Palankus Nausėdos vertinimas – žemiausias per šešerius metus | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Palankus Nausėdos vertinimas – žemiausias per šešerius metus

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Anonimas

Čia kaip su ta Grybauskaite,labai gudriai sukosi kaimo bobelių rateliuose,ir į antrą kadencija pakliuvo...aišku ir žydai savo gentainei labai padėjo.O Nausėda tai susidraugavo su korumpuotu žydeliu Zelenskiu,kiek milijonų chacholam sukišo...Lietuvos prezidentai ne lojalūs Lietuvai,o kas kaltas,ar ne parsidavėliai žiopli kaimiečiai- a la rinkėjai.Taip ir nustekeno mūsų brangiąją iškovotą tėvynę.
1
0
Seniai aišku

Nausėda "išrinktas" tik todėl, kad daugumai lietuvių įgriso PIŠ'o beribė arogancija ir apsistatymas "nelystančiais" karjeristais.
0
0
Jo \\\\\...////

reitingas,kaip 1917 m. pagamintos bataraikės voltažas.
0
0
Kažin \\.//

Pabaisko davatka neįstojo į KPSS,kai sužinojo,kad jos kumyras kaomunistas net nuo 1988 metų ir kaip ji tą komuniagą vertina šendien,jei dar gyva???
2
0
cha

gražus ir aukštas, pasirodo, ir niekam tikęs, na ko tikėtis iš tokio , kuris gimstant sąjūdžiui , stojo į kp dėl karjeros
7
0
lietuvis

uz i balsavau bet pasirodo padariau klaida neisiklauses koke gerove irkam dabar supratau kad ne lietuvos zmonem
3
0
na

balsavau už Nausėdą, kad nelaimėtu Šimonytė , bet pasirodo, bėgau nuo vilko bet pakliuvau ant meškos, nors dabar pamačiau, abu ant svarstyklių vienas kito nenusvertu
3
-1
Tremtinys

Nebalsavau uz kumunista ,kuris ,,pamirso” ,kad priklause teroristu partijai. Melagis, ,tik vazineja ten ,kur priklauso uzsienio reikslu ministeriui vaziuoti. Tik nevykeliai ir isisprinko bankinyka, pagyruna.
4
0
ai

nelabai suprantu kam toks prezikas isvis reikalingas...
10
0
P.

Lietuvai tikrai ne. Gal Ukrainai?
4
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)