Lietuvos gynybos biudžetas kitąmet turėtų viršyti 2 proc. BVP

kaunietis

kaunietis portretas
teisingai,sekmes tarnyboje

okupamtas

okupamtas portretas
vokietija atsisake moket 2%,o musu griovejai tik didina..

daviau priesaika

daviau priesaika portretas
bet uz iskrypeliu laisves partija tikrai nekovociau

juros gyvunas

juros gyvunas portretas
kodel niekas nesidomi ir neparaso straipsniu apie musu kariuomenes vidu kas joje yra blogai nes beveik visi straipsniai tik grazus jug taip istikro nera apie savo vidu kazkodel kariuomene tyli ... jug yra vidiniu tokiu problemu kuriu musu puskarinkiai gerbemi visai nesprendzia

Anonimas

Anonimas portretas
Paleist ubagais ir tiek.... valio.

Čiubaka

Čiubaka portretas
Ta kariuomenė jau seniai patapo legali pinigų plovykla. Jei dar anksčiau tautą milijonais apvogdavo, tai nuo neperseniausiai jau milijardais. O schema paprasta, susirandi išorinį priešą ir prisidengdamas saugumo pavojumi (šiuo atveju rusai puola) ginkluojasi auksiniais šaukštais, skarbonkėm ir kitais ekonomikai nereikalingais daiktais už 5x kainą. Lygiai tas pats dabar yra daroma ir su elektra. Po kelių metų bus rezultatas

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
O kiek Lietuvoje Vatnikų? Nemaitinsit mūsų kariuomenės po kelių metų šersit rusų kariuomenę. Kito pasirinkimo tiesiog nėra.Bjaurūs žmonės esat, jokių vertybių. Matyt Jums svarbiausia vertybė, alus, cigaretės ir telikas su tokiom laidom kaip 24 valandos.

dykaduoniu armija

dykaduoniu armija portretas
sedi bl visi seime ir tyli kad milijardai plaukia i vagiu kisenes.tai armijai ne euro neduociau.nakrien jie reikalingi.valkiojai po miskus 30 metu ir smaukosi.

Ozys is tvartelio

Ozys is tvartelio portretas
Jau greitai pulsime rusus.

apetitas kyla beedant

apetitas kyla beedant portretas
sie padlos islaikytiniai tuoj visai tautai nugrauz ausis...

B A I S U

B A I S U portretas
Pinigu leidimas vejais.grybe sauke rusai puola rusai puola ir toliau tos armijos vadai lobsta visu gyventoju mokesciais.Verkia kad pinigu vaikams.pencininkams nera.O cia bl MILIJARDUS svaistys.

Anonimas

Anonimas portretas
Koks tu pranas raudonšikni vata tu greičiau ivanas.

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Kad galėtų plauti pinigus šaukia "rusai puola", rusams ta praskolinta, be išteklių Lietuva nereikalinga. Lietuva reikalinga vakarams, kad turėti placdarmą, dabar dar nori sunaikinti ir BaltaRusiją, kad išplėsti placdarmo teritorijas ir prie Rusijos sienų pastatyti NATO kariuomenę. Jie nesiruošia kariauti savo teritorijoje, karas vyks Lietuvoje, dabar talkina puolikams, kaip gaus nuo Rusų į kaulus, nebepadės jokia gynyba. Turime kalbėti apie nusiginklavimą, apie taiką, banditai neraliuoti?

manau tai

manau tai portretas
Tiesiog beprasmiškas mūsų visų pinigų švaistymas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių