G. Nausėdos metinė kalba: nei pirmos kadencijos įvertinimo, nei antros vizijos

Grįžti į straipsnį

cia pas ji kaip visada

cia pas ji kaip visada portretas
neseniai buvo pasaka,kad ties iki Estijos gelezinkeli,nors kiekvienam mastanciam juokinga idėja.Ką vezi iš Talino i Varšavą?Studentą?O i Vilniaus bobute nusipirkti pigesnės mėsos?O t,jei butu iš karto paskelbe tiesą.O tiesa karti,nejuokinga.Galvojo pastatys visa ES tą magistrale ir,kai Rusija bus sutriuškinta,veziosim iš Rusijos resursus ir ju bus tiek daug ,kad laivu neuzteks.Gavosi šnipštas,na dar kazkokia nauda tiems,kurie toms svajonėms dar tiki.Jiems uz tikėjima mokami pinigai.NIEKAS NIEKO NESTATYS.Tai tik anukiniu ir komunisto svajonės,o okraina jau dalinama

Tremtinys

Tremtinys portretas
Plepys , savimyla kumunistas prazidentas lt. Su savo lindimu syknon amerikieciui ukrainieciui daro sau ivaizdi svarbaus dirbancio prezidento ,o is tikruju ,kaip garsi poniacsake yra nulis. O nulis yra nulis, kuris dar nespejus rusui perzengti Lietuvos siena atsidurs uzsienyje ,kaip simenas ar zuokas.

tt

tt portretas
tai pirma ka ten vertint, kai visa kadencija prakalbejo, kad tuoj rusai nuo ukrainieciu malku gaus, o dabar atvirksciai viskas pasirode. o del ateinancios, tai kaip nera vizijos? taigi sake, kad toliau gerove prioritetas. tik realybej ta gerove, tai kaip prie baudziavos, kiekvienas uz save tik ponam daugiau teisiu ir teisybes

nieko naujo

nieko naujo portretas
kad nors viena eilute butu kitokia,vien tik pastovus putlerines ziurkes vemalai,pastovus kremliaus atmatu subiniu buciavimas

tai

tai portretas
neturejom prezidento ir neturesim dar 5 penkis, bet uztai subrendusios moterys tures kuo pasigrozet

LT

LT portretas
Muilo burbulų pūtimas. Jokios kompetencijos.

pranesimas silams

pranesimas silams portretas
Kokiai asilu bandai skaite pranesima, tai toks ir pranesimas, skirtas totaliu kvailu asilu bandai. O dar diesni asilai bandfo komentuoti, juk smegenu nera tai bent kazka reikia parodyti.

konservat KGB-tai yra JANKIŲ vasalai, o

konservat KGB-tai yra  JANKIŲ vasalai, o portretas
komunistas NAUSĖDA jų kareivis , kuris UKRAINOJE a k l a i eina iki " karo" galo--nors aiškiai matosi , jog JANKIAI a t v i r a i Ukrainoje vaidina karą - suteikdami ES vasalams - beprasmiai i š l a i d a u t i ir demonstruoti n e į g a l u m ą Ukrainos" kare", net negeba pamąstyti , kaip išversti KAILĮ, kai TRAMPAS įsakys :- karo žaidimas Ukrainoje baigėsi.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
pažiūrėkit į šitą Lietuvos išlaikytinį , cirkai tęsiasi - š malimas o ne prezidentavimas : g.nausėda 76 kariūnams suteikė leitenanto laipsnį

Nychia

Nychia portretas
Rinkejas Lt -atspindi prezidenta Lt! Kiek turi buti pavaziavysio proto zmoga ,kad isirinktu ex kumunista bankininka i valdzia. Neverkime . meeeees tokio verti!

svarbiausia

svarbiausia portretas
paloti.

ko stebimės?

ko stebimės? portretas
Šis bankų manekenas, kaip ir mūsų politikai - mūsų pačių atspindys veidrodyje.

Faktas

Faktas portretas
"G. Nausėdos metinė kalba: nei pirmos kadencijos įvertinimo, nei antros vizijos" ....................... ............... Tai, kad po Nausėdos pirmos kadencijos ir nebuvo ką vertinti, o dėl vizijos antrai kadencijai, tai pilnai pakako vizijos iš pirmos kadencijos - gerovės valstybės visiems.

W

W portretas
Šaunu , tikras politikas , kalba - o nieko nepasako , arba nesuprasi .

>Audris

>Audris portretas
Taip, Latvijoje prezidentą renka Saeima, bet ,jei neklystu, berods prezidento Egilo Levito dėka Latvijos Konstitucijoje atsirado maždaug tokie žodžiai:"Nuo seno Latvijos tapatybę Europos kultūrinėje erdvėje formavo latvių ir lyvių tradicijos, latvių liaudies išmintis, latvių kalba, visuotinės žmogiškosios ir krikščioniškos vertybės. Ištikimybė Latvijai, latvių kalba kaip vienintelė oficialioji kalba, laisvė, lygybė, solidarumas, teisingumas, sąžiningumas, darbo etika ir šeima yra darnios visuomenės pagrindas. Kiekvienas žmogus rūpinasi savimi, savo artimaisiais ir bendru visuomenės gėriu, elgdamasis atsakingai kitų žmonių, ateities kartų, aplinkos ir gamtos atžvilgiu..." Ar mūsų prezidentas inicijuotų Konstitucijos papildymą dėl lietuvių kalbos, kaip vieno iš darnios visuomenės pagrindų ?

islaikytiniai beretnykai ir dirbancio lietuvio gerove

islaikytiniai beretnykai  ir dirbancio lietuvio gerove portretas
yra visiskai nesuderinami, bet islaikytinis beretnykas niekad neleks pensijos prasyt i sali kuriai mokescius mokejo, o is didelio patriotiskumo jausmo sedes ant savo vaiku sprando

Socialdemokratai ir valstybinė lietuvių kalba

Socialdemokratai ir valstybinė lietuvių kalba portretas
Skaičiau, kad socialdemokratų partijos pirmininko pabaduotojas Vilniaus r. meras Duchnevičius berods nori, kad gatvių, gyvenviečių pavadinimai ir kiti vieši užrašai galimai būtų rašomi ir nevalstybinėmis kalbomis, nevalstybinės kalbos vartojamos ir valstybinėse įstaigose.Kitas socialdemokratų partijos vadovaujantis asmuo Paluckas galimai nepritaria reikalavimui mokėti valstybinę lietuvių kalbą pavežėjimo paslaugų teikėjams- neva dėl to reikalavimo gali brangti paslaugos ir jų bus mažiau. Ar socialdemokratams pinigai ir paslaugos svarbiau už valstybinę lietuvių kalbą? Tokia mano nuomonė.

Pakrante

Pakrante portretas
Laukiu nesulaukiu būsimo bebrų ir kolhozniku rojaus !

duodu kepurę…

duodu kepurę… portretas
jo meilė su socdemais ilgai netruks, kaip ir su kitais buvusiais valdžioje jo valdymo laikotarpiu. Vis kalba apie vienybę, susikaldymą, bet konfliktavo ir su valstiečių vyriausybe, ir dabar su esama koalicija. Nebent socdemai visai kapituliuotų ir valstybės reikalų tvarkymą perleistų gausiam prezidentūros patarėjų korpusui.

>pastebėjimui

>pastebėjimui portretas
šiaip jau, žmonės plauna plaukus. Kad išsiplaut galvą, gali prireikti chirurgų įsikišimo

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Prezidentai kuria bankus? Gal išsiplaukite feiriu galvą, sako utėlėtiems konsrvatnykams padeda nuo pilkųjų ląstelių sukalkėjimo.

bekiauši kada įkursi Lietuvos valstybini banką

bekiauši kada įkursi Lietuvos valstybini banką portretas
kur mes pensininkai galėsim padėti savo pinigus, o ne visokiems plet šudšved-iams ar dar kokiai švalei uždirbinėsim pensijas, kurie atvažiave čia į Klaipėdą žiūri į mus kaip indėnus, ėsdami ir šikdami vaidina didelius viršininkus

a ko balsuoji uz konservas

a ko balsuoji uz konservas portretas
islaikytini pensija? ko tikiesi is valstybes parazito nr1?

:)))

:))) portretas
kam, kam, aisku konservastam

Gerovės valstybė kam?

Gerovės valstybė kam?  portretas
Nepavyko rasti paminint, kad Lietuvoje viena mažiausių vidutinė pensija Europos Sąjungoje, mažesnė tik Bulgarijoje ir Kroatijoje. O štai Lenkijoje, Estijoje ir net Latvijoje pensijos didesnės.

tu

tu portretas
> Ale bet. Draugės komunistės iš Jedinstvos irštvos Red Dalios tingi paklausti?

mano vizija

mano vizija portretas
tai lietuva be uzslaptintu konservastu

Mulkiui „Ale bet“

Mulkiui „Ale bet“ portretas
Paklausk to paties V. Landsbergio. Drąsos neužteka?

Ale bet

Ale bet portretas
tačiau,o prieš bolotiruodamas į prezidentus pažymą iš psichiatrinės ar atnešė į VRK,ar pamiršo,kaip ir kad ir į komunistų partiją įstojo.

...

... portretas
anei vizijos, anei misijos... svarbu pasidergt iš valdančiųjų... nekorektiška...

Audris

Audris portretas
Estai su latviais senai suprato, kad Prezidentas yra nereikalingas funkcijonierius - išsirenka iš seimūnų tarpo ir viskas - tūno sau urvely, kartais pasižmonėti išlenda, niekam netrukdo ir niekam nekenkia.

Curwa

Curwa portretas
Jis depresiją varo

Anonimas

Anonimas portretas
NULIS PLIUS NULIS LYGUS NULIUI......

o kaip Gitanas vertins savo pirma kadensija --kada visus 5 m

o kaip Gitanas vertins savo pirma kadensija --kada visus 5 m portretas
prasismauke besikoliodamas su SimoOnyte ir besislapstydamas nuo jos ukrainoj tvarke cchcholu reikalaus pamirses visiskai lietuva,ir antra kadensija , vogs is biudzeto pinigus irb dalys chocholu banderoms , vez y lietuva chroniavas bonbas [ kurios tyltus griauna pasigere] ir bulbasu Koroc tipo disidentus kurie reikalaus lietuvos pilietybes ir pilno ju islaikymo is biudzeto...o kur dar visa plejada priveistu iskrypeliu su KT teisejais priekyje ir savo vestuviniais reikalavimais

Anonimas

Anonimas portretas
Kai paziuri i juos ir kai paklausai ka jie kalba tai atrodo kad papuoles i kazkokiu psivhu, debilu ir degeneratu sali.. I koki gilu suda nusirito Lietuva per tuos 32 metus. Europa patapo pamazgu ir srutu duobe. Atsimenu, pries II .pasaulini kara zmones taip pat durniavo, psichu buvo pilna. Atrode kad Europa isprotejo. Istorija kartojasi. BUS karas ir jau greitai, rudeni pries N.Metus prasides. Nors jis jau ir dabar vyksta bet tiktai letai rusena.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
oZys nuo balkonėlio mišias kalba dauguma susirinke stribvaikiai klauso

Nulis

Nulis portretas
Šviesaus atminimo žmogus. Iveltas į šūdsriubę kaip gaunasi taip kapstosi. O jus tremtiniai ne lietuviai negalite to suprasti. Tremtinio vaikas yra bėda Lietuvai. Negrįškite ir mes vėl žibėsime

kieno Odessa?

kieno Odessa? portretas
taip ir nesugebėjo atsakyti

Kam

Kam portretas
Nepatinka stagnacije evakuokitės

Jau visai

Jau visai portretas
Kaip rusas darosi, kalba apie vienijimosi, bet vis skaldo. Keista

Eilinis

Eilinis portretas
Komunisto šūdo pilimas ant CK sekretoriui brazauckui prieštaravisių

Nes

Nes portretas
Ne mano prezidentas

Perkreiptos

Perkreiptos portretas
šypsenos ir švepluojančios burnos savininkas ,tuščioje kalboje ir praradęs mandagumo sąvoką,savo prasčiokiškumu išlindo kaip yla iš maišo.

realybei

realybei portretas
Išrinko AIG vien dėl to, kad nelaimėtų PIŠ. Ne daugiau.

ne baisi bėda

ne baisi bėda portretas
Nu, ne taip kalbėjo, kaip urbonaitėms su valotkom reikėjo

realybė

realybė portretas
Lietuvos piliečiai įvertino ir išrinko Nausėdą, o ne Šimonytę, Lietuvos prezidentu.

kam tos vizijos

kam tos vizijos portretas
jis ir taip Gražus

Galerijos

Daugiau straipsnių