A. Širinskienė kreipėsi į A. Dulkį: gėda žiūrėti, taisykite skiepų tvarkos spragas

Įdomu

Įdomu portretas
Ar Čmilytė susimokėjo baudą , visi tyli , Širinskienė vaikšto be apsaugos

Balamutas

Balamutas portretas
I ha ha, nejau ir Kaunas darosi konservatorių irštva? Kiek begalinio džiaugsmo liberuojančųjų akyse. I ha ha, čia jums ne kumelio juokas, čia ne tik žydrosios nezabutkės žydės, čia net ir kregždutės bus Kauno simbolis, o ne kažkokia karvė Kauno herbe. Tad visi į kovą su žaliuojančiais,širinskiniškaisiais kaimiečiais. I ha ha. Pirmyn, vergai nupušusieji. Valstiečiai blogis, auginantis bulves.

Anonimas

Anonimas portretas
Agnieška, ar baudą sumokėjai, kad vėl kiši snapą?

jūsų tvarkos spragas

jūsų tvarkos spragas portretas
per buvusius 4 metus ši vyriausybė taiso kiek galėdama.

j

j portretas
Paskiepykite Širinskienę,įpilkit Šustauskui degtinės ir greitai baigsis karantinas

korumpuotas klanas

korumpuotas klanas portretas
kur tik apsireiškia konservatoriai, ten vien korupcija ir aferos. Siaubingai korumpuotas klanas.

Marius

Marius portretas
Neskaitant kad Širinksienė nuplušus, Kauno diena turėtų prieš įdedant tokius brudus sulaukti atsakymo. Matom Dienai priimtiniau Karbausko-Skvernelio štabas ir blogiausia situacija europoj....

Rinkejas

Rinkejas portretas
Kas ta sirinskiene yra? Ko ji lenda i ekrana ir dar prie ministro kabinejas?

jOP

jOP portretas
O BAUDA SUMOKĖTA?????

Anonimas

Anonimas portretas
gavo baudą,tai nežino,kaip savo pyktį išliet.

Gandragalviams

Gandragalviams portretas
Jei ir buvo klaidų skiepyjimo tvarkove,tai vietinių įstaigų atsakomybė,o ne ministro.Ir dėl to niekas nenumirė.O kada įstatymų nesilaikanti nušiurusi širinskienė ir jos partija atsakys už tūkstančius žmonių mirčių dėl nepasiruošimo pandemijai,dėl nesuteiktos pagalbos ,jau nekalbant spie finansinius nusikaltimus

Apgailėtina

Apgailėtina portretas
Geriau jau ta kiauliškai persipenėjusi boba,pati nesilaikanti įstatymų,kuo mažiau rodytų tą savo,kaip rusai sako: ,,Morda prosit kirpičia''.

Anonimas

Anonimas portretas
Sirinskiene eik pas karbauski sieno raveti

GRĮŽTA KONCERVŲ AFEROS

GRĮŽTA KONCERVŲ AFEROS portretas
Čia SKANDALAS-Dulkys su Navickiene turėtų ATSISTATYDINTI.Koncervai visiems prikabino makaronų ant ausų apie skaidrumą ir t.t. ,o patys sėdi mėšle iki ausų.

tomui , o tu kas ?

tomui , o tu kas ? portretas
Širinskienė seimo narė . Jos pareiga " matyti kaip valdoma " valstybė . Jos pareiga kalbėti apie pažeidimus ir esant galimybei kuo greičiau taisyti . O tu Tomai kas ? Seimo narys ? Štai taip ir paaiškėja kas buvo kalbama dar per pirmą karantiną ir pandemijos pradžią KARTU LIETUVAI dirbti NENORĖJO nei konservatoriai , nei liberalai , atsėdėjo krūmuose . Tomas tokio " darbo " startuolis :))))

Tomas

Tomas portretas
Ponia Širinskiene, geriausia būtų, kad daugiau niekam nieko nesakytumėte, nemokintumėte ir nepatarinėtumėte. Mes be jūsų pamokų kaip nors išgyvensime. Tikrai. Netikite?

:) ))))))

:) )))))) portretas
Aš ne ponia iš straipsnio , bet galiu atsakyti : 1 . Nedaryti daugiau spragų arba iš karto taisyti ! Pradėti nors nuo to !! 2 .kas dėl likusių spragų ? Panašu jų nėra tiek daug , jei ramiai dirba ir ministras ir ekspertų komisijos ? O kuo jums nepatinka psichiatrai ? :) Bijote savo ligos ? :)))

Arvys

Arvys portretas
Vėl koncertroliai siaučia

Poniai iš straipsnio

Poniai iš straipsnio portretas
Klausiu: o kaip sutvarkyti spragas sveikatos ministerijoje kurias paliko psichiatras?

Nijolei ,

Nijolei , portretas
ponia straipsnį skaitėt ? Kurio žodžio ar sakinio nesuvokėte ? Sudėlioti argumentai pačiai nesuvokiami ? Taip , dirbant sunku viską sužiūrėti , bet neigti realius faktus , klaidų netaisyti ir tokį vyriausybės darbą vadinti " geru " dergiant žmogų parodantį trūkumus ? Jūs rimtai ? Pasiklydote vertinimuose ?

Skaitykite info bukenos

Skaitykite info bukenos portretas
Kur plinta virusas kur židiniai ? ...Globos namai !!! Ne SPA !!! Apie tai ir kalba Širinskienė - paskiepyti ne visi globos namų medikai !!! O SPA su konservatorių " ministrės vyro broliu " skiepus jau gavo !!!! Zombių zombiai tie įtikėję konservyno patryjotai ....

MUMU

MUMU portretas
Antrą partiją vakcinos pavoge ir pasidalino su seimo nariais, dabar net galų nera.

Nijolė

Nijolė portretas
P. Širinskienė negali susitaikyti su gerai dirbančia Vyriausybe. Manau, visą Seimo nario laiką ji skirs ne tiesioginiam darbui bet destrukcija. Troliai pasigaus, mąstantys ramiai reaguos.

Zombiai

Zombiai portretas
skaitykite tekstą ! SPA vadovas konservatorės ministrės Navickienės vyro brolis ! Matyt kiti SPA Lietuvoje tokių " brolių " neturi , todėl skiepų palauks ? :) Įsivaizduoju jei tokia artima giminystė būtų paaiškėjusi " valstiečių " valdymo metu su kokiu ministru ? :) Karbauskis būtų " nulinčiuotas " visokių analizių analitikų , propagandistų ir šiaip " tiesos skleidėjų " :)) Nereikia vartyti prioritetų !!!! Patys " dulkiai " sudarinėjo !!!! Pažeidimai yra pažeidimai . Diskusijos turi tuo ir baigtis . Širinskienei pagarba , visi turime pareigas ir prievoles kurių laikomės .

Anonimas

Anonimas portretas
vel raudonkoncerviu troliu ferma pirmauja

kaunietis

kaunietis portretas
sėkmės šiai Vyriausybei,gerb Dulkiui dėkui

Gandragalviams

Gandragalviams portretas
Yra nutarimas skiepyt visus medikus.Jei už dviejų sav.bus atnaujinta spa veikla,tada bus vėlu pradėti skiepyti.O šlykštus širinskienės snukis tegu rūpinasi sapo partijos munduru-nuvarė į kapus šimtus žmonių be laiko

Gėda skaityti,

Gėda skaityti, portretas
kai nemoka vieningai dirbti 141 asmuo. Jei reikėtų jums dirbti stambioje įmonėje, visą verslą sužlugdytumėte su tokia komunikacija.

x

x portretas
Jau baudą valstybei susimokėjai ?. Gėda žiūrėti. Pati įstatymus leidžia , pati juos pažeidinėja. Ir ant kitų loja...

Pil.

Pil. portretas
Šaunuolė Širinskienė, neduokite ramybės konservam,tie nepaiso nieko ,savo ir savų interesus gina ir saugo.

Chi

Chi portretas
Daugelis prisibijo skiepų, tai atlaidžiai žiūri į pirmaeilį savanorių skiepijimą. Pažiūrėsim, kokios bus pasekmės po jų, tada ir mes, likusieji, aktyviau vakcinuosimės. Nesipykim, būkim draugiški.

Trūksta valdžios dėmesio globos namams

Trūksta valdžios dėmesio globos namams portretas
Manau,reikia imtis priemonių,kad virusas neplistų globos namuose. Policijos postai kleiuose,manau,čia nepadės?

širinskienę reikia skiepyti

širinskienę reikia skiepyti portretas
nuo persiėdimo

stora boba kiaulę pjaus

stora boba kiaulę pjaus portretas
Baik ėst kaip meška.

gėda žiūrėti

gėda žiūrėti portretas
pakentėk. Mums į jus buvo gėda žiūrėti visus keturis metus.

pritariu

pritariu portretas
> BONA. Kam rašyti, o jums geriau nerašyti ir nesityčioti iš gražios lietuvių kalbos, tipiška "megztaberetė" - mažas raštingumas, dar menkesnis intelektas.

Manau

Manau portretas
Širinskienė geriau patylėtų.

tie DULKYS tiek NAVICKIENĖ s u s i t a r ę vykdo

tie DULKYS tiek NAVICKIENĖ s u s i t a r ę vykdo portretas
savanaudišką NUSIKALTIMĄ-- gelbėja artimųjų -draugų sveikatą --KITŲ Lietuvos žmonių sąskaita. Už tokį nusikaltimą ABIEMS ministrams įvykdyti a p k a l t ą ir VYTI iš postų.---ŠIMONYTE , negi esate akla--juk ž a d ė j o t e už ministrų nusikaltimus JŪS atsistatydinsite pirma jų.---Prezidente NAUSĖDA , kaip matome c i n i z m a s tik AUGA ir į JŪSŲ PASTABAS v y r i a u s y b ė nereaguoja ir toliau net MINISTRAI į s i j u n g ė į PIKTNAUDŽIAVIMĄ.

BONA

BONA portretas
kam kalb4t bet šitai poniai patilėt o rašeivos kur pas mus yra konservų partija kaip maži vaikai tyčiojates iš kitų

ona

ona portretas
SPA centrai dabar nedirba, juo labiau Anykščiuose. Ten nėra kam vaikščioti po SPA centrus, ad kokio pirmumo teisėmis ir už kieno lėšas buvo skiepijami darbuotojai.

taigi

taigi portretas
130 punktų planas vykdomas sparčiau nei numatyta penkmečio planuose, dulkių siurblys raportuoja, jau 0,5 punkto įvykdyta. p.s. skiepų tiekimą sutvarkė dar buvusi vyriausybė, gavo ir platina dabartinė- tvarkelė.

nu jo

nu jo portretas
cia viso labo tik zmogus...o va ten vau... vardiniu ginklu ir kareiviskais drabuziais o dar su pailaiminimu kordinolo......deja laikas prarija visus.....o lapsu islieka ilgai

Nuomonė

Nuomonė portretas
o kodėl ponia nesirūpino kai generikais žmonės buvo varomi į kapus?

Koncervas prie lovio

Koncervas prie lovio portretas
Koncervai gi neturi nei gedos nei sąžinės, ten tokia cinikų šaika susirinkus, keista kaip uz juos kas prabalsuoja. Sveikinu balsavusius, dziaugites savo laime, Lietuvos beda

Renata

Renata portretas
Labai teisingai ponia A.Širinskienė kelia klausimą ,yra daug svarbesnių profesijų ,kurių atstovai privalėtų būti paskiepyti abu kartus prieš grąžinant juos į darbo vietas,tai grožio salonų darbuotojai-kirpėjos ir kt.,nes jie tiesiogiai kontaktuoja su klientais.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių