čia klausimas paprastas, tereikia pasižiūrėti kieno parašas po LR Konstitucijos įsigaliojimo įstatymu ir prieš tai po LT laikinuoju pagrindiniu įstatymu
Na, viskas daug paprasčiau nei jūs manote. Jei pasiseks apšikti Landzbergį, tai ir tikri šūdžiai - visokie griškevičiai, brazauskai ir kiti komunistai bonzos - gražiau atrodys. Juk lietuviui bandoma įpiršti, kad komunistai dirbo Lietuvai, ne Maskvai. Ir yra durnių, kurie tuo tiki. Taigi, šikimas ant Sąjūdžio vadovo yraviena siš būdų Lietuvos komunistų partiją iš šūdo paversti baltu avinėliu.
V. Landsbergis daugiau nei vien tik pirmasis atkurtosios LR nominalus vadovas. Jis XX amžiaus Lietuvos Vytautas Didysis ir pavergtos lietuvių tautos Mozė, sumaniai ir principingai išvedęs tautą iš Sovietų imperijos vergovės. Niekas geriau už jį to vaidmens tuo metu ir tomis sąlygomis nebūtų atlikęs. Politiko, šachmatininko, intelektualo savybės jo asmenyje sudarė darnią vientisą jungtį, kurios dėka jo žodis ir veiksmas organizuotai trupino į šipulius pačius melo imperijos pamatus;
Būtų įdomu paskaityti ką Landsbergiui duoda Valsybės vadovo statuso suteikimas. Gal tada kerštautojai nustotų tuo manipuliuoti. Visi tuo metu gyvenę gerai žino, kad visose užsienio šalyse jis buvo traktuojamas Vadovo statuse, nes Prezidento dar nebuvo Lietuvoje. Ir dabar jis Prezidento privilegijomis kaip pvz Adamkus, ar Grybauskaite nesinaudoja
pats laikas pastatyti obeliską toje vietoje MT, kur sausio 13 naktį komuniagai AMB šatrija ir ozols laukė okupantų osvabaditelių, kad juos grąžintų į valdžią. Kitąmet bus kaip tik 35 metų jubiliejus
Būtina tai padaryti ir kuo skubiausiai, žinoma paviešinant šito aršaus komunisto juodus darbelius nukreiptus prieš Grb. Prunskienę, Grb. Brazauską, Grb. Ozalą na ir žinoma prieš visą Lietuvą. Jo vojažai po kapitalistinį pasaulį, kai ten gyvena artimi giminės, pasiūlymas dirbti pačioje komunistiškiausioje katedroje, tėvo, buvusio buržuazinės Lietuvos ministro, partempimas iš kapitalistinio pasaulio į tarybinę Lietuvą su visomis privilegijom, kai tuo tarpu jo kolegos gavo kulką į kaktą ar ilgai šėrė utėles sibiro lageriuose, Čepaičio sudeginimas ant TSRS VSK aukuro ir dar daugybė niekšybių rodo kad šis apsišaukėlis garbėtroška buvo yra ir bus TSRS(Rusijos) VSK stukačius trokštantis Lietuvai tik blogo.
Štai ką padaro sovietinė smegenų plovimo mašina ir komunistų partija - -žmogus tiek nuzombinamas, kad jam ir Brazauskas su Prunskiene tampa angelais. O tas, kuris sugriovė mitus apie komunistų partiją Lietuvoje ir jos tarnavimą Lietuvai, tampa nekenčiamu tarp tų zombių. Jiems Brazauskas, kuris Lietuvos trispalvę skuduru vadino, yra gerb žmogus, Prunskienė, kuri specialiai padidino kainas Lietuvoje, kad burokevičininkai galėtų maištą organizuoti, taip pat yra gerb žmogus. O štai Landzbergis, kuris vadovavo Sąjūdžiui, sugriovusiam CCCP ir komunistų vergovę Lietuvoje, yra aršus komunistas. Kaip turi būti išpisti žmogaus smegenys, kad jis taip pradėtų galvoti. Nebent, žinoma, iki šiol tebedirba Maskvai, kaip ir anksčiau.
Jis ne tik idiotas su patologijomis, tai viso labo dvokianti išmatų krūva. Jis nėra nei profesorius, nes pateikė kitos asmens parašytą disertaciją apie Čiurlionį, nei kaž-kuo nusipelnęs, nes nuo 1985 metų jos visus tekstus, kalbas parengė viena žydovka, kuri netingėdavo kasdien šitam išsigimėliui parašyta tekstuką ir tas lojo kaip skerdžiamas šuva, nes turėjo užduotį loti, kitaip jam nebebūtų davę vaistukų, be kurių jis negali išbūti nė dienos. Vaistukus jam suleisdavo medikė Rasa Juknevičienė. Jo visi vaikai, anūkai ir kiti giminės yra išsigimę patologiškai, vegetuoja tik su dozėmis kasdieninėmis. Nuosavybės jie niekada neturėjo jokios, pilietybės Lietuvoj jie irgi neturėjo, tai tik patologiniai išsigimėliai žydai. Jokių titulų turėti negali, nuosavybę jų atimti būtina, neteisėtai užsigrobė.
bus aukso raidėmis įrašytas į Lietuvos išsilaivinimo iš sovietinio lagerio istoriją. Visi brazauskai, paluckai ir skverneliai su karbauskiais - niekada. Tokia tiesa. O visi šie kerštaujančių komunistpalaikių žaidimėliai su valstybės vadovo statusu bus įrašyti į istoriją kaip dar vienas sovietinių parazitų bandymas atgimti Lietuvoje.
klausimas uždarytas.nustokite kiršinti žmones.ķas istatymus pasirašinėjo tuo metu tas ir vadovas.o gal norit pasakyti ,kad buvo ”kolektyvinis vadovas”,t.y.CHUNTA?
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)