Muitininkai sulaikė apie 200 tūkst. litų vertės cigarečių siuntą

Muitinės pareigūnai Raigardo kelio poste sulaikė paslėptą 27 tūkst. 320 vienetų pakelių kontrabandinių cigarečių siuntą. Jos vertė apie 200 tūkst. litų, penktadienį pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba (MKT).

Nelegalūs rūkalai, pasak pranešimo, buvo slepiami iš Baltarusijos įvažiavusio krovininio vilkiko puspriekabės tentinio stogo konstrukcijose.

MKT duomenimis, trečiadienio naktį apie 0.30 val. iš Baltarusijos į Raigardo kelio postą vilkiku „Volvo“ atvažiavęs baltarusis V. H. pareigūnams sakėsi per Lietuvą ketinantis grįžti į Lenkiją, iš kur į Baltarusiją vežė krovinį.

Tačiau Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai, apžiūrinėdami vilkiko puspriekabę, atkreipė dėmesį į kai kuriuos konstrukcinius puspriekabės sijų pakeitimus.

Kaip praneša MKT, vilkiką detaliai patikrinus paaiškėjo, kad muitininkų įtarimai pagrįsti. Puspriekabės lubose rasta įrengta slėptuvė, kur pareigūnai rado Baltarusijoje gaminamų cigarečių „Fest“.

Sulaikyta ir transporto priemonė, kuria gabenta kontrabanda. V.H. buvo sulaikytas dviem paroms, o ketvirtadienį Kauno apylinkės teismo sprendimu jis buvo suimtas dviem mėnesiams.

MKT Kauno skyriuje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Šiame straipsnyje: cigaretėsmuitinėkontrabanda

NAUJAUSI KOMENTARAI

savas

savas portretas
ka asgaliu pasakiti krimenalene ira gaidis je tik gaunna info iss ka as galiu pasakiti esu itarimas kantrabandoi je neko neturi iskires skambucio tas laikotarpis jau pusantra meto velkesi prokuroras gavo kisi kad mane uzdarit
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių