Čia tai jau akivaizdus kenkimas valstybei. Perversmo organizavimas valstybėje, tuo labai stipriai turėtų pasirūpinti MŪSŲ Valstybės saugumo komitetas, žinoma jei jis dirba valstybei o ne vykdo konservų gaujos patrono lanzbergo nurodymus, o tiems išėjusiems būtina kad seimo kancelerija užskaitytų pravaikštas be pateisinmos priežasties su visomis teisinėmis pasekmėmis.
prie ko čia LRT gen.direktoriaus atleidimo ir paskyrimo pataisos ir žurnalisų,,šūkis žodžio laisvė'',negi gen.direk.paskyrimas kažkam užčiaups nasrus skleidžiančius nesamones-turbūt
Pagaliau ,gal bus tvarka ir tiesa.... kad,LRT generalinį direktorių taryba į pareigas skiria ir iš jų atleidžia slaptu balsavimu.
...jaunimio nebuvo vietos, dirbo užsisenejusios"pensininkės."..
dirbs be dykaduonių konservKGB-tų , nuteistos LIBERALŲ gaujos ir i š d a v i k ų SKVERNELINIŲ-- juk iš jų nėra jokios naudos ,tik kelti triukšmą posėdžio metu ir trukdyti SEIMO darbą
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)