Ugniagesiai: Gaisras ant prekybos centro „Saulės miestas“ stogo – likviduotas

Šiauliuose penktadienio rytą užsidegė prekybos centro „Saulės miestas“ stogas. Žmonės iš prekybos centro evakuojami, nėra duomenų apie nukentėjusius.

„Pirminiais duomenimis, gaisro židinys gali būti prekybos centre esančios kavinės įrenginyje, pačioje kavinėje, patalpoje, nėra degimo. Pagal pirminę informaciją,  degimas krosnyje ir ugnis išplito į stogo konstrukcijas. Dalis prekybos centro patalpų yra uždūmintos“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

Gaisro gesinimui pasitelktos šešios automobilinės cisternos, taip pat automobilinės kopėčios, štabo automobilis.

„Po penkių minučių pirmosios ugniagesių pajėgos buvo įvykio vietoje, atvykus jiems, atvira liepsna degė prekybos centro stogas“, – BNS sakė E. Zdanevičienė.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, 9.19 val. BPC skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad gaisras kilo Tilžės gatvėje įsikūrusiame prekybos centre.

Į įvykio vietą išsiųstos Šiaulių miesto priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stočiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

yla iš maišo

yla iš maišo portretas
O kodėl nesuveikė priešgaisrinis ugnies vožtuvas ventiliacijos kanale? Ai, tiksliai! Taigi priešgaisriniai ugnies vožtuvai šiaip jau yra gana nepigūs, projektų vadovas, matyt kaip visada, montuotojams pasakė - daryti taip, o kai prisi_is, tada ir įdėsime. :) Nors montuojams tas dažniausiai reiškia nemenką kankynę gana ekstremaliomis sąlygomis. Nieko naujo. :)

Anonimas

Anonimas portretas
matomai karlsonas kuris gyveno ant stogo rūkė neatsargiai.

ogi

ogi portretas
bando manipuliuot pagal gineso salies rekordus ir pagal plota gali ir pralenkt visais ?????===
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių