Ugniagesiai: iš prekybos centro „Saulės miestas“ dėl gaisro buvo evakuota apie 200 žmonių

Šiauliuose per kilusį gaisrą prekybos ir pramogų centre „Saulės miestas“ penktadienį buvo evakuota apie 200 žmonių – tai darbuotojai ir lankytojai, jie nenukentėjo.

„Pirmame pastato aukšte įsikūrusios kavinės ventiliacijos sistemos ortakiuose degė susikaupusios riebios dulkės, gaisras išplito į stogo konstrukcijas“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

Šiaulių ugniagesiams gaisrą pavyko užgesinti kiek daugiau nei per valandą. Jo metu nudegė ir buvo nuardyta apie 100 kvadratinių metro stogo apšiltinimo medžiagos ir bituminės dangos.

Pranešimas apie gaisrą Tilžės gatvėje buvo gautas 9.19 val., jis likviduotas 10.27 val. Ugnies gesinimui buvo pasitelktos šešios automobilinės cisternos, taip pat automobilinės kopėčios, štabo automobilis.

Didelės ugniagesių pajėgos į gaisrą „Saulės mieste“ skubėjo ir prieš du mėnesius – sausio 12-ąją. Tuomet gaisras buvo kilęs virtuvės patalpoje užsidegus riebalams keptuvėje ir ventiliacijos sistemoje. Dėl šio gaisro prekybos centro lankytojai nebuvo evakuojami.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vąšiuks

Vąšiuks portretas
Matyt, netikusiai suprojektuota ventiliacija. O gal prastai prižiūrėta? Jeigu kam kyla klausimų, tegu pakalbina kokį senolį mechaniką ar santechniką, savo laiku dirbusį Rekyvos Padangų remonto gamykloje prie padangų šiaušimo staklių ventiliacijos sistemų arba aukšto slėgio kompresorinėje. Jeigu žmogelis bus gerame ūpe, gal papasakos, kaip būdavo saugomasi gaisro ar sprogimo vamzdynuose, kuriuose susikaupdavo tepalais sulietos įkaitusios gumos dulkės. O čia aliejai, degus produktas ant vamzdžių ir šachtų sienelių, viena kibirkštėlė ir pyst - gaisras!

Tipo

Tipo portretas
Naujieji vasiukai
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių