N. Bunkės sutuoktinis: jei liksiu prie suskilusios geldos, eisiu griovių kasti

 • Teksto dydis:

„Aš esu šeimos žmogus ir darysiu viską, kad mes išliktume kartu, tai tikrai negalvoju, kas būtų, jeigu būtų“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis, verslininkas Edgaras Eidėjus.

Paklaustas, ar nesibaimina likti prie suskilusios geldos, jei Natalija netikėtai įsimylėtų kitą vyrą, Edgaras pusiau rimtai, pusiau juokais atsakė, kad tokiu atveju jau yra sugalvojęs, ką veiktų.

„Eisiu griovių kasti... Iš tiesų, juokauju. Apie tai negalvojau, jeigu kas nutiks, rankas ir kojas turiu, dirbti galiu bet ką“, – pasakos E. Eidėjus.

Pažintis su N. Bunke policininku dirbusio E. Eidėjaus gyvenimą kardinaliai pakeitė prieš maždaug ketverius metus. Tuomet su viena garsiausių, ir populiariausių Lietuvos pop atlikėjų Edgaras pirmą kartą viešai pasirodė muzikiniuose apdovanojimuose. Iki to moteris ne vieną mėnesį naują draugą slėpė, o pasklidus gandams, kad jos širdis užimta, žiniasklaidai nesutiko atskleisti net jo vardo.

„Gyvenimas pasikeitė kone 180 laipsnių, ir būti kitaip – negalėjo, nes ji buvo ekranų žvaigždė, o aš – eilinis pareigūnas“, – sakys Edgaras, pasitikdamas jųdviejų su Natalija namuose.

N. Bunkė ir E. Eidėjus / LNK nuotr.

Mes esame puiki komanda, Natalija puikiai atlieka savo darbą, o aš atlieku visą darbą, kuris yra nematomas.

Jau keleri metai jis nebedirba pareigūnu. Pradėjęs nuo pagalbos organizuojant koncertus Natalijai ir lydint ją pasirodymų metu po visą Lietuvą, šiandien Edgaras stačia galva pasinėręs į žmona tapusios Natalijos elektroninės ir fizinės parduotuvės vadovavimo darbus. Nieko stebėtino, kad sutikusi jį įmonės ofise, dainininkė meiliai vadina tiesiog direktoriumi ir nė kiek neperdėdama pasakoja, kad ant jo laikosi ne tik visa buhalterija, bet ir griežta tvarka įmonėje.

„Mes esame puiki komanda, Natalija puikiai atlieka savo darbą, o aš atlieku visą darbą, kuris yra nematomas. Suprantu, kad socialinėje erdvėje mano indėlis nurašomas, bet visi aplinkui, mūsų poros draugai puikiai viską mato ir žino kiek dirbu... ir man to užtenka“, – pasakos E. Eidėjus.

Visas interviu – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Onė

Onė portretas
Na tik jau nepilkit pamazgų ,manau gyvens ilgai ir laimingai.to ir linkiu.

ALGIS

ALGIS portretas
Rašytojas[a] rašo , kad Bunkė garsiausia , populiariausia , bet neparašė , kad ji garsiausia savo intrigom , o populiariausia keičiant vyrus .

Natalija

Natalija portretas
šaunuolė - prieš ištekėdama turtinius klausimus susitvarkė..:-) Jei kas šeimoje nepaeis, tad yra nemaža tikimybė, kad vyrukui tikrai reiks griovius kast...
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių