G. Landsbergis: papildomas milijardas – pirmas žingsnis į gerovės valstybę

JONAS

JONAS portretas
DURNELIUI PAMETE MINTI O TAI JAU VISAI IS JO TUSCIA VIETA

natalija

natalija portretas
JUS MANOTE KAD TA STRAIPSI PARASE TAS BUKAGALVIS JIS BUKAS KAIP ZASINAS PASAMDO SENIS RASYTOJA NORI PARODYTI KOKS ANUKAS PROTINGAS GABRI NEI TU NOREK KA NORS NEI TU RASINEK KITU STRAIPSNIUS SAVO VVARDU O LIETUVOS REIKALUS ISSPRES PROTINGI SEIMUNAI

o

o portretas
kas pirmiausia dalinsis tas babkes kai ne ....berger klounai?....

...

... portretas
cha cha juk cia raudonas subinlaizys putino draugelis nes jam pilvuka gloste

Tam cha cha keisk dilerį )

Tam cha cha keisk dilerį ) portretas
nes moralinė padugnė ėmė manyti , kad gali vertinti ir siūlyti ? ))) Bolševikų būrelio dūmytojas ? Tie , taip pat manė , kad yra padaulio bamba )))) Kur jie ? )))))

...

... portretas
Che: 'konservai', prapylę rinkimus, IŠKART pamiršo savo atsakomybę prieš Tautą (jei jie tokią išvis turėjo), iškart pradėjo ardomąją veiklą prieš 'valstiečius'; verta tik užjaust Karbauskį, bandžiusį patikėt į Dėdulės nuoširdumą... deja, jis kaip skorpionas, jam kad tik gelt, nesvarbu kam; reikia naujai persakyt senąją Tautos išmintį: "Neik su dėdule oboliaut" (o "Broileris gerai tik tabaka formoj")

Landsbergio pasiūlymai rimti

Landsbergio pasiūlymai rimti portretas
Tik ne gandragalviams tai suprasti. Kad tokie pasiūlymai būtų įgyvendinami, reikia priešlaikinių Seimo rinkimų arba sulaukti naujų.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Na, ponai Lietuvos apačios (rusų kolonistai ir Putino subinlaižiai) to iš jūsų nesitikėjau. Dar tik virš 60 komentarų teįveikėt, o jau visai išsikvėpėt – malat tą patį per tą patį. Komentarai rodo visišką jūsų protinį neįgalumą. Valgykit daugiau vaisių ir daržovių, o tai prie kompo besėdėdami visiškais idiotais liksit.

...

... portretas
TIK nemąstantys baobabai ir gali 'konservus' vis šlovint... nors juos ir kirviu anie kapotų.

papildomas milijardas – pirmas žingsnis į gerovės valstybę

papildomas milijardas – pirmas žingsnis į gerovės valstybę  portretas
Gabriukui pakako ir pirmojo milijono...

Baobabas

Baobabas portretas
Iškalbingas vaizdelis, kai peržvelgi ,,komentarus" konservatorių partijos ir Landsbergių tema. Visi ,,komentarai" vienas už kitą idiotiškesni ir nešvankesni, jiems pritariančių (neva) dešimtys, o nepritariančių vienetai. Ką tai rodo? Ogi tai, kad normalūs internautai nebeeina į Lietryčio, Delfio, kitų portalų straipsnių apie TS-LKD komentarų puslapius. Vienas kitas dar užsuka pažiūrėti kaip prakaituoja priešiškos propagandos juodadarbiai, užsidirbdami jiems pažadėtus Judo grašius. Manau, kad greitai liks ,,kaifuoti" tik tešlagalviai vieni patys su savimi savo pačių dvoke. Tada supras, kad jų vargas beprasmis, kaip Sizifo akmens voliojimas. Tada ir ,,uždarbio" nebeliks.

kaunietis

kaunietis portretas
GAL pagaliau susirinkime daugiau mokesčių ...iš turtingesnių ? KALBA apie NT mokestį . Ir girdisi ir seimo narių, ir finansų ministro pamąstymai apie "visuotinį" neimant už pirmąjį būstą.... IR VĖL be paprastų piliečių "nureketavimo" , gelbėjami turtingieji [ žinome KOKS jų pirmasis būstas...]. BŪTŲ TEISINGIAU, jei nustatytas kvadratinių metrų kiekis [ sakykime 30 kv/m žmogui ] būtų neapmokestintas , o likęs didėtų kas kokį 100 kvadratų ...Pvz., gyvena 1 žmogus, 30 kv - nemoka , iki 130 kvadratų sumoka 5eu metinį mokestį, iki 230 - 10eu metinį mokestį, iki 330 - 20eu... ir t.t. nes turtingieji tikrai turi ir 500 kvadratų , ir dar ne po vieną....O taip pat turi už ką išsilaikyti , TAD suras ir mokesčiui.

Kaunas

Kaunas portretas
Baik anukai tuos bajerius konservu.

pilietis

pilietis portretas
"Kaip įjungti tą socialinį liftą ?"Į TS lyderio žodžius galima atsakyti taip : kada mažiau meluosite šalies žmonėms bei mažiau rūpinsitės savo gerove. Paaiškinimas bus toks, metai iš metų vienas iš socdemų seimo narys , atseit siūlo įvesti ne vienodus mokesčius [ biednesniems - mažesnius, turčiams - didesnius ] . KALBOS. Skelbiasi apie seimo narių mažinimą. KALBOS. Tauzija apie didelę atskirtį, bet ją didina dar labiau. Šiuo klausimu būtų labai nesunku priimti įstatymą , kad ...[dabar galvokite...] ..Daugelyje išsivysčiusių žymiai geriau nei Lietuva , Skandinavijos šalių, bosai [ ir kt. vadovaujantys įmonėms ] atlyginimų atžvilgiu paprastų dirbančiųjų uždarbio NEVIRŠIJA DAUGIAU NEI PENKIS KARTUS, kai Lietuvoje vidurkis daugiau nei 7-8 kartai [ o yra ir daug kart daugiau...] ...Imkitės darbų ir mažiau pliauškite niekų.

No koment

No koment portretas
Bet tai kodėl žurnaliūgos ima pačią galingiausią įmonę- seimą, ir vis rašo ir rašo apie jų vidaus kivirčus. Nu parašykit kaip niaujasi mažesnės verslo bendrovės, juk paprastoi parduotuvėi mačiau kaip ėdasi pardavėjos. Nebent šitie moka pinigus kad juos reklamuotų.

Austejus liandzbiergas

Austejus liandzbiergas portretas
ir geroves walstybe... anegdotas gaunas

Kęstas

Kęstas portretas
Kinija nustoja būti pasaulio gamykla. Išsami informacija apie diskusijas tarp p. Trumpo ir p. Xi 20-ties vadovų aukščiausiojo lygio susitikime Osakoje, Japonijoje, dar nėra aiški. Abi šalys sutiko atnaujinti derybas, tačiau galutiniai rezultatai nėra garantuojami. Jų skirtumai vis dar gali nulemti trapią taiką ekonominiame konflikte, kuris sukėlė šešėlį pasaulinio augimo perspektyvoms. Net trapus kovos sustabdymas gali turėti pasekmių. Jungtinės Valstijos laikytųsi plataus masto Kinijos prekių tarifų ateinančius mėnesius ar, galbūt, ateinančius metus. Pasaulinės įmonės beveik neabejotinai reaguotų toliau perkeldamos bent jau galutinius savo tiekimo grandinių etapus iš Kinijos." Ar Lietuva su dar pigia ir kvalifikuota darbo jėga gali tuo pasinaudoti? Dabar pamatysime, ar ką nors sugeba Lietuvos darbdaviai ir politikai. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

mokesciai

mokesciai portretas
kaip zmones nesupranta, jog tam kad gerai gyvent reikia kurt produkta, o ne mokescius didint. Imam situacija kai mokesciai artimi nuliui- zmones kuo daugiau dirba tuo daugiau uzdirba- yra motyvacija dirbt kuo daugiau. ir imam situacija kai mokesciai 100 proc uzdarbio ir valstybe sprendzia kur ir kada paaudot tavo uzdirbtas lesas, kada tau duot pavalgyt, kada drabuzi tau nupirkt- motyvacija dirbt taptu artima nuliui, visi stengtusi dirbt tik tiek kad ju nebaustu uz nedarba, nes kylant mokesciam geriausia tampa buti socialiai remtinu, nenesanciu naudos valstybei

...

... portretas
Igniuk, tu net pats nesuvoki kad amsi kaip Dėdulė prisakė, JAU (it papūga) Tautą šunauja apšaukei, VISUS, anam aklai (kaip kad tu) netarnaujančius šunimis apšaukei... o tai ir yra mankurtizmo požymis; o čia 'beretė' - čia juk ne fizinis, o 'mąstymo' požymis... bet kur tau, smegenėlių neturinčiam, tokias asociacijas suprast. :/

drambliuko svajonė

drambliuko svajonė portretas
Tegul valstiečiai pakelia mokesčius,tada žmonės jų nerinks,o mes su socdemais jau rasim kur padėt tą milijardą

Apmokestint,

 Apmokestint, portretas
ale, milijonierių turtą, verslą čia ir užsienyje, nekilnojamo turto mokestį adekvatų, įvest pajamų kontrolę, nesudėtinga... Kadangi, valdo vagys, komunistai, kgb-istai, visos institucijos korumpuotos, gaunasi užburtas ratas, be, karinio perversmo, nieko gero nebus...

Anonimas

Anonimas portretas
Šitas sapaliones girdžiu nuo 1991 m.

Ignas A. ---> [prieš 3 valandas]

Ignas A. ---> [prieš 3 valandas] portretas
Nei su berete, nei be jos nesėdžiu prie kompiuterio, tik vieną apibendrinantį komentarą parašiau, už ką piktų šunėkų esu aršiai užpultas. Man įdomu už kokias nuodėmes ar pinigus čia vargstate jūs, kone 50 kvailų insinuacijų autoriai? Juk šiaip, nei iš šio, nei iš to toks uolumas neatsiranda. Jūsų ,,produkcijoje" tiek daug šmeižto, melagysčių, įžeidinėjimų, kad, jei yra visa matanti Aukščiausiojo akis, bus jums bausmė pagal nuopelnus. Viskas, ryšio pabaiga, Dievo mulki.

paklausk

paklausk portretas
senelio kur is zmoniu surinktas auksas tautos labui kurio jau 30m nematyt o senjorai ir toliau melziami......

...

... portretas
Che - "broileriuko 'chebros' finansinis nuskausminimas - pirmas žingsnis į gerovės valstybę".

Senas kaunietis

Senas kaunietis portretas
Nenervuokit žmonių- kam kišat tą traumuotą sayskapirštį infantilą į vridą?

uffo

uffo portretas
Zinau kaip tapti geroves valstybe milijardas skiriamas gynybai ji ir paskiriam gerinimui. O vosa ka norim skirti kariuomenei paimkim is milijonieriu

Geras

Geras portretas
Valstieciai panaudojo seniai konservatoriu naudojama taktiką.. įtraukti pasižymejusius kultūros žmones..pvz Juozapaitis, Mažylis. Apskritai Mažylis sukurtas naujas burbulas.. sugalvojo ale atrado, kur Lietuvos aktas.. seniai jie žinojo.. ir dar konservatorius... pareklamavo konservatorius... o kur dingo milijonas žadėtas? Gal už jį Mažylis vieta dešimtuke gavo.. arba per ji partija gal gavo tuos pinigus.. kas paneigs..

...

... portretas
Beretiniai niekada kalti nebūna, jiems įkalta kad kad Dėdulė šventas, o tie kurie bando mąstyt savarankiškai, tie ESĄ papirkti; turėtų viduramžiškų galių, inkvizicijos laužus užkurtų. :/

Jomajo, apetitas broilerio!

Jomajo, apetitas broilerio! portretas
Tik ką milijoną susišlavė, o an rytojaus jau milijardo duok jam!

tam AS manau

tam AS manau portretas
Iš dalies šios partijos katastrofą ir sukėlė tokie fanatikai, kaip jūs. Nereikia nei maskolių, nei vidaus priešų. Tiesiog patys apsidirbote tiek, kad dabar patiriate logišką baigtį. Bet vis tiek kaltinate visus, tik ne save. :)

AS manau

AS manau portretas
Kaip sukile runkeliniai.Juk yra proga.Juk jus remet Prunskienes ivesta maisto produktu kainu pakelima.Suveze ju i Vilniu,kad nuverstumet valdzia .Juk tada landzbergis ,,satrijos raganai,,buvo pasakes nekelti kainu.O dabar kas kur benutiko vis kalti konservatoriaisi ir ypac Lendsbergis.Turetu tatnybos isaiskinti kas jus tokie uz anonimu ir pavardziu esate.? O Dagys nesventasis .Perbegelis is socdemu.Ir zmogus viesai drabstantis savo klana ir save keliantis i padanges manau daugeliui ne autoritetas.partija tai seima .Ir turi tartis ,derintis,o ne taskyti purvais .Tai gal ir lauke perbegelis momento,kad galetu pasireigsti.Juk dar vis madalkurti nauja partija.O gal ir jis sumane kazka ???

taip ir nesupratau

taip ir nesupratau portretas
Tai Anūkėlis apie Gerovės valstybę kalba ar apie partinės sistemos išlikimą? Asmeniškai patiriant, kad biurokratai dirba 10-20% pajėgumu ir tai aplaidžiai bei žalingai, nepriklausomai nuo to, kas randasi valdžioje, drįsčiau paklausti, ar tikrai reikalingas tas papildomas milijardas? Gal reikėtų tiesiog pradėti dirbti?

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Neteisigai. Kaskart skelbiama apie papildomą surinkimą į biudžetą, kai tuo tarpu reikia tiesiog normaliai tvarkyti valstybės ūkį ir nevogti. Nereikės jokio ten surinkimo ir naujų mokesčių. Bet matai - tam reikia dirbti....

geda

geda portretas
koncervatoriu sutve su simonyte ir andriuku pavoge dali pensijos ir negrazino viena grizo su kiaules akimis i seima kitas i briuseli o sitas feisas net slykstu ziuret dedules kopija

specialiai konservų atmatėlėms

specialiai konservų atmatėlėms portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

Anonimas

Anonimas portretas
vėl landsberginių gauja prisidengusi lietuvos žmonių vardu šturmuos seimą , o paskui iždą , neprileiskite Lietuvos žmonės landsberginių į seimą ir prie pinigų ,pamatėt pavardę su landsberginių atributais, kregždutė ,žinokit , kad tai sukčius ir landsbergiui tarnaujantis klapčiukas ,,geriau balsuoti už bet ką ,tik ne už teroristus landsberginius ,kurie prisidengę ir dievu ir demokratija ,veržiasi į seimą .įvesti Lietuvai savo diktatūrą ir landsbergio žydo garbinimą ,kas prieš landsbergį , tas priešas ,stop parazitams .

konservatoriai, g r ą ž i n k i t e, ką PAVOGĖTE,

konservatoriai, g r ą ž i n k i t e, ką  PAVOGĖTE, portretas
JUK tam turite REALIAS galimybes---- tai būtų didžiausia konservatorių INVESTICIJA ir nuodėmių išpirkimas -- kuriant gyvenimo GEROVĘ šalyje, tad nekalbėkite TUŠČIAI, o padarykite ką galite.

tam --ignas A----><

tam --ignas A----&gt;&lt; portretas
nesidangstyk senas marazmatike ,,,jupiteriais,,, ir aforizmais.....nes sliucha --prostitute konservatlyberastine gaunancia pinigus uz lojima kaip bevadinsi ---esme visvien liks ta pati .

...

... portretas
Igniuk, tai ir toliau per tokį karštį su beretėle sėdi?.. ir kiek tau už tai moka, ko čia už teisybę taip užputojai?

konservatorių nesubrendęs BROILERI,

konservatorių nesubrendęs BROILERI, portretas
valdant konservatoriams, šalį ALINOTE, gyvenote skurde gyvenančių žmonių sąskaita, juk APIPLĖŠĖTE žmones imdami paskolą iš JANKIŲ ir padarydami 2 milijardų ŽALĄ valstybei. Apie kokią gerovę tu SAPNUOJI B R O I L E R I-- juk konservatoriai yra vagys ir tai į r o d ė t e valdydami valstybę--APIPLĖŠĖTE pensijas ir kitas išmokas. ESATE vagių GAUJA- permirkusi ir p a s m i r d u s i sovietų ATPLAIŠOMIS /KGB/, kurie bet kuriuo momentu taikos apiplėšti TAUTĄ. Tave s e n i s pastatė, kaip n e m o k š ą , kad /KGB/ galėtų alinti žmonių gyvenimą

Ignas A. ---> [tam--Ignas A.-- ...]

Ignas A. ---&gt; [tam--Ignas A.-- ...] portretas
Na, vaikine, tamstos darkymosi mandagiu niekaip nepavadinsi. Jei manai, kad bjaurojimas sustiprina daromą įspūdį, tai, manau, labai klysti. Nuo seno žinomas aforizmas skelbia: ,,Jupiteri, tu pyksti? Reiškia tu neteisus". Nebent užsakovas už bjaurojimą moka papildomai...

Anonimas

Anonimas portretas
po Dagio paviešinimo, kas iš tikrųjų vyksta landsbergini gaujoje anūkėlis daro pakazūchą ir toliau kvailina Lietuvos žmones ,tik nereikia mūsų kvailinti ,žaiskit landsberginiai savo darželinius žaidimus savo teritorijoje ir nelyskit į Lietuvos įždą .

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai portretas
"Ko čia virš jūsų sraigtasparnis pakibo? Gal degalai baigėsi?"

Nerijus

Nerijus portretas
Kiek Lietuva yra skolinga nuo praeitos krizes? Aisku reikia dar paskolos, juk turime gyventi kaip JAV, i skola. Sumazinkite akcizus ir visokius mokescius, tai bus didesne gamyba, kad ir cigareciu ir alkoholio, daugiau parduos, daugiau mokesciu surinksite. Aisku, taip padarykite jeigu, kaip dauguma ateisite i seima.

Šlykštumo ir veidmainystės

Šlykštumo ir veidmainystės portretas
viršūnė paskaičius kalbas ..fui . Apie kokias investicijas kalba ,, paveldėtojas,, ? O kur investavosi investicijos jau gautos iš ES ? Kodėl nekėlėte medikams ir pedagogams algų ? Kodėl regionų ligoninės panašėja į slaugos ir dar prastos namus ? Kodėl į jas nevažiuoja rezidentai dirbti ? Kodėl vaistinėje, tik pažiūrėjus į kainas, pakyla spaudimas ? Kodėl pedagogai mieliau konsultuoja privačiai ? Kodėl kodėl... Kur ES lėšos , skirtos ,,gerovės valstybei ,, ? Ar būdami valdžiose prisimenate tik asmeninę gerovę ? ES pinigų jau neduos , reikės skolas grąžinti , o konservatoriai kalba apie milijardus ? Deja netikiu nei vienu žodžiu , ypač nusivyliau Mažyliu ...,,kalba,, prilygo papilstymui iš tuščio į kiaurą , o Kubiliaus kalbos žinomos . Gal todėl ir bijote komisijų , nes gali paaiškėti kieno sąskaita jau 30 m ,,kūrėte gerovę,, ?

NA NA

NA NA portretas
kai landsberginių gauja gražins tai ką išvogė nuo 1990 m iki dabar Lietuva šoktels iš atsilikusių į pirmąsias gretas ,----------pirmiausia anūkėlį gražinkit ką pavogėt ir prichvatizavot ,gerą anūkėliui šnekėti apie svetimus milijonus ,kai pats sėdėdamas seime ir rėkaudamas , RUSAI PUOLA puola , jau milijoną susikrovė ,,,sėkmės anūkėliui ir toliau plėšti jaunas šeimas ,,,,

kartuves jiems

kartuves jiems portretas
nieksu ir vagiu gauja

Melagius i menuli

Melagius i menuli portretas
Konservus i siuksliu kibira

Anonimas

Anonimas portretas
NATO mziau skirkit ir viskas bus ok.

senelis

senelis portretas
pirmus kelis milijardus is isbuozintu koncervu atimti . Vien kad Mazeikiu nafta pardave uz simbolini viena doleri ir pensiju nurezima .

Sanciu,,kibiras,,

Sanciu,,kibiras,, portretas
,,bachuras,,uztinka zkta,ir tampa LT ikona,kisamas visur kur reikia-nereikia,o siaip,likusieji seniai ,,uzblokave,,visus kelius protingesniems

Na žinote , aš turiu klausimą

Na žinote , aš turiu klausimą portretas
konservatoriams - ką buvusios valdžioje partijos , tame tarpe veikė 30 m , kad TIK DABAR pradėjote galvoti apie gerovės valstybę ? Kodėl tik dabar kalbate apie švietimo , medicinos bėdas ? ,, valstiečiai ,, pakėlė algas, padidino pensijas , išmokas , taigi darbai link gerovės vyksta ir be jūsų .Na tu tik pagalvok , milijardo trūksta ) Pakelsit mokesčius dirbantiems ar vėl pensininkai gelbės ? Pačių ,,kišenės,, jau pilnos ? Šlykštoka klausytis kada apie ,,gerovę,, kalba tie, kurie nieko dėl tos, eilinio piliečio ,gerovės nedarė .

uk

uk portretas
OSTAPAS BENDERIS - VASIUKAI

Kęstas

Kęstas portretas
Kur yra tikroji atskirtis šiandienos pasaulyje? "Didžiausia Amerikoje esanti atskirtis nėra tarp 1 procento turtingiausiųjų ir 99 procentų likusių. Ji yra tarp 20 proc. turtingiausiųjų ir likusių. Tie 20 proc. yra aukštos kvalifikacijos amerikiečiai, kurie traukiasi toli nuo visų kitų ir kurie sukūrė gyvenviečių zonavimo apribojimus, neleidžiančius skurdesniems apsigyventi jų tarpe, ir meritokratines kliūtis, kad užtikrintų, jog 80 proc. gyventojų negalės pasivyti turtingiausius 20 proc. Jei demokratai pradės populistinę kampaniją prieš verslo elitą, Trumpas vykdys platesnę populistinę kampaniją prieš visą išsilavinusį elitą. Jo populizmas yra įtikinamas žmonėms, kurie reaguoja į tokius dalykus. Galų gale, amerikietiškas elitas iš tikrųjų niekina Trumpą, ir, priešingai, dievina demokratus." Lietuvoje yra tas pats išsidėstymas politikoje. Vilniaus feisbukininkai, gyvenantys labai brangiuose butuose, prieš visą Lietuvą. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

...

... portretas
Igniuk, pirma nusiimk beretukę, nes ji tau smegenėles spaudžia, visai jau mankurtu virtai. O jei tau Dėdulė kokį čiulpinuką pametėja, tai negalvok kad ir kitiems taip sekas (kaip kad broileriukui už 1€ skypą didžiausią Vilniuj 'nujot'); kiti PATYS sugeba REALIAI faktus vertint: "Vox popili vox dei"; gal ką užaugęs ir suprasi.

tam --Ignas A. --von konservatlybersosine utele nuo kompo

tam --Ignas A. --von konservatlybersosine utele nuo kompo portretas
ir nelygink pydaro smote saves su kitais ---tu prostitute 30 metu loji uz pinigus , o tauta tau sako tiesa y akis be jokio uzmokescio....

Ignas A.

Ignas A. portretas
Perskaičiau čia ir kituose portaluose taip vadinamus komentarus, o tiksliau pasiutusių šunėkų šlykštų viauksėjimą konservatorių partijos, taip pat ,,senelio ir anūko" tema. Būtų galima nekreipti jokio dėmesio į šitą idiotišką pasiutpolkę (ir tai gal būtų teisingiausia), bet juk šitą bjaurastį kažkas skatina, net materialiai. Ne tiems šmeižtų ir įžeidinėjimų rašinėtojams, o jų skatintojams labai rūpi TS-LKD reikalai. Galima pamanyti, kad jie atakuoja G.Landsbergį (kaip neva prastą vadovą), nes nenori tos partijos nesėkmės. Būtų juokinga, jei nebūtų aiškiai matomas ,,geradarių" nerimas dėl konservatorių stabiliai gana aukštų reitingų. Iš čia ir ,,orakulų" pranašystės apie artėjantį partijos žlugimą.

anukelis matomai jau turi TATOS paruosta

anukelis matomai jau turi TATOS paruosta portretas
plana kaip nufyfint milijarda ,prisidengus LIETUVISKOS GEROVES ,,,,KURIMU,,,

norint pasiekt GEROVE lietuvoje

norint pasiekt GEROVE lietuvoje portretas
apie kuria cia suokia anukelis reikia;- konservatdegeneratu gauja su lyberastais [ kurie taske milijardus tos pacios mokslo sistemos reformoms -pravedinedami reformas kas pusmety,ir taip visus 30 metu]kartu su visu teisiniu saragiu klierkais ,teismais ,prokuratura advokatura ,VSD ir krasto apsaugos feldmarsalais ,verslianykais ---paskelbt uz istatymo ribu ,teist , su vogto, prichvatizuoto ir aferom ygyto turto konfiskacija is ju ,ju artimuju ir giminiu konfiskacija ---tuomet atsiras ne 1 papildomas milijardas kurt lietuvoj GEROVE bet tu milijardu bus desimtys....ir GEROVE lietuvoj bus visiskai nesunkiai ygyvendinta

Man jau net nejuokinga

Man jau net nejuokinga portretas
klausantis konservatorių ir pradedu galvoti gal jie visiškai prarado gėdos jausmą ? Vėl ,,mato ir skaičiuoja,, valstiečius , o kas vyksta jų partijoje ? Milijardus kaip suprantu lengviausiai ,,gauna ,, paveldėtojai ? ) Apie ką svaigstate ,, rūpestingieji ,,? O ,kad ,, svaigsta ,, matau kaip balsuoja seime . ,,Moralinio dugno ,, partijėlė turėtų išsivaikščioti , to jai ir linkiu , o ne vaidinti ,, gelbėtojų ir pamokslautojų ,, šou .

Anonimas

Anonimas portretas
Ožio mekenimas ir tiek.

Manau

Manau portretas
Gerove yra stipri moderni pramone

Anonimas

Anonimas portretas
Ir dar prie to paties komentaro.Oi kaip gailimes ivairiu gyvuneli.Kaip visas pastangas dedame ,kad tik jie nepatirtu skausmo ir nepritekliaus.O zmogus lieka daugelis vienas su savo skausmu.Ne vienas pazystamas ir ranka pakele pries save nebeiskentes.O manau tokiu simtai.Bukime teisingi ir padekime visiem oriai iseiti is sio pasaulio.

Anonimas

Anonimas portretas
Apie sveikata ir parasysiu.Ji normaliai prieinama pinigingam,arba turinciam pazinciu mediku tarpe.O kaimo ir miesteliu zmonem tikras gydymas ir prieziura yra nuline.Siomis dienomis palaidojom viename rajone gyvenancia giminaite.Ji mire veziu .Sirgo daugiau manau nei pusmeti.Kaip gimines kalbejo is kirksnies pries gera pusmeti buvo isrankioti limpazgiai ir turejo vis pasirodyti Klaipedoj.Nezinau koki gydyma ji gavo tik zinau ,kad kentejo baisius skausmus ir vis pasirodyti turejo Klaipedoj.Ir liepos pradzioj turejo vykti ten,bet nebespejo.Visur metestazes.Ir dar rasoma,kad zmogus neturi kesti ,patirti skausmo.Tai didele geda musu medicinai kai zmogu gyva pudo namie.Uzrasiau is artimuju pasakojimu.

Saulius

Saulius portretas
Laimesim bukit ramus.galit lot kiek norit.

kgb

kgb portretas
lansbergiu sutve...

Kazys suvalkietis

Kazys suvalkietis portretas
Vien tik vatnykų komrntarai - kaip anksti jie keliasi, turbūt labai pinigų reikia alui, vis tik uždarbis, kad ir menkas...

Artūras

Artūras portretas
Teroristinė partija...

eikit nax......j

eikit nax......j portretas
konservatlyberastines isgamos...

Aha , aptars )

Aha , aptars ) portretas
Vėl sudarys šešėlinę vyriausybę , pasidalins postus , o jei vėl praloš su tokiu vaduku rinkimus ir postų negaus , pradės patyčias iš ,, ne tų ,, laimėjusių ? Dar TS-KGB persekios savus kurie turės savo nuomonę ? Apgailėtina partijėlė su skundikais ,mano nuomone, neturi laimėti jokių rinkimų .

jo

jo portretas
Na ir rozha...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių