Panevėžiečių dueto „Muskato“ dainoje – žinutė apie meilę ir mintis, aplankančias po skyrybų

  • Teksto dydis:

Panevėžiečių duetas „Muskato“ lieka ištikimas dainoms apie meilę ir tarpusavio ryšį.

„Šį kartą apie tokį, kai neišsikalbėję žmonės išsiskiria. Mūsų naujausioje dainoje „Atsiprašau“ kalbame apie beribę meilę, esant kartu ir jausmus bei mintis, kurios aplanko po skyrybų“, – pasakojo dueto narys Marius.

Tai jau trylikta dueto daina, kuriai muziką sukūrė prodiuseris Valdas Kabutavičius. „Su Valdu mes kažkaip intuityviai sutariame – sutampa mūsų požiūris, muzikinė stilistika. Esame tikrai puiki komanda, kur kiekvienas turi svarbų indėlį“, – šypsojosi Marius.

Beje, prie šios stiprios komandos neseniai prisijungė ir gerai žinoma vadybininkė: Kastyčio Kerbedžio dukterėčia, Aro Vėberio žmona Martyna Vėberė: „Mariaus ir Simonos duetą pažįstu jau ketvirti metai – juodu karts nuo karto galima išvysti su Kastyčiu ant scenos kaip pritariančiuosius vokalistus – taip ir pradėjome daugiau bendrauti, o prieš keletą mėnesių nusprendėme pradėti dirbti kartu“, – pažintį su grupės „Muskato“ nariais prisiminė Martyna.

Kodėl žinoma moteris pasirinko būtent šį panevėžiečių duetą? „Visų pirma, man labai patinka jų dainos. Tikiu, kad jos vertos didesnės auditorijos – taip norisi, kad jas išgirstų kuo daugiau žmonių, kurie taptų ištikimais grupės gerbėjais ir jai jau nebereikėtų atskiro pristatymo. O aš asmeniškai žaviuosi jais kaip žmonėmis, labai vertinu jų tikrumą ir nuoširdumą, bei atsakingą požiūrį į dainavimą“, – pasakojo Martyna.


Šiame straipsnyje: dainaAtsiprašauMuskatoduetas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių