gerb.socialdemokratai,nedarykite klaidos ir nepalikite Skvernelio koolicijoje,nes Jūsų dienos bus suskaičiuotos.Ar gali šis policajus ,būdamas apsivogęs,suklastojęs Konstituciją būti seimo pirmininku,tai viešas pasityčiojimas iš valstybės ir Jos piliečių.Skubei privalote aiškintis,kodėl nekeliama byla šiam aferistui,ko tyli mūsų p.Prezidentas.Kodėl nepaviešinami ,,Igničio,,naujų vagių sarašai,gal ten ir mūsų prezikas figūruoja.Pagarba,,NEMUNO AUŠRAI,, IR P.žEMAITAIČIUI UŽ IŠTVERMĘ IR ATSTOVĖJIMĄ ŠIOJE KOVOJE SU policajum.Sėkmės darbuose. .
Komunistai, tomaševskininkai ir karbauskininkai. Kuo ne Lietuvos elitas? Trūksta tik Vaitkaus, bet, matyt, ir tą pakvies. O jau tada bus Lietuvoje Gerovės valstybė. Ją iš Maskvos vėl parveš. Tokia chebra negali neparvežti
Gera naujiena, jei visa ši mažuma ateis. Tikisi man jog pakvies LSDP . Labai gera naujiena būtų{ pagerėtų} jei LSDP ir prezidentas laikytųsi garbingumo kodekso prieš rinkėjus ir koalicijoje išliktų Nemuno Aušra- ten yra labai gerų žmonių ir reikalingų valstybei { Skardžiaus nepavyko suėsti TS-LKD kariaunai , nors labai ĖDĖ- vadinasi švarus žmogus , O TOKIE LABAI REIKALINGI VALSTYBEI- TAI DIDELIS FAKTAS} Faktas ir tas ,kad TS-LKD ir SVERNELIS vardan savo kišenės, kuris bet kada parduoti gali, labai nori atsikratyti šitą rinkėjų išrinktą didesniu skaičiumi partiją- nes trukdo jų blogiui.... .
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)