G. Landsbergis: rusiška „Sputnik V“ vakcina yra tuščias reikalas

Anonimas

Anonimas portretas
Taip ir nieks nesikeicia ,kai i valdzia ateina nauji bet senelio pamoku prisimoke .....Toliau savo idealogujas skalambija

?????????????????????

????????????????????? portretas
Kvailai, jūs kvailiai. Jums tiek nedaug tereikia iki laimės. Spaudykit Karbauskio žalią vištą tok, kol pasijusit laimingi ir nepamirškit kolioti Landsbergį..

Česlovas

Česlovas portretas
Ant kiek reikia būti kaušu,kad tokius kaušus išsirinkt...

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Kuo tuštesnis kibiras tuo skambiau barška.Jo.Šunauja.

Koziol \\\\\.../////

Koziol  \\\\\...///// portretas
Nuo kronės viruso vakciną išrado,o nuo lianzberdizmo ????

Anonimas

Anonimas portretas
tuscias kai kibiras tu anukeli,deduko dėmelė :)

Anonimas

Anonimas portretas
Nepadės tam lvailiui net keturguba. Smegenų mažai...

duokite

duokite portretas
Broileriui triguba skiepą nuo smegenų coronos.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kremliaus šunaujai G.Landsbergio pasakytas žodis davė didesnį efektą nei bet kokia vakcina pasaulyje. Jau trečia diena vemia komentarais ir niekaip sustoti negali.

Senas Kremliaus ožys Kęstas negali be Putino vakcinos

Senas Kremliaus ožys Kęstas negali be Putino vakcinos portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

juk BROILERIS kitaip mąstyti negali

juk BROILERIS kitaip mąstyti negali portretas
savo SMARVE bando apkrėsti kitus

Anonimas

Anonimas portretas
Imk mašką iš Bielarusijos ir varyk atostogaut... ilgam.

Pensininkas

Pensininkas portretas
O tas iki galo nedadirbtas ministeris turbūt nežino kad rusai duoda visiems kas nori tos vakcinos formulę kad pačios valstybės galėtų gaminti sau vakciną .

>>>aš \\\\\.../////

>>>aš \\\\\...///// portretas
Manau mes dvyniai,nes lygiai taip elgiuos ir aš.Sėkmės tau BROLI.

lianzborgas \\\\\...//////

lianzborgas  \\\\\...////// portretas
lianzborgas lianzborgas lianzborgas lianzborgas lianzborgas,toliau tuščias REIKALAS tik už 1 eur.Šunauja,kirmėlynas.

Kęstas

Kęstas portretas
Söderis: Bavarija pasirašė preliminarią sutartį dėl Sputnik-V vakcinos: „Balandžio 7 d., trečiadienis, 13:38 val.: ministro pirmininko Markuso Söderio teigimu, Bavarija trečiadienį pasirašys preliminarią sutartį su Ilertiseno įmone dėl Rusijos vakcinos „Sputnik V“ pirkimo. “Jei „Sputnik“ bus patvirtintas Europoje, tada Laisvoji valstybė Bavarija, gavusi papildomas vakcinos dozes per šią kompaniją - manau, kad yra 2,5 milijono vakcinos dozių - jos, tikriausiai bus gautos liepą", - sakė CSU politikas Söderis Miunchene." Kaip Bavarija ir valdančiosios Vokietiją koalicijos narė, partija CSU, drįsta neklausyti mūsų I. Šimonytės ir G. Landsbergio? Kaip jie gali gelbėti vokiečių gyvybes nuo koronaviruso, nežaisdami politinių žaidimų? Landsbergių klika greičiau numarins visus lietuvius kokiu nors naujausiu viruso variantu, bet jokiu būdu neužsakys rusiškos vakcinos. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

aš portretas
tai viską darau priešingai, ką sako konservatoriai ir pakol kas nenusivyliau

tam bgb

tam bgb portretas
kodėl tamsta siūlot lagaminas ir išvažiuot jei nesutinkama su jūsų ir langzberginių pasekėjų nuomone. Kaip jum ne gėda jūs galvojat , kad visų lietuvių kaip jūsų nuomonė ir kitos būt negali

Arunas

Arunas portretas
Pirmiausia reikia nepamiršti,kad Valdžia privalo saugoti Lietuvos žmoniu interesus.Lietuvoje liko mažiau 1,5 milijonu gyventoju ,tai ir tie su laiku pradings.. isikišimas i kitu šaliu interesus dave Lietuvai ,beprotiškai sunkiu padariniu..Tiek su Baltarusija ,tiek su Ukraina...verslai po truputi traukiasi is Lt ,anšciau buvo žemes ukio eksportas ir pan,dabar logistikos imones bega iš Lt ,tiesiog masiškai...klaipedos uostas,tranzito pajamos 60% yra prarastos ,del sankciju ir pan...reikia visada galvoti apie pasekmes kur bus ,ir kiti ka gali atsakyti del sankciju ir pan. Gaila kad tai yra ir vyksta tokie baisus dalykai,tuo nieko neliks....2/3 metai max Lt.... O del vakcinos tai neturiu visai žodziu ,žmones krenta del nekokybiško produkto ir viskas gerai..produktas net neapsaugo 3 afrikietiškos formos mutacines pandemijos,bei vakcina apsaugo iki 60%70% nuo kitu virusu.. Manau reikia priimti ir baigti tuos vaikiškus valdymo metodus,pradekite žiureti ir saugoti Lietuvos žmones ...

Anonimas

Anonimas portretas
Per prievarta niekas nekisa. Kam nepatinka gali AstraZenica skiepytis nuo kurios mirsta zmones. Kas nori Sputnik ar kitoms. Geriausia aisku Biontech,bet gaila,kad joss neuz

KUR IR KĄ RUSAI BEGAMINTŲ - AČIŪ , NEREIKIA...

KUR IR KĄ RUSAI BEGAMINTŲ - AČIŪ , NEREIKIA... portretas
Maskvėniškos draugystės jau per akis !...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kas tiki Kremliaus propaganda, kad vakcina „Sputnik V“. paskiepytas Putinas karstosi tiltais ir vietoje mergų, po taigą visureigiu meškas vaikosi ?– spaudžiam raudoną (pavojus). Kas netiki nei Kremliaus propaganda, nei vakcina „Sputnik V“, nei Putinu – tokius netikėlius, be jokio spaudymo, nutrenks žilabarzdis Perkūnas. Amen.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Klysta G. Landsbergis. Rusiška „Sputnik V“ vakcina nėra tuščias reikalas. Tai puikiausia vakcina pasaulyje. Mūsiškė Kremliaus šunauja (kolonistai, kolaborantai, žalios vištos spaudytojai bei kitos atmatėlės) vien nuo kalbų apie ją, jau antra para kaip viduriuoja ir nesustoja. O, kas bus paskiepijus? ................kaip Putinui?

Anukeli

Anukeli portretas
Tai gi gamins voketijos italijos laborotorijose. Ne rusijoje:) Astra zenika ubagams gaminama indijoje:) Covishild vasinasi.

dĖL SPUTNIKO-VIDURIAVIMAS

dĖL SPUTNIKO-VIDURIAVIMAS portretas
Gaunam, skiepijamės, kam ta bereikalinga diskusija dėl sputniko, net Gabrielius toje vietoje apie vakcinas nusimano- gal mediciną baigė? Iš mano pusės kitos šalys tegul ir seno ožio sysalu skiepijasi, jei jiems padeda, man nei galvoje, nei uodegoje.

bgb

bgb portretas
Visiems komentatoriams siūlymas: lagaminas, stotis, matuška rosija. O ruskyne gyvenimas labai geras ten nėra nei Gabrieliaus Lansberio nei profesorio Vytauto Lansbergio tik putkinas sėdi apsikakojas botokso prisileides o ir SputnikV bei Novyčiok begalės.

manau

manau portretas
Tuščias reikalas Broilerio makaulėje.

Tiktai KARALIENĖ MORDA nėra tuščias reikalas

Tiktai KARALIENĖ MORDA nėra tuščias reikalas portretas
Jinai, jei ne nuotaikoj, gali ir lempon užvažiuoti

BANDŽIAU IEŠKOTI VINIUJ SKLYPO UŽ 1 €. TUŠČIAS REIKALAS.

BANDŽIAU IEŠKOTI VINIUJ SKLYPO UŽ 1 €. TUŠČIAS REIKALAS. portretas
.

Vagis ir zudikas putinas

Vagis ir zudikas putinas portretas
Slovakija patvirtino, kad ju gauta Sputnik siunta yra neveiksminga, nes visiskai kita sudetis nuo rusu reklamuotos ir tirtos mokslininku vakcinos. O Argentinos ar kurios salies prezidentas pasiskiepijes Sputniku apsikrete Covid19. Susirupines del Rusijos imidzo pats arkliavagis ir zudikas Putinas jam paskambino. Idomu kokius makaronus jam kabimo ant ausu? Siule didelius pinigus kad uzsiciauptu?

d

d portretas
idomu ar šis nepilnaprotis turi tėvus

Anonimui

Anonimui portretas
Tai kad eile dyydziuule tokiu kaip tamsta deka.. Jus vietos neuzleisit siaip sau

runkelis

runkelis portretas
"...rusiška „Sputnik V“ vakcina yra tuščias reikalas..." . Teisus. Juk yra lietuviska gira, samagonas... susileisti samagona ir visas givenimas priesaki.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu Europoje leis reiskias ne tuscias reikalas. Neteko girdeti,kad nuo Sputnik zmones mirtu kaip nuo AstraZenica.

>>>Jopapa \\\\\.../////

>>>Jopapa \\\\\...///// portretas
Tuščias apie tuščią šneka.

Anonimas

Anonimas portretas
PABUCIUOKIT JUS RUSKIU PAKALIKAI TIEK SENAM TIEK JAUNAM LANSBERGIUI I SUBINE.

jopapa

jopapa portretas
kokiu tikslu cia jis apie ta vakcina?gal med issilavinima turi kad turi moraline teise kazka kalbeti?

kokia

kokia portretas
kokia vakcina senelis pasiskiepyjo ?????

Kopustas.

Kopustas. portretas
GI SITAS LENKSBERGIS YRA LENKSBERGIO BANDITO BEI ZULIKO BOLSEVIKO ANUKAS, JO TAS DIEDUKAS BANDITAS ZULIKAS BOLSEVIKAS LENKSBERGIS SAVO LAIKAIS PUSE LIETUVOS PARDAVE BEI KOLUKIUS ISARDE, VYT LAUKAN BANDITO, LENKSBERGIO ANUKA, LENKSBERGY KUO TOLIAU NUO PREZIDENTUROS.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Oi tas LENKSBERGIS, LENKSBERGIS. Eitu geriau Pakakot...

Anonimas

Anonimas portretas
Landsbergio paranoja,viskas paveldima is senelio.

visiškai pavažiavusiam broileriui

visiškai pavažiavusiam broileriui portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

Tikras

Tikras portretas
I.D.I.O.T.A.S

perfrazuosiu

perfrazuosiu portretas
G. Landsbergis yra tuščias reikalas

Apie gabrielių

Apie gabrielių portretas
Tuščia vieta esi tu - briuselio šunyti!

kauniete

kauniete portretas
Teisingai Gabriuk tuščias reikalas jokio navaro NUO RUSIŠKOS VAKCINOS i kišene neisidėsi

prielaida

prielaida portretas
, kad jis su visom kitom jau pasiskiepines po kelis kartus ...........ant Sputniko jau nekibs bijodamas komplikacijų

natalij to anonimas

natalij to anonimas portretas
Tu apsoliutus asilas anonimai radai su kuo su protingu pasaulio prezidentu Putinu liginti ta nedaperėta vagiukšti VISAI PROTO UŽTEMIMAS KOMENTUOT TO NEDANEŠIOTO PASISAKIMUS tuo labiau vadinti ji ministru nuo tos panigirikos durnelis pradeda bludyti

KONCERVŲ SANKCIJOS DRUSKININKŲ ŽMONĖMS

KONCERVŲ SANKCIJOS DRUSKININKŲ ŽMONĖMS portretas
Jis pats yra tuščias reikalas,geriau pasakyk,kada 400 druskininkiečių gražinsi į darbą,nes greičiausiai tavo nurodymu bankas užblokavo sanatorijos saskaitas.

Tikras Dublinas

Tikras Dublinas portretas
P.i.s.a. Airijoje tokius landzberginius ,,dublinus,, sedincius ant pasalpu kad net malonu ziureti..

manau

manau portretas
Tuščias reikalas yra kudakuojantis broileris.

Anonimas

Anonimas portretas
Koks mums skirtumas ką daro ar ko nedaro rusai? Jie duos indams štampuoti savo vakciną ir padarys kiek reikia visai azijai. Ką mes patys sukuriame?

KAAUNIETIS

KAAUNIETIS portretas
IDOMU KOKIA PAVARDE JIS GULEJO VASARO 5 SAUSIO 13D 1991M???

Anonimas

Anonimas portretas
brioleris panaseja PUTINA

runkelis is sunaujos

runkelis is sunaujos portretas
pirma reikia suzinoti ar rusai tau anukeli parduos nors viena doze.

XXX

XXX portretas
Ar mums Rusai taip labai siūlo savo Sputnik, kad taip reikia gintis,kad mes nepirksime. Tokia nemokama reklama, kad WAU

sedejimas

sedejimas portretas
Esme ta kad pas anuka galva tuscia, juk jis ant jos sedi.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Dubline, pasidėk ožio primyžtą pampersą po galva ir eik miegoti, tikrai neapturėsi jokių traumų. Ar ne dėl landsberginės chuntos Tamsta lenki svetimiems nugarą? Norint įsižeisti ir patirti moralinę ar psichologinę traumą, būtina save pasivadinti tikru vardu, dabar esate tik anonimas.

Dublinaui-kaunas

Dublinaui-kaunas portretas
Na tu ir DE BI LAS

anukelis --lopytas kandonas

anukelis --lopytas kandonas portretas
istrauktas is pydaro subines

Dublin - Kaunas

Dublin - Kaunas portretas
Aš ne šūdas. Visus paduosiu i teisma.už moraline ir psichologine trauma

Anatolij

Anatolij portretas
Užsienio reikalų ministras ir nekaip pagaut nagali, kad Rusija duoda ne vakcina o technologija kaip pagaminti vakcina.

>Dublin

>Dublin portretas
Wow išlindo landzberginis sudas triedalais pasitaškyt?

Glk

Glk portretas
Ffgh Dar vis prie parašos miegi petusok.

Dublin - Kaunas

Dublin - Kaunas portretas
O kacapasnukiai kaip loja, gražu žiūrėti, piskit į savo rodina ir gausit ir sputniko ir jeigu daug kalbesit novicioko.

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
aha o kai Afrika paskiepins ir kitas neturtingas šalis tai ir Lietuva gaus daugiau patikimesnės vakcinos?Dabar bus gerai ir Astros sumažinti kiekiai?

kiekis

kiekis portretas
Tokie anuko sapliojimai parodo kad smegenu pas anuka nerasta. Tai tik parodo kiek smegenu turi partiniai balvonai - ogi ju neturi.

Tik tuščia vieta ir smarvė

Tik tuščia vieta ir smarvė portretas
Gabreliukas yra tuščias, nieko nenutuokiantis žmogelis. Neapykanta jam užtemdė protą. Daug smarvės iš kurios jokios naudos. Daugiau kaip 30 metų Lietuvos politikai vis ,,loja,, ant Rusijos, tačiau taip ir netapo laimingi. Negali valstybės režimas pasirūpinti valstybės reikalai, žmonių saugumu.

ffgh

ffgh portretas
Krušau aš sputnik V krušau rasija ir krušau putkiną... SLAVA UKRANĖ HEROJAM SLAVA....

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Ką, Landsbergis? Bėgam paloti!.. O jei paskaitytumėt straipsnelį, ne vien antraštę, tai pamatytumėt, kad Gabrielius vertina ne pačią vakciną, bet vakcinavimą. O vakcinavimas Rusijoje stringa, kaip ir daug kur pasaulyje. Tai gali būti dėl teritorijos dydžio, bet taip pat ir dėl to, kad rusai dalį savo vakcinos išveža į kitas šalis. Senu sovietiniu įpročiu, kaip kad maistą veždavo į Kubą ar Afriką - sau neužtenka, bet propaganda svarbiau!

jo

jo portretas
politinis sprendimas, nepagrįstas sveiku protu. Įrodyta, kad Sputnik geresnė už Astra Zeneca. Užtat ir gyvenam apsistatę blokpostais be vakcinų, kai UK jau greitai užmirš, kas yra karantinas.

nuomonė

nuomonė portretas
Pats tas "darželinukas" tuščias reikalas.

ss

ss portretas
tuštybe yra visa lanzbergija..

Tam klp

Tam klp portretas
Bukumas įgimtas ? Niekuo nesidomi , nieko neskaitai , tik " gabrieliaus " kalbų apie vakcinas klausai ? :)) Todėl ir nežinai , kad paskiepyti turi laikytis tokių pat rekomendacijų kaip ir neskiepyti , nes mokslininkai dar neturi duomenų , kad vakcina apsaugo nuo susirgimo ar platinimo ...Koks bukumas ...Nors supratau , ožio myžalas apsaugo nuo paskutinių mąstymo likučių ? :)

rimas

rimas portretas
jis matomai ritmai serga gal pas gydytoją reikia kreiptis kaip manot

Kovinis Broileris

Kovinis Broileris portretas
kai tik kur išgirsta žodi ,,Rusija" tai jam kaip buliui raudonas skuduras.:D):D).Siūskit ji pas ukrainiečius - šnekama kad ten greit karas tarp rusu ir Amerikos prasidės

klp

klp portretas
Geriau ožio šlapimu negu sputniku v.

*

* portretas
Jam kaip Brazauskienei bus, anksciau ar veliau... Niekam neidomus!

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Mes mylim tave

patys rytu kaimyneliai jos stokoja

patys rytu kaimyneliai jos stokoja portretas
patiems labiau reikia, bet kur - tau - ko tik nepadarysi del pasaulines invazijos - afrikieciai, iranas, irakas, afganaii, antarktida tikrai pirks...

to negali tikėti

to negali tikėti portretas
ka ten tie pašaliniai poveikiai kuomet pas mus bet kuris verslo suskis dėl cento nusismaugtu. Veža usienis čia mums tep pat kap su maisto produktais.Užmiršot ka esam ,,trečiosios šalys"..Kap gal pasitikėti vakcina jei ka tik prie Verygos i šona nuėjo 3 milijonai musu pinigu skirtu koronai? Ir iki dabar nieks nieko nepasodino.Tai ko jiems vertas Tautos sveikatos saugums?SVARBIAUSIA KOMERCIJA.

@&

@& portretas
Kaip Kepinis, tiki pats kuo tiki ir kitiem irodineja... Nieko nesiskiria..

Tam klp

Tam klp portretas
Visiškai bukas ? Niekuo nesidomi ? Skaitai tik " landsbergių " kalbas apie vakcinas ? :))) Bukuti , deja , mokslininkai neturi duomenų , kad vakcinos apsaugotų nuo užsikrėtimo ir viruso platinimo . Bukumas įgimtas ?

NE SPUTINIK V TUŠČIAS REIKALAS...

NE SPUTINIK V TUŠČIAS REIKALAS... portretas
Tuščias reikalas - tavo tuščioje smegeninėje. Ką tau pasako - tą, kaip papūga, atkartoji. Tau ne Lietuvai vadovauti, o karvių bandai. Ir tai, nedideliai, nes nesusidorosi...

Asilėnas

Asilėnas portretas
meluoja ir nemirksi - rusišką vakciną jau pripažino nemažai šalių, pas juos susirgimų ant tokios didžiulės šalies tik 9 000 į dieną, o vakcinos galiojimas ne pusmetis kaip pas mus o visi metai. Niekaip negaliu priprasti prie tokių niekšelių viešo melo ir kvailysčių.

negali tikėti

negali tikėti portretas
Rusijoje viskas politizuota. Todėl žmogus negali tikėti jų vakcina. Gal vakcina gera, o gal nuo tos vakcinos būna pašalinis poveikis, sukeliantis mirtį, bet ar jie tai paskelbtų.

to tam...

to tam... portretas
man atrodo,kad tamsta ne tik nuo sofos nukritus,bet ir iš auksčiau (ir ant galvos)

NA JEI

NA JEI portretas
Gabriukas nusimano apie vakcinas tai Adamkus nusimano apie moterų ligas.....Va. kokie dabar politikai. Viską išmano....

jo

jo portretas
5 lygio gyventojai.Paprašykit sanitaro papildomos dozės vaistų durnyne...

Tam klp toks bukas ?

Tam klp toks bukas ? portretas
Nežinai , kad vakcina NEAPSAUGO nuo susirgimo , tik padeda lengviau prasirgti . Daugelis pasiskiepijusių gali sirgti besimptome covido forma ir tuo pačiu tampa ( net nežinodami ) viruso platintoju . Gal iš čia tokie sergančiųjų skaičiai Lietuvoje ? Platina pasiskiepiję ? Tiek suvakcinuotų , o susirgusiųjų skaičiai artėja prie sausio mėn ? Apie ponaičio Landsbergio medicininius - geopolitinius Rusijos žinovo pamąstymus , net nekomentuosiu . Man jo jau gaila :))) Gal konservatoriai specialiai jį " paskyrė " , kad žmonės dažniau išgirstų " diplomatijos diplomato " kalbas ? :))) Mes su katinu nuo sofkutės iš juoko krentame :)))

Nigga

Nigga portretas
Toki protingi tai savo susikurkit ir pasirūpinkit bet per tokiu landzvergiu gaujų politika iš Lt paliko tik didelis turgus savo nko nėra

Korone tokia,isijunkit youtube ,ten viskas pasakyta,kad

Korone tokia,isijunkit youtube ,ten viskas pasakyta,kad portretas
Atejo laikas apsivalymui.Mes gyvename 5 lygyje,kuris prasidejo pernai gruodzio men.Kas blogas ,prisidirbes tas mirs korone,o kas geras,protingas,neprisidirbes dar tos sazines turi stiprus gyvens.Ir jokia vakcina nepades,kaukes.Melskites ir bukit zmones,o ne VELNIAI

Berta

Berta portretas
Ar anūkėlis patapo kamščiu visom skylėm? Ministro darbas lygtai kitoks,ar tik loti išgirdus žodį apie Rusiją?

Man

Man portretas
Landzbergiu klanas tusčias reikalas. Dar daugiau pasakysiu. Visus juos ir jų chalopus sudėjus ganasi didelė mešlo krūva.

Gabri, nepiršk savo nuomonės LT žmonėm

Gabri, nepiršk savo nuomonės LT žmonėm portretas
Jeigu mes norim pasiskiepyti Sputnik V vakcina, tai kodėl nenorit nupirkt. O savo nuomonę Gabri pasilik sau, ir nereikia čia pasakų sekt.

klp

klp portretas
Argentinos prezidentas jau spjaudosi pasiskiepinęs tuo putino šlapimu.Jis sėkmingai užsikrėte kovid 19 po skiepinimosi 2 kartą prsėjus 2 mėnesiams.Gal ta urea terapija galioja tik 1 mėnesiui?

Jonas

Jonas portretas
Koks visapusiškas "žinovas", visai kaip diedukas.

Arvys

Arvys portretas
Tiesiai į dešimtuką. Dar pridėsiu, kad tas ruskiu viralas nepraėjo visų klinikinių bandymų ir buvo skubiai patvirtintas. Neteko girdėti, kad nuo rugpjūčio mėnesio tie bandymai būtų baigti. Na bet jei vatinkos nori to viralo, tai jokiu problemų, tegul duriasi. Bet į būsimą Covid pasą tai toks skiepas tikrai nebus įtrauktas. Tad jie ir galės sėdėti tame savi ruskyne.

Blėė

Blėė portretas
Dar vienas f...g ekspertas iš kanapių

Bais

Bais portretas
Gudrus žmogus,jis viską žino,visų galų meistras,tokio Lietuvai užtektų vieno kam tiek patarėju,paguodeju,kam reikalingas sveikatos ministras,tiek pinigų istaskom

konservatorių IDIJOTUI svarbiau

konservatorių IDIJOTUI svarbiau portretas
p a s m i r d u s i konservatorių OŽIO tvarto politika, nei Lietuvos gyventojų SVEIKATA, net gyvybė.--- Todėl šiam MULKIUI -nebrendylai ,būtina p a t r u m p i n t i OŽIO išaugintus ragus, kuriais k ė s i n a s i net į prezidentą NAUSĖDĄ

Sanciu,,kibiras,,

Sanciu,,kibiras,, portretas
Dar vienas,,medikas,,Koks tau skirtumas-nupirk Salcininkams,Visaginui na,rusams-ir skiepyk,bet tik skiepijant turi rusyno ambassdorius dalyvauti,nes jei tapkes ,,dziauti,sakys kad litvinai dozes pakeite

klp

klp portretas
Kaunas nors masto prieš rinkimus.O Klaipėdos buduliai buvo debilai ir liko

com

com portretas
Rusai puola

Anonimas

Anonimas portretas
LAI SKELTANAGIAI IR SKIEPIJASI ARBA TOKIE KAIP VENGRAI SU SUBINLAIZIU RUSKIU ORBANU IR DAR KURIE RUSKIAMS LENDA I SUBINE BE MUILO.

Ką gi

Ką gi portretas
panašu į Kubiliaus postringavimus apie Astravo AE po kelionės dviračiu, t.y. užlipimas ant Kubiliaus "grėblio"

Ruginis

Ruginis portretas
kur dingo zilvinas rucys pritare brioleriui .tyli .

nuomone

nuomone portretas
šitas veikėjas baisiau už korona.

G taškas, tu pats esi tuščias reikalas...

G taškas, tu pats esi tuščias reikalas... portretas
G.

tam jo

tam jo portretas
pasiskepik letuviu slapumu

Aiskauda

Aiskauda portretas
gabus žmogus yra gabus žmogus. Jis, pasirodo, jau savaime yra šiek tiek gydytojas. Ir gali spręsti.

vika

vika portretas
Niekada sio pasiputelio nerinkau ir nerinksiu,jam kaip ir seneliui viskas negerai kas su rusais susije.Gal senelis ir bijo ju ,kad gali uzpulti uz jo griechus ir islys yla is maiso.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Jau negali atskirti merginos nuo moters "regėjimas"

deja, bet faktas

deja, bet faktas portretas
joooo, Kaunas pasirinko,,,,,,,gabri ir co,,,,,,ant savo galvos

Taigi

Taigi portretas
Nusipelnęs gydytojas , kuris nusimano apie vakcinas.Šlykštu darosi.

tas

tas portretas
anukeli eilini karta listelejai nori tur but perspjauti buhgalteri

Kawenskas

Kawenskas portretas
Gabriukas tai LT bakterija :), jei ne vagis dziedukas būtų niekas nedaves net seimo durų rankenos palaikyt iš lauko pusės :)

V

V portretas
O netuscias reikalas jau iskeliavo i ukraina

Galva

Galva portretas
Tuščia, politika nepainiojama su menu , su žmonių sveikata.

persistengė

persistengė portretas
apie palydovus nuomonę išreiškes .......... net gimes dar nebuvo kai pirmas Sputnik į kosmosą iššovė

...

... portretas
Na taip putino rusija blogai, bet vakcina yra vakcina. Galim ja pasiskiepyt ir toliau jos nemegt, ir liks daugiau gyvu lietuviu.

ambasada

ambasada portretas
Koks nykus tipelis.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Gabrielius be žmonos tai jau tikrai tuščias reikalas

jo

jo portretas
tas putino šlapimas nė kiek nesutrukdo užsikrėsti kovidu...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių