JAV gyvenanti lietuvė: buvo baisiausia, kai policininkas nuspyrė taikią merginą

Sule

Sule portretas
Vargsai tie Amerikonai.Siknos skyle ta šalele.Visai neseniai tiek norejau i ten emigruoti....kol nebuvau mates gyvai.O varge...atsilikimas nesvietiskas.Tik trenktas gali pakeisti Europa i Usa.

as

as portretas
nera prasmes tokioms rugilems skirti savo bragu laika ir energija

Aha, žinom

Aha, žinom portretas
Turime tokių gyvenančių US'oje. Tik sako kad per tuos ,,vargšus" juodaodžius yra priversti kiekvieną naktį miegoti šautuvą apsikabinę..:D)

natalija

natalija portretas
RUGILE VARGŠELE NET ŠLYKŠTU SKAITYTI TAVO BUKUS PAISTALUS MAN ATRODO KAD GREIT SULAUKSI KAIP KOKS TINGYNIS VALKATA NEGRAS ATEI PLĖŠTI TAVO VYRO GIMINĖS NAMUS IR GERAI BUTU KAD I GALVA UŽVOŽTU NES TIE VALKATOS PAŠALPINIAI GREIT BALTAODŽIUS IŠVIS IŠ MIESTU JUK TEN BANDOM VAIKŠTO BAISUS JUODŽKIAI KURIE NIEKO GERO AMERIKAI NEDUODA TIK PLĖŠIA ŽUDO NARKOTIKUS VAIKAM PARDAVINĖJA GERIAU SU TUO SAVO VYRELIU PASIDOMĖK KIEK BALTAODŽIU PALICININKU NUŽUDĖ KO PATI RAŠAI KAD BIJAI EITI I JU RAJONUS NIEKADA NENORĖČIAU KAD MANO ANUKAS SĖDĖTU ŠALIA JUODŽKIO JEIGU AMERIKA BUS PROTINGA TAI PADĖS TRAMPUI NES DEMOKRAITAI TAI NEOKONSERVAI TAI STOROŠO PINIGAI VALDOMOS PARTIJOS PRIEŠ VALSTYBE ŽMONIU IŠRINKTA VIENA IŠ DORIAUSIU PREZIDENTA

kauniete

kauniete portretas
T AI STOROŠO IR KLINTON ŠLIKŠTUS DARBELIAI PRIEŠ TRAMPA BET KIEK GIRDĖJAU MUSU GRYBĖS DRAUBĖ TEISIAMA IR NUSIKALTIMAI SUNKUSI

bajeris

bajeris portretas
Nuskyne is kojos...

White lives matter

White lives matter portretas
Kokia apgailėtina kvailė.

jonas

jonas portretas
tendencingas straipsnis o tas juodaodis buvo nusikaltelis o padare didvyriu cia gali buti spec tarnybu darbasis rytu

o tai kas

o tai kas portretas
O tai kas tuos juodaodzius organizuotai autobuais atvežą į riaušių kėlimo vietą? Yra aišku, kad šios riaušės nėra atsitiktinės, bet valdomos ir organizuojamos, pyktis kurstomas.

Vištai

Vištai portretas
Višta, važiuok namolio.

Supratau

Supratau portretas
Taiki negre saugojo parduotuves plesiancius negrus.

nuomonė

nuomonė portretas
Labai vienašališkas straipsnis, vienašališkas interviu. Citata: "Taikios demonstracijos vyksta dienomis, o naktį – plėšikavimai. Girdėjau, kad atvažiuoja autobusiukai, pilni nekaip nusiteikusių žmonių: jie išlipa ir iškart viską pradeda daužyti". Tik ši lietuvė nedrįsta pasakyti, kad šiuos plėšikavimus vykdo išskirtinai juodieji.

Idomu

Idomu portretas
butu suzinoti, kuo kolukiete su pjautuvu sitai poniai panasi i vergvaldi?

bull shit.

bull shit. portretas
visa tai

tik taip

tik taip portretas
grisk i tevyne cia nieks taves nespardys

na nepatinka kai jai kisa savo nomone

na nepatinka kai jai kisa savo nomone portretas
tai kodel savo haliucinacijas kaidioja

Genocidas PAR

Genocidas PAR portretas
Remiantis garsaus teisininko Gregory H. Stantono vadovaujamo „Geocide Watch“ 2012 m. ataskaita, nuo 1994 iki 2012 m. nužudyta daugiau nei 3000 baltųjų ūkininkų (taip ir parašyta – „white farmers“). Iki 2020 m. šis skaičius padidėjo dar mažiausia tūkstančiu. Pačiais kukliausiais skaičiavimais. Dažniausiai tai būna grupiniai užpuolimai naktį. Šeimininkai nužudomi iškart užklupus arba jau įvykdžius plėšimą. Nusikaltimų įrankių įvairovė – didžiulė. Tai nebūtinai šaunamieji ginklai. Į darbą paleidžiami kirviai, plaktukai, kirkos, akmenys. Vidutiniškai vienas iš šešių užpuolimų pasibaigdavo nužudymu. Kur kas daugiau – sunkesniais ar lengvesniais sužalojimais, jau nekalbant apie psichologinį smurtą, raginimus išsinešdinti iš „mūsų žemės“. Pasitaikydavę ir kolektyvinių šeimos žmogžudysčių, įskaitant mažamečius vaikus.

Batų bučiuotoja

Batų bučiuotoja portretas
Pilnas internetas, kur juodukai lupa, spardo tokias baltaodes moteris, , o tokios mergužėlės nuolankiai bučiuoja tiems mušeikoms batus.

Kuo skubiau.

Kuo skubiau. portretas
Išimkit ši rašinį lauk.Jis tik kiršiną žmones.Nereikia mums tokių rašinių ir kiršintoju.

cigonai

cigonai portretas
Del sexo mergos gulasi po bet kuo.Juodas,geltonas,violetinis svarbu gerai judina...Pasileideles...Gyvena su negru tai faktas nes pas ji didele gimine pusbroliai.broliai...Cigonu taboras..

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Kodėl neparašai kiek jie nužudė baltaodžių policininkų.? Net juodaodis policininkas gynė policiją.Kodėl negaila sunkia isužeisto baltaodžio policininko kuris liks neigalus visam gyvenimui.Maty gyveni su juodaodžių ir juos gini.Ne vienas gyvenantis Amerikoje ar JK bijo į juodaodžių kvartalą užsukti.Jei jie taip skriaudžiami tai iš kur tie krepsininkai,šou menai ir kiti daug pasieke.Net Prezidentas Amerikos buvo juodaodis.Noro reikia dirbti ir gyventi ,one vogti,vartoti kvaišalus ir žudyti.Niekas nieko neduoda veltui.Pradėjom gyvenimą nuo nulio ir gyvenam be pašalpų.Ir dirbom kaip vergai.Tegu tie milijardieiai juodaodžiai remia savo rasę.Tegu neperka už milijardus rūmų.

kam

kam portretas
patinka juoda spalva,tas su ja ,bet,ar tikrai ta spalva jau tokia nekalta .... ?

Anonimas

Anonimas portretas
Fui. Slykstu.

Mane nervuoja

Mane nervuoja portretas
baltosios siuksles kurios tratinasi su bezdzionemis.

Dainius

Dainius portretas
Man dežaviu. Čia kaip kine bukas ir bukesnis. Vienas sugalvoja nesąmonę, kitas bando ją įpiršti. Ti čia jau ne juokinga. O mergaitei siūlau kuo greičiau kreiptis pas specialistą. Su galvele visai ne kas.

pfff

pfff portretas
Negrai, kurie savo gyvenime niekada nebuvo vergais piktinasi baltais zmonemis kurie savo gyvenime niekada nebuvo vergvaldziais. Juodasis rasizmas.

Jo

Jo portretas
Tarybinė Klaipėda skleidžia nesamones.Tegu pasidomi statistika,kas labiau pažeidžia įstatymus juodi ar balti.Tada nereikės rašyti nesamonių apie diskriminaciją

Rogelei

Rogelei portretas
Zopa zim zim.

Gyvenu Kalifornijoje nuo 2004m.

Gyvenu Kalifornijoje nuo 2004m. portretas
Man skrandis negatyviai veikia matant tokia lietuvaite palaikancia situos 'juodi yra svarbus' protestus. Apie koki policijos brutaluma cia kalbeti (?!) viena juoda uzlenke netycia... ir dabar jis laidojamas kaip Dievas... o kiti naudojasi ta proga puldami baltus. Mergaitei reiketu pasidometi kiek baltu kriminalinese situacijose mire (?) ir balti del to nepuola vyriausybes, ir nepuola policijos, ir nepuola kitu. Nes protingesni, dirba, uzdirba, supranta kas del ko buvo kaltas ir juda i prieki be agresijos. Balsuotum uz ALL LIFES MATTER butum siek tiek protingesne. As gyvenu CA, Orange County 16 metu, buvau stabdytas ir baustas ant motociklu ir masinose ne viena karta... Policininkai kaip paskolu brokeriai mandagus.

prajuokino ........

prajuokino ........ portretas
''taikių merginų'' ir su žiburiu sunku rast , ypač emigravusių tarpe ..................

pievas šneka

pievas šneka portretas
kai tokias pievas šneka, gėda ir skaityti ... jei patys juodaodžiai policijos pareigūnai pripažįsta, kad pagrindinė problema policijos pareigūnams neskiriamas pakankamas dėmesys, tai kodėl nepadedama jiems įtikinti valdžia, kad reikėtų policijos pareigūnams padėti, bet jie yra kaltinami išgalvotais kaltinimais ir kurstoma priešprieša su visuomene

šulcas

šulcas portretas
juk juočkiai aiškina,kad baltieji jiems skolingi tik nepasako už ką,o patys dirbti nenori tik reikalauja,o dabar per protestus dar turi galimybę ir plėšikauti,o ir nagli jie,kaip 3 pyd. na suprantat

rūta

rūta portretas
kam čia tokius marazmus rašinėjat, ir dar vienpusiškai. Ta mergelė yra išplaut/asmegenė le/ftistė.

Neziniukas

Neziniukas portretas
Jokiu primatu daugiau nepriimti Lietuvoje. Cia ju niekas nelaukia. Dar reiktu isaiskinti kas Lietuvoje organizuoja visokius neramumus ir iskrypeliskas sueigas?

Anonimas

Anonimas portretas
Pabaltijo regione visai nedaug tų ruberoidų,bet esantys tai ereliai barzdas užvertę,nei vieta užleis nei praeiti duos,ir elgiasi iššaukiančiai lyg ir laukia kad kas sudrausmintų,kad paskui rasismu apkaltinti galėtų.Senoliai ant rusų sakydavo,esat kaip žydai,patys mušat,patys rėkiat.Tai ir čia senolių pasakymas tinka.

vbn

vbn portretas
vandens patrankas(paskolint lietuva galetu),gumines kulkas asarines dujas ir pora dddddddddddddideliu kalejimu!Alio Trump..........

fgf

fgf portretas
tai ka buciuoti recidivistus?Matom puikiai ka amerikoj ruberoidai krecia !Juo visus reiktu......pabuciuot!

>

> portretas
Islandija pirmoji buvo tik todėl, kad praktiškai neturėjo jokių sąsajų su cccp ir tiesiog visi žiūrėjo kaip bus reaguojama, ne USa Vokietija , ar Anglija. Nereikia sureikšminti.

Šiandien

Šiandien portretas
Islandijos Nepriklausomybės Diena. Ji pirmoji iš užsienio valstybių, pati būdama mažutė, drąsiai pripažino Lietuvą kaip nepriklausomą. Tiesa, Moldova, dar būdama TSRS sudėtyje, tai pripažino, nors labai rizikavo tai darydama. Ačiū Moldovai, Ačiū ir Islandijai, šiandien švenčiančiai savo Nepriklausomybę! Su NEPRIKLAUSOMYBĖS diena, sese Islandija!

...,matte,POLICIJOS DARBAS neSENTIMENTU KARNAVALAS...,

...,matte,POLICIJOS DARBAS neSENTIMENTU KARNAVALAS..., portretas
kartai cia nuTINKA labai neMALONIU DALYKU...,ASMENINIAI ir SUBJEKTYVUS paMASTYMAI i TEMA... TASKAS

taip

taip portretas
tauta ir nyksta per tokias kvaisas galvojancias kad pakliuvo i /roju/?...

nuomone

nuomone portretas
o kodel nepasakojama,kad sitai rasei yra isskirtines salygos stoti i universitetus.Universitetai gauna kvotas kiek reikia ju priimti,jokiu budu ne maziau.Nors jie gal ir netinkami,bet priima nes universitetai bijo buti paskelbti rasistais.O bendrai kam tarnauja va tokie straipsneliai?O kas tas floidas tai visi zinom.Zodziu sizofrenija ir floidopasiutlige

klausimas

klausimas portretas
Kokio velnio baltiems zmonems reikia dalyvauti juodaodziu rasistu demonstracijose?

Kvailiuke

Kvailiuke portretas
tu kvailiuke.Matosi, kad vuyras arba negras, arba metisas.Visiskas nesigaudimas niekame.Gyvena kaip siltnamyje ir dar bando delioti mintis.

Penisininkas

Penisininkas portretas
Matomai jau ragavusi juodos dešros. Objektyvumo nerasta

Fu na

Fu na portretas
Eik BLM birka pačiulpk atsiklaupusi.

klp

klp portretas
kodėl niekas nerašo kiek policininkų žuvo per tą laiką,o jų ne viena dešimtis.Ir kas stovi už nugarų visam šiam judėjime.Iš kur nusikaltėlio bandito šeima gali išsikelti karališkas laidotuves su karietomis ir auksiniu karstu.Tik visai kvaila boba gali sulyginti lietuvių nepriklausomybės kovą su juodžkių banditizmu.Būk savoj vietoj ,gerbk įstatymus,mokykis dirbk ir tapsi net prezidentu.

taigi

taigi portretas
Taikūs protestuotojai labai mandagiai degina automobilius, daužo namų langus, plėšikauja, tiesiog nusiaubia parduotuves išdaužydami langus, išplėšdami duris ir išgrobstydami prekes, dabar populiarus žaidimas suspardyk baltaodį....o šita tiesiog naudinga dūra.

Tai bent straipsnis

Tai bent straipsnis portretas
Ir kaip galima tokį mėšlą rašyti ir žmonės kvailinti.

young black and dont give a fuck

young black and dont give a fuck portretas
Jauno, juodo odos atspalvio odaodžio moto. Kvailiausiai atrodo baltieji su plakatais , laiko save juodais atseit.

taiki boba

taiki boba portretas
sąžiningas politikas, visi girdėję bet niekas nematęs.

aikit nx pacakai

aikit nx pacakai portretas
2kart ant lietuvos prisėst norma kol kas

Anonimas

Anonimas portretas
labai kvailas ,neteisingas interviu..ta moterele ,net nezino ,kadtas Floidas buvo ne praeivis ,o nusikaltelis,,ir zuvo jis ne tycia nuzudomas ,o NEtycia,,[tai spressti teismui,,;; ]] Jo vietoje butu taip pat pasielgta ir su baltos spalvos nusikalteliu,,juk policija eina I sunku -sudetinga darba ,o ne karves melzti..

Ex-Lietuvis

Ex-Lietuvis portretas
Litovcai - didžiausi rasistai, ksenofobai, homofobai, antiglobalistai pasaulyje. Marš atgal į Rusijos sudėtį, d.bilai.

V2

V2 portretas
Statistika: The rate at which Americans are killed by police since Jan1, 2015 Black 1252 White 2385 Black in USA 13.4% White 76.5% Murder and nonnegligent manslaughter Black 53.3% White 44.1% on total arrests 2019 Enforcement Officers Killed in the Line of Duty 48 (40 white; 7 Black; 1 Asian) 36 of the assailants had prior criminal arrests. 12 of the offenders were under judicial supervision at the times of the felonious incidents George Floyd: In 1998, 10 months, Theft with a firearm In 2002 8 months, cocaine offense In 2004, 10 month, cocaine offense In 2005, 10 moth, cocaine offense In 2007 5 years, pleaded guilty to entering a woman’s home, pointing a gun at her stomach and searching the home for drugs and money at the time of his arrest was high on fentanyl and meth 2019 Pople shot by the Police Total: 1002; Pople with Guns and Knives 773, People with Toy guns 29 Other (named, unknown) 135 White 404 Black 250 Just number for your judgment..

.

. portretas
Amerika ir Lietuva demokratines salys

Dalia

Dalia portretas
Kas tokia nesamone galejo parasyti ir ideti i laikrasti? Pirmoko pasisakymai,nors siais laikais ir jie protingesni.

nu

nu portretas
Komentarai puikiai atspindi lietuvius, well done.

bbd

bbd portretas
labiausiai nervina buki straipsniai apie nieka

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
JI ne lietuve ji laisvas zmogus ;ji pati nuvyko ten kur negrus laivais veze tai ji baltas verge neaisku kokios tautybes tipo usa pilietis ja hatrina,ir kas bus vaikai laisvas negras ar laisvas lietuvis dar didesnis vergas

Pilietis

Pilietis portretas
Pasakas seka ta mergina. Ir kam taip raso kdiena? Jokios naudos o loja.

melas

melas portretas
totalus

reikejo

reikejo portretas
ir sita mandavoske nuspirt

H

H portretas
Dar vienas vienpusiškas straipsnis palaikantis nusikaltėli ir vien dėl to ,kad jis juodaodis. Jei būtų demonstruojama ne dėl vienos odos spalvos nukentėjusių nuo policijos būtų visai kas kita . Dabar gi man tai primena juodąjį rasizmą

Anonimas

Anonimas portretas
Jooooo taikus juodi pyderai taikus tokie kaip ir Kijeve kurie 2014 metais degino gyvus policininkus. Stipk Amerika. Atejo ir tavo laikas.

klumpakojui propagandonui sorošistui

klumpakojui propagandonui sorošistui portretas
o kas davedė juodaodžius Amerikoje iki tokio lygio, dauguma iš kurių gyvena žemiau skurdo ribos? Tai kas tikras nusikaltėlis ir žmogžudys?

SOROŠO PROPOGANDA

SOROŠO PROPOGANDA portretas
Statistika-54 proc. žmogžudysčių JAV padaro juodaodžiai,nors ju ten tik 13 procentų populiacijos.

Rubiroidu myletojas

Rubiroidu myletojas portretas
Cia kaip lanzbergiu mokykla uz 11mln pastatyta is valstybes pinigu

įdomu tai, kad

įdomu tai, kad portretas
Tarybų Sąjungoje negrai kartu su visais, nepriklsusomai nuo tautybės ar rasės mokindavosi Tautų Draugystės Universitėte ( Университет Дружбы Народов) , kol klumpių išsvajotoje Amerikoje tuo pat metu negrams buvo draudžiama kartu su baltais net važiuoti vienu autobusu. Tai dabar Amerikoje yra draudžiama pavadinti juodaodį negru, bet galima šaudyt ir žudyt, o Rusijoje vadink kaip nori, negras neįsižeis, nes nėra paniekinimo žodyje negras, o tik rasės priklausomybė, to vakarų eksploatatoriai niekada nesupras ir neatleis

Kam tas melas?

Kam tas melas? portretas
Meluoja mergiote kaip konservatnyke ir net neraudonuoja, o juk zino ka daro ir dar uz pinigus!

užsimerk geriau

užsimerk geriau portretas
krva tu nelygindama marksistų su LGBT , čia tu savo pasturgalį su pimpalu palygink, kurio niekada neturėsi, tokie LGBT prašiko visą Europą, kol marksistai su fašistais kovojosi, niekšinga išgama tu..

atviromis akimis

atviromis akimis portretas
Kvaila propaganda, kurios kiekvieną pastraipą būtų galima komentuoti. Ir dar rašo: "Man nepatinka, kai kažkas perša savo nuomonę". Pvz.: jei turi nelikti paminklų "rasistams", vadinasi, beveik arba visiškai nieko neliks, nes visa šalies istorija susijusi su kolonizacija, vergvaldyste (pietuose - 12-49 proc. šeimų turėjo vergų), pilietiniu karu ir t. t. Šitie chunveibinai niokoja net vergovės priešininkų skulptūras, ką jau kalbėti apie karalienės Viktorijos, Vinstono Čerčilio ir t. t. To neužtenka: jau net į kapines nusitaikė, kaip liudija žinios iš Britanijos. Šita revoliucinė banga - tai siekis visiškai perrašyti istoriją, iškelti juodukų, marksistų ir LGBT "istorinius herojus".

lietuve komentuodama irode

lietuve komentuodama irode portretas
TSRS buvo daugiau zmogaus teisiu ,ir zmogiskumo ,nei jav dabar

mm

mm portretas
Tikriausiai jos vyras iš Pensilvanijos negras arba meksikonas.

Veidmainyste

Veidmainyste portretas
O tai "lietuvei" nebuvo baisiausia, kai apsirukes nigeris, nesciai moteriai, ireme pistoleta i pilva?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Puikiai matosi kad beveik visus komentarus parašė kažkoks nesusitupėjęs liandzbybinis piemuo, prisidengęs įvairiais vardais. To Londone neseniai papjauto banditėlio lygio. O straipsnis geras , objektyvus, pagarba pašnekovei už blaivų mąstymą ir mintis.

Slabotke

Slabotke portretas
Uzkniso liberastai ir kiti idiotai jeigu trenke,vadinasi taip reikejo.Sedi savo Amerikej ir sedek ,o mes cia kuriam Lietuvele

Cha

Cha portretas
Buržuazinis nacionalistas pagaliau praregėjo....nedažnai taip nutinka.

Stribui

Stribui portretas
Koks tu burzuazinis nacionalistas, tu dusanskio anukas. :)))

Anonimas

Anonimas portretas
Jei ji lietuve, as marsietis. Odine komisare.

Buržuazinis nacionalistas

Buržuazinis nacionalistas portretas
Apgailėstauju ir labai gailiuosi, kad pats buvau apakintas ir apgautas vakarų "demokratijos" .. Kapitalistiniame pasaulyje buržujui svarbi tik pigi darbo jėga, tam ir buvo privežti juodaodžiai į Ameriką kad dirbtų už sriubos lėkštę. Tas pats , kaip ir Lietuvoj prie Smetonos baudžiauninkai arė ponams, tas pats, kaip dabar sugrįžo tie laikai, tik juodukai už save dar pakovoja, lietuviai gi sulenkė galvą, kas nespėjo pabėgt svetur vergaut

šanšiai.

šanšiai. portretas
buvau ten vergu šalis,baisu. gal pas mus iki to neleis nusiristi.

Anonimas

Anonimas portretas
JAV gyvenanti lietuve, džiaukis, kad tavęs nišprievartavo juodaodis su pusmetriniu dešlium. Po tokios egzekucijos pamirštum kas tavo mama. Taigi neblevyzgok ir sugryžk į realybe. Jei nesupranti esmės, tai reikia numesti tave į nigerių rajoną sudoroti seksualiai.

Istorija

Istorija portretas
Parode, kad didziausi zmonijos priesai yra visokie kairieji, viska atimt ir padalint. Jeigu tu negras ir nenori dirbti, mes tau duosim ateme is baltojo, kuris dirba nuo ausros iki sutemos. Kodel nieks neskriaudzia kineiciu, korejieciu, vietnamieciu.... zmones dirba ir sau duona uzsidirba o ne reikalauja js valstybes.

renis

renis portretas
Dar viena,klizma-pacifistė išlindo....
Anonimas portretas
Tamsioji materija valdo!

LIBERĄSTŲ BAKCHANALIJA

LIBERĄSTŲ BAKCHANALIJA portretas
Iš kur čia tą palaikytoją- liberąstinę džembutę ištraukėt.Ten bespriedielą daro liberąstiniai sorošiniai remiami demokratų partijos,kuriai vis nepavyksta nuversti Trump..Jeigu norit tokios situacijos Lietuvoje,kai deginamos parduotuves ,verčiami paminklai balsuokit už liberalus ir koncervatorius.

S

S portretas
Tegul juodaodziai nedaro nusikaltimu,tai nebus ir jokio rasizmo,pries baltuosius dabar didesnis rasizmas,nes tie turi dirbt kad islaikyt nemaza dali pasalpiniu juodaodziu.

Bus

Bus portretas
baisu, kai tave koks “spalvotas” apseklins pavarteje.

#

# portretas
Didėlė rasizmo žinovė, kuri getus ratu lenkia...

St

St portretas
Dziaugiuosi, kad yra Lietuviu kurie supranta rasizma. Visiskai teisingas straipsnis, ne toks, koks buvo Dariaus Miskinio (as labai noreciau, kad jo vaikai isimyletu kitos rases atstovus) is Cikagos pasisakymas "Jie( jis turi galvoje juodaodzius) griauna Amerika, o mes emigrantai (turi galvoje lietuvius emigrantus- rasistus) statom Amerika.". Gyvenu Niujorke ir matau is arti tuos protestus. Protestai yra taikus, bet dazniausiai kai sutemsta, islenda rasistai, kurie noredami sumenkinti protestavima, plesia ir vagia viska kas po ranka pakliuva. Taikus protestuotojai bando apsaugot parduotuves blokuodamis jas.

Tikrai

Tikrai portretas
Gaila, kad ne tau, višta, snukį batu pavaišino, gal varžteliai atgal susisukę būtų, mąstytum pati, o ne kaip madinga banda

Kas naujo

Kas naujo portretas
Kad ir tave būtų nuspire ožką
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių