Ekspertų nuomone, mitingas aikštėje sukėlė tik daug bereikalingo triukšmo: Šeimų sąjūdis išsikvepia?

O KAS TAI PER "EKSPERTAI"?...

O KAS TAI PER "EKSPERTAI"?... portretas
Tie "ekspertai", matomai, Simonko, Raskevičienė, Armonaitė... Tai viena. O antra - Lietuvos purvasklaida, dirbanti tik Landsberginei šutvei, labai klysta, kad visuomenė "išsikvėpė" ir dabar iškrypėliai seime galės priiminėti tik jiems vieniems naudingus iškrypėliškus įstatymus.

teisingai

teisingai portretas
taip ir turėjo būti. Šeimų sąjūdis, jo lozungai ir jo tikslai ne tie patys kaip Lietuvos Šeimų sąjūdžio.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Nebuvo mitinge Gražulio su Puteikiu, todėl, nieko nuostabaus, kad mitingas nepilnavertis - mažai mitinguojančių idiotų.

fyk

fyk portretas
ramina save sunys, , tai ko taip bijot

Kęstas

Kęstas portretas
Oi žiūrėk, Juozai, ką braliukai latviai daro... "Kaip ir daugelyje buvusios Sovietų Rytų Europos šalių, mažo gimstamumo poveikį Latvijoje pablogino dešimtmečius trunkantis jaunimo išvykimas į aukštesnes pajamas gaunančius darbus Vakaruose. Latvija neteko 17 proc. gyventojų. Daugiau prarado tik kaimyninė Lietuva. Šiais metais Latvijos įstatymų leidėjas beveik padvigubino mėnesinę vaiko stipendiją. Šeimos, kuriose yra daugiau vaikų, taip pat gauna nuolaidas viešajam transportui, būsto stipendijas ir galimybę gauti specialias akademines stipendijas“. [1] Na o Lietuva? Ką Lietuva? Valdantieji prisirūkė marihuanos ir laksto paskui Celofaną. Kas tas Celofanas? Kovotojas prieš komunistinius Lietuvos valdymo metodus. Valdantieji bijo, kad Celofanas taps sekančiu Lietuvos ministru pirmininku, todėl negali daryti nieko kito, tik kovoti su Celofanu. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Anonimas

Anonimas portretas
Pasakykit kokie ekspertai ir viskas bus aišku.... Išsikvėps tada kai valdžioje neliks nei vieno velniai žino kokiu būdu patekusio veikėjo.

>Cha cha cha< \\\\\.../////

&gt;Cha cha cha&lt; \\\\\...///// portretas
>>>Rokiškio psix.dispanseri,kodėl ne pilnai išgydytus paleidžiate ???

o geju paradas su gausia policijos palyda - ka

o geju paradas su gausia policijos palyda - ka portretas
kuo nors geriau? na, taip vadovaujancios visteles su afganais pagerins demografine situacija pas mus - zmones daugiau pirks, dar daugiau statys ir toliau darys dar didesnes nesamones...turtuoliai zino ir moka kaip dauginti turtus - cia visas ju menas deka homoseksualu jie tik pridengia savo nesvarius zaidimukus...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Pasiūlymas riaušininkams ir besikeikiančiai bei besikoliojančiai Kremliaus šunaujai: velniams jums tie mitingai, tegul protingesni mitinguoja ir streikuoja. Imkitės malonesnio darbo - spaudykit jums siūlomą žalią vištą, uostykit Karbauskio rusišką karbofosą ir pasijusit laimingi. Sėkmė - garantuota.

Mažinti dujų ir elektros kainas

Mažinti dujų ir elektros kainas portretas
Logiškiau būtų jei būtų reikalavę sumažinti dujų ir elektros kainas. tai būtų visiems suprantama ir konkretu.

Giedrė

Giedrė portretas
Juk čia toks pat laikraštis kaip delfis kaunas apsišiko su vaivorykštyniais šlykštu buvo žiūrėtį į ta ruskę pragertu snukiu ir ten lietuvių mažai daugiausią prisikvietė iš rūsino o į šeimų maršą būtu buvę dvigubai daugiau bet mentai nepraleido net autobusų o tos urbonaitės novogrockienės žinom kam dirba

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas pasitikite LT spauda,spaudžiame ŽALIĄ.

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas pritariate Šeimos Sąjūdžiui,spaudžiame ŽALIĄ.

>>>gerai \\\\\.../////

&gt;&gt;&gt;gerai \\\\\...///// portretas
pyd'Rąste užsičiaupk.

Politikas

Politikas portretas
Paslemekai nori versti valdzia- tai tegul rinkimuose issirenka numyletini celofana,gondona orlaucki, suvalka grinevichiu. Buvo isrinke shustauski ,ir ka jis nuveike ? ?

Tki stiprėja

Tki stiprėja portretas
Pasipriešinimas bukalaurų uzurpatorių valdžiai

OŽIO s k a l i k ė URBONAITĖ

 OŽIO s k a l i k ė URBONAITĖ portretas
s e n a i sąmoningai skalambindama KLAIDINA gyventojus, jog ŠEIMŲ s ą j ū d i s savo veikla g r i a u n a valstybę--jie visai būdais b a n d o PALAIDOTI Šeimų SĄJŪDĮ, nes SĄJŪDIS r u o š i a s i valdantiesiems UŽKURTI LAUŽĄ po u ž p a k a l i u ,kad NESĖDĖTŲ bergždžiai -- praėjo vieni metai, o jokios veiklos ŽMONIŲ labui absoliučiai n ė r a

ak!

ak! portretas
Ir vėl nepakeičiamieji egzperdai prapirdo! :)

Patikslinimas

Patikslinimas portretas
Taip tauškia tik Lietuvą valdančio autokratinio režimo tarnai- ekspertai.

tam[ai] ,,--rasyta,,,, RASO ,,,--- LGBT POLITPROPOGANDONAI

tam[ai] ,,--rasyta,,,, RASO ,,,--- LGBT POLITPROPOGANDONAI  portretas
ir TS-LKD HUNTOS konservatpederrastu UZSAKYMU ..... ir sias JU MELAGIENAS uz honorara mielai spausdina Kauno diena.

gerai

gerai portretas
MYLIU LGBT IR ŠEIMAS , NES JIE VISI YRA MANO ŠALIES PILIEČIAI. Ane ? Gerbkime ir mylėkime vieni kitus, o ne riaušes kelkime ir kremliniams pagalbos ranką tieskime [ te atleidžia Dievas opozicijai už jos kenkėjiškus veiksmus, kurių nelabai supranta ].

rašyta

rašyta portretas
Kai niekas neina riaušių kelti, tai orlauskai iš tribūnos melagienas skleidžia, kad "visus autostradoje apsuka policija" ???? KAI apsuko t i k vieną [ 1 ] automobilį, kuriame važiavo nusikaltėliai, turėję būti namų arešte. Štai taip.

rašyta

rašyta portretas
Abejoju ar taip stipriai opozicijos remiamas streikas įvyks. Manau daugiausia prie šalyje vykdomos betvarkės daugiausia pirštus prikišę valstiečiai Širinskienė, Karbauskis ir marginalai , kaip Gražulis, Kepenis dar žymioji kremlinė lenkė...

gal priešingai?

gal priešingai? portretas
Atrodo,kad, galimai, policijai ir "laisvės "partijai nepavyko šį kartą suorganizuoti riaušių,nors ir akmenis paslaugiai kaip ir turbūt aną kartą atvežė maišuose ir sudėjo ,kad būtų jie"paleisti į mūšį". Ir pagrindinis mėtytojas su kuprine akmenų kažkaip negavo progos pasireikšti?O juk savas ,berods iš policijos gretų? Aišku viena,kad kol valdžia turi pinigų dosniai mokėti policijai ir vadinamoms "Orkoms" tol jokių sprendimų nedarys žmonių labui.Seimo kieme sustatė tanketes ,vandens patrankas, šarvuočius, visokias kitokias malšinimo priemones, nors puikiai žino,kas ir kur gali vykti,nes organizatoriai jiems žinomi. Gaila ,kad taip mulkinama tauta ,o policija daroma tautos prieše,ginanti neteisėtus valdžios sprendimus.Šeimų Sąūdis dirba kryptingai, tačiau kiek tęsis valdžios savivalė,dar neaišku...Matyt ,reikia prisiminti proletaro poeto žodžius "geruoju negausim mes nieko"..,?Teks eiti į rinkimus, tiek į savivaldybes, tiek į seimą. Juk brutalaus perversmo nereikia.

Paulius

Paulius portretas
Tegul greičiau ateina tas visuotinis streikas. Dulkiui, Šimonytei ir Nielsen nepatiks tas šeimų sąjūdžio visuotinis streikas.

DUSKIT --ekspertai ir propogandonai

DUSKIT --ekspertai ir propogandonai portretas
slykstynes iskrype ....SALIN savo slykscias RANKAS NUO SEIMU SAJUDZIO ,

propogandonams Polibliadologams SExspertams is LGBT

propogandonams Polibliadologams SExspertams is LGBT portretas
SEIMU SAJUDIS TIK DABAR PRADEDA YGAUT NAUJAS JEGAS -- neziurint y LGBT iskrypeliu ir lansbirkiniu,,,politiku,,, provokacijas ---Y SEIMU SAJUDZIO PROTESTA , BUTU SUSIRINKE TRIS KART DAUGIAU ZMONIU ---JEIGU NE POLICAJU PROVOKACIJOS , KRAUSTANT ZMONIU MASINAS, KISENES ,KUPRINES IR JUOS APGREZIANT ATGALIOS

Troliui žilvinui

Troliui žilvinui portretas
Kiek gauni už komentara.matosi ligonis trina tave.

Pasiskiepijau.

Pasiskiepijau. portretas
Dukart. Bet tikrai negalvoju kas pusmetį badytis.Čia kažkas nenormalaus.Tegu bus kaip bus bet jau užteks

Anonimas

Anonimas portretas
Ant Šatrijos kalno lipo provokatoriai ir nesusipratėliai, renginys buvo Katedros aikštėje. Ko gero diskutuoju su nemandagiais penktokais. Kažkada buvo tokie komjaunuoliai, kurie skaitė raštus ir laikė už gryną tiesą. Tegu būsiu kvailesnis už penktoką, laikas parodys kas ir dėl ko vyksta.

na pažiūrėsim

na pažiūrėsim portretas
kai valdžia vers jus skiepytis 3, 4, ...8 kartą, kai matysit kad blogėja sveikata, o darbdavys reikalauja galimybių paso. Jūs nebenorite skiepytis 8 kartą - išmetamas į užribį be galimybių...Dabar dar pasidžiaukit, iškelkit tą niekinį gp prekybos centre - pasijusit ypatingi ir pateptieji. O vėliau matysim ar neisit į protestą.

na ir šmikiai

na ir šmikiai portretas
tie ekspertai - juk kvailam aišku kas buvo daroma, kad mitingas neįvyktų. Isterija žiniasklaidoje, teismo sprendimas neleisti, bandymai neįleisti automobilių, autobusų su protestuotojais, policija ant kiekvieno kampo, lyg teroristai atvyktų. Buvo visais įmanomais būdais, kokias turi valdžia, sutrukdyti. PAGARBA tiems, kurie nepabijojo. Jie kovos ir toliau, gal ne gatvėse, yra ir kitų būdų priešintis chuntos įvestai diktatūrai.

> to to ja

&gt; to  to ja portretas
Jau ir dabar į jus graudu žiūrėti. Būtų mano valia, ar turėčiau, kaip Haris Poteris burtų lazdelę, tai visus jus , tamsuoliai, esantys dugne, ...pasiųsčiau mokytis į mokyklos suolą. Dabar pasižiūri, kaip dundukų būrys , užlipęs ant Šatrijos piliakalnio "buria", savo "tiesas skelbia' ar net grasina....N A , ką apie tokius gali galvoti ? Nebent , Kaune į Dariaus ir Girėno gatvę..., Vilniuje į Vasaros 5... o Rokiškyje į stacionarinį gydymą patalpinti... Ane , liurbiai ?

to ja

to ja portretas
Paaiškinkite logiką, kodėl reikia skiepyti jaunimą ir vaikus, kai rizika pradeda didėti nuo 30 metų ir smarkiai koreliuoja su šalutinėmis ligomis?

rašyta

rašyta portretas
Žinot, man jų pasiteisinimas "ėjo namo į Žvėryną", tai tas pat, kaip Gražulis magistralėje , lenkdamas koloną dešine puse, skubėjo pašikt... Kai neturi ką pasakyti, imama kurti pasakėčias. Prisiminkime kiek tokių prikūrė Šustauskas, Kepenis, tas pats Gražulis, o ir visai nesenai Puidokas ??? Apsijuokia tik prieš visus , pasirodę "tokiais protingais". Taip ir šiame marše remiamame valstiečių lyderio ir dalyvaujant visam "brudui", išdavikams moskolių šunaujai, kremlinių kviestiniamsiš užsienio. Be to , prie maršo 'valdžios" prisiplakė senai užmirštieji orlauskai su savo pasenusiais sąmojais ar kokie nusikaltėliai "plastmasės' bei patvoriniai lobovai , neišmekenantys padoraus žodžio.Apgailėtinas kiek ir pats maršas, tiek ir jo suokalbininkai.

Nu, ja

Nu, ja portretas
Aš žinau, kaip atrodo sergantys. SiūlU kurie prieštarauja, bent nueikite savanoriais su visa apranga. Ją gausite nemokamai. Pakalbėkite su buvusiais savo pasekėjais. Net neabejoju, bėgsite net neatsigęžę į skiepų autobusą. O skiepytis niekas jus neverčia. Palieka galimybę LAISVAI NUMIRTI! Tik susirgus, nekeikite medikų...

to ja

to ja portretas
Kodėl žmonės tiki jumoristais - nes tai viena likusi jėga, kuri prieš galimybių pasus ir priverstinį skiepyjimą, prieš imigrantus ir už tradicinę šeimą. Ironiška, kad demokratiją turi ginti žmonės buvę visuomenės užribyje. Gall tai ir liks tik humoras, kai kas nors pasakis, kad "gyvenam demokratiškai", bus galima juoktis nubraukiant ašarą.

Klpd.

Klpd. portretas
To ir reikėjo laukti. Valdžiai į žmonių valią tik nusispjaut. Nepasiekta nieko. Pideriai ir toliau sau neršia laimingi, seimeriai - kala nupirktus istatymus, Pišo vyriausybė rūpinasi bankais ir verslo interesiais. Mums visiems tik ribojimai, grasinimai ir taisyklės kaip tyliai ramiai pražygiuoti, papasakoti vienas kitam Teisybę ir išsiskirstyt...Jei ne - tu išdavikas, riaušininkas ir valstybės priešas:D) Klausimas: TAI KOKIAIS BŪDAIS PASIEKTI KAD MŪSŲ PAČIŲ IŠRINKTA VALDŽIA VYKDYTŲ MŪSŲ PAČIŲ VALIĄ? T.y. bent kažkiek gerbtų Lietuvos piliečius ir kurtų JIEMS, o ne kažkam kitam, gerovę. Akivaizdžiai matosi kad siekiant Demokratijos ir valdžios poveikio dabartiniais, tų pačių prieš kuriuos protestuojama, numatytais būdais nieko nebus.

o

o portretas
sio exdurnyno nuomone lygi tokiu paciu sikasiu nuomonei nes normaliai tautai nereikia primestu is uzjurio siu asocialpridurku i kuriuos bando itraukt naivius mamyciu vaikelius paliktus be prieziuros taip tauta nyksta o vietoves statusa galima pakeist jau be jos kas ir daroma tos impenrujos kuri pati/ rytasi i bedugne==============

Nu ja

Nu ja portretas
Vienas Jumoristas, kitas Taxistas! Sorendžia Lietuvos likimą! Atsipeikėkite, juokdarių pasekėjai! O likusių neapžavės ir neapkerės! Lauk juos pas Tarakoną! Ten žinos, kaip juos pastatyti į savo vietas! Ir pasekėjai tegul ten šliaužia ir prašo prieglobsčio...

K.Diena \\\\\.../////

K.Diena \\\\\...///// portretas
Nekriskite į dugną,nenusimušinėkite sau reitingų,nespausdinkite gryno melo.---N E I Š S I K V Ė P K I T E- amžinai.

Tki stiprėja

Tki stiprėja portretas
Pasipriešinikas fašistų ir vagių šaikai

Žilviniui

Žilviniui portretas
Traukinys važiuoja ir jo nesustabdys net visas opozicijos parakas. Tą atvirai bando sakyti valdančiųjų ekspertai. Ko tikėtis ateityje, sunku prognozuoti. Kaip SSRS laikais, gyveno žmonės ir pragyveno. Ne visi išgyveno, bet kurie garsiai gyrė valdžią, smarkiai pagerino išlikimo šansus. Dar sunkiau buvo tiems, kas gyveno vienkiemiuose. Dieną vieni terorizuodavo, naktį kiti. Vienos imperijos griuvo, kitos kilo. Duok Dieve be smurto ir karo.

>>>Gyventojas \\\\\.../////

&gt;&gt;&gt;Gyventojas \\\\\...///// portretas
lavonas,pasmirdęs ožiu.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
o dabar dėmesio dėmesio , be to kad kaunodiena trina mano komentarus ir straipsnį paslėpė ( Pakistanietis Klaipėdoje: galiu čia dirbti ir uždirbti ) , tokie ir panašūs provokaciniai strsaisniai skirti skatinti imigraciją ir nelegalią imigraciją . O tai gali daryti asmenys turintis kėslų kenkti Lietuvos ekonomikai ar net atstovauti kgb

ne'Priklausomas EXPERDAS \\\\\.../////

ne&#039;Priklausomas EXPERDAS \\\\\...///// portretas
Ne sąjūdis išsikvėpia,o jūs žurdnaliūgos paskutinį kavapą išbezdate kartu su švanc'Berkių nusikalstamu klanu,Lietuvos duobkasiais.---Gebelso trimituotuojai.Gėda.

Naujas keiksmažodis

Naujas keiksmažodis portretas
Maršistai

Kawenskas

Kawenskas portretas
Ekspertų vardus ir pavardes prašom? Ar čia vėl bus kaip su covid kylančeis skaičeis tik spaudoje? Tikrai MELAGINGAS straipsnis!!! VON iš seimo Diktatorius :Šimonytė, Lansbergiu mafija, Armonaite, Dulkį,gaidžiu vadą... ir tas kitas vištas...

By. Rka paklojęs

By. Rka paklojęs portretas
ŠUDO VERTES SEXPERTAI - - - Sudo vertes ir jusu nuomone, laižykit jums numesta KAULA ir ŠAAA :-))))) SEIMU SAJUDIS GYVAS IR DAR KAIP, NES TEN YRA ADEKVATUS ZMONES

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Kiek daug Lietuvoje ekspertų priviso :)

Kas tie "ekspertai"?...

Kas tie &quot;ekspertai&quot;?... portretas
Simonko, Protasevičienė, Armonaitė?...Pasvajokite...tai Lietuvoje dar neuždrausta...

Cirkas.....

Cirkas..... portretas
Kiek sumokėjo konservatoriai už šitą straipsnį.....

Juozas

Juozas portretas
Šeimų maršas (sąjūdis) gimė kovai prieš žalingus Lietuvai darinius- LGBT perdėtus reikalavimus ir Stambulo konvenciją. Tai aktualu daugumai šeimų, pagaliau tautos išlikimui. Dabar tapo antivakserių ruporu, todėl didelė dalis pasiskiepijusių ir besisaugančių viruso šeimų jo jau nepalaiko. Tuo laboau, kad ir veikimo principas tapo panašus į LGBT. Jie smurto prieš moteris pretekstu bando prastumti Stambulo konvenciją, šeimų sąjūdis kovos prie Stambulo konvenciją pretekstu bando prastumti antivakserių idėjas. Todėl ir mažas buvo mitingas, o kitas bus dar mažesnis. O buvo tiek vilčių, kad atėjo nauji protingi žmonės, jau buvau pasiruošęs balsuoti už juos per rinkimus. Panašu, kad vėl viltis bus tik kvailių motina.

KOVA DĖL TRADICINĖS ŠEIMOS...

KOVA DĖL TRADICINĖS ŠEIMOS... portretas
Bereikalingas triukšmas? Net nesvajokite, iškrypėliai, kad Lietuvos visuomenė jau išsikvėpė. Geriau džiovinkite džiūvėsius ir dinkite iš seimo ir vyriausybės.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Juk visiems aišku, kad tiems nukvakusiams seniams reikia scenos ir valdžios! Tada LT būtų krachas... Kai kiti keliai užverti, tada pradeda maršus organizuoti ir suranda pritariančių durnių. Bet jie nesupranta, kad netilps visi prie vieno lovio...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių