Pereiti į pagrindinį turinį

Komedijos „Melagės“ aktorės: geri aktoriai išvis nemeluoja

2017-11-10 19:31
DMN inf.

Liko mažiau nei mėnuo iki profesionalaus komedijos teatro „Domino“ premjeros „Melagės“, kurioje vaidmenis kuria net vienuolika ryškių, drąsių, žavingų ir paslaptingų moterų, tikrų scenos profesionalių.

Tai viena laukiamiausių šių metų premjerų, dalis pasirodymų išparduota iš anksto, o kūrybinė komanda intensyviai repetuoja.

Vos pasirodžius kriminalinės komedijos reklamai, aktores, kuriančias ir daugiau vaidmenų „Domino“ teatre, imta žaismingai vadinti... melagėmis.

„Na, jei pasakyčiau, kad niekada neteko meluoti, tikrai meluočiau. Tačiau šiaip aš meluoti visai nemoku. Žinote, kas keisčiausia? Aktoriai juk turėtų būti genialūs melagiai, jie turi mokėti apgauti žiūrovą, tačiau iš tiesų geri aktoriai nemeluoja ir nevaidina net scenoje. Aš manau, kad nėra pateisinamo melo. Geriau tiesa, kokia ji bebūtų,“ – įsitikinusi Valda Bičkutė, kurianti Pjeretės vaidmenį.

Kolegei antrina ir Gabija Jaraminaitė – ji prisipažįsta taip pat nemokanti meluoti: „Vaikystėje man tėtis pasakė: „Gabute, niekada nemeluok“. Šie žodžiai man labai įstrigo. Stengiuosi nutylėti, jei kitaip negaliu, bet meluoti nemėgstu ir vengiu žmonių, kurie tą daro. Vienintelis melas, kurį galiu toleruoti, grįstas pagarba žmogui. Tarkim, jei vyras tau padaro staigmeną ir žiūri į tave laukdamas reakcijos – imi ir pameluoji, kokia esi laiminga“.

„Meluoti galima tada, kai turi gerą atmintį! – juokiasi Ponios Šanelės personažą įkūnijanti Aušra Štukytė. – Kiekviena moteris moka gudrauti. Juk tai irgi yra kūryba“.

Aktorė Edita Užaitė primena, kad kartą metuose – balandžio pirmąją – meluoti galima oficialiai. „O likusiomis dienomis tikra moteris tokiais niekais kaip melagystės tiesiog neužsiiminėja“, – įsitikinusi Edita.

Aktorė Ineta Stasiulytė įspėja: melas kenkia sveikatai, nes sukelia bereikalingą įtampą. „Manau, kad meluoti galima tik tada, kai tai nekenkia nei tau, nei kitam žmogui. Kartais nesinori atsakinėti į nereikšmingus klausimus, tad imi ir pameluoji. Šiaip aš nesu geras melo detektorius – mane gana lengva apgauti“, – sako Ineta.

Viena jauniausių komedijos aktorių Justė Zinkevičiūtė primena patarlę: melo kojos trumpos. „Aš esu už tiesą, kokia ji bebūtų, – šypsosi mergina. – Spektaklis „Melagės“ – intriguojanti, moteriškų paslapčių perpildyta pjesė, kurioje melas persipynęs su troškimu būti mylimai, laimingai, su kova už savo vietą po saule. Gyvenime melo aš nepateisinu ir, apskritai, meluoti moteriai – žemas tonas. Moteris turi būti moteriška, protinga, išmintinga, bet jokiu būdu ne melagė. Aš meluoti nemoku ir vertinu, kai žmogus man nemeluoja. Tegul melo pinklės raizgosi spektaklyje, o ne gyvenime“.

Kriminalinė komedija „Melagės“ sukurta pagal žymaus prancūzų rašytojo ir kino režisieriaus Roberto Tomo (Robert Thomas) pjesę „8 moterys“ („8 Femmes“), pelniusią stulbinantį populiarumą ir ne vieną prestižinį apdovanojimą, o pagal ją statyti teatriniai pasirodymai ir kino filmas – pasaulinę šlovę. Premjera visoje Lietuvoje – nuo gruodžio 7 dienos.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų