Per 250 akademikų pasirašė laišką, remiantį Partnerystės įstatymą

Grįžti į straipsnį

tolerastiniams akademikams-iškrypėlių padlaižiams

tolerastiniams akademikams-iškrypėlių padlaižiams portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

patikslinkit

patikslinkit portretas
ar meilužiai ir meilužės turintys emocinį ir fiziologinį ryšį jau ir gi partneriai? pagal partnerystės įstatymą ar kaip? jei jau nesvarbu mutacijos patologijos priežastis sąlygojanti šeimos , visuomenės sampratą.

neveltui bezboznyku pelenus jau galima

neveltui bezboznyku pelenus jau galima portretas
paleisti pavejui...kaip ir ju deklaruojamos idejos vertos - paleisti pavejui....

O tai

O tai portretas
Akademikas Žukauskas nepasirašė?

akademikas

akademikas portretas
akademikai irgi nori valgyti.

Anonimas

Anonimas portretas
prigrasino kad atleis is darbo tai ir pasirase kaip prierusu jei nepasirasysi kad nori buti kgb nariu visas plonybes siuo klausimu klauskyt kuprio

H

H portretas
250 akademiku ? Iš kur tiek jų Lietuvoje . Kitu valstybių asmenys NETURI TEISĖS kištis .

Idi nachui piderai

Idi nachui piderai portretas
Pyderai ir tesudejo tuos parašus. Mastantis to niekada nepadarys

Cha, cha!

Cha, cha! portretas
Tik 250 parašų??? O už Raskevičiaus nušalinimą iš komisijos pirminko pareigų Čmilytei buvo įteikta net 300 000 parašų!!!

stop homosexsualu propogandai

stop homosexsualu propogandai portretas
Stop nuzmogejimui, stop pe de ras ti nei revoliucijai, stop jaunimo demoralizavimui, stop seimos instituto naikinimui, stop nacionalinio identiteto naikinimui, stop baznycios naikinimui! Stop pe de ras tiz mui!

> > Jau kaip ir Vakaruose

> > Jau kaip ir Vakaruose portretas
Be abejo pasiduoda spaudimui, bijo būti apipilti purvais (vos nepasakiau šūdais) aktyvių netradicinių.

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
''Akademikai'', tai kaip ir kai kurie ''profesoriai'' nuo sovietinių laikų , juos jau galima vadinti ''žmoga''

konservatorių CHUNTA su IŠANGĖS gauja š a u k i a s i

konservatorių CHUNTA su IŠANGĖS gauja š a u k i a s i portretas
pagalbos pas LUKOŠENKĄ -- parodyti CHUNTAI , kur ŽM0NĖSE turi būti jų VIETA--, nes Lietuvoje OPOZICIJA n u s k e n d o kgebisto OŽIO s m a r v ė j e .

As

As portretas
as jau begu rutuli stumditi.

Jau kaip ir Vakaruose

Jau kaip ir Vakaruose portretas
Šviesuomenės žmonės užšantažuoti, bijo nors ką pasakyti prieš. O kai pasikalbi, privačiame pokalbyje, praktiškai visi išsako savo neigiamą nuomonę. Va ir aš norėjau parašyti savo nuomonę, kad tai mafijinė gauja, bet išsigandau, todėl atsisakau savo nuomonės.

tikiu

tikiu portretas
Net pati KOSMARISKIAUSIA sapna sapnuodamas nebuciau susapnaves kad tiek daug nesveikos orentacijos akademiku Mane tiesiog saltas prakaitas ispyle kai supratau kokioje visuomeneje mes gyvename kad net ir mokslininku tarpe gausus burys Mano manymu tai slykstus noras iteisinti savo iskrypusia seksualine orentacija As manau kad Seime yra zymiai daugiau sveikos orentacijos Parlamentaru ir nekreipiant jokio demesio i akademiku norus nebus priimtas sis iskrypeliskas istatymas Pasitikiu dabartiniu Seimu ir tikiu kad bus priimtas labai ismintingas sprendimas

Vot tep...

Vot tep... portretas
Čia užpakalių mokslų akademikai tai jie moka daugintis tarpusavyje tik kad gimstamumas nulinis, o mūsų valdžiagyviai irgi tokie pat nes tautai nelaimėje, kurias patys ir sukuria, atsuka savo didelius UŽPAKALIUS.

Panašiai kaip Rusijoje:

Panašiai kaip Rusijoje: portretas
Arba pasirašarai, arba kalėjimas

Kaip juos privertė? Šantažas, mobingas?

