Premjerė prakalbo apie galimybių paso sustabdymą

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi ne pasas padare nuostoliu ekonomikai, o ligos, kurias noreta sunaikinti!!! Juk sedeti namuose jei esi nesiotojas yra tikslingiau, negu eiti ten, kur jau visi"svarus". Idomu, kokia dar banga sukils, kai susimaisys tie kur seniai pasiskiepino su tais, kur is vis nesiskiepino!!! Greit patys pamatysim!!! Juk cia dar vienas eksperimentas!!! Be to i Europa vistiek reikes pasu!!! Taigi cia musu salies viduje, pagyvensim pamatysim!!!!!

F

F portretas
Ka dar sugalvos ta iškrypeliu viiriausybė jau tas pasas pridarė nuostoliu

Pensininkas

Pensininkas portretas
Kita savaite, bus sprendziamas klausimas, ar atsaukti komjaunuoliskus lojalumo-paklusnumo pasus. Manau, kad tai neimanoma, kaip jie gyvens be paklusniuju kastos.. GP jei ir nuims, tai ives ES, nors jie puikiai zino, kad tuo nieko nevaldo, nes zmogus neapsikirpias, nepavalgias, neapsirengias ir nesusitvarkias buities gyventi negali (taip skatina seselinia buti) bet taip skirtydami zmones i geresnius- lenda i subine paklusniems..

Lietuve

Lietuve portretas
Kodel ribojo judejima be vakcinacijos?Jug per nenora vakcinavomes,nes kelias tik iki mazos parduotuvikeskur pijokeliai apsiprekina ,jie snargliuoti,kosyja,bet nesivakcinuoja.DABAR sukis visus kartu i viena tvarta,tegu uzkata platina!!! Jau prota civido kumele valdininkams issparde.Teisma paduoti uz tokius nelogiskus,pavojingus zmogaus sveikatai sprendimus? Antesnes izoliacijos 2 savaites,net i lauka siuksliu negali isnesti!!! Dabar DVeskit!!

GP ATA

GP ATA portretas
Kaip gaila! Taip pripratau niekur nesilankyti, - patiko. Nebereikia veidų matyti, kalbėtis, pataikauti. Man GP padėjo iššifruoti viedmainius, bedvasius ir bepročius. Supratau kad mūsų tauta gali ištverti viską, netgi suskaldymą.

baba

baba portretas
nesidziaukit sita panaikins sugalvos kita taip lengvai nepaleis pamatysit

>>>Vargšai \\\\\.../////

>>>Vargšai \\\\\...///// portretas
O tu birka "šviesuoli" kokius mokslus krimtai,kad visus masiškai durnini? Ar ne KGB švanc'bergo "akademiją" baigei,tai jo stikius.

Julis

 Julis portretas
Tuo pasu norejo kad zmones eitu ir grustus po mazas parduotuveles , daugiau galimybiu uzsikresti . . Davare iki 13000 , jau gana , naikinti PISPASIUS , matosi kad naikins NENORIAI .

vau

vau portretas
nu čia atsisakyti gp , kuriuo visokios -ės "SUVALDĖ" pandemiją, tai tas pats kaip chirurgui skalperio atsisakyti operacijos metu :) :).

LLL

LLL portretas
Jeigu kas nors įsivaizduoja, kad tai mūsų valdžios išsigimėlių gera valia - labai klysta. Tikroji priežastis - teismas JAV, kriminalinis tyrimas UK, paduotas ieškinys Hagoje esančiam tarptautiniam baudžiamajam teismui. Aferos sumanytojams pradėjo šiknos svilti, tai nusprendė suvynioti programą bent laikinai, kol bus aiški situacija. Gavo komandą suvynioti programą ir vykdo! Nelabai pageidauja t1sytis su Hagos teismu ir tiek.

Patyręs

Patyręs portretas
Labiausiai jo priešininkus siutino tai, kad negalėjo apsikrėsti ir po to "numirti laisvi" Apie "kavinių" bei restoranų lankytojus - ir kalbėti neverta.

Vargšai

Vargšai portretas
Tamsuoliai jūs tamsuoliai... Komentatoriai - tai vien daktarai, ekspertai ir mokslininkai, kurie viską žino apie skiepų, GP ir visų kitų dalykų naudą arba žalą...

o tai padla

o tai padla portretas
kada atiduosi pavogtas algas ir pensijas

Valio

Valio portretas
Pagaliau neliks gyvulių paso, galėsiu nueit į parduotuvę bent batų nusipirkt.

Dar

Dar portretas
Gerai kad vaikų nepradejo gėdingais pišpasiais apdalyti,ačiū prezidentui su blaiviu protu.

to byr.... ą dejes

to byr.... ą dejes  portretas
Dažnai būna jūsų kom. Pamenu draugelis pasakojo, vyko 2 pasaulinis , Stalinas buvo pasakęs, jei pagaus Hitlerį gyvą, uždarys į zologijos sodą, visam likusiam gyvenimui, žmonės būtų galėję ateiti pasižiūrėti jo. Satanistai , globalistai kurie užvirė šia košę beveik jau 2 metai, gerai atrodytų tokiuose kambariuose, grynas oras, ateina žmonės pasižiūrėti....Šita afera yra psichotroninio pobūdžio, žmogaus valdymas, kontrolė per atstumą yra jau tyrinėjama apie 90 metų...1930m. Михайловский tyrinėdamas nustatė kad skirtingos kombinacijos elektromagnetinių impulsų trukmės nuo 20 milisekundžių iki 1.25 sekundės , pasikartojantis dažnyje 25- 0.4 gerco ir moduliuojamas radiodažnio ( diapazonas vidutinių ir trumpūjų radiobangų ) duoda poveikį į skirtingas smegenų zonas

Faktas

Faktas  portretas
Vis dar spardosi ,tempia laiką. Kur jūs dėsitės, kai visas pasaulis sukilęs. Atsakyti vis tiek turėsite dėl visų nesąmonių, kurias pridirbote. turėsite atsiskaityti net už kiekvieną centą, ne tik Eurą.

Anonimas

Anonimas portretas
Jau tokiu gailiu veideliu žiūri,kad žmonių negali priversti paklūsti.Jie turi atsakyti už tai,kad tiek žmonių yra mire ir kiek dar sužaloti.Tai jie yra pasamdyti todėl ir lbgt iškrypėlius remia, stengiasi įteisinti narkotikų naudojimą,alkocholį naudoti nuo 18 m.Mūsų šalį nori sunaikinti,tačiau mes esame VIENINGA TAUTA ir tai jiems nepavyks ir visokie seimūnai neprimes,kad mes kiršinam žmones.

Kiek

Kiek portretas
Prašome pateikti kiek tam išleista mokesčių mokėtojų pinigų

akivaizdu

akivaizdu portretas
PIŠė ir jos šaika, nors ir sukandę dantis, turi kažką daryti, švelninti, mato kad to omikrono nesuvaldysi. Bet ir tautos nebesuvaldysi, nušvilps jus ir per vasario 16 ir visada, nebesustabdysit pykčio ir nusivylimo bangos.

to --> kaip bus galima atpažinti

to --> kaip bus galima atpažinti portretas
Tai jau dabar niekaip neatpažinsi. Kaip ir iki tol neatpažindavai. Bet tau to ir nereikia gi. Esi vakcinuota, reiškia absoliučiai saugi.

Cha

Cha portretas
cha cha cha. Pusdurniai yra pusdurniai.

Anonimas

Anonimas portretas
Nekaltinkite Maximos, ji kur galėjo, ten ir visus leidosi. O kur neleido, tai buvo ne jų valia.

kluika

kluika portretas
puiku, sumažės ir užsikrėtusių, kadangi su tais pispasias,tik ir nešiojo užkratą.

ane? :D

ane? :D portretas
nejaugi? nušvitimas proto??? :D :d

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kuomet nusikaltėlių gauja pasiekė užkrėtimų skaičių , taip pat suprato kad nesusitvarko su galimybių paso pratesimu o iš to kontrole ir privalomas baudas dirbantiems su nepratestu galimybių pasu , ir dalis gaujos yra gaujos giminės . Tai plokštelė pasikeitė

Hm

Hm portretas
Pispasį ne "stabdyt", bet atšaukt seniai reikėjo! Tik per anksti nesidžiaukit: gal ir tikrai pristabdys, bet kokią nors naują kiaulystę tikrai sugalvos, jei dar nesugalvojo. Valdžia neįgali tik kai dirbt reikia, užtat dar ir kokia išradinga, kai reik žmogelius krušt per visus galus.

jaronimas

jaronimas portretas
nei vakcinavausi nei antikuniu turejau jauciuosi kaip ir visada nei blogiau nei geriau.Apsiejau ir be galimybiu paso.Kita karta valdzia lieps kriukset einant gatve tikriausiai daugelis taip ir darys.

kaš čia dabar buvo

kaš čia dabar buvo portretas
tvarto arkli išgąsdino Kanados furistai

Tam na

Tam na portretas
Baik pliurpt nesąmones, o gal pačiam pilnatis tęsiasi, kuri baigėsi sausio 24 d. ir patarimas mokykis lietuvių kalbos gramatikos,nes kaip matosi iš pačio rašliavos su mokslu apskritai nedraugauji........

Spaliukas

Spaliukas portretas
Kita treciadieny ???? Ko cia tempia guma ???? Viskas surezisuota kadtik daugiau pasiskiepitu reikia juk pinigus isplaut O likusia vakcinA panaudos kosmetikos pramonei......

O

O portretas
Ką darys vakseriai prisibadę, gal iščiulps vienas kitam?

Sprendimai tai be ryšio

Sprendimai tai be ryšio portretas
Manau, kad antivakseriai neturi visur šliaužioti

tai kaip dabar bus galima atpažinti

tai kaip dabar bus galima atpažinti portretas
nevakcinuotus prietrankas, kurios yra padidintos rizikos šaltinis užsikrėsti aplinkiniams COVID19 didesniuose asmenų susibūrimo vietose......o kad taip realiai yra žinau betarpiškai iš pirminių šaltinių......taip nešiotojai gali būti tiek vakcinuoti, tiek nevakcinuoti, bet patekusių į gydymo įstaigą ir mirčių atvejai aiškiai nevakcinuotų nenaudai.......

Žinoma kad nesamonė

Žinoma kad nesamonė portretas
Sergantiems leidžia dirbt o net kelis kart paskiepyti ribojami

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Bijo kad reikes be slidziu bekti nes rusai jau cia pat ir savi pikti,privakcinavo kad liga isplito N kartu ot super vakcinos.

yja

yja portretas
pasidėsim kaip suvenyrą ateities kartom. Dar kaukes nuimkit, tik kelia papildomas sveikatos problemas. Lai nešioja kam patinka, bet jų būtinybę atšaukit

tiesiog

tiesiog portretas
bijo riaušių, o ir prekybos centrai matomai užlaužė, manau jai tik galėtų, tai visems laikams būtų GP

na

na portretas
pasas baigiasi galioti...bet užtat visiems liepė arba sirgti, arba skiepytis...todėl visi vienodą kelią pasirinko sirgti...serga dabar visi kas tik gali, kad nereikėtų skiepytis. Laikas PIŠ palikti savo postą, gal užteks žmones kankinti su bauginimais...nekalba panelė apie sveikus, turi visi sirgti, nes reikalinga ataskaita milijonams išlaužti.

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
PAGALIAU SUSIPRATELE SUPRATO KAD NAAACHUI TA GYWULIU PASA ŠIUKSLE!!!! ŠYKNAI VALYT

MUMU

MUMU portretas
GP prašome siūsti Aušrai į lygybės ministerijąJi turi kur padėti.

Lauris

Lauris portretas
Koke ji premjerė ji pyzdos krapštytoja piš

Finita comedia

Finita comedia portretas
GP nepasiteisino, tik prisidėjo prie farmacininkų biznio, netolimoje ateityje paaiškės, kiek žalos žmonių sveikatai padarė vakcinos, dauguma po vakcinacijos iškeliavo Anapilin, jiems surašytos mirties " priežastys", o premjerė prakalbo...

Tik specialistai turi tarti paskutinį žodį

Tik specialistai turi tarti paskutinį žodį portretas
Svarbu ,kad sprendimą priimtų specialistai , o ne antivakserių vadovaujamas prezidentas

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Negadinkit penktadienio nedekit vyr jedinstvos nuotraukos

Sustabdys

Sustabdys portretas
kad balkonelio nenunestume.Po to vel dulkins.

ogi

ogi portretas
visa sia saika su cikagos lgbt priemiescio valkatu velniop pas savo demoseimininkus satanistus ten juos patys nigeriai pastatys i /vieta/ pan kaip cecenai pydarus /auklejo/ ===

a ka daryt

a ka daryt portretas
kai testavimo punktai jau nepaveza,nes jau visi b/b/dejo ant skiepu,trecio jau nieks nenori,todel visi aina testuotis

PIŠ'as \\\\\\.../////

PIŠ'as \\\\\\...///// portretas
teisingai numatė,iki vasario 16-tos reikia tą beprotybę sustabdyti,o tai jau tik ir nešvilpti gali.Liaudis per 30 metų pirmą kartą taip sukruto,nes jau tunelio gale šviesos nesimato.

Tomas

Tomas portretas
Ответы на вопросы зрителей на канале Марина Корнатовска Полная версия по ссылке ниже, šios dienos naujas video, bus nuoroda kitur užeiti, kanalas Вадим Шегалов.PLANDEMIANEWS. Domėkitės kol dar laiko yra, kas užsikompotavęs taip pat domėkitės, matysite suvoksite vizijas galbūt ateities kas jūsų laukia, o gal laikas SUSTOTI............!!! Latvė bus video, buvusi medikė, supratusi kas vyksta ir pradėjusi viešinti visą situacija , maždaug prieš 1 metus ją atleido iš darbo

Anonimas

Anonimas portretas
Durneliu komanda jau nebesusivokia ka ir kaip daryti. Nei vienoje srityje nera tvarkos, tik pertvarkos, keitimai, Viena boba tą , kita jau kitą šneka. Tarp saves nebesusišneka. Gabrį lauk, Dulkį lauk ir dar visa eilė durnelių turetu eiti šieno ravėt.

švabas

švabas portretas
Tai apeigų nebus?

bezdauskas

bezdauskas portretas
mus veda uz nosies

Praras pasitikėjimą tada

Praras pasitikėjimą tada portretas
viso 70 procentų Lietuvos žmonių

Kostas

Kostas portretas
a man giliai ,vistiek i tas vietas kur stovejo paviaznikai kaip ir i circla Mano kojos nebus ,ir kaip teko sneketis nemazai taip mano

na

na portretas
o kaip bus su vekseriais...jie labai bijo tų nepaskiepytų .aš nepasiskiepijau ir net nesirgau...o mano aplinkoj pasiskiepiję trečiom dozėm vartosi ovoj su aukščiausia temperatūrom...nesiginčiju gal taip turi būti...kas liečia galimybių pasą ramiau juk buvo vekseriam...o man ramiau kur jie nevaikšto...aš būdama sveika dabar iš principo neisiu ten kur buvo GP ...sveika būdama turėjau eiti į parduotuves kur nebuvo GP niekas ten jose ir nesirgo...palaikysiu iš principo būtent tas parduotuves...tegul vekseriai kuičiasi Maksimos loviuose su pasibaigusias galiojimo laikais ...žmogus prižiūrintis savo imuniteta niekad nepirks seno neįkandamo maisto. Bet vekseriam tinka...jie tik ieško tokio maisto, o paskui dejuoja ir kažko bijo prisivalgę seno maisto ir visą bėda verčia antivakseriam. Gėda...kad žmonės pagal PIŠ taip supriešinti...ir jaučiu niekad nebus taip kaip buvo

Siaip

Siaip portretas
Reikia ne stabdyt, o naikint... Valdzia shika, del galimu konstitucinio teismo isvadu. Kad nebutu skelbiamas verkditas bus stabdoma, o po to vel atnaujins ... Ir vel reiks puse metu laukt KT sprendimo....

to klaipėda - pasitaisymas

to klaipėda - pasitaisymas portretas
Vietoje žodžio Draugė norėjau parašyti DRAUDĖ, atsiprašau už klaidą.

to klaipėda

to klaipėda portretas
Na čia jau kitas reikalas dėl vadovų kvailumo. Tarkime Kaune visada žavėjausi Prezo kepyklėlėmis, bet per visą šį laiką, jie nors ir turėjo teisę leisti užeiti kažką nusipirkti išsinešimui, to nedarė. Draugė. Niekada nebenorėsiu eiti į PREZO, nes akivaizdu, kad ten vadovai primityvūs, tikintys vakseriškomis apeigomis.

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Nieko ta vyriausybė neturėjo ir neturi.Pridarė į pampersus,kaip ir kitų valstybių švablervės pamatę šitai:"Pateiktas tarptautinis ieškinys prieš COVID „herojus" B. Gates, E. Fauci, JK pareigūnus ir kitus"

Xa xa xa

Xa xa xa portretas
sustabdyti galimybių pasą jau turi keletą savaičių, tiesiog šias savaites buvo derinami operacijų vadovo sprendimai ============================== Aiškėja, kad šimonytė ima versti kaltę ant tūlo dulkėno. Xa xa xa. Baigėsi meilė, ryt poryt dulkius, tarsi niekur niek - atsistatydins. O Ingutė bandys vis dar išsilaikyti valdžioje? Be reikalo, kelio atgal jau nebėra

klaipėda

klaipėda portretas
Darbe reikalauja, kad žmogus būtų paskiepytas, nors skiepas nėra privalomas.

Julijai

Julijai portretas
Klausiate kas toliau? Ogi nieko, mūsų premjerė ir jos svita nebaudžiamieji.

Anonimas

Anonimas portretas
Privalomų gi neįvedė

KL

KL portretas
Kada atšauks privalomų skiepų ir mokamas testavimas...

Julija

Julija portretas
Gal kas gali paaiškinti ar ta nesąmonė (GP) buvo reikalinga ? Kiek kainavo tas GP valstybei ??? Ar jis pasiteisino ? Jeigu taip, tai kodėl stabdomas jo veikimas ? O gal čia vienas iš 130 SAM ministro pandemijos "suvaldymo" punktų ? Įdomu, kas toliau ...

Klebonėlis

Klebonėlis portretas
Kai atšauks galimybių pasus, nepatingėkite palinkėti amžinojo atilsio pasiskiepijusiems trečia doze. Amen!

Paskubėkite!

Paskubėkite! portretas
Iki vasario 16 d. reikia kuo skubiau atšaukti tą PIŠpasį, nes gali nušvilpti ir lansbergį iš balkono! Po balkonu susirinkę balvonai megztomis beretėmis neišgirs profesoriaus šauksmo apie 32-ą kartą puolančius rusus.

Durnė

Durnė portretas
Atsibudo vyriausia šalies epidemiologė.

LT

LT portretas
Jeigu ir sustabdys tai laikinai..

Gimys sajungoj

Gimys sajungoj portretas
Vuo, tai kam da as vakcinavausi...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių