tai nera greiciausiai anukelis pasiules gerus postus su laiku pamatysim o cihuikovskaja jau primirso gal isleido pas vaikus? kazin spec t nesiterlioja o maskuoja tik isgirsim kad mire nuo vyruso ir ;;;;;;

Zombiui

Zombiui portretas
Joooo... tu toli pažengęs zombis :) Mąstymo net užuomazgų nėra :))) volga , garažas , neturi užsienio paso ? :) Čia kas faktai idiotams ? :)))) Neįtikėtina kas vyksta zombių galvose :))) Gal kokių vitaminų ? Ar jau lobotomija atlikta ? Vargšas ...

>>> Zombiui

>>> Zombiui portretas
Vatnike, tai kad visa info surinkta is atviru saltiniu. Kokios dar daugiau info tau reikia? Ir toliai tiki, kad putino turtai vos sena volga su priekaba ir metalinis garazas? Nesitiki, kad uzsienio pasus turi? Kad uzsienyje NT prisipirke? Kad maudosi turtuose, kai oficialiai uzdirba kapeikas? P1d0raška, tu dar vis neigimo stadijoje.

labai

labai portretas
genrai kad isvardijot visus prisiplakelius buktai savuose namuose nera kas veikt kaip ir Trumpas neskuba ir su laiku visas purvas isplauks i pavirsiu teks tik nugriebti perkosti ir surusiuoti ..........

Čiubaka

Čiubaka portretas
Po kiek mokės už dalyvavimą? Ir ar transgenderiams galima dalyvauti pikete?

Dar zombi

Dar zombi portretas
Aš nesakau , kad putinas ar koks kitas yra " baltas ir pūkuotas " , aš kaip tik manau priešingai , manau jie ir gobšūs ir klastingi ir labai labai turtingi , bet remtis kažkokiu navalno filmuku ? Labai reikia savęs negerbti .

Zombiui

Zombiui portretas
Kokį matei dokumentą su faktu kam priklauso pastatas ? OFICIALŲ su deklaruojamu turtu ? Mes gi demokratinė , teisinė valstybė ir tikėti reikėtų dokumentais , o ne VBS pletkais . Jei yra tik " vogtų turtų vaizdas " ir kažkokios prielaidos , man neįdomu . Tik tiek . Tu labiau panašus į bukagalvį rus....jie tiki propaganda . Tu taip pat ...Vieni tikėjo " ateis komunizmas " , dabar kiti tiki " korupcijos naikinimu " . Man juokinga . Mąstyti yra darbas , o tu panašu dirbti nemoki ? Būk sveikas .

To O man dzin2021

To O man dzin2021 portretas
Tau kaip tikram bukam rusui truksta irodymu, nor irodymai jam pamesti tiesiai pries akis. Viska kol kas ka navalnas parode yra su tvirtais korupcijos irodymais, o tau dar irodymu truksta :) nubir p1d0raška tu.

Baigiasi kantrybė :)

Baigiasi kantrybė :) portretas
Kadangi aš gyvenu demokratinėje valstybėje , ne " rusijos rėžime " , manau atėjo laikas įkurti " sankcijų ir draudimų ministeriją " :) To nežiūrėk , to neklausyk , tas gali man dainuoti , tas negali ....Sankcijos tiems už tai , o tiems už tai :) Nuomonė tik viena ir tave koks nemąstantis gali vadinti vatniku ? Lietuva mano šalis , mano kraštas .

Šiaip ponams

Šiaip ponams portretas
reikėtų pamitinguoti , kad kuo greičiau būtų baigta politinės korupcijos byla . Kurioje figūruoja Masiulis , seimo narys darbietis Gabšys , Mg bolticas . Ateičiau ir aš ar prie rusų ar dar kokios šalies ambasados :) Apsišluokite savo " korupcionierių " turtų kiemus , kad pradėtume jumis tikėti . Nors vieną filmuką , nors vieną baigtą bylą norėčiau pamatyti . Ar mes ne tie žmonės dėl kurių teisių reikėtų kovoti ? Lietuvoje turi būti gera ir ramu gyventi .

:)))

:))) portretas
Malinauskas žino kas kaltas ar ne kaltas ? Kažkokioje Rusijoje kažkoks rusas ? Jūs rimtai , pone Malinauskai ? Ir aš dabar turiu tikėti " žinančiu " Malinausku , putinu ar " žinančiu apie turtus " navalnu ? Po kiek bilietai į šou ? Lietuva turi klestėti , mūsų žmonės turi būti saugūs ir orūs ir šalyje ir užsienyje .

O man dzin

O man dzin portretas
ir putinas ir navalnas . Kas matė dokumentus , kad tie anot navalno turtai priklauso putinui ? Navalnas ? Aš seniai propagandistų žodžiais netikiu , kaltas . Man reikia ĮRODYMŲ . Gal tie " turtai " merkel , bideno ar to paties navalno ? Įronizuoju , nes įrodymų apart filmuko nėra ? Kam " rūmai " iš kyšių anot navalno , jei imi pinigais ir ...rašykit bankui laiškus , niekas nei matė nei girdėjo . Man " įrodymai " primityviai propagandistiški . Kas dėl navalno suėmimo . Rusai, kol navalnas buvo vokietijoje ir " gydėsi " triusikų apnuodijimą , viešai sakė : tik įvažiavus , bus suimtas , nes jam iškeltos 2 bylos ir jis nesilaikė kažkokių nurodymų ...Jei žinai , kad tave suims , kam grįžti ? Tam , kad kelti sumaištį ir būtų rašoma " koks vargšas " ? Sutinku . Tada nesuprantu už kokias " žmogaus teises " kovojame ? Nusikaltai šalyje į kurią grįžti , būsi suimtas . Ar gali būti kitaip ? Lietuvoje Venckienės pavyzdys . Todėl ir rašau , man dzin abu rusai , jų valstybė ir jų santykiai .

>>> va taip

>>> va taip portretas
Nuo kada jusu "opozicionierius" salies isdavikas komunistelis Paleckis tapo opozicionieriumi? Jei butu atskleidinejes korupcija, gal ir galetu save vadinti tokiu, bet tavo isgamele pasodintas uz nutekinama info rusu zvalgybai. Jis bus su malonumu iskeistas i koki kita rusijoje paaodinta snipa ar opozicionieriu, tenai ir gales uzsiimineti sssr atkurimu.

Salin vata

Salin vata portretas
Putinas yra vienas turtingiausiu pasaulio zmoniu ir vienas didziausiu pasaulio vagiu. Bet rusams patinka buti bukais vergais, kuriuos sitas kgbistas valdytu.

va taip

va taip portretas
Turim savo opozicionierių esančiai valdžiai A Paleckį, - kodėl gi dėl jo laisvės Lietuvoje niekas nepiketuoja? Kodėl tiems piketuotojams rūpi kažkoks rusų opozicionierius? Kaip kažkas yra pasakęs "Į bet kokį klausymą galima atsakyti vienu žodžiu - PINIGAI"

Ed

Ed portretas
T. Tomilinai. Lietuvos žmonės jūsų nesąmonių kentėt jau negali. Žiūrėkit kad prie seimo taip neatsitiktų. Lendad ne į savo reikalus. Pas save ukije iš pradžių susitvarkykit

Sūduvis

Sūduvis portretas
Durniai ir dar durniai tūkastantį kartų DDDDDDDDDDDDDurniai, nėra tas nevalnas jau toks šventas kad lietuviams reikėtų protestuoti.

Vatos, kalbekime atvirai

Vatos, kalbekime atvirai portretas
iki visai nesenu laiku net lietuva pirkdavo is rusijos dujas ir nafta per tarpininkus, o ne tiesiogiai. Ir visa ta pavogta tarpininku dalis eidavo i putino ir parankiniu kisenes. Stai is kur putinas sau statosi 100 milijardu doleriu vertes nama sau. Ir taip kiekvienas putlerio partijos tarnas vagia, nes ir vadas vagia stai kodel rusai gyvena tokiame skurde blogiau lietuviu, nors gyvena turtingiausioje pasaulio salyje. Pagarba navalnui, kad sugeba paviesinti tokia milziniska afrikos lygio korupcija tarp milzinisko cekisto zmoniu burio tarpo. O vatnikai jus turetumete cia eiti i gatves verati savo cara vardan geresnio gyvenimo, o ne slovinti sita jusu asila.

to myli

to myli portretas
O nuo "arkties iki pietu" ašigalio ar...? Ar dar mokyklos nebaigei?

Pil.

Pil. portretas
Navalnas per TV komentavo Putino turtus, kodėl lietuviai nenufilmuoja ir nerodo ,per TV laidas Lietuvos vagių perversmą padariusių turtą.Manau ne mažiau prisivogė ir Lietuvos "dydvyriai" apsišaukėliai(signatarai).Be visos tautos palaikymo būtų Sibire seniai, 30 jau lindėtų.

Myli

Myli portretas
betvarke ir rezima, varyk i rusija, o nerasinek cia komentaru. Nuo arkties iki pietu rasi ten sau vietos po saule, nereikes cia kankintis Lietuvos priespaudoje.

Kitos

Kitos portretas
Mokyklos mokytojai kažkas labai tiesą komentaruose parašė,kad Kauno mokykloje tipo vaikai kažkokia simbolika paviešino tai tuoj iš mokyklos išmesti kur demokratija nėra jos rusai taip nedarė?????

ar warjotyne

ar warjotyne portretas
waistu tiekimas nutruko ,warjotai visai pabludo ???

Kaune mokinukai pademonstravo raudona skudura

Kaune mokinukai pademonstravo raudona skudura  portretas
visi puole kaip sunys mokinius draskyt neva tai rusiska simbollika , grasina mokinius imest is mokyklos kasciunai, pyzdziunai, tomilinai ir malinowskiai ---jokios reakcijos kad suskubtu apgint ..... o Navalnas demonstracijas ,kelia riauses organizuoja ,dergia tevyne, tauta, valstybe --uz milziniskas sumas kisamas is uzsienio LGBT sorosiniu fondu --cia kaip mat atsuoliuoja jy palaikantys kasciunai na....ir visas agrastu kolektyvas dabar jau ir su Baku priekyje ,,, apgynt ,,, korumpuota zulika tevynes isdavika Navalna...

Kawenskas

Kawenskas portretas
A tai būruotis galima? Covido aferizmo nuorodos tai leidže? Kodėl prie USA ambasados mitingų nedarot? Ten irgi opozicijos dalyvei kaip kurie persekiojimi? Kur tas gaidelis G.Lasberbybs, ko tas su mitingo žmonė netrype kartu per šalčius, o tik loja iš po žmonos sijono?

Niu

Niu portretas
Navalno tyrime apie Putino rumus aptiktas rimtas provalas. Vietoje prieškambario parašytas purvo kambarys švertus iš anglu MudRoom. Tai navalnas turimus verčia iš anglu kalbos ar kaip ten. Gal britu žvalgybos Lietuvos Integrity Initiative klasterio atstovai pakomentuotu?Jie kaip tik pikete dalyvavo:)

pabuciuok y raukus kasciunai kartu su Bakais ir tomilinais

pabuciuok y raukus kasciunai kartu su Bakais ir tomilinais portretas
jus patys sau priestaraujat .... negalima remt tautos isdavikus kurie ardo santvarka gaudami tam lesas is uzsienio ,norincio sukelt karus ,riauses revoliucijas ....kodel ju nerengiat protestus prie amerikono ambasados protestuodmi uz jankiu kisimasi y irako vidaus reikalus ar neparemiat afganistano Talibu kovojanciu del afganistano laisves nuo amerikonu ?????o palaikot Navalna apmokama Soroso ,CZV , ir kitu uzsienio spec tarnybu pinigais , uz tai kad kelia jusu nekenciamoj rusijoj riauses , demonstracijas , ??? jus nenuosirdus savo ,,,navalno palaikyme ,,nenuostabu ,kad pirmi debiizma demonstruoja ,kasciunai, ....[tai jau yprasta] bet kad Bakas nudebilejo tai jau kelia nuostaba.

O ka ta Lietuva palaikydama duos

O ka ta Lietuva palaikydama duos portretas
Bus,kaip su Tapinu baltijos kelias.Nukentejo Lietuva ,kaip Lukosenka apreke Lietuva.

vakar

vakar portretas
Maskvoje sėdėjo , o šiandien pas mus jų ambasadoje tupi ................... piketuojam , nes mums vienos Svetkos per akis

Anonimas

Anonimas portretas
O kada protestosite del Lietuvos zmoniu teisiu nes musu teises irgi pazeistos

Agne

Agne portretas
teisingai kad suimtas ten jam vieta

Kitaip nepavadinsi

Kitaip nepavadinsi portretas
Klounai šoka b...o polka pagal JAV muziką. Lietuvoje dar didesnė korupcija ir visiškai nepaisoma žmogaus teisių.

Anonimas

Anonimas portretas
kiek protestuotojams sumokes

Anonimas

Anonimas portretas
o tai ko sio straipsnio neuzblokavai jai kitus blokuoji,jus ten turbut is sveksnos pabege su pauksciais kalbates, niekur nei vieni neblokuoja straipsniu tik cia
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių