R. J. Dagio Krikščionių sąjunga pasitvirtino kandidatų į Seimą sąrašą

 • Teksto dydis:

Prisišliejusi prie valdančiųjų, Seimo nario Rimanto Jono Dagio vadovaujama Krikščionių sąjunga šeštadienį Vilniuje įvykusiame Tarybos posėdyje patvirtino kandidatų, kurie sieks parlamentarų mandatų vienmandatėse ir daugiamandatėse apygardose, sąrašą, pranešė partija.

Partija ketina kelti kandidatus beveik visose apygardose, o sąraše – daugiau kaip 100 pavardžių.

Su Krikščionių sąjunga į rinkimus eina trys dabartinio Seimo nariai: šios politinės jėgos lyderiai – R. J. Dagys ir Egidijus Vareikis, dirbantys Mišrioje Seimo narių grupėje, bei „valstiečių“ frakcijai priklausantis Algimantas Kirkutis.

R. J. Dagys varžysis Šilainių rinkiminėje apygardoje Kaune, E. Vareikis – Kauno Aleksoto-Sniegė BalčiūnaitėVilijampolės apygardoje, o A. Kirkutis – Klaipėdos Marių rinkimų apygardoje.

Su Krikščionių sąjungos sąrašu rinkimuose dalyvauja ir Lietuvos Krikščioniškosios Demokratijos partijos pirmininkas Eligijus Dzežulskis-Duonys, jis varžysis Kaune, Centro-Žaliakalnio apygardoje.

Krikščionių sąjunga kaip politinė partija su daugiau nei 2 tūkst. steigėjų įregistruota kovo pradžioje.

R. J. Dagys pernai vasarą po nesutarimų su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vadovybe pasitraukė iš šios partijos ir frakcijos, jis yra teigęs, kad jau nuo praėjusio vasario pradėta svarstyti, „kaip susigrąžinti krikščioniškas vertybes į politinį gyvenimą“.

R. Dagys 1989-1999 metais buvo Socialdemokratų partijos narys, vėliau – kelerius metus nuo šios partijos atskilusios „Socialdemokratija 2000“ vienas organizatorių ir pirmininkas. Nuo 2002 iki 2019 metų buvo TS-LKD nariu.

Parlamentaras E. Vareikis anksčiau irgi yra buvęs opozicinių konservatorių narys, vėliau prisijungė prie valdančiųjų „valstiečių“ Seime. Šių metų vasario pradžioje jis paskelbė, kad pasitraukė iš „valstiečių“ frakcijos į Mišrią Seimo narių grupę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuomonė

Nuomonė portretas
Manau gerai, kad atsiskyrė nuo konservatorių partijos, nes pastaroji tikrai nekrikščioniška, bet Krikščionių sąjungoje yra narių, kurie vaikšto iš vienos partijos į kitą, tai nei krikščioniška, nei patikima, manau tai naudos ieškojimas, tikslu prasibrauti į valdžią.

Ar toleruos kazin toliau susidejusius,persiskyrusius,

Ar toleruos kazin toliau susidejusius,persiskyrusius, portretas
kaip iki siol buvo bendroje partijoje,abejoju,bet gal darbais parodys,kad tikri krikscionys katalikai

Nerijus

Nerijus portretas
Koncervatoriai tikrai kaip liberalai. Kaip krikščionys gali palaikyti "mažumas"?
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių