Įspėja dėl žmogaus teisių: per karantiną reikia vengti perteklinių draudimų

taip

taip portretas
nebesvaikite dėl žmonių teisių. Juk grėsmė kitų gyvenimui yra karantino nesilaikymas. Ar galvom galvojate teisių gynėjai?

Vilnietė

Vilnietė portretas
Svarbu kelių šimtų žmonių teisės (nes tarp jų iš Balio ir kitų grožybių grįžęs mūsų poniškasis" elitas"-jiems gyvenimas eilinio viešbučio kambaryje neįsivaizduojamas, jiems reikia apartamentų su vaizdu į Gedimino pilį), o milijonų gyventojų teisės neįdomios, tegul jie miršta nuo įvežto viruso, negi politikams ir pschiatrams dėl jų galvas skauda (nebus žmogaus, nebus problemos).Privalomas karantinas (išskyrus nėsčias moteris ir šeimas su mažais vaikais) buvo vienintelė teisinga priemonė, bet naujoji komisija išsigando rėksnių, bet nei kiek nesibaimina dėl žmonių mirčių ir plintančio viruso, greitai sirgs ne tik medikai, senjorai, bet ir vaikai.Kažin kas tada bus kaltas?Tada žmogaus teisių gynėjai vėl slėpsis po lapais-jie nei prie ko.Gėda.

Rasa

Rasa portretas
Ir kalba eina apie mirtina virusa ar apie tuos kurie ka nori ta daro...

ALGIS

ALGIS portretas
O KOKIOS ŽMOGAUS TEISĖS VAŽIUOTI Į UŽKRĖSTAS ZONAS IR NAMO PARVEŽTI MIRTINĄ VIRUSĄ , REIKĖJO PALIKTI UŽSIENIO PAKELĖSE ŠIUOS I Š G A M A S , TAI BŪTŲ PAJUTĘ ŽMOGAS TEISES .

Jo

Jo portretas
Vyriausybėje ruošiantis svarstyti klausimą dėl sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos tolesnio vadovavimo Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centrui, politologas teigia, kad ministro klaidų sąrašas yra tiesiog per ilgas, kad jis toliau galėtų vadovauti su krize besidorojančiai struktūrai.

Ožys \\\\\.../////,

Ožys \\\\\.../////, portretas
Absurdas

nm

nm portretas
komendanto valanda...ir istatymai automatiskai kiti----kitaip ismirsim!

Daug nusikalbančių

Daug nusikalbančių portretas
Kada vieni šaukia,jog per maža priemonių,kurios galėtų stabdyti baisų virusą,kiti,kaip Jovaiša,Navickas ir panašūs dundukai(jie save laiko politikais) rūpinasi ne žmonių gerove,o tvarkos nevykdančių.Tai gal jūs nusižengėlių gynėjai patieskite jiems raudonus kilimėlius.Šiandien,radijo laidoje kalbėjo Teisingumo ministras sakydamas,kad siųloma priimti griežtesnius įstatymus asmenims,kurie nesilaiko karantino reikalavimų.Bet laidoje dalyvavę,kažkoks teisininkas su psichiatru,praėjo čiulbėti,kad nereikia jų bausti,lai nuo jų visi kenčia.Na Slušnys pagal profesija yra psich.....,tai jis nesuvokia,ką paisto,bet aukštas teisininkas,nusikalbėjo,apie kažkokius tyrimus,tai jau tiesiog gėda.Jis nesupranta,kad tas virusas naujas ir jokių tyrimų būti negali.Pirmoje eilėje reikia rūpintis tauta,o ne nepaklusniaisiais.Bent šiuo periodu,tokių pašnekovų,kurie visiškai nusikalba,gal nereiktų leisti jiems dalyvauti laidose.

lalaila

lalaila portretas
kas per nesamone, juk visi skrido, plauke ir pan tai kartu ir jei jau buvo nors vienas uzsikretes , tai jau ir kitus bus uzkretes ypac lektuve kur visi kvepuoja tuo paciu salono oru, eina i viena lavatory ir tt

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko nenoriu įžeisti, tačiau esant tokiai situacijai, jau darosi pikta klausyti kai kurių politikierių (politikais jų vadinti negaliu Apie ). kokių žmonių teises kalba šie ponai ? Apie mano, mano šeimos narių ar apie tų, KURIE garsiai rėkia, reikalauja išskirtinio dėmesio ? Jau pasirodė visu "gražumu" žinomas etiketo žinovas A. Lydeka. O ką daro Vilniaus meras R. Šimašius ? Labai blogai, kad atšaukta priverstinė izoliacija. Valdžia bijo neramumų? Per daug pataikaujate visokiems viruso nešiotojams. Pasikvieskite į pagalbą generolą S. Madalovą, tas žino kaip nuraminti "kietuolius".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių