Ekspertai: R. Karbauskio taktika – tiesiogiai nekonfliktuoti su prezidentu

jie visi

jie visi portretas
30 metu 'kenke ' Lietuvai ir Tautai .

Anonimas

Anonimas portretas
Na ir kolchoznikas,per kitus lipa prezidentui ant galvos.Mužikas lieka mužiku.Tautos jis negerbia ir grobia ką tik gali su savo išrinktaisiais.Bjauru ir skaityti kaip jis trokšta užvaldyti mus visus,todėl ir renkasi kitataučius ir stengiasi jiems įtikdamas sakydamas,kad mes nemėgstame kitų tautų.Tačiau turi suprasti kitos tautos žmonės,kad tai yra mūsų Tėvynė ir mes turime ją valdyti.O Karbauskis stengiasi visus sukiršinti ir daro sumaištį tarp visų.Taip peršasi mintis,kad jis yra didžiausias priešas mūsų tautos.Tiesiog gėda,kad pas mus tokių yra ir negali net galvoti apie geresnį ir taikesnį gyvenimą mažoje mūsų šalelėje.

pas

pas portretas
kiekviena ozy skirtingi ragai ?...

Kęstas

Kęstas portretas
Neapsaugoti nuo invazijos: "Merilendo universiteto mokslininkė Michele Gelfand savo karjerą praleido, lygindama nacionalines kultūras. Kai kurios tautos vystosi, palyginti, apsaugotos nuo invazijos ir dažno infekcinių ligų niokojimo. Gelfand mano, kad tai laisvos tautos: individualistinės, kūrybingos, bet ir netvarkingos, nekoordinuotos ir nutrūktgalviškos. Kitoms tautoms tiek daug nepasisekė, jos neapsaugotos nuo invazijos ir dažno infekcinių ligų niokojimo. Griežtas būtinumas pavertė jas griežtomis tautomis. Neapsaugomumas išmokė juos susivivienyti, būti labiau konformistinėmis, bet ir geriau kurti socialinę tvarką bei savikontrolę. Lietuva irgi priskirtina prie neapsaugotų tautų,bet socialine tvarka ir savikontrole Lietuvoje net nekvepia. Laikas jau mums suprasti mūsų istoriją ir mūsų vietą pasaulyje. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

mano matymu

mano matymu portretas
Karbauskis iš viso su niekuo nekonfliktuoja. Jis tik užsispyres ir nenusileidžia. Užtai oponentai ir biesinasi

...

... portretas
Tai kad Prezidentui ir su Broileriu PROBLEMŲ pakanka.

ekspertai palmiros

ekspertai palmiros portretas
lupa pinigus zakonno , kad pieštų ,ką ,kas galvoja arba daro . Ateis laikas plukdytis į švarų vandenį r pamatyt , ką ekspertai gali ,kad duonai pelnytis

Julija

Julija portretas
Tai patys "objektyviausi" politologai Lietuvoje, dabar pasivadinti įdomiau - ekspertais.

Siaip

Siaip portretas
O kas per fruktas tas terbakrauskis?tipo net su prezidentu gali konfliktuoti?naisiu plugas ir tiek. Tokio patologinio melagio su zvilgsniu apsisikusio katino ne kiekvienam kaime rasi

Artūras

Artūras portretas
Geriau Aferistės Grybauskaitės juodais darbais pasidomėtume, bet bijote nes žinot kad už jos nugaros stovi Rusija KGB ir t.t !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių