K. Kėvalas apie LGBT pyktį sukėlusį žinomą kunigą: visi turi lygias teises ir žodžio laisvę

Grįžti į straipsnį

Kaip suprantu

Kaip suprantu portretas
Prarasime teisę reikšti nuomonę....tai tuo pačiu ir demokratiją...

Anonimas

Anonimas portretas
musu laisva salis ir visi gali reiksti savo nuomone,toliatas yra nuostabus kunigas

Petras

Petras portretas
Visi kas nebuvo susitikę su (tais galimai padarais) vakare kai jie yra apsvaigę, dirbantys aukštuose postuose,kokia jie skledžia agresiją , kokia psichologinę agresija jie skleidžia. Tik tas žmogus gali liaupsint juos . Pagalvokit jog europoj jiems draudžiama dirbti su vaikais, jie yra registruoti! Jie yra tiksinti bomba!

Joana

Joana portretas
ŠAUNUOLIAI ABU IR KUNIGAS IR VYSKUPAS!!! LIETUVA SU JUMIS❤

gaila

gaila portretas
Jiazu Jiaszu savo pasisakymu nuvaziavai visiskai i lankas manau kad is savo MANDRUMO IR ISPUIKIMO jau nebemastai ka kalbi ir nori pasakyti Noriu priminti Jazu gyvenimo isminti kad visi kurie suserga Didybes liga visada atsiduria ant BEDUGNES KRASTO taip kad prisisnekejai todel siulau isigyti PARASPARNI

katalike

katalike portretas
kodel kauno diena neleidzia balsuot

nematau problemos

nematau problemos portretas
Iš esmės esu bedievis ir bažnyčios pozicija man anoks autoritetas, tačiau šiuo atveju visiškai palaikau savo poziciją išreiškusius kunigus. Kažkaip daugelis net nespėjo pajusti kaip "pazhangoliū" cenzūra ėmė čiaupti burnas žmonėms.

Pilietė

Pilietė portretas
iš kur tokia agresja ir neapykanta žmonėms ir savo tėvams? Mokykloje reikėjo mokytis, o ne aišku kuo užsiiminėti visokios Justės Arlauskaitės-Jazzu, Agnė Kulitaitė. „Vemsiu“, „Menkysta“, „Bjaurus“. Jos bent moka perskaityti tekstą Stambulo konvencijos? Ar bent moka suprasti kas ten parašyta? Jos visai nežinomos, dar vaikai tikriausiai. Pamatė „smurtas prieš moteris“, ir toliau dėl nervų net perskaityti negali, o tuo labiau suprasti.

Anonimas

Anonimas portretas
O kas ta džiuzė, kur apsivėmė ? Gal kokia gaidžiavištė ?...Nesu tokios girdėjęs...

teisingai kunigas pasake

teisingai kunigas pasake portretas
O kauno dienai tas nelabai priimtina?

Tėvasp

Tėvasp portretas
Visiškai palaikau kunigą!Nedemonstruokit ,iškrypėliai,viešai savo teisių.Mūsų tėvų ir senelių laikais,apie tai net prisipažinti bijotų.

Anonimas

Anonimas portretas
Štai ir pademonstravo toleranciją, tie kurie reikalauja tolerancijos mažumoms,dabar jau katgoriškai apsiputojo prieš kitą nuomonę,Jeigu apsivėmusi dainininkė ir kažkokia plepalogė kuriai su viduriais negerai ir iš tualeto neišeina nori pasisakyti,tai tegul nekalba kalėjimo kalba,kad perrėkti oponentus,

Vitalija

Vitalija portretas
Kaip visada žmonės nesupranta esmės.Ar skaitėt ta dokumentą Stambulo konvencija,vargei?Šnekėt lengva to ko tu nežinai.

krikdemas zigmas

krikdemas zigmas portretas
Jei atimsi is kunigo monopoli i homoseksualizma, ismusi jam pagrinda po kojom.

nepritariantiems

nepritariantiems portretas
Visiems Stambulo koncencijos kritikams - tai yra jūsų pilietinė pareiga perskaityti Stambulo konvenciją. Išversta į lietuvių kalbą ir prieinama visiems. Na, o arkivyskupo komentaras pro šalį. Kritika Toliatui reiškiama dėl to, kad politikuoja, argumentuodamas vienos labai emocingos ponios nuomone. Lygiai tokios pat kritikos sulauktų žurnalistai, brukantys melagienas argumentuotas prietarais. Niekas neprašė uždrausti kunigui reikštis, prašo jo kaip nuomonės formuotojo, reikštis atsakingiau.

to ":("

to ":(" portretas
Jeigu gyveni nuodėmėj,tai gal anksčiau ir buvo užvertos,bet dabar -nemanau.Kai kas puola bažnyčią,šmeižia,joje nesilanko,bet kai atsitinka nelaimė,arba nori iškilmingai tuoktis-kunige padėk !!!

Nepritariu

Nepritariu portretas
pederastijos propagandai!

Toliatas bent jau yra žinomas

Toliatas bent jau yra žinomas portretas
O kas tie jo priešininkai? O gi kažkokie kaimo juokdariai, 24x7 mastantys tik apie iškrypėlišką sexą.

:(

:( portretas
Deja bažnyčia lieka hierarchiška ir netolerantiška. Apie jokią demokratiją bažnyčios viduje nėra kalbos. Demokratiją prisimena kai sumano pamanipuliuoti tikinčiaisiais. Sau jos netaiko. Ne tik už altoriaus, bet ir iš esmės daug durų moterims bažnyčioje užvertos. Tokia tiesa.

.

. portretas
Femin fašizmas yra taip pat negerai kaip ir nacional fašizmas. Deja bet garsūs dainininkės denonstruoja užgimstantį fašizmą.

LGBTQIA

LGBTQIA portretas
atstovams! Supraskite kad kišdami savo hobi(LGBTQIA) tautai per prievarta arba kas kvailuausia nekreipdami demesio ir niekinant daugumos(aik tu tamsuoli) nuomone, jus kasat sau duobe, labai gylia duobe. Galimai net busit metomi i ja, supraskite, dirbtinumas lgainiui atmetamas.

tai :(

tai :( portretas
Tau su galvele viskas gerai??? Kokias dar LYGIAS teises??? Moterys katalikų bažnyčioje jau vyrams (t.p. ir kunigams) ant galvų baigia užlipti. Dėl to taip vyrų ir sumažėję bažnyčiose. Vienos bobšės belikusios. Jei kada lankeisi, tai turėjai pastebėti tą akivaizdų santyki. Santykis yra daug normalesnis tose bendruomenėse (tradicionalistų ir neokatechumenatų), kur moterims neleidžiama lipti vyrams ant galvų. Jei taip ir toliau tęsis (tas feminizmo ligos platinimas), tai pasidarys kaip pas liuteronus Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje ir Norgėje - vyrai ir vaikinai visai nebesilankys subobėjusiuose ir pakrikusiuose maldos namuose. O gal toks jūsų tikslas ir yra?

skliausteliui

skliausteliui portretas
dar apkaltink kad Jėzus Kristus buvo vyras,o ne moteris,.ar ne,feministe?

:(

:( portretas
Kažin, ar moterys bažnyčioje turi lygias teises? Kažkodėl atrodo, kad jos ten antrarūšės. Bažnyčiai dar reikėtų atsikratyti viduramžių paveldo, o paskui komentuoti šeimos, kuri kol celibatas nepanaikintas jiems gryna teorija, ar Stambulo konvencijos apie smurtą prieš moteris dalykus.

visi

visi portretas
turi teisę pasisakyti kultūringa kalba, niekur neskaičiau, kad Kristus ką nors būtų iškeikęs, kalęs prie kryžiaus. Atvirkščiai, mokė taikaus gyvenimo, gydė neklausdamas, kodėl, laimino visus ir labiausiai mylėjo silpniausius

povilas

povilas portretas
/ Ne/Laisvės partiją Konservatoriai nedelsiant turi mesti iš koalicijos. Antraip ji gali pridaryti Lietuvai daug bėdų.

Pagarba

Pagarba portretas
Pagarba Dievui ir jo tikėjimo skleidėjams Tolatui ir Kėvalui. Nepasiduokim šėtonui.

Tikrai taip bus

Tikrai taip bus portretas
Nuo to momento kai kažkokia jazzu apsivėmė,tai prašm jos per televizorių daugiau nerodyti nes tie vėmalai nenuplaunami,nebent užsidėtų respiratorių arba dujokaukę.Ir visoms/iems LGBT nariams ir jų gerbėjams/oms,neišvengiamai ateis tokia valanda,kada jos akivaizdoje šauksis mamą ir melsis dievui,tik apsivėmusioms bus sunkiau prisišaukti,nors viltis visada bus.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Reikėtų, kad visose Bažnyčiose būtų išreikšta dvasininkijos pozicija - tokią teisę suteikia: VISUOTINĖ ŽMOGAUS TEISIŲ DEKLARACIJA Kiekvienas turi teisę laisvai laikytis savo įsitikinimų ir juos reikšti; ši teisė apima laisvę nekliudomam turėti savo nuomonę ir ieškoti informacijos bei idėjų, jas gauti ir skleisti visokiomis priemonėmis ir nepaisant valstybės sienų. Arši mažuma nori užčiaupti burnas daugumai. Liūdna, kad vadovai labai greitai išsigąsta ir patys pažeidžia žmogaus teisę.

žmogus

žmogus portretas
Manau, kad gyvendami laisvoje Lietuvoje turime teisę į savo nuomonės laisvę.

Ne/laisvės partijos diktatūra

Ne/laisvės partijos diktatūra portretas
panaikinta Žodžio ir nuomonės laisvė.

skaudu

skaudu portretas
Labai didziule pagarba Lietuvos kunigam kad issako savo nuomone ir pripazysta tik darnia seima vyro ir moters sajunga bet labai teisingai pasisako kad vienos lyties asmenu sajunga yra slykstus iskrypimas ir veda prie tautos ISSIGIMIMO Labai malonu kad ir kunigu lomas suprato prie ko prives seime BULDOZERIU stumiamas siu santykiu iteisinimas Siaubinga gaila ir slykstu kad Nepriklausoma Lietuvele stumiama i PRAZUTI labai gaila kad mes kovojome nemiegoje per naktis deginome lauzus ir tikejome sviesia Lietuvos ateitimi bet net nepagalvojome kad bus taip kad musu Lietuvele taps iskrypusia VIENOS LYTIES asmenu Lietuva

To pedo-....

To pedo-.... portretas
Visokiems degradams nepatinka,kad inteligentai ir intelektualai pagaliau garsiai prabilo.

Drąsos ir tikėjimo

Drąsos ir tikėjimo portretas
Dėkui gerbiamam vyskupui Kėvalui. Pagarba.

!

! portretas
Kunigas Toliatas ir kapeliaonas Vaineikis turetu buti pagerbti ir paukstinti tarnyboje.Tiesa sakyti deje bojo ir daugelis kunigu nebijokit pirmieji krikscionys buvo atiduodami zverims sudraskyti zudomi bet Kristaus neisizadejo.Turite rodyti pavyzdi kunigai savo parapijieciams kad nereikia bijoti tamsos jegu .

Tautietis

Tautietis portretas
Gerbiamas vyskupe Kevalai mes noretume kad is kiekvienos baznicios sakyklos sklistu tiesa apie Stambulo konvencija apie nuodemes propaganda.Imkite pavyzdi is vyskupo Valanciaus zemaiciai ir lieyuviai ji mylejo ir gerbe.DIEVAS ir tiesa krikcioniu puseje .

Pedo-katali-kunigas

Pedo-katali-kunigas portretas
Mane maziausiai domina tai LKB pedofilu kunigu nuomone apie gejus. Atsirado mat, kurie zino kas yra ta seima :))))))))

Kunigas

Kunigas portretas
Labai aiškiai pasakė,kad DEMOKRATIJA yra žodžio ir minties laisvė. GALI IR TURI PASISSAKYTI VISI !!!

ALGIS

ALGIS portretas
Dabar , kaip ir TSKP LAIKAIS , GALI IŠREIKŠTI TIK VIENĄ IR ABSOLIUČIAI TEISINGĄ NUOMONĘ .

T

T portretas
Atsimenu jaunystes posaki,tu durnas ar prie meno?daugeliui vadinamu zvaigzdiu jis labai tinka,ypac viesai vemianciom.

to suprantama

to suprantama portretas
o ko nesuprasti-europarlamente savi stukačiai.dar iš kokios frakcijos išmes.europarlamentas persungtas žydų agentūros.

Ai tai šitai Jadz'ei

Ai tai šitai Jadz'ei portretas
pamokėjo kažkas. Kap ir kitiems. Čia tam tikras veiksmas jeigu ką pagal gaidyno vykdomą Lietuvos pedolizacijos programą. Viskas apgalvota. Numetė jadzei pora šimtu tai ir loja. O kur dingt?Jau i tep ja vis jėga stumia kaip menini elita o talento tai jokio?Dar ir koronas visus uždarė - visai šakės. Net usimerkus prie mikrofono pažiopčiot negal..Tai iš kur pinigu imt? Va ir dirba bobelė

Suprantama,

Suprantama, portretas
kad kokios tai "žvaigždutės" norėjo kažkur užsidėti pliusiuką, bet kad Europos Parlamento narė Maldeikienė pultų garbingą kunigą, tai nesuprantama.

.

. portretas
Viskas. Pasakė, ką mano ir taškas. Nereikia veltis į pletkus, gandus etc. Būkit žmonės !

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Taip! Ypač dabartinėje politinėje situacijoje svarbi ne tik kunigų, bet ir visų, neabejingų Lietuvai, žmonių kova už vertybių išsaugojimą- vuskas prasideda- vystosi- baigiasi šeimoje! Kita aplinka įtakoja visą žmogaus raidą! Tik nesuprantu žurnalistų, kurie rašo apie "ale žinomus apsivėmusius nuo kunigo išsakytos pozicijos"! Ką reiškia Lietuvai, ir pažangiam pasauliui, tokie, anot mūsų žurnalistų, " žinomi žmonės" ? Gal kad jie viešai moka " vemti" ir t.t. nuo jiems nepriimtinos minties?

Teisingai kunigai pasisakė

Teisingai kunigai pasisakė portretas
Tai kas vyksta dabar seime, bruka mūsų vaikams, kad iškrypimai yra normalu, baisu! O aš vemsiu nuo jazu...

As

As portretas
Mane taip pat atjunge delfi ir lt rytas nes pasisakiau pries pe de ras ti ja .narkotikus ur alchagoli. KODEL???? KAS gejam negerai KAD NENORIM KAD MUSU VAIKAI MATYTU SITUS .... KAS TETA TOMAI TAU NEGERAI. GAL DAR NORI ATEITI I SEIMA SU BIKINI. Gyvenk Sau kaip tu nori draskykites jus tas savo subines TIK NELYSKIT I VIESUMA IR TUO LABIAU I SEIMA!!! Issigimimas ir YRA ISSIGIMIMAS PASAULIS. NEGIRDEJO. Tokio Ivykio kad VYRAS pagimdytu vaika. TAD RASKEVICIAU TU SU SAVO SUTVE NEPAKEISI GAMTOS TAI IS TOKIU KAIP TU JI PASIJUOKE. Tad Viskas tuo pasakyta. Ir dar armonaite I ir Jos. Laisves partijai JEI NAUDOJAT NARKOTIKOS TAI IR SNIAUKSKIT SAVO RUJOJ PATYS IR SAVO VAIKUS MOKYKIT. BET I VISUOMENE NESIKESINKIT SLIUZAI!!!!

iškrypėliai užsimojo užverti burną net kunigams

iškrypėliai užsimojo užverti burną net kunigams portretas
ką kalbet apie eilinius žmones.mane atjungė delfis ir lrytas,už tai kad pasisakiau prieš Lietuvos pid,erizacija,narkotizacija,alkoholizacija,negrofikaciją,arabizaciją,islamizaciją ir kitas lietuvių GENOCIDO formas.vyriausybė ir seimas sudarytas iš LIETUVIŲ PRIEŠŲ elgiasi naglai,nekreipia į tautos nuomonę,nes beveik visa žiniasklaida yra LIETUVIŲ PRIEŠŲ rankose.ypač delfis ir lrytas-kurie stumia narkotikų ir iškrypimų propogandą.

mociute

mociute portretas
aciu kunigam ir didziausia pagarba jiems uzteisinga pasisakima geda kad turime toki seima ir premjeria

Įdomiausia

Įdomiausia portretas
kad “tolerantiškieji” patys spjaudosi necenzūriškomis seilėmis ant žmonių, turinčių savo nuomonę. Kuo toliau, tuo labiau smunka jų apsimestinės kaukės, ir žmonės pamato jų tikrąjį veidą. O gal tai ir gerai, nes, vykstant visuomenės nušvitimui, mūsų “garsenybės” - influencerės (tokią jų antraeilę "pareigybę" visai neseniai sužinojau) viešai atveria savo dvasios puvėsius. Dieve, apšviesk jų protus, kad jos suprastų, ką daro.

...

... portretas
Ir dar būtų gerai kad bažnyčia pradėtų mokėti mokesčius.

Kaunas

Kaunas portretas
Netikėjau , kad kai kurie vadinami menininkai , gali nusipezėti. Pagarba kunigam už ginamas tikras vertybes ,šeimą. O ta partija, apsaugok nuo jos , dieve, tai iškrypėliai.

Pagarba

Pagarba portretas
Taip kiekvienas žmogus gali išreikšti savo nuomonę, taip, o kodėl anie jau tokie neliečiami, kodėl? Kodėl eina prieš gamtą? Juk tai nenormalu, nukrypimas nuo normos.

Monika

Monika portretas
Pagarba ir dėkingumas mūsų dvasininkams. Sunkiausiais istorijos tarpsniais jie buvo tautos vedliai. Šiemet minime didįjį tautos vyrą vyskupą M.Valančių. Ačiū vyskupams, kunigams, Jūs palaikote mūsų dvasią. .

Jo

Jo portretas
Pagarba kunigui... Mūsų Lietuvą senai naikina politikai,valdininkai,dabar atėjus į valdžią laisvės partijai galvas kelia ir pi-------i.

Aš portretas
Aš už tai, kad visi turi teisę turėti savo nuomonę, gali pasakyt pagarbiai. Esu ir busiu už knygą Toliatą. Esu tikinti, tačiau suvokiu, kad yra įvairių žmonių, jų neteisiu, galiu su jais bendraut ar jis už LGBT ar ne. Man labai sunku suprasti, dėl ko nepagarbiai rašo kiti apie knygą A. Toliatą, kuris tik pasakė savo nuomonę. Nuoširdžiai palaikau, pritariu kunygo pasisakymams, tuo neteisiu ir nevertinu LGBT. Tačiau nepritariu nepagarbiems žodžiams, žeminimui, tai netgi patyčios ir šmeižtas kitų žmonių, kas tikrai jautėsi iš kai kurių LGBT narių.

Birutė

Birutė portretas
Labai pritariu arkyviskupo Kėvalo pasakymo,kad mes kiekvienas turime savo nuomonę ir teisę ją išreikšti.Niekas mūms neuždraus nutylti.Mes norime matyti savo tautą normalią be tų lbgt,be narkomanų,be pedofilijos.O premjerė tiesiog brukte bruka tuos nevydonus,o ir kažkaip nori sunaikinti mūsų tautą.

rita kunigoniene

rita kunigoniene portretas
vienas dalykas žodžio laivė , kitas dalykas teisybė , meilė Lietuvai Tėvynei , šeimai , kuniga šėtonai puola , - apginkime ir palaikykime ji .

Pagarba

Pagarba  portretas
Vyskupui Kevalui ir kuniguiToliatui. Ant tokių žmonių ir dar laikosi Lietuva Ačiū!

blogis

blogis portretas
dabar kas pareiskia savo nuomone apie profesionalius gejus tas triju mergu priesas net ir dvasininkai o kai lenkes ministres pateikti administraciniai baudimai uz jos kolegu lyg ir negerbima bus baisu

Julija

Julija portretas
Pagarba Vyskupui K.Kėvalui. Lauksime kitų Vyskupų pasisakymų. Klausimas tik ar išdrįs?

demokratijos grimasos

demokratijos grimasos portretas
Kas nepritaria LGBT diktatui bus prilyginti Kremliaus ir Putino agentams. Patriotai privalo pasmerkti tokius agentus

Pagaliau

Pagaliau portretas
kunigai parodė kad turi balsą ir protą

L

L portretas
Pagarba Kunigui

teisingai

teisingai portretas
Saunuolis kunigas kad labai teisingai pasake Didziule pagarba kunigui uz labai teisingas issakytas savo mintis ACIU

Jazzas

Jazzas portretas
Jazzu gali eit gult, niekam neidomu ka ji mano
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių