Čikagos lietuvis: jie griauna šalį, o mes, emigrantai, ją statome

Anonimas

Anonimas portretas
pašalpinis neturi rasės....

deportacija

deportacija portretas
padės prisimint savo protėvius ....... ir aprims neramumai

Rolas

Rolas portretas
O kokio velnio Lietuvos nestatai?ark namie ,o ne kazkur !

pavadinimas

pavadinimas portretas
Straipsnis geras ir teisingas, bet pavadinimas tai siaubas

:D

:D portretas
Nesusilaikiau - pavadinimas prajuokino :). Jau koks susireiksminimas. Ar tie emigrantai ten nenuvaziavo todel, kad ta salis geriau pastatyta nei ju? Ar jie cia humanitariniais tikslais nuvaziavo i 3ia sali ir bando kazka is jos pastatyti, nes tada vaziuokit kur i Afrika gal? Ar Lietuva statykit?

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
Geriausia mokytis is kitu klaidu...Neisileiskime nei nigeriu, nei arabu i Lietuvele.Nes ju privisus, bus griaunami musu tevynes did vyriu paminklai...Juk visi baltaodziai jiems rasistai.TIKIUOSI ir LT. ATSIRAS PROTINGU POLITIKU! JEI NE,TAI MES IKURSIME KKK LT.

Arba

Arba portretas
Vieni laimės arba kiti. Jei baltieji nesusikaups, išnyks. Liko apie 7%. Pasaulio gyventojų. Kaip elgiasi juodaodžiai reikia pažiūrėti į nuteistųjų procentinę dalį. Ten dominuoja tikrai ne baltieji. Skaičiai yra tikra tiesa. Viskas.

Aha

Aha portretas
Kaip bebūtų keista, bet rasizmas turi ir teigiamą pusę, jis pristabdo rasių dominavimą. E-shop'e rūbai reklamuojami būtinai ant juodaodžio manikeno, ar aš europoje ar afrikoje, kam man tai brukama??

Sule

Sule portretas
Jis EMIGERIS!! Taip ir vadinkite , prasome. Negali buti dvigubu standartu!!!

Anonimas

Anonimas portretas
ale jusu mastymas nulinis! juk kazkam labai naudingi tie streikai apimtoj pandemijos sali, pas tuos streiku kurstytojus gauruotos mintys

to lietvakas

to lietvakas portretas
ir kokia cia partija rengia tas eitynes,gal plevesuos vaivorykstines velevos kaip visuomet ir arabai priesaki zygiuos,juk cia kazkurios partijos norais ir slovinimu paremtos eitynes

Lietuvis

Lietuvis portretas
Vilniuje penktadienį 17:30 Gedimino pr. vyks eitynės už baltaodžių už lietuvių gyvybes! Tai bus pasipriešinimas "BLACK LIVES MATTER". Lietuvių eitynės vadinasi "LIETUVIŲ GYVYBĖS SVARBIOS" renginys paskelbtas facebook ir internete.

Var

Var portretas
Visiems gera pamoka, kas būna kai prisileidi ar prisiveži negrų, kitos religijos žmonių į savo šalį. Amerika žlugusi. Eksportavo visą negrų kultūrą visiems laisvai ir galutiniam variante pati pavirto negrų šalimi su negrų vertybėmis ir gyvenimo būdu. Dabar tikrai tikiu Milašiaus pranašystėmis, kad Amerika turi būti sunaikinta.

Anonimas

Anonimas portretas
Juodieji ,musulmonai zymiai protingesni.Jie juodo darbo nedirba,bet uzima vadovaujanti posta.,kur lengviau.Savo restoranus,barus atsidare.Sedi ofisuose,apsaugoje.

> LT "piliečiui"

> LT "piliečiui" portretas
KAIP TIE JUODULIAI PATEKO I LONDONA? OGI KAIP IR TU - PIGI DARBO JEGA, TAI IR NEVERK, LT VERGE, KAD JUODUKAI DAR UŽ SAVE PAKOVOJA, JEIGU TAU TAI NELEMTA.

LT pilietis

LT pilietis portretas
GYVENAU 10 METU LONDONE,TEKO MATYTI DAUG JUODULIU KURIE ELGIASI YTIN SLYKSCIAI IR AGRESYVIAI,TAIP,KAD PONAI ATSIPEIKEKIT,MOKEKIT ATSKIRT PELUS NUO GRUDU

to besidomintiems

to besidomintiems portretas
juk ten liaudiesmenas,livejournal,com zymiai ydomiau

Anonimas

Anonimas portretas
ai ko i ta jankyna varyt nebent paatostogaut, o dirbt ir uzdirbt galima ir lt!

besidomintiems-apie rasizmą ir daug ką kita

besidomintiems-apie rasizmą ir daug ką kita portretas
sunaikinta-tiesa taškas jimdofree taškas com/blog

>Bumerangui

>Bumerangui portretas
Ir kas tik tokių išgamų kaip tu prigimdo..... Matyt kokios prostitutės pajuodelių apsėklintos...

Bumerangas-

Bumerangas- portretas
KKK korė n#grus,dabar balti kabos pakelėse...

klausimėlis

klausimėlis  portretas
kam jūs važiuojat/plaukiat pas tuos negrus/arabus, vežat juos dykai pas save vergauti, o paskui dar verkiat kad jie dirbti negali/nemoka? ar jie jūsų prašė būti išnaudojami? aš jų vietoj ne tik iš jūsų ką galėčiau pavogčiau, bet dar jums ir į triusikus prišikčiau, nes jūs pirmi pradėjot, geradariai blt. :D

Vida

Vida portretas
Norėčiau,kad parašytų apie Detroitą, Harlemą,koks buvo ir po to kai pagerbė juodukus padovanojo miestus jiems.Parasykit.Amerikoj kiek juodaodžių ir kiek baltaodžių?

Anonimas

Anonimas portretas
radot skirtuma tarp arabo ir negro jie ten visi vienodi is pietu

apsiverkusiam duonelei

apsiverkusiam duonelei portretas
tai ko tuos negrus tada į Ameriką tiek privežta? dėl pigios darbo jėgos ar kad jie pašalpas gautų, čia taui pamastymui, ne tingini tu :)

Miskiniui

Miskiniui portretas
Visai nesistebiu,cia ne Lietuva,kad bijo.Vakaru salies zmones labai karsti,mato kad apgaudineja,jie lekia,protestuoja,tiek Anglijoje,Norvegijoje,Turkijoje ,Prancuzijoje,jie nelaukia ,eina i gatves saudo,degina,protestuoja.Ir neduok gyvenime juodi ar Azija pakrutinsi ,pasigailejimo nebus.Ne taip ,kaip Lietuvoje,duonos nera ant stalo ir tyliu.

Verkia duona tinginio valgoma.

Verkia duona tinginio valgoma. portretas
Tarybiniais metais Rusija siejo savo propagandą,kad Amerika skriaudžia Afriką ir juodaodžius.Kaimynas buvo jūreivis su žvejybiniais laivais apiplaukęs pusę pasaulio.Laivas švartuojasi Afrikoje.Įsakyta pagerbti juodukus.Įsileisti į laivą.Įsileidęs turi saugoti,nes per akis vagia kas pakliuvo.Žuvų pilna ,gali rankom gaudyti.Bet geriau pasivogti .Tinginių pančiai .Guli po medžiu ir laukia pakol koks vaisius iškris.Net nusiskinti tingi,Tai užrašyta viskas iš matyto savo akimis pasakojimo dar 30 m. atgal.Pas mus irgi veisiami pašalpomis tinginių tuntai.

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Prisileido ir Europa tu tinginių.Manau ne vienas matėte nuotrauka su išpuoštu ,aprengtu jaunuoliu juodaodžiu pabėgėliu.Paklaustas ką ruošiasi veigti Vokietijoje sako;jūs ką? atvykau ne dirbti,o gėrėtis gamta.Štai ir parodo jų tikslą.Jus dirbkit ir juos maitinkit.Kenčia Vokietija ir jos žmonės dėl tokios Merkel politikos.Jie smurtauja .prievartauja ,o dirbti nenori.Tai girdėjau iš pažystamu.Nežinai ar čia rinkiminė kompanija ir kuom tokiais veiksmais pasiekti.Manau,kad čia didesnių jėgų iš nepalankių šalių isikišimas ir ytakoja tai. Visus nepatenkintus į Afriką,savo šalį.Kitaip nebus tvarkos.

>St

>St portretas
niekas nieko nesakytų bet juodaodžiai jau seniai piktybiškai ,,sėda" baltiesiems ant sprando. Tingi kaip rupūžės, apsileidę kap gyvuliai...Tik plėšt, narkošintis, atimt. Antra vertus ką jie gali diktuoti civilizuotai šaliai kai patys nieko savo vietose nepažengė - kaip buvo laukiniai taip ir yr? Kokios jų kilmės šalyse valdymo sistemos iki šiol, kokį lygį jie pasiekė? Kaip buvo prieš tūkstantį metų - taip ir dabar.Tik įvežtiniai produktai, daiktai atsirado. Nesate pas juos buve-pamatytumėt.. Dabar bėga iš savo tėvynės kokiais tik įmanoma būdais o pasidare vietiniais civilizuotoj šaly pradeda griaut kap įprate viska kas yra normalu klykdami apie rasiszmą

nu

nu portretas
visi viska zino ,tiesa normalus zmones ,o tie prijauciantys tai ....ku ku

Jonas

Jonas portretas
Labai teisingai autorius apibūdino padėtį JAV, ten kaip ir pas mus vyksta rinkiminės kovos... Pritariu vieno komentatoriaus nuomonei, kaip prieš eilę metų Rusijoje siautėjo čečėnai, tai pas mus jie pasidarė "šventieji", net Čečėnijos aikštė atsirado... Apgailėtinos reakcijos.

onute TO St

onute TO St portretas
LAUK KOL TAVE PAGERBS VALKATA TINGINYTS IŠ KITU SASKAITOS GYVENANTIS IŠGAMA JAUČIU PAGARBA TAM POLICNINKUI KURIS PRIBAIGĖ RICIDIVISTA O TAI NEAIŠKU KIEK BALTAODŽIU MOTERU BUTU NUSKRIAUDES APVOGES TAS ATMATA

St

St portretas
Visi esame vienodi, turime mylėti ir gerbti vieni kitus.Nenaudok sitos frazes niekad, nes tu manai kad esi geresnis uz kitus jau vien del to, kad tavo odos spalva balta, ir absoliuciai nekenti tu, kurie yra kitokie. Tai ko sedi cia Amerikoje, jei tau nepatinka kitu rasiu atstovai? Atvaziavai cia laimes ieskoti ir nori, kad visi pasitrauktu tau is kelio. Esi 100% rasistas ir savo vaikus aukleji taip pat. Tikriausiai kitaip galvotum, jei po to policininku koja butu tavo vaiku ar tavo zmonos kaklas. O parduotuves plesia tie kuriems nusispjaut i taikias demonstracijas, jie tik sedi prisigamine molotovo kokteiliu ir laukia tokiu situaciju. Beje, puikiai zinai, kad daugiau tarp plesikautoju yra baltaodziu. Tu puikia viska zinai kas vyksta, bet kaip ir Trumpas pakreipiai visai i kita puse, kad sumenkint ta protestu banga. Gaila, kad tokiu lietuviu cia yra.

O KA DEDULE GALVOJA IVEZTINIU NEGRU -VERGU KLAUSIMU?

O KA DEDULE GALVOJA IVEZTINIU NEGRU -VERGU KLAUSIMU? portretas
.

Emigrantui

Emigrantui portretas
Statyk savo sali, o ne svetimiem

nigeris

nigeris portretas
zodziu dirbi negrams tu tenai. jie dziaugiasi nes jus dabar vergaujate! :) nigeriu podkoblucnikas

P ist

P ist portretas
lauk ni gerius į jų istorine tėvyne Afrika.Tegu Mauritanijoj, Somaly ar Nigerijoj įrodinėja savo ,,tiesas" ir griauna ką nori.Viso pasaulio žmonės nori Žalios kortos ir svajoja vaziuot į Ameriką kaip laisvės ir gerovės šalį, nuvažiavę stengiasi kuo geriau dirbti ... o čia laukiniai per kartų kartas nepasidarę civilizuotais pradės savo banditiškas tvarkas diktuot?!

Anonimas

Anonimas portretas
Kai Rusijoj siautėjo čečėnai ir kiti juodašikniai, tai piestu stojot už juos. Net ginklus ir uniformas tiekėt. Kai Amerikoj siunta nigeriai- tai jau blogai ?

Manau

Manau portretas
Pilnai suprantu,Juodaodžiai tik griauna,naikina ,o nieko nestato.Pvyriausybė tai leidžia naikinti žmonių turtą ir žudyti policininkus.Matosi,kad yra organizuotas vandalizmas.Reikia keisti Prezidentą jei nedaro tvarkos šalyje.

>anonimui

>anonimui portretas
Galvą eik išsiplauk su savo amžinai tau visur besivaidenančiais arabais...

taip

taip portretas
arabai tai zydai nuo Mikaldos laiku engiantys zmonija kad ju saujale klestetu dargi svetymu vaiku gyvybes kaina jau nekalbant apie visus?...

Anonimas

Anonimas portretas
iskur tam arabiskam jankyne lietuviai,ten arbai su sulietuvintom pavardem

Anonimas

Anonimas portretas
Arabai galutinai nori paimti valdzia JAV ir Europoje. Kur arabai, ten neramumai ir mirtys. Negi neaisku...

bbd

bbd portretas
pabandyk juodasikniui uzdet antrankius apkaltins rasizmu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių