Ajana kovoja dėl neįgaliesiems padedančių šunų įteisinimo: kelias nėra lengvas

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Labai jautrus straipsnis ir prasmingi siekiai. Tik žinant mūsų valdančiųjų mentalitetą sunku tikėtis greitos pergalės. Na bet gal gi..???

Anonimas

Anonimas portretas
Duokit pinigelių, duokit pinigų....užsidirbk pati ..

Vwce

Vwce portretas
Aš įsivaizdavau, kad tokie šunys tik akliems gali pagelbėti. Kurį laiką vaikščiojau su ramentais, tai šuo būtų net trukdęs.

o

o portretas
kazkam tas /iteisinimas/ duos pelno juk gyvename veidmainisko gobsumo terpeje persunkto fasistyne prievarta ===

Andrius

Andrius portretas
Tai jos indonezietiškas vardas vartojamas kaip niekur nieko, lyg Lietuvoje normalu priimti užsienio neįgaliuosius ir juos išlaikyti.

To Geriau

To Geriau portretas
Geriau perskaitytum straipsni, o ne tik antraste, kaimo runkeli!

KKiK

KKiK portretas
Įleisti visur ? O jei kiti žmonės tose patalpose paniškai bijo šunų ir dėl tokio didelio šuns arti gali ir infarktą, insultą gauti? Ko pasėkoje ir numirti?

Geriau

Geriau portretas
Pasirųpintų žmonėmis, o ne visokiais šunimis ar katėmis, gyviai jau tapo aukščiau žmogaus

Anonimui

Anonimui portretas
Taip, mulki, jos fondas yra organizacija uzsiimanti pinigu rinkliava tam, kad isgyventi, kaip ir visos vakaruose esancios pagalbiniu, bendruomeniniu ar seimos sunis auginancios ir apmokinancios organizacijos. Nenori prisideti? Nepadek. Turiu itarima, kad vietoje darbo sedi ant bedarbio ar kitu pasalpu? Ajana irgi galetu be problemu tai daryti, bet pasirinko darba vadovauti virsuje paminetai organizacijai (o gal ir ja sukure). Tavo gyvenimas, tavo kaip sakant.

a

a portretas
a cia kaip su gyvunu gerove ir kankinimu ar pan.?Kaip ir cirke?...

Lietuvoje įprasta

Lietuvoje įprasta portretas
Kad tai ,kas svarbu ir naudinga suteikiant pagalbą žmogui,ar svarbu šalies naudai,tokie pasiūlymai ilgai nepatvirtinami,o kai visokios nesąmonės,tai greit gauna pritarimą.Fui.GĖDA už dykaduonius seimo narius nesugebančius adekvačiai mąstyti.

Anonimas

Anonimas portretas
saunuoliai kokie puikus sunys is sios valdzios nesitikekyt ka gauti jie geriau ser is restoranu migrantus jei jie kirto nelegaliai siena turi buti kaip pazeidejai pasodinti ir varyti juos dirbti viesosius darbus o ne serti ta kuiliu gauja

Anonimas

Anonimas portretas
Dar vieni pinigų kaulytojai. Kiek jų daug visokių priviso ir visiems tik duok. Tik kas bus, kai juos uždirbantis nebenorės jų duoti ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių