Darbą baigianti Vyriausybė atsisako planų skirti 100 eurų išmokas švietimiečių poilsiui

Teisi čia rašanti pensininkė

Teisi čia rašanti pensininkė portretas
Dar nespėjo į postus įžengti o jau padvelkė liberalų sudu - papildomo mokesčio daktarams įvedimu. Tiksliau kyšių įteisinimu. Sekantis žingsnis manau bus dar likusio nemokamo mokslo apmokestinimu. UŽ VISKĄ BE IŠIMTIES TURI BŪTI MOKAMA! Štai koks pagrindinis liberalų šūkis ir dogma. O žinant kad į valdžią atėjo trys liberalų partijos prisidengę skirtingais pavadinimais, tas ir bus konkrečiai padaryta.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Žurnaliūgos švonderiai - jūs meluojate, išmokos būtų jau skirtos, bet dėl biurokratinių - teisinių aplinkybių to negalima kol kas padaryti, kitaip būtų nusižengta įstatymams, jei naujoji vyriausybė pratęs valstiečių darbus, tai išmokos bus.

runkeliams

runkeliams portretas
tai buvo priešrinkiminė reklama kaip ir 13 pensija.Bet kadangi gandragalviai prapylė rinkimus,tai toks atsidėkojimas rinkėjams

pensininkei

pensininkei portretas
grįžk į durnyną.Per anksti tave išleido

pensininkė

pensininkė portretas
ar suprantate ko prašote dar ministrai nepaskirti o jau kalba kad reikia mokesčio už apsilankymą pas gydytoją gydysis tik turčiai o tie kurie dar liksime gyvi po coronos tai valdžia numarins dėl skurdo nepateksime pas gydytojus dabar matote ką išsirinkote matyt daktarams patinka nieko nedirbti tik telefonu kalbėti o jei bėdnieji neišgalės bus daug laisvo laiko tinginiauti poliklinikų daktarams

Nu ir gerai

Nu ir gerai portretas
tegul konservatoriu elektoratas pirštą čiulpia ir išmokų pas liberalus prašo:D

blabla

blabla portretas
galų sudurti nieks nepades, teks suktis pačiai p.Liudika, jeigu dar to nesupratot

taigi

taigi portretas
Niekas nieko neatsisako, tiesiog kol kas nėra teisinės bazės šioms išmokoms. Viskam laikas, jei tik būsima vyriausybė norės tęsti dabartinės darbus išmokos , pasikeitus teisinei situacijai, bus išmokėtos. p.s. ponia Liudvika, išsiskalbkite beretę - dvokia.

Liudvikai

Liudvikai portretas
Kaži, ponia, kaip jums tuos galus sudurti padės konservatoriai (prie valstiečių vos, bet sudurdavote) Ar tik konservai nepadės jums tuos galus visai "atiduoti" ? :) O dėl išmokų, tai įsigilinkite kas ir dėl ko (jeigu pajėgiate).

Liudvika

Liudvika portretas
Nieko naujo,melagiai ir liks melagiais. Tikėkim kad tai naujioji vyriausybė skirs tuos žadėtus pinigus.Tegul kuo toliau tie kolchoznikai išnyksta,nes per juos vos galą su galu suduri,o ką jau kalbėti apie mediciną.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Ne atsisako, o negali įstatymiškai to padaryti, taip kad didelis skirtumas, gal konservatoriai su liberalais nepamirš šios puikios idėjos ir pasikeitus istatiminei bazei skirs švietimiečiams išmokas . Lauksime.

Niu ir kame bėda ?

Niu ir kame bėda ? portretas
Atėjo " gerieji " konservatoriai , atėjo liberalieji , kurie visada viską žino "geriausiai " ir padalins :) Ar bijote , kad negausite ? :) Na, už ką kovote tą ir gausite , taip sakant :)))

nebent "s k i r t i " konservatorių NEMOKŠOMS,kurie į

nebent "s k i r t i " konservatorių NEMOKŠOMS,kurie į portretas
ŠVIETIMO ministerijos pastatą s u l i p o per LANGUS-- n e s u v o k d a m i , kad yra DURYS
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių