Pasienyje su Baltarusija – ramu

  • Teksto dydis:

Lietuvos pareigūnai per pastarąją parą nefiksavo neteisėtų migrantų pasienyje su Baltarusija, sekmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje šeštadienį užsieniečiai sieną nelegaliai bandė kirsti 19 kartų, Lenkijos pareigūnai į šalį penktadienį neįleido 79 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti daugiau nei 500 neteisėtų migrantų. 2022 metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista beveik 20 tūkstančių. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Burzuazinis nacionalistas

Burzuazinis nacionalistas portretas
Tai kaip ten su vokieciu brigada? Kokius velnius krecia musu KAM ir prezidentura?!

Rimtai?

Rimtai? portretas
Ramu
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių