Geriau jau ši konservuota, arkliagalvė senmergė lįstų pas senąjį ožį į tvartelį, jam pampersus pakeistų, kulę pasiūbuotų viens kitam pabliautų pažvengtų pasakas apie kosevų gaujos žygdarbius.
konservo , kuris n e v o g t ų -- tai patvirtina į g i m t a jų laikysena, nes gimę parazitais - jų gyvenimas pastoviai radikalėja, tampa įžūlesni , tai atvirai patvirtina PIŠŠ laikysena.
Kodėl Šimonytės vadovaujamu laikotarpiu tiek daug milijonierių atsirado,kažkaip būdama tokia akyla visų nesužiūrėjo...per kyšius jie kilo kaip ant mielių,o jos praskolintos Lietuvos žmogeliai tapo varguoliais.Landsbergiai,Navickai ir visi kiti panašūs išplaukė į plačius vandenis be jokios kaltės.
Jei kalba eitų apie dabartinės valdančiosios koalicijos veikėją, tai Šimonytė įžvelgtų tame daug daugiau nei galima prifantazuoti. O čia, matai... Kita vertus, ir kita pusė darytų lygiai tą patį.
Tai, pasak piš, Nausėda kaltas, kad Starkevičius konservas, kad konservai jį ministru statydavo? Paklauskite piš'o, gal kažkas kitas kaltas ir, kad iškrypėlis užingridas masiškai vaikus prievartaudavo? Gal kokia Širinskienė, ar jos katinas?
Tipo jis kyšį ėmė kaip privatus ūkininkas, o ne kaip kanservas, ministras, seimo narys? O užingridas bartoševičius ar būtų turėjęs tokias galimybes masiškai prievartauti vaikus, jeigu nebūtų buvęs kanservu, seimo nariu?
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)