Kaip juos privertė? Šantažas, mobingas? portretas
Visame pasaulyje LGBT šitai labai gerai sugeba

ggg

ggg portretas
Tai dar kartą įrodo ,ką gali pinigai ir Armonaitės steigiami laisvės skyriai visame pasaulyje, net užsienyje gyvenantys ,akademikai, nurodinėja Lietuvos gyventojams,.Čia jau grubus spaudimas nes akademikai nei piršto nejudino rašydami raįtelius dėl švietimo,socialinės atskirties,sveikatos problemų,ir svarbiasuia dėl patriotinio ugdymo. Be to visos partnerių bėdos ,jei ne tingėtų ir dabar gali būti sutvarkomos per notarą civiliniu būdų,Bet čia tik pirma plano dali,nes toliau jau vaikai ir nustumiant tėvus ,kuriant belytę visuomenę,Tikrai patriotizmu šių akademikų neapkaltinsi, karo metu svarbiausia mažumos fiziologiniai poreikiai ir šiltnamio są lygos mažai turtingai,išlepintai visuomenės grupei,

Anonimas

Anonimas portretas
petuxi rulit lt

Kaunietis

Kaunietis portretas
Feikinis LGBT agrastų dienos melas matosi kas agrastų dienoje dirba.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Ir išstenėjo ponia Čmyl savo didaktiniu, pamokančiu balsu -"tai bus argumentas abejojantiems". Biudžetininkams dėstytuvams pakišo popierių pasirašyti. Analologija - Rusijoje pakišo popierių pasirašyti rusiškiems "akademikams" dėl Krymo aneksijos. Ir nieko - visi pasirašė, juk valgyt norisi. Labai jau panašūs žmonių valdymo metodai abiejose šalyse.

Jonas

Jonas portretas
Nupezę seniai arba patys p...,tokiems negalima net patikėti darželyje vaikų prižiūrėti.

J

J portretas
Per visa pasauli surinko tik tiek pasisakymu o is psichiatrijos gydymo istaigu niekas nerinko pasisakymu

A

A portretas
Kokio velnio uzsienio saliu piliečiai(kad ir akademikai)lenda i svetima šali su savo taisyklem?

kaunietis

kaunietis portretas
tai ar akademikai, ar doktorantai pasirašė?

Prieš

Prieš portretas
Dedu parašą RIEŠ, Eikit pas notarus ir apsiforminkite.

Jo

Jo portretas
Akcija su sovietiniu kvapeliu.

Reiks kviesti Putiną

Reiks kviesti Putiną portretas
Kad apgintų nuo iškrypėlių

Eilinis vagių ir iškrypėlių

Eilinis vagių ir iškrypėlių portretas
Melas

Veidmainiai

Veidmainiai portretas
Veidmainiai akademikai VDU prof. Robertas van Vorenas ir VU prof. Dainius Pūras žino kur ką pasakyti ir ką padaryti! Sovietmečiu van Vorenas būdamas tai Kanadietis, tai Olandas, tai Anglas, o dabar apsimeta Lietuviu, Ukrainiečiu, Gruzinu studijavo Maskvoje ir sėkmingai naudojosi visomis sovietmečio privilegijomis ir jokioje disidentinėje veikloje nedalyvavo, bet labai gerai disidentais spekuliavo ir spekuliuoja, verslą padarė nepriklausomybės metu. Taip pat ir Pūras sovietmečiu sėkmongai išnaudojo visas sovietmečio privilegijas - baigė Salomėjos Neries mokyklą, po to sėkmingai įsitaisė VU psichiatrijos katedroje, buvo ypatingai gudrus ir lojalus visai tuometinei sovietinei psichiatrijai, apsigynė disertaciją Maskvoje, puikiai kilo karjeros laiptais, jokioje disidentų gynimo veikloje nedalyvavo, bet atgavus nepriklausomybę staiga iš disidentų sėkmingą versliuką padarė. Abu primena labai sėkmingų kgbistų viražus. .

Anonimas

Anonimas portretas
Kokie ten akademikai, tokie patys iškrypėliai...

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Akademikai, kad ir sergantys, bet visi jie liks be darbo - kas jiems prigimdys studentų? Tokia jų parašų galia...

Ha ha ha

Ha ha ha portretas
LT daugiau žmonių, negu akademikų...

vdu bokalauras

vdu bokalauras portretas
tai kad ten visi ne tos orientacijos-sako sesk grazuoli-pazaidziam -as tau palaizysiu,o tu man patampysi-sakau pirma parasa padek,o po to nepamenu-sake isveze su greituske akademika

Nuomonė

Nuomonė portretas
Išsigimeliai, o ne akademikai.

Gėda

Gėda portretas
Lietuvos mokslų akademija - kaip laidojimo rūmai. Tamsūs, niūrūs, tylūs, atrodo, kad kiekvieną dieną kažką laidoja. Tai lyg Lietuvos mokslo gėdos bastionas.

250 nevispročių

250 nevispročių portretas
perka katę maiše. Nematę net maišo. Ir nežino ar bus ta katė tam maiše.Kaip šitaip galima reikšti nuomonę ? Net nežinant apie ką ta nuomonė. .

Anonimas

Anonimas portretas
LGBT paradas tai demonstravimas, kad šita valstybė jau pilnai tapo JAV kolonija............

Jurgis

Jurgis portretas
Vakarų finansuojama idėja ir stumiama parsidavusių piliečių. Kuriems svarbu įvykdyti užsakymą.........

22

22 portretas
LGBT fašistinė organizacija, atėmusi iš vaikų ir išniekinusi vaivorykštę, turėtu būti Lietuvoje uždrausta. O apie spec įstatymus atskirai visuomenės grupei negali būti net kalbos,

Anonimas

Anonimas portretas
Yra įstatymų kurie nepriimami dešimtmečiais,net ,nurodžius KT. o čia kažkoks viduriavimas,Kiek tęsis provokacijos iš LGBT ? Pastoviais specialiai provokuojamai elgiasi ,kad iššauktų reakciją kitaip mąstančių.Jei sulaukia pasipiktinimo tada jau rėkia ,kad juos skriaudžia,pasirodo ,kad net po 7m nubaudė pilietį ,kad tas paaugliu būdamas nepagarbiai atsiliepė apie viešai besibučiuojančius gėjus,Jei taip būtų atsileipta apie hetero porą atvirai provokuojančiai ,viešai besibučiuojančią ir reklamuojančią fiziologinius poreikius tada viskas .gerai, Be to kodėl taip dega tas partnerystės įstatymas,kai jam priimti Raskevičius turi dar 2metus.,negi užsakovai spaudžia?Jam nusipjauti į visuomenės pagarbą ir toleranciją ,jis rėkia ,mes esame visur,.

MAN LABAI RŪPI

MAN LABAI RŪPI portretas
sleptuvių neturi, bet karo padėti įvesta, o ką apie tai mąso RATKEVIČIUS?

Alvis

Alvis portretas
Llietuvos mokslų akademijoje iš viso yra tik 111 tikrieji nariai - akademikai, ir dar 58 sulaukę garbaus amžiaus nariai - emeritai, Pilnas narįų sąrašas pavardėmis skelbiamas Lietuvos mokslų akademijos tinklalapyje. Įdomu kiek iš jų pastrašė tą laišką?

patiko ..........

patiko .......... portretas
turim ''profesūrą'' be lytynio potraukio artimam savo ..........jei taip toliau ''partneriaus'' tautai greit išnyksim kaip musės europietiškai sterelizuotame WC

feh

feh portretas
baisu kai tiek daug iskrypusiu akademiku

Tai

Tai portretas
Kad jau pasipildė. Beveik 400. Ne visi žinojo. Nuolat pildoma.

šiaip tai

šiaip tai portretas
Mažokai surinko, tik 250. Va, kai "mianininkai" Gražulį norėjo iš seimo išmesti, tai pasirašė veik visi, kiek jų Lietuvoj yra – net 700

Kass dar neaaišku?

Kass dar neaaišku? portretas
Partnerystės reikalingos tik vienalyčiams, kad galėtų įsivaikinti vaikus,o skirtingų lyčių žmonės tuokiasi jei nori vaikus auginti san tuokoje, o kas nenori, gamina benkartus ir dėl pašalpų juos augina. Dvi skirtingos grupės, bet tikslai panašūs.

Yra sąrašas pozicija.org

Yra sąrašas pozicija.org portretas
Tai tie "akademikai", kurie išsigando "žmogų teisių" šantažo

Rimas

Rimas portretas
250 Gaidziu Surinko is Gaidyno ir priverte pasirasyti ha ha!!

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Pritariu partnerystei, tik ne tokiems iškrypėliams kai vyrai užsivikę permatomus sijonus demonstruoja savo kvailumą.Draikosi vaiposi paraduose. Juk protingas žmogus to nedarys. Tai ir manau dauguma todėl ir prieštarauja.

H

H portretas
Kas per pūzras tai sukraigaliojo ir kas per tokie tie akademikai , iš kur jie . Garantuoju ne iš Lietuvos . kaip ir tie gynėjai už Sorošo pinigus rusiškom pavardėm

Lauris

Lauris portretas
Koke partnerystė ten psihinis iškrypimas psihiniu ligonių kaip raskevicius

Ona

Ona portretas
Kas juos diskriminuoja? Net seime užima aukštas pareigas. Visi keliai jiems atviri ,niekas nedraudžia su kuo gyventi ir su kuo miegoti. Kas yra šeima, parašyta Lietuvos konstitucijoje ,kuri buvo priimta visų Lietuvos piliečių referendume ,tad niekas kitas negali to pakeisti be REFERENDUMO. Suprantama, reikia priimti įstatymus saugančius partnerių ,gyvenančių kartu ,teises ir pareigas, bet tai jokiu būdu nėra ŠEIMA.

chi - nejuokinga

chi - nejuokinga portretas
Parsidavėlių yra ir čia - gal ir iškrypėlių

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
Byyyy By DEJAU ant WALDZIOS symonkiu armonkiu ir PYDERALU SAPALIONIU. NaXUI JUOS

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
Byyyy By DEJAU ant WALDZIOS symonkiu armonkiu ir PYDERALU SAPALIONIU. NAXUI JUOS

Liaudies balsas

Liaudies balsas portretas
Mums jie jokie autoritetai. Dėkite VISAS pavardes, kad šinotume ne pusę tiesos.

vadinkim daiktus tikrais vardais

vadinkim daiktus tikrais vardais portretas
b*bio į su*inę įstatymas o ne partnerystės

Daugiausia

Daugiausia portretas
ne tos pakraipos zmoniu yra tarp issilavinusiu ,pries veja nepapusit

Che

Che portretas
Svarbiausia užsienyje gyvenantys pasirašo del istatymo lietuvoj. Tokie ir akademikai, ....

cvirka neris

cvirka neris portretas
o tai kuo blogesni tie kur pasirase laiska kad lenino saule lietuvoj sviestu?

Laisve,privilegijas alkoholikams, benamiams masturbuotojams

Laisve,privilegijas alkoholikams, benamiams masturbuotojams portretas
Keli tie akademikai gyvena ir dirba lietuvoje? Keli is ju yra tie..... nesveiki....? kiek tu LGBT nariu yra? Kodel jie nesiviesina???? Lygybes nori tu viesai - tai pasirodyk kaip atrodai nesveikai... Klausomas viesas tai ir jie reiskia turi buti viesi???

a

a portretas
fui smirda

tai reiskia

tai reiskia portretas
kad ir akademikas gali buti durnium

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Kai tik priims partnerystę iškarto atsiras nauja pramoga ,,,, Gaidžių peštynės , dėl turto .....

Ar tai ne idiotizmas?

Ar tai ne idiotizmas? portretas
Siūlo priimti įstatymą, kurio patys dar neskaitė:))))

fas fas

fas fas portretas
kaip gali iskrypeliai su mokiniais dirbti?

wwww

wwww portretas
Sukasi dideli pinigai ,jei tokia didelė įvairiapusė propoganda,čia tikrai ne varguolių bėdos.Kad šie belyčiai profesoriai rašytų laikus dėl akivaizdžios politinės korupcijos o svarbiausia dėl švietimo problemų tada kitaip galima galvoti,O dabar atrodo kaip šimtai ruskių atlikėjų,meninikų rašančių laiškus už karą Ukrainoje ir palaikančių Putiną,Nes technologijos tos pačios,mamytės,grupė LGBt aktyvistų pas Čmilytę, mitingai,laiškai,kas dien LGBt reklama koks gėris laukia visų ir aišku skundai iš liaudies pastoviai.Jei ne toks agresyvus puolimas be jokių kompromisų tas įstatymas seniai būtų priimtas ir pamirštas,Bet juk ties tuo LGBt nesustos kol nepries prie vaikų nuo darželių,kad jie ir tik jie turi aiškinti apie lytis o ne tėvai. Jkk kaip kitai didins savo gretas jei nepajunksi vaikų ir jaunimo.Dėl to ir skaldoma visuomenė.

?

? portretas
Skaitau komentarus.....negražiai kabama apie juos, manykime , kaip komentuojama, tap ju nemažai šitu.....

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Per antrą galą į nirvaną , o be žolytės ne tas malonumas ....

VAKARUOSE IR NE ROJUS. KOKIA BANDO IRODYTI LIETUVA

VAKARUOSE IR NE ROJUS. KOKIA BANDO IRODYTI LIETUVA portretas
VAKARUOSE VAGYSTES, MELAGYSTES, TINGINYSTES, VAIKU ISNAUDOJIMAS. AIŠKU IR TO IŠSVAJOTO TURTO NERA. GATVESE VIENI NARKOMANAI VAIKSTO. ATKISE NAGUS PRASYDAMI DUOKIT PINIGU NARKOTIKAMS. VALDZIA VISIŠKAI DEMESIO NEKREIPIA, NES PRIIMTAS ISTATYMAS UŽ IŠKRYPELIUS IR NARKOTIKUS.

Fui

Fui portretas
Kas dėl “ iškypimo”, tai paskaičius komentarus, plaukai šiaušiasi nuo mėšlo kaikuriû galvelėse… Va kà reiškia rusiškas palikimas.

Romas

Romas portretas
"teisuolių" kaimenė klesti-viena partija, viena nuomonė, viena rūšis ...ūriaaa...

jojo

jojo portretas
tikri kakademikai

ŽALIMAS UŽ VAKARIETIŠKA, SUPUVUSIA TVARKA

ŽALIMAS UŽ VAKARIETIŠKA, SUPUVUSIA TVARKA portretas
76 LYTYS ĮMONTUOTOS IR TU JAU VISAVERTIS. DARO DURNYNA LIETUVOJE.

tai kad

tai kad portretas
tos visos,,profesores,,ytes ,iutes arba aites-vienu zodziu lezbianku lizdas

Prielaida , kad

Prielaida , kad portretas
kad jie pakeitė turėtą orentacija ...... arba issioperavo ,arba ir to nereikia - organai baigė savo natūralią funkcija

Barzdota dama

Barzdota dama portretas
jei akademikas, tai brandaus amžiaus-reiškia kad jo organas jau nestovi, tik gražiai kabo. Todėl tikisi, kad visokie iškrypėliai dar gal patvarkys, nors ir iškreiptu būdu

Anonimas

Anonimas portretas
Kauno diena tik iš vėliavinių- vaivorykštinių teuždirba?

Anonimas

Anonimas portretas
Baigėsi kovidas, vyksta karas, bet jiems reikia savo įsipareigojimus vykdyti. Gera pinigą įsidejo į kišenes. Dirbkit valdžiagyviai naudingus tautai darbus, o ne išsidirbinėkit su sauja iškrypėlių.

Anonimas

Anonimas portretas
Tokie ten ir akademikai, garsus pavadinimas tuščiose galvose.Skatinkit dar labiau tuos iškrypimus. Akademikai pasisakytų apie šių iškrypimų istorija, apie jų atsiradimo aplinkybes, apie tai ką daro žmonės su savimi. kaip tai žaloja jų kuną, samonę.Ne skatinti tokius iškrypėlius reikia, bet nuo mažens tinkamai auklėti vaikus. O kariuomenėje neskatinti, kaip kalėjime šių ,ištvirkimų."Subines raškažius drasko." Lietuviškas posakis. Ir baikit viena karta su ta reklama Lietuvoj.Niekdarių šutvė.

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi visi žmogai iš universitetų net neskaitę prašo priimti ,nes to reikalauja LGBT smogiamoji jėga Raskevičius,O kada tie pasirašiusieji pasirašys laišką kad laisvė ne tik reikalauti iš Tėvynės bet ir pareiga ginti nuo priešų ir privalomo tarnavimo be išimčių armijose?Negi baltomis rankelėmis besimosikuojantys tikis ,kad Lietuva visi turi ginti ,bet ne patys lietuviai?Kad tiek pinigėlių ir entuziazmo prieš tuos kurie daug metų gyvena Lietuvoje ir garbina Putiną,važiuoja pas batką,užuot dėjavus dėl savo fiziologinių poreikių ir ultimatumų kitai tautos daliai,Kokius darbu seimo narys Raskevičius dar nuveikė be darbo LGBT,nors seimo nario priesaikoje yra darbas visai tautai o ne mažumų diktatui ir viršenybei.Nauji marksistai varo iš jėgos,nesvarbu ar tai pandemija,ar karas,tėvynės gynyba jiems nerūpi,nes jiems Lietuva,lietuvis,lietuvių kalba tik fonas.

OHO ho...

OHO ho... portretas
Oho kaip pakilo Akademijų Universitetų ir kitų mokslo kalvių prestižas, dabar prasilenkiant koridoriuje su bet kokiu panašiu akademiku reikės elgtis atsargiai ir neatsukti užpakalio o visuomeniniame transporte tik sėdėti.

TAI-,,kanadienes melagiams,,,

TAI-,,kanadienes melagiams,,, portretas
tai ,kad Klaipedos zYnios pirmos isspauzdino sy straipsny -Klaipedoj iskrypeliu visais laikais budavo 100% daugiau nei kad Kaune ....

geras...... studentas sako;- einu pas byb-ciulpy akademika

geras...... studentas sako;- einu pas byb-ciulpy akademika portretas
rektoriu ,priduot jam kursiny darba , ant danties...

kaunadienes melagiams

kaunadienes melagiams portretas
Tai kodel prie straipsnio neprisegate to ale akademiku pasirasyto laisko su pavardemis ir parasais ? Nes tokio laisko nera, o iskrypeliu partija jums dave tokia uzduoti. MELAGIAI !!!

Pamenam viską.

Pamenam viską. portretas
Girdėjau buvo toks Armonaitės išsireiškimas(šūdo gabalas)tai gal čia tinka tiems užsienio ir pasienio akademikams tas išsireiškimas tik daugiskaitoje.

prajuokino pimpačkiukai su

prajuokino pimpačkiukai su portretas
tais savo " pasirašiusiais akademikais"...

Osvaldas

Osvaldas portretas
Kiek reikės visko atšaukti paskui, kiek mėšlo išmėžti.

Anonimas

Anonimas portretas
kam taip šiūkšlint kad tiek valytoju reikia akademijai.

omg, na ir .....

omg, na ir ..... portretas
Mūsų taip vadinami a...la vedantieji portalai dabar jau greičiau pseudo komiksais patapo, traukia iš kažkur manau bet kokias, net nepatikrintas "žyniasss" pagal užsakymus, vien komercija ir užsakoma politika, siaubas kokie parsidavėliai.

manau ,tai dabar kiekvienam akademikuj -gali spjaut y snuky

manau ,tai dabar kiekvienam akademikuj -gali spjaut y snuky portretas
ir sakyt atsiknisk -von pederaste-pedofile nuo mano vaiko [ studento]

Dėstytojas iš norėjusio tapti Lietuvos unviersiteto

Dėstytojas iš norėjusio tapti Lietuvos unviersiteto portretas
Jei jau rašot tai parašykit ir apie mobingą dėstytojams viešai badoma kas nepaaukojo iš savo kuklios algelės Ukrainai viešai badoma kodėl neviešai nepasirašei...

na

na portretas
taip as esu profesionalus gejus man 65m gyvenu su vyru.o vln pazystu tokiu kurie dirbo ar dirba univeruose mes buvom kaip kita kasta rinkdavomes savo tarpe ir bendraudavome tik tarp saves kai kuriem reikejo jaunu,kai kuriem uzteko ir savo amziaus,bet daug dabar yra mire.bet net as profesionlus gejus nepazinojau 250 akademiku.nors pazystu visus pagyvenusius vln kauno ar klp gejus.jei netikt galit paskambint man ir as jums papasakosiu apie visus mano tel nr 860305768

manau ,cia klaiki reklama akademikams

manau ,cia klaiki reklama akademikams portretas
kuriuos bent jau pries 30 metu visi laike mokslo korifejais visa galva auksciau stovincius uz bet kury minnistra , Dabar jie save sulygino su LGBT visu rusiu vaivorikstiniais iskrypeliais , esanciais pagal hierarhija ,zemiau bet kurios trasos prostitutes

an

an portretas
tai ir yra setonriuriko akademija pydaru kalve uz uzdaru duru pro kurias pakliuva patys velniai./.

Mantas

Mantas portretas
Konservų politika - už viską ( mokyklą, darželį, gydymą, dantų taisymą, aukštąjį išsilavinimą ) mokėk pats ir tai pasiekiamą darant valstybinės paslaugas tokios prastos kokybės, kad niekas nenorėtu jomis naudotis...Dėl gėjų vakarai nusprendė, kad gydyti ( teikt psichologinę pagalbą) brangu. Žymiai paprasčiau ir pigiau pasakyti - "Tu sveikas" ir leisti tuoktis.................

Jonas

Jonas portretas
anksčiau akademikai, kultūrininkai pasisakė prieš Gražulį, dabar už partnerystes. Daugiau problemų, dėl kurių matytų reikalą kolektyviškai pasisakyti, akademikai nepastebi, jų akiplotis apsiriboja Gražuliu ir partnerystėmis. Tai dar viena priežastis, kodėl jaunimas išvažiuoja studijuoti svetur.

na ir kas

na ir kas portretas
tarp akademikų ne vieša paslaptis, dalis jų gomoseksualūs, dar kitus vaikai traukia, daug ten nenormalių iš didelio proto

taip manantis

taip manantis portretas
Partnerystės įstatymas reikalingas, bet tik ne LGBT bendrijos interesams įgyvendinti

Salantenas

Salantenas portretas
Protingiau yra parodyti savo protą tuo, ką nutyli, negu tuo, ką pasakai....Ir protingas būna kvailas, bet kvailys, niekada nebūna protingas.

tai

tai portretas
matomai lipydarastyniai kgb saikos /akademikai/ tik deja sis terminas sios saikos neiskels ju is pamazgu duobes kur ir lemta ten suput===

AD AD

AD AD portretas
Na ir kur tas laiskas prasau parodyti manau eilini karta s.mala taip laisves partija vien del to ir seime sedi kitokiu darbu neturi .NE NE NE tokiam istatymu

H

H portretas
Rupi man tie taip vadinami akademikai kaip šuniui šoninė kišenė. Gal jau užteks tos pliurpalinės - tauzalinės . Skelbkite REFERENDUMĄ . Tik taip sprendžiami tokie klausimai . Visa kita tik provokacija . Tautosd kiršinimas ir savu kišeniu dolerinis aprupinimas

nieko keista

nieko keista portretas
VU juk ir naujadarą "žmoga" siūlė...:) Subinkrušiai ir toliau siautėja, prisidengę moksliniai vardais.

Antanas

Antanas portretas
Tarybų sąjungoje močiūtės rašė laiškus partijos suvažiavimams ir tai būdavo argumentas priimti sprendimus.....Laikai pasikeitė metodai tokie patys........Kolaborantų liberalkonservų rėžimas - Lietuvos tragedija.

Rūta

Rūta portretas
Naujieji komjaunuoliai. "ŠUNS ŠIRDIS" herojai

manau , visi iki vieno 250 ,,,akademiku ,,,

manau , visi iki vieno 250 ,,,akademiku ,,, portretas
siknakrusiu , byb-ciulpiu , ir lezbijankiu randasi Riomerinej profkej , ir VU.....tik ten per siknaskyles ir kitas skyles ,visiems protas kraunamas y bukas ju ,,, Krames ,,,,

Fe

Fe portretas
Na akademikai mažus berniukus dar nuo antikos laikų tvirkina, todėl ir pasirašė

kotryna

kotryna portretas
aciu kad paviesinot raskes gaujos atstovus :pazvelkim i ju veidus : matom kas dergia seimos institucija..Nesmagu.

Faktas

Faktas portretas
Visa kairioji nuprotėjusi universitetų šušara.

Kaip čia išeina?

Kaip čia išeina? portretas
Bandome sutvarkyti Putiną,o su šikniais,niekaip nesusitvarkome.

--> Anonimas

--> Anonimas portretas
Ji (žydroji pandemija) ne artėja, ji jau yra ir jie vis drąsesni, netrukdomi rengia maršus, eina į politiką susikurti jiems palankių įstatymų, keis jiems palankias švietimo programas, ateis ir pas mus į namus.

Anonimas

Anonimas portretas
Akademikai? Mokslo žmonės? Tokie žmonės nepasirašinėja paprastai pirmiau nesusipažinę su tuo, po kuo/už ką ar prieš ką pasirašo, neištyrę to remiantis ne tik mokslu, bet pirmiausia sveiko proto logika; remiantis esamos situacijos analize ir perspektyva į ateitį (kokie galimi vieno ar kito socialinio reiškinio mikro, mezo ir makro padariniai artimiausioje ateityje ir tolimesnėje perspektyvoje etc.). Ir TIK TADA pasirašo. O čia - pasirašo et nežinodami po kuo, koks realiai yra turinys. Tai šitas faktas ir pasako, kad pasirašo ne išties rimti ir atsakingi akademikai, mokslininkai, tyrėjai, kurie būtų įsigilinę į reiškinio esmę, nuodugniai jį išanalizavę ir t.t. o tik ideologijos paveikti nemąstantys, neanalizuojantys, į priekį nieko nepramatatys ir realiai net nesigilinantys į tai (o užsienio šalyse - masė pavyzdžių apie padarinius) mokslo laipsnį turintys/jo siekiantys asmenys. Tai tokia čia ir vertė tų parašų... Niekinė. Bet štai savo veidą parodė. Tai bent žinosim kas yra kas...

Anonimas

Anonimas portretas
arteja dar viena pandemija P y da RA su !!!!!!

nuo kada supidarastėjas akademikas

nuo kada supidarastėjas akademikas portretas
mums rodiklis, šikau ant tokių akademikų skersai įšilgai ir šachmatiškai

Teisingas Akademikas

Teisingas Akademikas portretas
Dėl manęs tegul būna ta vienalyčių partnerystė. Besidul...indami per rudąją jie vistiek regresuos ir išnyks, nes neduos palikuonių. Tik svetimų vaikų tokiems neduokite, kad nežalot vaikų psichikos.

Ruru

Ruru portretas
Šlyk štūs py de rai eikit na ch ui

K

K portretas
Čia kažkas ne taip,iš kur tiek akademikų? Turbūt,visi išvardinti ir yra "250",kitas rašo,kad tūkstančiai ne pasirašė,mokyklose ir universitetuose dėsto vien akademikai? Žmonės,ar suprantate,kas tai per mokslinis laipsnis?

NUKRYPĖLIŲ " akademikai " yra tokie patys

 NUKRYPĖLIŲ " akademikai " yra tokie patys portretas
anomaliniai n u k r y p ė l i a i , kurie irgi nesuvokia , jog GAMTOS evoliucijos procese yra n e i š v e n g i a m i ne tik ŽMONIŲ , bet ir kitose gyvybės formose.-- -ANOMALINIAI n u k r y p i m a i, kurie vyksta p a s t o v i a i ir tokie NUKRYPIMAI niekada vystymosi PROCESE n e d o m i n a v o ir negali išimtinai dominuoti, juo labiau, d i k t u o t i nepriimtinus nukrypimus , normalioms GYVYBĖS formoms.---NUKRYPIMAI , tai a t m e s t i n a gyvybės vystymuisi - būtina sąlyga.

JEIGU EINI UŽ ŠEIMA ŠITIE AKADEMIKAI PRILYGINA PUTINIZMUI

JEIGU EINI UŽ ŠEIMA ŠITIE AKADEMIKAI PRILYGINA PUTINIZMUI portretas
O JEI UŽ IŠKRYPUSI LGBTQ, TAI XXI AMŽIAUS MADA, ROJUS VAKARIETISKOS PAŽIUROS. NUSISPJAUT MAN ANT VAKARIETISKŲ IŠKRYPUSIU PAŽIURU. MUSULMONAI IR, TIE NESUPRANTA IŠKRYPUSIO SEKSO.

Už portretas
Už pyderus univeruose, geri zmones tik nezino ka daro ir kitiems demonstruoja savo siknaskyle :) nuostabu, as uz, o ju motkos ir ju pisuokliai tegul sako kad cia normalu

Ir

Ir portretas
iš kurgi paėmėte tuos 250 "akademikų"? Ir kuo čia dėti užsienio universitetų dėstytojai (pirmiausia - jokie jie ne akademikai)? Išsiprašyti, o gal išsišantažuoti parašai. Blefas.

kaimietė

kaimietė portretas
Iš komentarų matyti,kad apsoliuti dauguma prieš partnerystę ir taškas,o akademikai -tie patys žmonės ,ne kokie dievai,tad jų nuomonė lygi nuliui.Žiniasklaida palaiko dabartinę valdžią visomis jėgomis ir dęl to jai gėda,Rašo apie lygybę,o tuo pačiu Šeimų sąjūdį šmeižia be jokio pagrindo,tai kokios čia lygios teisės,tai tik visuomenės kiršinimas,nepaisant net karo Ukrainoje

įdomu

įdomu portretas
pasirašė? akademikai? mokslo žmonės? vietoje to, kad tirtų kas sukelia mutaciją, pripažįsta, kad galimai ne ten, ne tuo užsiima? kaip Vatikane nebuvo informuotas tai ir leptelėjo? tai čia nieko tokio? neskiria savo biologinės lyties tai neskiria ir esmės? Prasmės? ir biologinės lyties egzistencijos būtinumo? Viskas gerai visuomenė, tautos, valstybės vystymosi raidai?.

PAŽIUREKIT I TARPKOJI

PAŽIUREKIT I TARPKOJI portretas
BUSIT SAUGUS, LAIMINGI IR SOTUS. VISKO UZTEKS. NES PYSIUS VISAGALYS!!!!!!!!

rr

rr portretas
Tai yra labai mažas skaičius.

Anonimas

Anonimas portretas
Netikri akademikai. Mums nenurodines kaip turime.gyventi Lietuvoje.

Flurona

Flurona portretas
Amerikoj tūkstančiai mokytojų yra iškrypėliai "šviečiantys" visus nuo pirmokų iki koledžų studentų apie seksą, genderizmą ir viską kas susiję su LGBTQIA+. Todėl manęs jau niekas nestebina.

Alvis

Alvis portretas
Visi seimūnai yra tik piliečių išrinkti jų atstovai LR seime. Todėl neabejotinai privalo atsižvelgti ir vykdyti savo rinkėjų valią. Pagal balandžio mėn surinktus visuomenės. apklausų duomenis net 73,8 procentų piliečių (absoliuti dauguma) griežtai ir visiškai nepritaria partnerystės įstatymui, Todėl įdomu kokia teisę remiasi seimūnai įtraukdami, svarstydami ar net priimdami įstatymus prieš jų rinkėjų valią?

otto

otto portretas
Seksualinės mažumos kaip rusija. Vieną karta nusileidus, reikalavimai tik auga.

Viera Link

Viera Link portretas
Vyksta karas, o ŠITIE kuo užsiima. Ir kaip gėdos nėra? Eitų geriau į priešakines linijas, bet ten neturės ką veikti. Priekinėse linijose su atsuktais galais...

NEZINO KA SU PYZDA IR BYBIU DARYTI

NEZINO KA SU PYZDA IR BYBIU DARYTI portretas
MAZIAU KRUŠKITES. JAU NEZINO KUR, KADA SU KIEK PARTNERIU MIEGOTI. KISA SAVO KLYNUS I PRIEKI. PRAŠOM ŽIUREKIT.

gėda ir tiek

gėda ir tiek portretas
O tie patys akademikai ar pasirašė prieš dvigubus standartus, kai šikmašius leido gegužės 15 d. per Tarptautinę šeimų dieną lgbtistams tūsintis Vilniuje škia skant, bet Šeimų Sąjūdžiui uždraudė neva jie "kremliui dyrPa"? Beje tas pats šikmašius davė leidimą lgbt biželio mėn. net 5 dienas taip vadinamo praido šventes švęsti.

natalija to Gidas

natalija to Gidas portretas
Priedurni melo imperijoje gyveni o ant kitu šuda mali tu lansberginis vargeta

Prisiminkite...

Prisiminkite... portretas
juk ne taip senai irgi buvo visokie - "akademikai", "ekspertai", "profesoriai"...

Sigitas

Sigitas portretas
Ar tik tie patys vadinami pseudoakademikai nėra esantis tų Genderinių spalvuotųjų netradicinių veikėjai? Žodis Partneris visuomenėje reiškia sveiką nuovoką turinčią sampratą t.y. - (angl. partner) - dviejų ar daugiau asmenų bendro darbo, žaidimo, lošimo, dialogo, šokio, komercinės veiklos ir pan. dalyvis; bendras, kompanionas. O dabar mūsų visuomenėje visą tai norima paversti t.y. į vienoje lovagulėje su spalvuotą vėliavą sugulusių vienos lyties burkuojančių asmenų. Ar ne laikas atsipeikėti ???!!! Taigi Lietuva su Europos sąjunga sieja EKONOMIKOS-SOCIALINĖS-ŪKINĖS-MOKSLO-KULTŪRINĖS segmentų sritis, o ne tie sveikam protui nesuvokiami visuomenės išsigimimo reiškiniai.

SERF

SERF portretas
Is didelio rasto isejo is krasto. Susidaro ispudis, kad sitie didziai issimoksline asmenys patingejo perskaityti "istatyma" ....

prasau ..paslkelbt visa sarasa ir pavardes

prasau ..paslkelbt visa sarasa ir pavardes portretas
tu 250 iskrypeliu akademiku , propesoriu ,ir mokslo daktaru su docentais

ne pd'Rąstas \\\\\..../////

ne pd'Rąstas \\\\\....///// portretas
O ką ir tarp "akademikų" nėra šikninių?

trumpai

trumpai portretas
Alio, juk dabar karas vyksta, kaip drįstat tokius nesvarbias, abejotinas ir diskutuotinas "aktualijas" į pirmas pozicijas kelti? taip vadinama "nauja" pasaulio tvarka - plauk n...x

onute

onute portretas
Ieškojau toje minioje Skvernelio ir Tomilino žmonės sakė kad bus bet kažkodėl jie slepe savo veidus tik priekiniai keli ryškus

Genys

Genys portretas
O kiek tūkstančių akademikų nepasirašė?

kauniete

kauniete portretas
Kas tie 250kitokios pakraipos akademiku prieš 2 miolijonus tautiečiu Gal jau laikas baigti prievartauti tauta ir jos vaikus

Gidas

Gidas portretas
Jau aplenket putinfašistų vyriausybę.Melas po melo,melas po melo.Skirtumas ,kad ten melas pateikiamas atviras,o čia su šlipsiuku ir bukalaurų bukumu.

dfa

dfa portretas
jauč, kankino, prievartavo, grąsino iš darbo išmest

Vilnius

Vilnius portretas
Tai gryna proraganda PASIRAŠĖ 8 AKADEMIKAI BET 2000 000 TAUTOS PASIRAŠĖ NE

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių