Agnė Širinskienė tyrė Landsbergienės už 1 eurą pirktą sklypą ir...paaiškėjo, kad kartu pirko ir sklypo skolą 1 000 000...tai sklypas kainavo 1 000 001 eurą. O melagiai vis dar tebemeluoja ir po šituo straipsniu...
2018 metų rugsėjo 13 dieną, ketvirtadienį, vienu metu pasirašytos iškart trys sutartys. Pirmoji – tarp įmonės „Krajama“ ir Estijos kapitalo įmonės „Merko statyba“ dėl mokyklos Lukšinės g. 29 statybų. Antroji – tarp „Krajamos“ ir A. Landsbergienės valdomos įmonės „Kibirkštis“ dėl Lukšinės g. 29 nuomos. Trečioji – tarp A. Landsbergienės ir „BaltCap Infrastructure Fund“ dėl „Krajamos“ akcijų pardavimo. Kaip paaiškino Š. Stepukonis, viskas padaryta vienu metu siekiant išvengti rizikų. Š. Stepukonis taip pat paaiškino, kad verslo santykiai tarp A. Landsbergienės ir „Baltcap“ naudingi abiem pusėms.
R. Karbauskis ironizavo, kad iš A. Landsbergienės žodžių tampa aišku, jog tarnybos „negali abejoti“ jos verslu. „Už tai esu pavadintas žmogumi, panašiu į „Hamas“ teroristą, niekinančiu Jus ir „Jūsų Lietuvą“. Suprantu, kad „Jūsų Lietuvoje“ niekas nedrįsta suabejoti niekuo, kas susiję su Landsbergio pavarde, ir „Jūsų Lietuvoje“ negali tarnybos abejoti jūsų verslu. Kad Jūs gyvenate kitokioje Lietuvoje nei visa likusi Lietuvos žmonių dalis, man lieka tik apgailestauti. Taip pat Jums gal nesuprantama ir tai, bet kai žmogus ateina į politiką, su juo siejamas verslas tampa tokiu pat viešas kaip ir jis pats“,– tvirtino LVŽS lyderis. „Tikiuosi, niekada nebeteks gyventi „Jūsų Lietuvoje“, kurioje viską valdo „neliečiamieji“ ir „aukštumos“, o visa likusi didžioji dalis, kuri suneša mokesčius valstybei, nebijo klausti ir kelti valstybėje blogybių, yra„šunauja“ ar „vatnikai“.Lietuvoje, kurioje gyvenu aš ir dar beveik trys milijonai žmonių, neturi būti „neliečiamųjų“, o įstatymai čia galioja visiems.
Gėda visai Lietuvai.Net užsienio spauda jau rašo.Ir ko tas premjeras taip įsikibęs tos valdžios,gal numatęs prasukti kokį reikaliuką,ir jei nespės bus didelis nuostolis.Prezidento vaidmuo koks? Jo nėra.
„Joks tyrimas, jokiu klausimu, kuris paliestų bet kurį konservatorių, nebūtinai tik G. Landsbergio šeimos, jis nėra vykdomas, ir tai yra faktas. Jeigu toks ar bet koks panašus klausimas būtų užduotas mano atžvilgiu, tai aš net neabejoju, kiek (daug – ELTA) tyrimų būtų“.
„Aš manyčiau, kad tai gali būti susiję su tuo, kad, matyt, tose institucijose yra žmonės, kurie tose institucijose pradėjo dirbti, kai jie buvo valdžioje ir tiesiog šie žmonės nenori pyktis su tais politikais, nuo kurių gali priklausyti jų gerovė“, – sakė R. Karbauskis.
„Grupė Seimo narių kreipėsi į VMI ir FNTT dėl UAB „Krajama“ (dabar – UAB „Knowledge Investment“) kartu su jai nuosavybės teise priklausiusio žemės sklypo prestižiniame Vilniaus mikrorajone pardavimo sudarius vieno euro vertės sandorį, nors vien sklypo rinkos vertė – 1,3 mln. eurų. VMI prašoma atlikti mokestinį tyrimą, kartu įvertinant, ar sandorio vieno euro kainos nustatymas nebuvo pasirinktas siekiant išvengti mokesčių mokėjimo valstybei. O FNTT prašoma atsakyti, ar tokio sandorio atlikimas nėra susijęs su galimai nusikalstamomis veikomis.“
Kodėl? „Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT) nusprendė nesiimti tyrimo dėl UAB bendrovės „Krajama“ veiklos, kurios vienintelė akcininkė yra konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio sutuoktinė Austėja Landsbergienė. Savo ruožtu LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis akcentuoja, kad toks institucijų sprendimas jo nenustebino, nes, pasak jo, įprasta, kad tyrimai dėl konservatorių ir jų aplinkos žmonių nėra atliekami.“
Na tokio puolimo prieš vieną iš valstybės vadovų konservai nebuvo surengę nuo puolimo prieš Prezidentą PAKSĄ, kada pagaliau nurims senas aršus komunistas, tikriausiai ir TSRS VSK stukačius, marksizmo leninizmo nuodų skleidėjas senasis ožys?
Ožys nurims kai iš jo kruvinų kanopų bus išmušti KOMPROMATAI, t.y. jo iniciatyva įslaptinti dokumentai, bet šito klausimo, išskyrus Žemaitaitį beje kuris nutildytas, nekelia nei valdantieji, nei opozicija KODĖL?????, matomai bijo kad tuose sąrašuose bus labai daug šiuolaikinių politikierių ar jų aplinkos žmonių.
Lietuvos komunistu partijai priklause 150000 rusu ,zydu, ir lenku. Lietuviu kompartijai priklause apie 59000. Situ buvusiu lkp, jr nu palikuoniu negalima prileisti prie valdzios! Reikia drausti jiems bolotiruotis i seima i valdzia . Geriausiu atveju ju palikuonys galetu tvarkyti siuksles jas surinkineti ir rusiuoti .
Manyčiau kvailai pasielgtų sumanus vyrukas nepasitraukęs iš posto. Duotas terminas tam, kad nebūtų toks didelis griuvimas.Būti premjeru pasirengusių gal desėtkas ir vyriausybės formavimas turėtų būti ramus- visi lieka savo pozicijose tik vienas išeina, kitas ateina, o JE svajonė po kadencijos prisišlieti prie valdančiųjų nesitiki prarasti galimybės.
Prabudau šiandien ryte ir matau - gražiai jus tebedulkina komunistai. Ne taip gražiai kaip aš visus pasaulio durnelius dulkinau, bet pakankamai gražiai, su šypsena veide, be jokių pykčių.
nauseda, Dabar pirks 44 tankelius už 2 MILIJARDUS. 1 tankelio kaina- 40 MILIJONŲ. Tai Kauno stadiono kaina!!! KAS TAI ??? Pastoviai terorizuoja 6% !!! Užsimanė caras žaisliukų. Gynymo taryba žodžio pieš neišlemena. PARAMAI JAUNOMS ŠEIMOMS Būstui PINIGŲ kelių Eurų NĖRA, BET GELEŽIUKAMS UŽ 2 MILIJARDUS YRA? KAS tai?? Kokios varganos Žmonių Pensijos. Ar Jie blogiau dirbo už vokietį ar švedą??? Pensijas gali sutvarkyti per DIENĄ!!! Kaip ir nulėkt į Ukrainą. Sodroje pinigų yra, 3 MIlijardai. Kas užbūrė nausėdą, kad ištisai varo karo psichozę???
Sakyčiau, kad puiku, kai paviešinami tokie faktai. Jei ne vienas bet. O kaip su 700mln eurų vyriausybės išleistų pernai, nėra žinių apie Stepukonį ir jo praloštus milijonus, o Lansbergių dvarai ir Austėjos verslai ir t.t. Jeigu viešinti, tai viešinti visų nuodėmes ir po to sekusiais bausmes. O čia viskas į vienus vartus. Patampė Žemaitaitį ir paliko ramybėj. Ir uolusis Tapinas karts nuo karto išlenda
Pru, pru, pru,pru,pru,pru,pru.....
Bzzzzzzzzzz.
Dar tokių nemačiau.. Strioma! Postas! Kirvi 15 kilometrų spinduliu žvalgybą!
Michailai! Chaaaaa!...
Traaaaaaaaaa!!... Anoje pusėje, iš kur pinigų gavo?!! ,..... Pulkai į koloną! Jautis, dešnis, sparnai!
Vadai į pasitarimą, prie stalo, brėžiniai!
Ruduo artėja, grybų daug! Taip rėkia pasirūpinti, derliumi, ęsime ukį daryti kitiems metams. Dabar reikia buožes, derlių surašyti. Kopūstų raugintų darysime, grudų derlius prasideda, Maksimas, statysime, malūną su aruodas,.. Ruošimės rudeniui, pašarinius derlius ruošime, gyvuliams, žuvies negalime, baltųjų kiaulių reikės daug, Kaltenbruneri, kelkis, statysime kartuvės, darysime Bažnyčią, gimdysime kareivius!!! Pulsime visus!
Statysime, Dvasią,.... Darysime, kuriame, Armijos vienetus! Žūdysime pasaulius!
Drrrrrrrrrr,... Drrrrrrrrrr,..!!
Gerai prie savo pulkų!
Valdemaras Vytautas Černeckis, Stasys Lozoraitis, Vincas-Krėvė Mickevičius, A.Birutienė, Birutis, A.Vienuolis, -Žukauskas,
nauseda, Dabar pirks 44 tankelius už 2 MILIJARDUS. 1 tankelio kaina- 40 MILIJONŲ. Tai Kauno stadiono kaina!!! KAS TAI ??? Pastoviai terorizuoja 6% !!!
PARAMAI JAUNOMS ŠEIMOMS Būstui PINIGŲ kelių Eurų NĖRA, BET GELEŽIUKAMS UŽ 2 MILIJARDUS YRA? KAS tai?? Kokios varganos Žmonių Pensijos. Ar Jie blogiau dirbo už vokietį ar švedą??? Pensijas gali sutvarkyti per DIENĄ!!! Kaip ir nulėkt į Ukrainą. Sodroje pinigų yra, 3 MIlijardai. Kas užbūrė nausėdą, kad ištisai varo psichozę?
Tau šiuksle, Ladzbergys sudare salygas šykti ant musu zemes ir jos nekremlisku zmoniu.pas huilo tavo nuomones neskelbtu, negaletum kimentuoti .Jeigu nepatinka Ladzbergio demokratine Lietuva ,valyk pas huilo ir ten buk ir supūk šunie!
irgi gerai tiktų... meilės romanas tarp falucko ir nuosėdos. Įdomu kuom krito į širdį gintukas? O ponas prezidentas, žinodamas, kad nebebus daugiau prezidentu, savo moralines normas nuleido žemiau plintuso...
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)