Nuo šaukimo į kariuomenę slapstosi net 9 tūkst. jaunuolių

Pil.

Pil. portretas
Pirmiausia ,už tarnybą kariuomenėje turi būti mokama ir negali laisvoje šalyje būti prievartos.O kas liečia, kad atsieit slapstosi, netiesa, daugumoje išvažiavo ,nes būtų badu numire.Gera šalis Lietuva. A ???Dar priekaištai jaunimui.

Skaityti silpnapročiams apačioje

Skaityti silpnapročiams apačioje portretas
Kaip galima priversti žmogų kažką daryti? Viskas daroma per gasdinimus ir baime, jeigu būtų skelbimai ar tai reklamos “Tapk savanoriu” arba “Būk už tėvyne laisvu pasirinkimu” atsirastų nevienas einantis tarnauti tėvynei iš motyvacijos o ne baimės.. protu nesuvokiamas traumavimas jaunų o po to sako: atsirado savižudybės, psichologinis smurtas šeimoje.. tai turi būti natūralu o ne dirbtina... o visi tie pensionai kurie tarnavo SSSSSSRSRSRSRSR AR KAIP TEN,- jūs esate šio gyvenimo traumos, kurios dedasi prie jaunų žmonių degradavimo su savo spaudimais “eik tarnaut būk vyras oioioioi” - tik tiem kurie daro spaudimą.. šios jaunos kartos pasmerktos baimei, laikas bėga VATNIKAI SUSITAIKYKITE...

Sita kariuomene tik prasimanymas

Sita kariuomene tik prasimanymas portretas
Nei vienas nesuvyriskejo,nei vienas po mamos sijonu nesislepe,bet daug parejo rusu laikais isprotejusiu,prasigerusiu.Ir nera su kuo kariaut.Rusai,tai nepuola.Kas nori tegul eina ta 9men.ant turniko pasimankstint,rytine manksta padaryt ar per pelke perbegt.Proto neiduos.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Nuo savęs nepabėgsi. Jeigu gimei baobabu tai teks ir juom mirti. Tų vaikelių šaknys ,matyt , dar neapsivalė nuo komunizmo...O lūputės nuo motinos papo.

Kam reikia eiti tarnauti

Kam reikia eiti tarnauti portretas
Karas butu kitoks,paleis chemijos i ora ir uzteks visiems.Bus,kaip korone sedekit namie,nes kazkokia ore chemija laksto.Siais laikais niekas neleks paskui tankus rekdami URA !!!!.O gelbes savo kaili,kaip kas ismanys.

kokia prasmė ginti beretinių atmatų chuntą?

kokia prasmė ginti beretinių atmatų chuntą? portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

Čiubaka

Čiubaka portretas
Kas jum geriau, ar vienas dirbantis ar 10 imituojančių darbą? Išvada daryt profesionalią - eis kurie nori ir kurie motyvuoti.

Hihi

Hihi portretas
Tik paskutinis kvailys gali tarnauti lt._Eigu_Salia_Londonas

to anonimas

to anonimas portretas
Kažkas šoks nuo olos, ir tu atkartosi kaip beždžionė? Kas darosi su žmonėmis, atrodo su bulgarke nupjovė kiaušą išėmė smegenis, ir įdėjo kiaulės smegenis ir prioperavo .....iš kur tų zombių tiek yra. Kada jūs savo smegenis įjungsite? Savo smegenimis mąstykite, biorobotai nebūkite

Anonimas

Anonimas portretas
Kur tautos tėvo raginimas sugrįžti ? Juk valstybė pavojuje. O dar jubiliejus ant nosies ...

Povilas

Povilas portretas
Du žinau, slapstosi bunkeryje, sakė išlys tik tada kai žlugs landsberginė chunta ir tik tada eis tarnauti nepriklausomai Lietuvai. Dabar draugai kasasi dar du bunkerius. Sakė naktimis eis duoneliauti, nes buvusius "duoneliautojus" dabar labai gerbia. Tik verkiančiai reikia jiems ginklų. Tik jie pasiruošę dabar šaudyti ne rusus, kaip šaudė vanagas, o landsberginius, nebežinau kas dedasi? Eisiu kastis ir aš bunkerio, bet landbergynui netarnausiu. Yra pasirodo dar protingų. Atsiprašau už nekuklumą.

Vova

Vova portretas
Msn gėda būtų tarnauti vagių ir sukčių valstybei

Anonimas

Anonimas portretas
Arba vien profesionalai, arba einam visi, kaip Suomija, Izraelis, Pietų Korėja ir k.t. šalys. Ne sovietų armija kad reiktų bijoti. Tik daug kas nemato pramės. Jei visi, tada solidariai be atsikalbinėjimų. Kam sveikata ar įsitikinimai neleidžia, gali pagalbinius darbus atlikti. Moterys gali neiti. Bet šių dienų vienalyčių politika pasakytų kitaip.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai teisingas ir motyvuotas , pagal amžių, visų šalies piliečių ėmimas karo tarnybai. Gal ponas gali kitokį variantą pasiūlyti ? Abejoju. Manau tai tik tavo išsisukinėjimas, o tikriau - bailumas.Ane ?

piliečiui

piliečiui portretas
Kai eisim kartu į apkasus tada ir aptarsim situaciją. O dabar kažkoks atsitiktinis nemotyvuotų asmenų pasirinkimas. Yra daug priežasčių dėl demotyvacijos. Visų pirma eiliniai piliečiai nieko negali nuspręsti, valdo grupelė susibūrusių partinių. Sovietinė korupcija vis dar žlugdo pasitikėjimą daugelyje valstybinių įstaigų. Na žinot, jau geriau važiuosiu gyventi į Japoniją ar net Lenkiją, nors pagal jus čia rojus.

pilietis

pilietis portretas
Bailys -anonimas , kalbantis apie kokybę ...Pasidomėk faktais... FAKTAI tokie:1. pagal verslumą Lietuva po Japonijos [28] ,29 -oje vietoje iš 137 indeksuotų šalių 2. 2019-aisiais [ praeitų metų dar neturiu ] mūsų vienam gyventojui tenkantis BVP , sudarė daugiau nei 84 procentus ES vidurkio [ lygiai su Estija ir geriau nei Lenkijoje , Latvijoje ]. Lenkime senesnes ES šalis tokias kaip Portugalija[79], Graikija[67], ir kartu ar vėliau įES stojusias valstybes [ vengrus,lenkus 73, slovakus,rumunus 70, latvius 69, kroatus 65, turkus 59, bulgarus 53 ir t.t. ]Tad melagienas į šoną , bailiai , moskoliniai triušiai.

Nuomone

Nuomone portretas
Argi tuos 9 tūkst. jaunuolių gali pavadinti vyrais? Gaila ir tų mamų ir tėvų, kurie dovanojo pasauliui tik 9 tūkst. bailių, jaunų žmonių. Toli jiems iki savo krašto, tėvynės ir pareigos supratimo.

pypenas

pypenas portretas
Tuojau pradės tarnauti Lietuvai chacholai,kazachai ir t.t-matomai ne be reikalo slapstosi........??????????

Anonimas

Anonimas portretas
Arba profesionali kariuomenė arba visuotinis šaukimas. Ir pirmiau pakelkit gyvenimo kokybę, kad būtų dėl ko gyventi ir likti.

pilietis

pilietis portretas
Reikia ne atmestinai , o griežtai bausti visus vengiančius atlikti pareigą Tėvynei. Bausti ne tik administracine tvarka, bet įžūliausius , nesilaikančius konstitucijos, ir kita atsakomybę. Paprastai tai daro ne tik bailiai, verksniai, tačiau ir moskoliniai troliai....

statistika

statistika portretas
štai, kaip lengva suskaičiuoti agrastus.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Gal jie nesidomi kompiuterinėmis loterijomis ir nežino, kad reikia tarnauti.Gal jie nenori tarnauti už parduotą tėvynę.

>Zinoma

>Zinoma portretas
Mes patys NATO, tai drebek vatini.

Vida

Vida portretas
Tikri patriotai .... : )

Zinoma

Zinoma portretas
teisingai daro. O ko eiti kariuomenen - ginti turtuoliu kad nenubednetu. Juk musu niekas nepuola nes gina NATO.

Nacionalistui

Nacionalistui portretas
Ką čia nusišneki- ten tik dvi partijos ožkapisių, ir asilpisių

Burzuazinis nacionalistas

Burzuazinis nacionalistas portretas
Slapstosi pederastai ir kiti tolerastai. Jiems arabai net partija sukure... Geda.

ko tikėjotės

ko tikėjotės portretas
Kaip auklėsi - taip ir turėsi

Savanoris

Savanoris portretas
Slapstosi dvasios ubagai, kurie dėl trupinio aukso, gardus valgio šaukšto gali parduoti ar išduoti Tėvynę, motiną ar artimą žmogų... Gėda dvasios menkystoms.

Košmaras

Košmaras portretas
Nerašinėkit tokių šiurpenų, dabar bijosiu miegot viena. O jei ateis naktį lašinių, kaip senais laikais.

Anonimas

Anonimas portretas
o tai ko sio straipsnio neuzblokavai,gal nuo lempuciu jau perkaitai

a jop

a jop portretas
A visi kartu slapstosi? Gal nacionalinį stadioną žiemai išsinuomavo?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių