Žlugo viltys: V. Matačiūnaitė į „Eurovizijos“ finalą nepateko

Sceptic

Sceptic portretas
Eurovizija yra visiškas šlamštas.

baba

baba portretas
Nera reikalo kisti pinigus i tokias nesamones, o Lietuvos "dainininkai" niekada netures garbes patekti i tokiu renginiu finalus.

Mimdaugas

Mimdaugas portretas
Lietuvos santykis su Eurovizija toks kaip pasakėčios malūnininko, jo sūnaus ir asilo...Neturime savo vizijos!

tetis

tetis portretas
prizine vieta butu paemus Lietuva,jei butu pasiunte pabaisas kKatunskias pareumoti su plikais papais!

mama

mama portretas
Kur ziurejo didieji specialistaiPauliukaitis, ponia Zita ir kt.Daina nekokia -bespalve , be melodijos- grinas bukumas. O jauna mergaite aprengti kaip koki tarakona - be skonio ir slikstu. Matyt drabuziu dizaineris pasisaipe ir jam pavyko.Truksta zodziu.....

XXL

XXL portretas
Paskaitai komentarus ir susidarai nuomonę apie mūsų tautos skonį. Jei jau kam Vilijos daina prasta, tai 'sorry'. Tai jau geriau islandų, baltarusių ar šveicarų. Na taip, kam patinka Žvagulio balabaikos, tam Vilija tikrai nepatiks.

do-rė-mi

do-rė-mi portretas
žemaitis ŽVAGULIS su daina "EK ŠEN ŠEN"būtu patekes į finalą.

jo

jo portretas
i eurovizija turejo vaziuoti MIA arba RUSLANAS KIRILKINAS tai puikus dainininkai tada ir vietos butu prizines o mataciunaite tai ka nu parode kokia dainininke geriau mano nuomone pati suprastu ir nelistu kur ne jai

klausytoja

klausytoja portretas
seniai buvo aišku kad nepateks.Tik visiškiems atbukeliams galėjo patikti tokia daina.Tai tik klykimas ir kvailiavimas.o ne dainavimas.Labai būčiau nusivylusi Eurovizija,jei būtų patekusi...

ko mes

ko mes portretas
kiekvienais metais braunamės ten, kur nemokame pasirodyti - nei daina, nei įvaizdžiu. Gaila, kai gerą balsą turintys atlikėjai lieka už borto. vadinasi, nemokame parinkti nei muzikinio kūrinio, nei atlikėjo, ir taip tęsiasi visą laiką. Eurovizija, kur reikia dar ir kažkokio šou, kažkokio mini spektaklio ar apskritai kažkokio didžiulio uragano, skirta ne lietuviams.

Eurovizorius

Eurovizorius portretas
Nepateko į finalą, tai nepateko, bet nors nebuvo gėda žiūrėti, kaip kitų valstybių pasirodymus. Europos masės dar nepriaugo prie tokio lygio muzikos.Plačiosioms masėms juk svarbu "buduliškas" ritmas ir tariamas "šou". Ir nereikia srutų pilti ant mūsų atlikėjų. Norėčiau pamatyti tuos didžiuosius kritikus pačius tokioje didžiulėje scenoje. Įtariu, kad šlapimo nelaikymas būtų mažų mažiausiai, kas jiems nutiktų. O Vilija šaunuolė, turinti gerą balsą, gerą išvaizdą ir gebanti sukurti puikias dainas!

Ema

Ema portretas
viskas teisingai, nepatiko nei daina, nei jos įvaizdis. Jos energija labiau tiktų sporto aikštelėje. Norėjau, kad Lietuvai atstovautu Mia, kuri dainuoja labai jausmingai ir malonu į ją žiūrėti, o Vilija patinka tik Valinskui.

zyz

zyz portretas
Vilija puiki daininke,gaila kad ji nepateko i finala,daina sakyciau tikrai ne siu metu eurovizijai,sekmes tau Vilija ateities projektuose. labiausiai patiko norvegu daina

tai kyla klausimas

tai kyla klausimas portretas
ką aplamai gali toks giržadas, tik per šikną pasivaryti

Čiombė

Čiombė portretas
Labai fainos yra norvegų, vokiečių ir iš dalies azerbaidžianiečių dainos, o lietuvių iš karto aišku kad visiškas marazmas, ir daina, ir ta merga, ir tas plikas pizdalyzas tarp kojų, ir ta apranga, ir tas prodiuseris oblius...bet geriau pasiuskite kokių kurviaškų tipo bonkė-zvonkė grupę, kuri dročintų skalbimo baslį su nuogais papais rėkdama - mūsų baltų kraujas

NF

NF portretas
vyti laik ta komisija ir tuos specus,kurie isrenkia tokias nevykeles ir nevykelius,daina,kaip atlikeja,kaip blogiausiame sapne,linkeciau dainininkei, taip save vadinanciai, nusileisti ant zemes,mesti savo arogancija,vaziuoti namo i savo kaima ir ten pamedituoti....

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Nesuprantu, apie ką jūs čia. Lietuviai jau seniai Eurovizijoje nedalyvauja.

IP

IP portretas
Niekaip nesuprantu kodėl ją palaiko tiek žmonių, juk ji tuštybė, joje nieko nėra, jai tik tinka prisiliuobti ir dainuoti pabe.

Marija3

Marija3 portretas
Dainai reikia melodijos, šarmo, ritmo, o ne riksmo ir gimnastikos...Man ta daina - nelaimingo žmogaus skundas kažkoks. Žodžiu, pertempta. Gal kokius metus reikėtų nedalyvauti ir pagalvoti.

stepas

stepas portretas
RUSUS NUSVILPE O LIETUVIAI NAMO VAZIUOJA ....

Šimkus

Šimkus portretas
kaip gluse sukergta su nusususiu santechniku,kuris visaip stengesi nuvalyti jei uzpakali,bet nerado popieriaus,net sijono kisenese.Butu gerai kad tas santechnikas,sudinu skuduru perbrauktu per kvilus skaisgirio ir tylos snukius,nes jiems labiau tiktu prodiusuoti kiauliu fermoj.

Šito

Šito portretas
reikėjo ir tikėtis. Nei formos, nei turinio. Atlikėjas turi būti savimi: turėti savo dvasinį pasaulį ir sugebėti jį perteikti žiūrovams. Tačiau jeigu jis neturi savojo "aš", jeigu viduj tuštuma, tai ir belieka užsidėti svetimą kaukę ir tapti apgailėtina papūga. Gaila dainų krašto Lietuvos. Ir gėda.

čiombė

čiombė portretas
Labai gerai kad nuleido ant žemės tą pasipūtusią žiurkinę pajodžargą, o dar pseudoekspertai kritikuoja Pojavį, kurio dainą ir dabar malonu klausyti, o čia marazmas visiškas su pliku fantomasu odiniais ragais. Kai luseriai užtraukia laimėtojos dainą juos tada nuveža pasigydyti.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Vilija ne prie ko, nei ji moka dainuoti, nei apsirengti, nei šukuoseną pasirinkti. manau vieną kartą reikia išmesti iš LRT ,,organizatorius" , kurie dešimtmečius ,,organizuoja" atrankas....kuriose balsavimas vyksta dar dainininkams nepadainavus.

košmaras

košmaras portretas
nacionalinė nelaimė.....tpfu!

hm

hm portretas
piktinamės dabar, tai kokio velnio reikėjo ją išrinkti, ar nematėm, kad daina netinkama Eurovizijai? Nesuprantu aš tautiečių su tokiais rinkimais. Manau, kad tas pats bus ir su Prezidento rinkimais - šaukiam kad blogai, o lipam ant to paties grėblio.

irmas

irmas portretas
baisus lietuves Vilijos pasirodymas. Nesuprantu, kaip galima i Eurovizija isrinkti eiline mergina, kuri tik gali gatvese ir knaipese dainuoti. Atgrasanti jos isvaizda, daina baisi.... zodziu total kosmar. O mergele pasikelusi, tik maivosi, geriau jau lystu kur i kampa UK ir ten tyliai tupetu.

XX

XX portretas
Baisu...zviegimas ir daugiau nieko..

Luka

Luka portretas
Kai pagalvoji ukrainiečiai dar baisiau nusidainavo , o papuolė. Man labai nepatiko lietuvių daina, o scenoje dar baisiau skambėjo nei per radiją. Kaip matom ir Europai nepatiko. O tokią dainą kad ir ant galvos stovėdamas dainuok, nuo to geresnė nepasidarys.

Kj

Kj portretas
Manau, kad Baltarusiai bus tarp lyderių. O Vilija labai jau nenatūraliai atrodė ir tas nereikalingas mirktelėjimas bei ne vietoje šypsena dainuojant... viskas ėjo į minusą. O atrodė ji gražiai, orginaliai

v

v portretas
Gaila bet su tokiu dainavimu tik rotuses aiksteje

zinovas

zinovas portretas
viskas su kaupu ishsipilde,nes"RIAUMOTI"reikejo su papais seniai Katunskei su savo pabaisa---prizova vieta BUTU GARANTUOTA....

Čiubaka

Čiubaka portretas
ura tovarišči

pirmam

pirmam portretas
tai jo geriau papu riaumojimai ir transvestitu ziopciojimai... Vienintele slovenijos daina buvo panasi i daina

Barabanov

Barabanov portretas
man tai po barabanu ta eurovizija ir visi pasirodymai

Eina ji šikt

Eina ji šikt portretas
Eina ji šikt, negi su tokiu pasirodymu galima tikėtis patekt į finalą? ABSURDAS. BAISU. ŠLYKŠTU
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių